Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) djculture válasza giigz (#12198) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom nekem eddig ugy volt mindig hogy megrendeltem másnap reggel hozta a futár.Biztos viszik mint a cukrot azt a telót.

[ Szerkesztve ]

(#12202) giigz válasza djculture (#12201) üzenetére


giigz
veterán

Igen, a Skate elég kelendő manapság. :)

(#12203) tjb007 válasza giigz (#12198) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudom.
Ahogy látom azóta vannak problémák a kiszállítással egyeseknél amióta a GLS átvette DHL -től ezt a feladatot (vagy csak nem jöttek ide panaszkodni az emberek).

[ Szerkesztve ]

(#12204) Qru válasza kungzi (#12200) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Győzelem. :C Túl sok infót írtam be. Egyedül az APN-hez írtam be, hogy internet a többit töküresen hagytam és megy, van 3G, jönnek mélek meg minden.

#nincsbennetarcsi

(#12205) giigz válasza tjb007 (#12203) üzenetére


giigz
veterán

GLS oldalán beírtam a csomagkövetőnél a számot, elé a 0006-ot. De azt írja, hogy nem létezik a csomagszám...

T-Mobil oldalán szerda, e-mail-ben csütörtök.

(#12206) Teaway válasza giigz (#12198) üzenetére


Teaway
veterán

Este kilenckor rendeltem, másnap 11-kor hívtak, hogy most hoznák ...

Nincs itthon csokid??

(#12207) dedike válasza tjb007 (#12203) üzenetére


dedike
addikt

vagy csak nem jöttek ide panaszkodni az emberek).

A fenét! A DHL származásából adódóan szintén német volt, a rájuk jellemző tulajdonságokkal (gyors, pontos, megbízható), a GLS meg nem német... :(

Jó szerencsét!

(#12208) Something_ válasza dedike (#12207) üzenetére


Something_
őstag

Valaki(k) mekkorát kaszálhattak ezzel a futárszolgálat váltással! :)

(#12209) dedike válasza Something_ (#12208) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom mi volt az oka a dolognak, bár valami biztosan... :(

Jó szerencsét!

(#12210) djculture


djculture
félisten

Ja hát akkor nemcsoda.Nekem ha dhl el hoznak valamit még a futár is telefonál előtte,gls el meg semmi még csak besem csönget hanem dudál egyet a kocsiból és ennyi.Teljesen két szélsőség a két cég.Annak aki nem ül itthon egésznap és lesi hogy mikor jön a futár a gls esélytelen.

[ Szerkesztve ]

(#12211) Something_ válasza djculture (#12210) üzenetére


Something_
őstag

Jajj, én is hívtam múltkor a GLS-es futárt, azt mondta, hogy majd dudál. Mondom jaaj, ne dudáljon, csörgessen meg. Nem akartam mondani, hogy nem az utcára néz a lakás, plusz a szomszédok megbsznak ha itt dudálgat nekem. :DDD :DDD :DDD

(#12212) giigz


giigz
veterán

Szerintem ezt egyébként futárja válogatja. Én a GLS-sel nagyon meg voltam elégedve idáig. Felhívott a srác, hogy nemsoká hozza a cuccot, majd csengetett.

(#12213) Ptech


Ptech
őstag

A T oldalán nekem baromira nem egyértelmű, valaki mondja már el, hogy a MédiaMánia csomagoknál a havidíj lebeszélhető-e (a csomag adott percdíján) vagy nem?

(#12214) giigz válasza Ptech (#12213) üzenetére


giigz
veterán

100%-ban igen!

(#12215) Ptech válasza giigz (#12214) üzenetére


Ptech
őstag

Rendben, köszi.

(#12216) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Sziasztok!
3 napja van ECO-ra előfizetésem az mellé rendelhető ez az akciós mobilnet?
Majd az 1 hónap lejárta után újra meg kell rendelnem vagy mi?

(#12217) tjb007 válasza davidcsaba93 (#12216) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, rendelhető/aktiválható, az 1. hónap lejárta után semmit sem kell tenned, "magától megújul" ameddig le nem mondod.
Amennyiben a 2 hónapos akciós időszak után nem szeretnéd megtartani egyszerűen lemondhatod.

[ Szerkesztve ]

(#12218) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Amúgy a sim kártya rendelésnél mennyire veszik azt figyelembe,hogy oda írtam a megjegyzéshez,hogy csak késő délután vagyok itthon,mert reggel suliba vagyok ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#12219) dedike válasza Dyrtyho (#12218) üzenetére


dedike
addikt

Kb. semennyire. Miért nem kéred Pick Pack Pontba? :U

Jó szerencsét!

