Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) tomlac14


tomlac14
tag

Hali!
olyan kérdésem lenne, h eddig MM S díjcsomagom volt, és most szeretnék új telefont venni.viszont nem tudom, h ha most okostelót veszek, akkor elég lesz-e a csomagban foglalt 500 Mb adatforgalom.
a kérdés pedig úgy hangzik, h maradjak-e ebben a csomagban (2 év hűséget aláírva) vagy esetleg lehetne vmi jobb kombinációt kihozni másik csomaggal + túlforgalmazási díj nélküli nettel?
ehhez tudni kell, h sokat böngészek, szeretnék pár alkalmazást majd a telefonra, elő widgetekkel meg ilyenek.játszani meg letölteni dolgokat telóra nem szoktam (bár nem tudom ez menniyre számít)...

(#12402) Nietzsche_ válasza Coolmat (#12391) üzenetére


Nietzsche_
tag

2, T-Pontokban azért jelentősen másabb a hozzáértés, a jogosultság, az engedélyeztetés stb. Szerintem gond nélkül megcsinálták volna, főleg így, h. a másik előfizura nem lett volna készülék(ill egyikre sem) s részletre sem volt vásárlás.... Így nem látom okát, h. miért ne csinálták volna meg (főleg, h. a második korlátos 'minimál díjú' csomag). Fél óra? :) Úgy, h. még készülékkel sem kellett vacakolnia, s még te is tudtad, h. mit akarsz? :DDD

Ha nem volt rendszer gond, akkor azért zökkenőmentesebben kellene mennie. :)

[ Szerkesztve ]

(#12403) Nietzsche_ válasza tomlac14 (#12401) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ha csak ennyi az aggodalmad és hogy félsz a túlforgalamazástól (de a beszélgetési szokásaidnak megfelel ez a csomag), akkor ajánlom a figyelmedbe a net&roll opciót :)

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/net_roll_limit

Médiamánia S-re vállalt hűséggel azért olcsóbbak a készülékek is és akár már elég sokat részletre is ellehet vinni így (díjcsomag hűséggel ez viszonylag friss dolog)

[ Szerkesztve ]

(#12404) tomlac14 válasza Nietzsche_ (#12403) üzenetére


tomlac14
tag

kicsit húzós lenne, pláne, h többet fizetnék a netért, mint a telefonálásért... :(

(#12405) dedike válasza tomlac14 (#12404) üzenetére


dedike
addikt

Pedig egyáltalán nem rossz ajánlat az! :N

(A MM díjcsomagokban ugye az ajándék adat után rohadt sokat kell fizetni. Ezzel az opcióvak viszont kvázi ingyenessé teszed a netet magadnak, 990 forintért...) :K

Jó szerencsét!

(#12406) Nietzsche_ válasza tomlac14 (#12404) üzenetére


Nietzsche_
tag

Hogy, hogy többet fizetnél? :)

Médiamánia S az 4990 Ft, 50 darab ingyen sms-sel és 500 MB nettel. Az alaphavidíjat leforgalmazhatnád teljes egészében belföldi beszélgetésre/sms-ezésre.

Net&Roll opció ára 990 Ft. (4990+990)

És akkor máris másfél GB neted van, az alap havidíjat meg leforgalmazhatnád, a netes csomag meg nem lenne túlforgalmazható....

ha kisebb csomagot is nézel, akkor se jársz jobban. Pl. Eco 1890 + 200 FT a hívószám kijelzés.

Egy nem túlforgalmazható net 500 MB 1990, egy 4 GB-s 3990.... Ebben az esetben fizetnél sokkal többet netért, s nem az általam javasolttal :) itt csak töredéknyi összeg lenne a plusz 1 GB, és a nem túlforgalmazhatóság.

És máris ott jársz, hogy 1890+200+(1990 vagy. 3990) Így sokkal többet fizetnél a netért, mint a beszédért.

