Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) albiosz


albiosz
őstag

Nagy-nagy jópont a T-nek. Barátnőm nemrég váltott like díjcsomagra. Ez a csomag már önmagában is perfekt. Regisztrált távszámla szolgáltatásra, így kapott egyszeri 1500 kedvezményt is. Közel 20 órát telefonált a hónapban, meg több tucat sms-t írt és kemény 324 Ft van az első számlán. A másik 2 szolgáltatónál mutasson nekem valaki hasonló kedvezményeket! Gyanítom nincs. :)

(#12452) Something_ válasza albiosz (#12451) üzenetére


Something_
őstag

Nekünk is ez van, még ha a 3 ingyenesen hívható szám nem is lenne, akkor is korrekt csomag lenne, de így aztán tényleg a lehető legjobb!
Reméljük, hogy nem szüntethetik meg és nem emelhetik (nagyon), míg a szerződés szól.

(#12453) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Tavaly ilyentájt vettem webshopból készülésváltással telót. 2 év hűséget írtam alá az előfizetésre, ill. egy év hűséget a Net500-ra, amit idén GoNet!L-re váltottam kötbérfizetési kötelezettség nélkül, hiszen nem alacsonyabb havidíjú csomagról van szó.

Elég hamar kiderült, hogy sok ez az 500 MB nekem, és korlátozott sebességgel is simán jó a net arra, amire nekem kell (emailek, Opera Minivel történő böngészés, widgetek frissítése), így minél hamarabb át szeretném váltani a szintén túlforgalmazási díj mentes 30 megás netre.

A „Megállapodás kedvezményes készülékvásárlásra web’n’walk akcióban” című szerződés 2010.12.10-i keltezésű (ez a számla dátuma is). Ez azt jelenti, hogy idén dec. 11-én már válthatok is vissza büntetlenül, azaz 15e Ft kötbérfizetési kötelezettség keletkezésének veszélye nélkül? Vagy jobb lenne megvárnom a hónap végét? Csak mert ha így hónap közben váltanék vissza, majdnem 1000 forintot megspórolnék a havidíjon.

Magát a telót pár nappal később kaptam kézhez, és azt sem tudom pontosan, hogy igazából mikor aktiválták a kártyámon a Net500-at.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#12454) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.Még azt szeretném kérdezni,hogy lehet tudni lesznek-e akciók karácsony környékén?Engem főleg iPhone-os érdekelne.:D

(#12455) Something_ válasza kisÁdi (#12454) üzenetére


Something_
őstag

Ezek a karácsonyi akciók, plusz az Adventi naptár a lap közepén, minden nap egy akciós készülék, ami csak aznapi vásárláskor érvényes.

(#12456) tjb007 válasza kisÁdi (#12454) üzenetére


tjb007
nagyúr

iPhone akcióra várhatsz még egy darabig (mondjuk úgy 1-2 évtizedet ;] ), a többi akció pedig már november eleje óta megtalálható a főoldalon is (plusz van adventi kalendárium is).

(#12457) kisÁdi válasza Something_ (#12455) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Köszönöm ezeket már néztem.És a naptárt nem is lehet előre megnézni?:D

(#12458) tjb007 válasza kisÁdi (#12457) üzenetére


tjb007
nagyúr

De, meglehet csak nem neked ;] :P

(#12459) Something_ válasza tjb007 (#12458) üzenetére


Something_
őstag

Linkeltél pár napja egy fb-s szavazást 4 készülékről. Ott az a készülék lesz akciós ami nyer? Mikortól lép érvénybe az akciós ár? Lehet, hogy volt info, de nem emlékszem.

(#12460) kisÁdi válasza tjb007 (#12458) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Látom gonosz vagy! ;] És neked lehet? :)) :P

(#12461) tjb007 válasza Something_ (#12459) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amelyik a legtöbb szavazatot kapja azt lehet majd 1 napig a feltüntetett áron megvásárolni. Hogy mikor lép érvénybe az egy jó kérdés, elméletileg már le kellett volna zárni a szavazást de még mindig aktív, szóval valamikor a hét elején.