(#12220) Nordik


Nordik
őstag

Vásároltam egy Xperia Mini-t, de a garanciapapírt nem pecsételték le, csak aláírták.

Okozhat ez valamilyen kellemetlenséget nekem garanciális ügyintézésénél? :U

(#12222) Something_ válasza Dyrtyho (#12218) üzenetére


Something_
őstag

Hát ha pl a futárnak aznap 40 címből 35 iskolás, akkor szerinted addig haza megy aludni és dolgozik du 5-től éjfélig? :DDD
Pick Pack Point-ba rendeld, ahogy Dedike mondta.

[ Szerkesztve ]

(#12223) Dyrtyho válasza dedike (#12219) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Még lehet módosítani,hogy ha reggel adtam le a rendelést ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#12224) giigz válasza Dyrtyho (#12218) üzenetére


giigz
veterán

Én is ebben a helyzetben vagyok. :K

Közleménybe beírtam, hogy 2 után vagyok elérhető a megadott címen... Majd meglátjuk :D

(#12225) dedike válasza Dyrtyho (#12223) üzenetére


dedike
addikt

Lépj be a My-T-be. A DHL-es időben lehetett addig, míg a futárnak át nem adták.

Jó szerencsét!

(#12226) tomi613 válasza dedike (#12219) üzenetére


tomi613
aktív tag

Ez mennyire biztonságos?

"Kibonthatom-e a csomagot fizetés vagy átvétel előtt?

Sajnos ez nem lehetséges, mivel mi a kézbesítést vállaljuk és csak bontatlan csomagot tudunk átadni. A csomag tartalmával kapcsolatos kérdésekkel legyen szíves a webáruházhoz fordulni."

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#12227) dedike válasza tomi613 (#12226) üzenetére


dedike
addikt

Nem tudom, soha nem kértem ilyen formában eddig semmit. Ismerőseim közül azok, akik igénybe vették már a Pick Pack Pontokat, egyáltalán nem panaszkodtak problémára.
Nekem, mikor futár hozta a csomagot, sosem volt problémám a küldött csomag tartalmával.

Jó szerencsét!

(#12228) tomi613


tomi613
aktív tag

Basszus kifogyott a desire s szürkében!!!! :W Remélem lesz még!!!!!

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#12229) Something_ válasza dedike (#12225) üzenetére


Something_
őstag

Ha ott nem lehet, akkor a 1430 felhívása után ügyintéző át tudja írni a telefonszámot és a megjegyzés részt is.

(#12230) Dyrtyho válasza dedike (#12225) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Beléptem,de nem találom,hogy ott hol lehet megváltoztatni :( :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#12231) giigz


giigz
veterán

GLS oldalán fent van a csomagom. Tegnap 18 óra fele érkezett meg ebbe a városba, és ma reggel adták át a futárnak kézbesítésre, ha jól veszem ki. Tehát elvileg ma meg is fog jönni! :K

(#12233) krystman


krystman
őstag

Ha az van odaírva a hogy a tarifacsomagra nincs hűség. Pl a ZTE Skate kamatmentes részletnél. Akkor ott válthatok bármilyen csomagra? Akár később Dominóra is?

És még az érdekelne, hogy ha 2 év hűség lenne a tarifacsomagra. Akkor közben át lehet írni másnak a nevére? Tehát menet közben.

[ Szerkesztve ]

(#12234) dedike válasza krystman (#12233) üzenetére


dedike
addikt

Bármilyenre. (Kivéve az Ikon díjcsomagokat!) De Dominora csak akkor, ha letelt a két év hűséged, amit az előfizetésre vállalsz!

Jó szerencsét!

(#12235) krystman válasza dedike (#12234) üzenetére


krystman
őstag

Köszi! :R

(#12236) blueye


blueye
veterán

Figyelemre méltó ajánlat:
Sony_Ericsson_Xperia_ray

(#12237) dedike válasza blueye (#12236) üzenetére


dedike
addikt

Tudja fene...én személy szerint nem szívesen írnék alá tarifahűséget semmire... :(

Jó szerencsét!

(#12238) blueye válasza dedike (#12237) üzenetére


blueye
veterán

Én se nagyon.
De itt csak MM M-re kell aláírni és a 0 Ft-os akciók ált. magasabb díjcsomagokkal párosultak eddig ilyen prémium készülékeknél.

(#12239) EsoxLucius


EsoxLucius
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja feltettem a kérdést itt, hogy milyen sebességre lehet számítani a T-mobilnál, amikor belassítják a netet ( Like díjcsomag keret elérése után 32kbps ).