S még korlátozás után is használható a net pl. egy Opera mini-vel elég baráti tempóval... :)

[ Szerkesztve ]

(#12407) tomlac14 válasza dedike (#12405) üzenetére


tomlac14
tag

ezt nem teljesen értem.
4990 a MM S díja, ehhez ajánljátok még a net&rollt, ami plusz 6990 (mármint az M verziója)
hogy lesz ebből 990?ja és milyen ajándék adat?

én nem értem, h akkor mit néztem, de tök más árakat láttam...

[ Szerkesztve ]

(#12408) dedike válasza tomlac14 (#12407) üzenetére


dedike
addikt

990 forint a kiegészítő opció díja! ;) Net&Roll sebesség -és adatforgalmi limitbővítő opció

( A MM S díjcsomagban levő 500 MB adatra gondoltam...)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12409) Nietzsche_ válasza tomlac14 (#12407) üzenetére


Nietzsche_
tag

Nézd már meg a linket is amit bemásoltam :) :P

Két dologról beszélünk... az egyik a net&roll mobilinternet, ami pl. stickkel működik. A másik egy net&roll opció, ami 990 FT médiamániára is aktiválható és 1 GB -vel megnöveli a leforgalmazhatóságot, ill. nem túlforgalmazható lesz tőle az MM-es neted... :)

(#12410) tjb007 válasza tomlac14 (#12407) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem magát a Net&Roll M díjcsomagot ajánlja (azt nem is lehet hangalapú előfizetés mellé kérni, csak külöm SIM -mel/előfizetéssel lehet igénybe venni) hanem a Net&Roll adatforgalom és sebesség bővítő opciót.

Látom ma mindenki gyors mint a villám ;]

[ Szerkesztve ]

(#12411) tomlac14 válasza Nietzsche_ (#12409) üzenetére


tomlac14
tag

Vazze!!!!!!JOGOS! :R
mennyire benéztem... :W köszi szépen a segítséget! :)
neked is dedike!
tjb007 ok, közben mindent felfogtam! :) totál el voltam tévedve tényleg
kössz mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#12412) dedike válasza tomlac14 (#12411) üzenetére


dedike
addikt

Van ez így, ne is törődj vele! ;) ;]

Jó szerencsét!

(#12413) Nietzsche_ válasza tomlac14 (#12411) üzenetére


Nietzsche_
tag

Semmi gond :)

[ Szerkesztve ]

(#12415) Coolmat válasza Something_ (#12414) üzenetére


Coolmat
őstag

+Fun és Like-ban is díjmentes, szóval lehet már nem aktuális ez a lista.

(#12416) Something_ válasza Coolmat (#12415) üzenetére


Something_
őstag

Like-ban díjmentes? Érdekes nekem is x-elni kellett a 200 ft-ot.

(#12417) Coolmat válasza Something_ (#12416) üzenetére


Coolmat
őstag

Nekem nem kellett x-elni semmit, mégis van hívószámkijelzés, a havidíjban pedig nem jelenik meg +200Ft.

(#12418) tjb007 válasza Coolmat (#12415) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valóban nem teljes a lista, a Fun hiányzik róla de a díjszabásban már együtt szerepel az érintett díjcsomagokkalo, a Like meg azért nem szerepel rajta mert promóciós díjcsomag, a díjszabásban sem szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#12419) tomi613


tomi613
aktív tag

Az hogy van hogy megrendeltem pénteken a telefont webshopból ott azt írták várhatóan hétfőn hozzák. (Eddig oké) Azért beírtam a megjegyzés rovatba hogy 06-án kedden nem vagyok otthon! Erre jön ma az email hogy:

"Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy a T-Mobile Webshopban leadott rendelését technikai probléma miatt csak 2011.12.06-án szállítjuk ki. Az esetlegesen okozott kellemetlenségért elnézést kérünk.