Aki esetleg Dominos Nokia 500 -ra vágyik az szavazzon amíg lehet mert a MédiaMánia L -es HTC Rhyme áll nyerésre.

(#12460) kisÁdi

Á, dehogy, nekem sem engedik megnézni :D

[ Szerkesztve ]

(#12462) Something_ válasza tjb007 (#12461) üzenetére


Something_
őstag

Kariajiba a 0 ft-os X8 XS-nek "szurkolok":D

(#12463) rezme


rezme
tag

hy
lenne egy olyan kérdésem hogy ez a régi készülék beszámítás akkor is van ha hosszabbítom az előfizum újabb 2 évre(most jár le)?tehát így el tudom vinni a live with walkmant 0ft-ért media mánia m-ben 8910ft helyett?? valamint ez csak webshopon keresztül működik ha működik?

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#12464) tjb007 válasza rezme (#12463) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak a webshopon él a lehetőség és csak az új elfőzetőkre érvényes.

(#12466) Nietzsche_ válasza tjb007 (#12464) üzenetére


Nietzsche_
tag

Elnézést a kukacoskodásért :)

"Nem, csak a webshopon él a lehetőség és csak az új elfőzetőkre érvényes."

(#12467) tjb007 válasza Nietzsche_ (#12466) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kukacoskodás, azt sem tudom minek írtam oda.
Vessző nélkül hülyeség, vesszővel meg nincs értelme.

(#12468) dedike válasza tjb007 (#12464) üzenetére


dedike
addikt

Izé...a készülékváltás nem számít új előfizetésnek? :U

Egyébként mindenképpen elhozhatja ingyen, hiszen átváltja Domino-ra, majd vissza előfizetésesre... ;)
Tudom rettentő macerás ezt online intézni, de semmi sem lehetetlen...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12469) kali válasza dedike (#12468) üzenetére


kali
legenda

nekem anno hosszabbításos készülékcserére is beszámolták 10 e ft értékben a használt mobil, amikor korábban volt ilyen akció!

(#12470) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Imádom a T-Mobilos mobilnetet :)) :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#12471) dedike válasza kali (#12469) üzenetére


dedike
addikt

Huh! De régen láttalak! :R

Én is "jártam" így, azért kérdeztem. Bár elég sok minden változik mostanában a T-nél is. S nem csak előnyére... :(

Dyrtyho:

Miért is?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12472) whitezo88 válasza Dyrtyho (#12470) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már feljött, kinek mi volt 3G-n a rekord sebesség? csak mert nagyban tesztelik a 4G-t ami jó, csak még sok helyen nincs 3G lefedettség, ahol van, ott is max 4-5 Mbit. Ami jó, csak hiába bír 14 Mbitet a telefonom, sőt, pl a Galaxy Nexus 21-et, ha közelébe se ér még :)

(#12473) Dyrtyho válasza whitezo88 (#12472) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Passz....én csak foursquare,meg facebookra használom,de amúgy nagyon megvagyok vele elégedve,a metróba is nagyba tudom használni,úgy hogy életem első mobilnete,de nagyon élvezem használni,a telefont amin van a net,azt már kevésbé,azt márciusba le is fogom váltani egy WildFire S-re :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#12474) kali válasza whitezo88 (#12472) üzenetére


kali
legenda

h+ sgs2 telefonon mérve; 7/1 (lakáson belül)

dedike; volt 4 hónap teljes kihagyásom (július és november között), családi és egyéb ok miatt...

[ Szerkesztve ]

(#12475) tjb007 válasza dedike (#12468) üzenetére


tjb007
nagyúr

A készülékváltás és az előfizetés meghosszabbítása nem számít új előfizetésnek.
Új előfizetés=új telefonszám (kivétel a Dominoból való átváltás).

[ Szerkesztve ]

(#12476) Balage180


Balage180
tag

Sziasztok!