Üdvözlettel,
T-Mobile Webshop"
:W

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#12420) dedike válasza tomi613 (#12419) üzenetére


dedike
addikt

Telefonálj a 1430-ra és kérd a szállítás időpontjának/címének módosítását!

Jó szerencsét!

(#12421) tomi613 válasza dedike (#12420) üzenetére


tomi613
aktív tag

Megtörtént az előbb. Csak sajnálom hogy nem lehet módosítani hogy akkor inkább Pick Pack Pontba legyen. :(( Ugyanis kedden a Camponában leszek. Nem értem erre utólag miért nincs lehetőség amikor még nem adták át a GLS-nek. (Rendelés állapota: Szállításra vár.)

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#12422) djculture válasza tomi613 (#12421) üzenetére


djculture
félisten

Az már lehet rég valami depóba csücsül:)

(#12424) Something_ válasza #40993792 (#12423) üzenetére


Something_
őstag

Most kaptam le en is, asszony mar kerdezte, hogy van e ilyen:D

Mas:
Nincs valakinek veletlenul Call meter 3G-ben elmentett Like dijcsomagos szabaly amit tudnek importalni? Egyszeruen nem vagyok kepes beallitani a tarifakat.

(#12425) Huroq válasza Something_ (#12424) üzenetére


Huroq
senior tag

A Like díjcsomagra egy szabály tényleg jól jönne :)

(#12426) Something_ válasza Huroq (#12425) üzenetére


Something_
őstag

2 oraja szenvedek vele, de eselytelennek latom. Olyan bonyolult, hogy azt sem tudom kiszurni, hogy mit rontottam el.
Milyen jo is lenne ha a szolgaltatok oldalarol le lehetne tolteni a progihoz a beallitasokat:)

(#12427) Huroq válasza Something_ (#12426) üzenetére


Huroq
senior tag

Hogy felvetetted a témát , azóta én is nyüstölöm a progit, leírás tömkelegét olvasgatom, de nekem se sikeredik. Sajnos túl bonyolult, egy ilyen egyszerű Like díjcsomaghoz :DDD Na meg aztán a leírások sem a leg felhasználóbarátabban fogalmaznak. Hát esetleg meg kéne kedves T-s barátainknak említeni, hátha vannak okos kollégák a központban ;] .

[ Szerkesztve ]

(#12428) Something_ válasza Huroq (#12427) üzenetére


Something_
őstag

Pedig a like-ot egyszeruen be lehetne allitani.. MM csomagokkal szenvednek, nekunk meg T 15, nemT meg 25 es meg igy se megy:D

Netes cikkek eleg felszinesek, az elejet ertem, a veget ledaraljak es oda irjak, hogy igy kell es hajra:D

(#12429) Huroq válasza Something_ (#12428) üzenetére


Huroq
senior tag

Egyet értek :D Azért írtam a program túl bonyolult egy ilyen egyszerű díjcsomaghoz. De talán holnap neki fekszem friss aggyal, mert lassan azt sem tudom merre áll a fejem.

Na de jóét, és ha esetleg jutottál valamire akkor ne tartsd magadba :)

(#12430) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !

Valakinek van esetleg T-nél vásárolt orange Desire S-e?
Aki látott élőben esetleg ilyet írja meg mennyire vad...Köszi
Bementem direkt megnézni egy T-s üzletbe,elfogadható-e a színe,egy férfinek is???De sajnos nem volt...
Egyáltalán lehet-e kapni még,mert a webshopban jelenleg nem rendelhető?

Élőben",akartam látni,de éppen nem volt nekik,már csak azért mert egy húszassal az a szín olcsóbb...
Köszi.

(#12431) fasirTTT


fasirTTT
őstag

sziasztok
kaptam 1 hangposta üzit és mikor felhívom a számot, hogy megtudjam hallgatni, valami kódszámom kell megadni, namost azt honnan tudom, hogy mi ?
nagyon sürgős lenne. valaki segítsen

(#12432) Nietzsche_ válasza fasirTTT (#12431) üzenetére


Nietzsche_
tag

"Szeretné lehallgatni Hangpostafiókjába érkezett üzeneteit?

Hívja fel saját mobiltelefonjáról a +36-30/9-888-444-es számot. Más mobiltelefonról vagy másik hálózatból a +36-30/9-888-888-as számot. Adja meg saját Hangposta kódját (ez első esetben 1234), majd nyomja meg a # billentyűt. Ezután az 1-es gomb megnyomásával meghallgathatja üzeneteit."

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12433) djculture válasza fasirTTT (#12431) üzenetére


djculture
félisten

1234 ha nem állitottál be kódot még

(#12434) fasirTTT válasza Nietzsche_ (#12432) üzenetére


fasirTTT
őstag

köszönöm szépen a választ :R
djculture: igen 1234 volt az :K ez kellett

[ Szerkesztve ]

(#12435) Huroq válasza Something_ (#12428) üzenetére


Huroq
senior tag

Jó reggelt mindenkinek :)

Na ma állítgattam egy sort a Call Meter 3G-n, és szerintem sikerült beállítanom a Like díjcsomaghoz a hívásokat és az smseket is (tesztelgettem és egyenlőre stimmel amiket számol), bár SMS be lehet még hiba. Ez akkor derül ki ha a hálózaton belül lebeszéled az 1500 öt vagy le smsezed. :) Még az MMS-t kell beállítani és elvileg kész. Ja és aki ezt fogja használni a számcsoportoknál az ingyenes résznél írja át a 3 ingyen hívható számot :)

1
2
3

Ha valami nem stimmel szólj, mert lehet hogy valamit rosszul csináltam :)

U.I.: Kíváncsian várom nálad, müxik -e? :P

[ Szerkesztve ]

(#12436) Something_ válasza Huroq (#12435) üzenetére


Something_
őstag

Ohh, nagy vagy!:D

Mindjárt fel is dobom, a 3 file-t hogy kell importálni? Nem csak a szabályokat lehet?

Na meglesem!

(#12437) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Üdv mindenkinek!
.Lehet,hogy egy kicsit nagyon hülye kérés lesz,de lehet olyat csinálni ,hogy veszek egy készüléket (természetesen a T-mobile-nál)és nem igénylek hozzá új havidíjat,hanem egy meglévőhöz pl:ÉnCégem stb. betenni.Ilyet lehet csinálni,ugye?
Köszönöm előre is a válaszokat.

(#12438) dedike válasza kisÁdi (#12437) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Vásárolhatsz új előfizetés nélkül készüléket a T-nél. [link]

De nem fogsz, ezt borítékolom! ;]

Jó szerencsét!

(#12439) kisÁdi válasza dedike (#12438) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Miért nem?Úgy gondoltam tegyük fel egy 2 év hűség az előfizetésre-t vállalok és nem egy új havidíjat jelölök meg vagy kérek,hanem egy meglévőt,és abba rakom be és azt fizetem.

(#12440) dedike válasza kisÁdi (#12439) üzenetére


dedike
addikt

Ez abban az esetben lehetséges, ha jogosult vagy -akár előrehozott- készülékváltásra!

Jó szerencsét!

(#12441) kisÁdi válasza dedike (#12440) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

És azt hogyan lehet kideríteni?Vagy mi is az pontosan?

(#12442) dedike válasza kisÁdi (#12441) üzenetére


dedike
addikt

Az előrehozott készülékváltás feltételei:

-18 hónap eltelte a szerződés megkötésétől,
-legalább arany kiemeltségi szint,
-és nem lehet 14 napnál régebbi lejárt számlatartozásod.

A sima készülékváltásé pedig a szerződéskötéstől eltelt 23 hónap, s a számlatartozás hiánya.

Ezek a lakossági készülékváltási feltételek, bár nem hinném, hogy üzleti esetében ezek mások lennének.