A következő kérdéssel fordulnék hozzátok:
A T-nél találtam a következő csomagot:
Fun Aranytárskártya díjcsomag azon gondolkodunk párommal hogy bevállalnák a csomagot azért hogy leváltsuk a jelenlegi megoldást amvel ingyen tudjuk hívni egymást: neki egy domino kártya amire én családbarát kedvezményt kértem ez ugye 2100 ft havonta. a Fun csomag meg 1600 amiben van 40MB internet a tervünk az hogy ezen a 40MBs interneten skype-t vagy vibert használnánk. a dilemám oka, hogy ha elfogy a 40MB akkor lassítják a netet és hogy vajon a lassított sebességen is működne-e az ingyen beszélés. Van valakinek tapasztalata ezekkel a sávszélesség csökkentős mobilnetekkel?

(#12477) Something_


Something_
őstag

Mekkora kedvezmény a mai angry birds-es plüssfigurák:D Gondolom sokan vártak erre, hogy 500 ft-tal olcsóbban meg tudják venni :DD

(#12478) blueye válasza Balage180 (#12476) üzenetére


blueye
veterán

Szerintem azon a sávszélességen már nem fogjátok "élvezni" a beszélgetést Skype-on ha egyáltalán sikerül felépíteni a kapcsolatot (WiFi nincs otthon/munkahelyen?) .

(#12479) Huroq válasza Balage180 (#12476) üzenetére


Huroq
senior tag

Szia.

Nekem ugyan nem Fun díjcsomagom van hanem Like, de ott is ha belassítanak 32/32 kbit/s -re akkor is tudtam használni a Skypot illetve a másik megoldást a Vibert (szerintem lassításnál jobban működött a Viber). Nézegettem itthon tesztelgette a család, és max 1x-1x megdöccent akkor volt 1-2 másodperces késés, de amúgy folyamatos volt a beszélgetés. Ez teljesen az én szubjektív véleményem és tapasztalatom, lehet másnál máshogy alakul a dolog.

(#12480) dedike válasza tjb007 (#12475) üzenetére


dedike
addikt

Ez mekkora marhaság a szolgáltató részéről... :((( :(

Jó szerencsét!

(#12481) Balage180 válasza blueye (#12478) üzenetére


Balage180
tag

A párom sajnos se otthon se a suliban se a melóban nem tud wifizni.

[ Szerkesztve ]

(#12482) tjb007 válasza dedike (#12480) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ez kb. mindenhol így van.

(#12483) bozsozso válasza Something_ (#12477) üzenetére


bozsozso
őstag

Ez komoly. :C

(#12484) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Karácsonyra Galaxy Minit akarok ajándékba venni. A célszemélynek kedvezményes önkormányzati előfizetése van. Ehhez milyen telefont kell venni? A 2 éve hűséges, díjcsomag nélküli 17.900 Ft-ost?

(#12485) kali válasza Something_ (#12477) üzenetére


kali
legenda

mindjárt indulok is! :DD
akkor mindjárt rendelem is! :DD

[ Szerkesztve ]

(#12486) dedike válasza kali (#12485) üzenetére


dedike
addikt

Csak honlapunkon, díjmentes belföldi házhoz szállítással.... :DDD :P

Jó szerencsét!

(#12487) tjb007 válasza vinikorn (#12484) üzenetére


tjb007
nagyúr

A hűségidő döntés kérdése, díjcsomagot természetesen nem kell hozzá választani de mivel ez speciális előfizetés/díjcsomag ezért ezt 90% -os (azért csak ennyi mert millióféle lehetőség létezik) valószínűséggel csal személyesen lehet intézni, webshopon keresztül nem.

(#12488) kezdő


kezdő
senior tag

Mi volt a tegnapi akció, lemaradtam róla.

Amúgy várható olyan készülék akció, ami nem lesz díjcsomaghoz kötve?

(#12489) Ptech válasza kezdő (#12488) üzenetére


Ptech
őstag

Valami alap Nokia Domino csomagban..

(#12490) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Sziasztok!