Jó szerencsét!

(#12443) Something_ válasza Huroq (#12435) üzenetére


Something_
őstag

Beállítottam, elvileg jó, habár tényleg akkor derül majd ki, hogyha a T-s percek és sms-ek elérik az 1500 ft-ot.

Az előző havit(nov 1-től nov 30-ig) hogy lehet megnézni? Ott kiderülne, hogy jól írja-e, mert már a My T-nél fent van a novemberi számlám. (Habár a 100 ingyen sms és az 50 mms-t le kell vonnom(

Amúgy még így beállítva is bonyolultan írja a dolgokat:D

Még egy észrevétel:
az ingyenesen hívható számoknál 61 percet ír, míg a DroidStat 54 percet. Majd "manuálisan" kiszámolom a naplóból, lehet, hogy a DS egész perceket ír, mármint másodperc alapon, míg ez a Call Meter perc alapon. Ami jó.

[ Szerkesztve ]

(#12444) kisÁdi válasza dedike (#12442) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

A szerződés gondolom a T-mobilellal kötött szerződés.Szerintem ezek a feltételek megvannak.

(#12445) dedike válasza kisÁdi (#12444) üzenetére


dedike
addikt

Igen, az! Ha viszont ezek a feltételek fennállnak (ezt a My-T-be belépve, majd a készüléket kiválasztva könnyen ellenőrizheted), akkor nyugodtan cseréld le a készüléket. A két év hűséged újra fog indulni. A Webshopban igénybe tudod venni a 10% online kedvezményt is! (iPhone esetében ez a kedvezmény nincs!)

Jó szerencsét!

(#12446) Huroq válasza Something_ (#12443) üzenetére


Huroq
senior tag

Sajnos az importálást meg sem néztem :/
Én a főképernyőt beállítottam mit mutasson:

Hívások:
-Hálózaton belül
-Hálózaton kívül
-Ingyenes
SMS:
-Hálózaton belüli SMS
-Hálózaton kívüli SMS

-Adat

Nálam csak ennyi szerepel a főképernyőn.
Sajnos asszem előző hónapot nem lehet megnézni, mert valahol figyelmeztetett, hogy a beállított idő előtti adatok törlődnek. És asszem a beállítás a 12.01.
Hát most teszt időszakban 1-2 hétben kiderül minden jó-e.

1
2
3
4
5

[ Szerkesztve ]

(#12447) dedike válasza Huroq (#12446) üzenetére


dedike
addikt

Bakker, ha tudnál linkelni, de jó lenne! Még meg is nézném... :(((

Jó szerencsét!

(#12448) Huroq válasza dedike (#12447) üzenetére


Huroq
senior tag

Tudok és szoktam használni a link gombot, de most valahogy lusta voltam, de kijavítottam ne legyen ebből gond.

(#12449) dedike válasza Huroq (#12448) üzenetére


dedike
addikt

Így már más! Köszi! :R

Jó szerencsét!

(#12450) Nietzsche_ válasza kisÁdi (#12444) üzenetére


Nietzsche_
tag

Lesarkítva: ha van olyan szám, amire nem vállaltál külön hűséget, vagy amiről lejárt, vagy olyan, ami legalább aranykártya szinttel rendelkezik és 6 hónapnál kevesebb van a lejáratig, akkor vásárolhatsz minőségi készülékcserével előfizetéses számra vállalt hűséggel készüléket. Ha netre is hűségidőt vállalsz/vállaltok, akkor lényegesen olcsóbbak a készülékek is...

Ha te vagy az aláíró, akkor egy aláírási címpéldányra szükség lesz, ha nem te akkor egy érvényes meghatalmazásra.

Éncégem árlista:

[link]

Ha netre nem vállaltok külön hűséget (normál előfizetés) és arany/platina szinttel rendelkeztek akkor pár ezer forinttal kedvezőbb lehet az ár készülékcserénél...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.