A 1430 -at próbáltam , de azon kiigazodni?

Na a lényeg.Van egy nyereménytelefonom, amire anno mikor átvettem a független árat tüntették fel.Ennek ellenére a telót csak T-Mobilos simmel lehet használni.

Kérdésem az lenne, hogy kell -e fizetnem ha hivatalosan függetleníteni szeretném?

Köszönöm.

Romanes eunt domus

(#12491) Something_ válasza FіkuszKukіsz (#12490) üzenetére


Something_
őstag

Nem lehet, hogy kevered a független árat a listaárral? (vagy a listaár függetlent jelent?)

(#12492) FіkuszKukіsz válasza Something_ (#12491) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Konkrétan azt mondta az ügyintézőnek egy pali, amikor töltötte ki az átadásit, hogy független árat írjon. Szeptemberben egy ARC listaáron nem volt 180000,-Ft.mert annyi van ráirva a papírra.

Romanes eunt domus

(#12493) tjb007 válasza kezdő (#12488) üzenetére


tjb007
nagyúr

Persze, hogy várható.

(#12490) bwooster

Ez így első olvasásra olyan mint egy rossz messze.
1. A T-Mobile hivatalosan nem árul független telefont
2. Olyan nincs, hogy azt mondom az ügyintézőnek, hogy X árat írjon rá, mellesleg olyan árat nem írhat rá ami nem is létezik.

Ami rá van írva az kb. 99% -os valószínűséggel a listaára (függetlenül 150.000 forintról indult, amúgy most is 180.000 forint közelében van a listaára, egészen pontosan 175.000 forint). Az lehet, hogy függetlenül szerette volna csak A; azt hitte, hogy a listaáron vásárolt telefon független B; elfelejtette kérni a hálózati korlátozás feloldását.

Amúgy 10.000 forintért megcsinálják neked.

(#12494) balintXD


balintXD
tag

Üdv.

Nem tudja vki mikorra várható a webshop-ban készletfeltöltés? Napok óta szeretnék rendelni egy FEKETE xperia arc S-t de nincs, csak fehér, a feketénél azt írja, várjak amíg feltöltik a készletet..de az vajon mikor lesz? :F

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#12495) tjb007 válasza balintXD (#12494) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vedd fel készletértesítőre, amint újra lesz fogsz róla kapni értesítést emailben.

(#12496) FіkuszKukіsz válasza tjb007 (#12493) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Köszönöm a választ. :R

Romanes eunt domus

(#12497) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Akarok venni 1 iphone-t venni a T-nél. Eddig sohase voltam T-mobilos. És azlenne a kérdésem hogy a készülék 80k-ba kerülne ikon 200-al. Viszont néztem egyet amikor a hölgy mondta hogy +10k-t kell fizetnem valami olyasmire hogy új ügyfél vagyok drága telefonnal így amolyan biztosításféleség hogy rendesen fizetem a számlám.

És mondta hogy ez olyan mintha a köv 2 havi számlám kifizetném mármint a havidíjat.

Valaki megtenné hogy elmagyarázza pontosan hogy ez mégis mit takar? Tehát a köv 2 hónapba nemfogják kiszámlázni a havi díjat nekem hanem csak azt amin azon felül beszélek vagy hogy kell ezt érteni?

köszönöm előre is. :R

iPhone 13 Pro Max

(#12498) Something_ válasza jozsi252 (#12497) üzenetére


Something_
őstag

Előlegnek hívják, az ikon 200-nak 5000 ft a havi díja, ergo elkérik előlegbe az első 2 havit. Így nem kell 2 hónapig fizetned a telefonszámlát. (értelemszerűen ha 10,000 az első havi számlád , akkor csak az első hónapra elég)

(#12499) jozsi252 válasza Something_ (#12498) üzenetére


jozsi252
veterán

Jah értem, így már okés, köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#12500) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Most komolyan beraktak Angry Birds-ös plüssfigurákat az Adveni naptárba?:D :C :K ;) :P :))

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.