Azt a választ kaptam, hogy van türelmem ki lehet bírni..... Kicsit bővebben? pl egy Facebook-ot mennyire lehet így használni? Vagy kb. mennyi idő amíg betölt egy átlagos oldal?

Akinek van tapasztalata írjon már pár sort!

Köszönöm.

(#12240) asokapa


asokapa
csendes tag

Sziasztok!
Nov.16.-a óta készletértesítőn van, Nokia N8, Samsung Galaxy S, szerintetek érdemes várni?
Köszi !

(#12241) krystman válasza EsoxLucius (#12239) üzenetére


krystman
őstag

Hát ha számítógépen akarsz így böngészni, akkor nyugodtan csinálhatsz egy kávét addig még betölti az oldalt. Ha telefonról Opera mini-vel, akkor észre sem lehet venni hogy korlátozva van. Vagy csak nagyon kicsit.

(#12242) tjb007 válasza asokapa (#12240) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem érdemes várni.
Nokia N8 kifutott, Galaxy S is kifutó státuszban van (elég régóta), még "pár" darab felbukkanhat a webshopban de ennél többre ne számíts, inkább nézzél valami mást, lehetőleg ne a kifutó modellek közül :)

(#12243) giigz


giigz
veterán

Átvettem a telót! Így egész gyorsan zajlott, a SIM aktiválás sem volt több 1 percnél. :)

Most az lenne a kérdésem, hogy akkor már minden számlázás megy simán? Tehát a mobilnet az most már megy? 150 v 300 MB lesz?

És az ingyen 120 percem az már ilyenkor aktív, vagy az még később lesz?

(#12244) tjb007 válasza giigz (#12243) üzenetére


tjb007
nagyúr

"120 díjmentes perc hálózaton belül, vagy 100 díjmentes SMS és 50 díjmentes MMS, amit az aktiválást követően 30 napon belül használhat fel. A kedvezmény aktiválása a csomag átvételét követően, 5 munkanapon belül történik meg. Amennyiben a díjcsomagja keret-megállapodáshoz kötött kedvezményes díjcsomag, vagy nem publikus díjcsomag, ezen kedvezményeket nem veheti igénybe. A szolgáltatás kedvezmények kizárólag Webshopon keresztül történő vásárláskor kérhetők."

(#12245) Something_ válasza giigz (#12243) üzenetére


Something_
őstag

Én akkor megkérdeztem ezeket, mikor aktiváltam a kártyát, nem lett volna ott egyszerűbb neked is?:D
Nekem akkor aktiválták, és rá 3 napra jött az értesítő, hogy aktiválva van:D De elvileg mikor felhívtam, akkor már megtörtént, a gép pedig automata.

[ Szerkesztve ]

(#12246) Kovax1986


Kovax1986
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek megoldható az alábbi probléma?

Jelenleg vodafone-os vagyok, de szeretnék váltani t-mobile-ra. Vennék egy ZTE Skate-t dominoval, viszont a domino internetcsomagok vizsgálata után a Domino Web volt, ami legjobban illeszkedne a felhasználói igényeimnek.

Szóval szerintetek megoldható, hogy áthordozom a számomat dominos-ra és még mellette ugyanazon a sim kártyán használom a Domin Web díjcsomagot? Azért lenne fontos, mivel ha jól néztem akkor Domino Web-bel nem lehet hívást kezdeményezni, ami viszont nem ártana néhanapján.

Vagy ha nem is lehet hívást kezdeményezni, attól még lesz a Domino Web-es kártyának telefonszáma és fel lehet azt hívni?

Eléggé homályos nekem ez a téma, remélem valaki van olyan okos, hogy tud nekem segítséget adni.

Előre is köszönöm a választ!

(#12247) dedike válasza Kovax1986 (#12246) üzenetére


dedike
addikt

Szóval szerintetek megoldható, hogy áthordozom a számomat dominos-ra és még mellette ugyanazon a sim kártyán használom a Domin Web díjcsomagot?

Nem. A Domino Web önálló SIM-mel vehető igénybe.

még lesz a Domino Web-es kártyának telefonszáma és fel lehet azt hívni?

Igen.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#12248) tjb007 válasza Kovax1986 (#12246) üzenetére


tjb007
nagyúr

Semmilyen formában sem oldható meg.

[ Szerkesztve ]

(#12249) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

Lehet extra láma kérdéseim lesznek, de inkább megkérdezem. Most először van mobilnetes előfizetésem (NetGoM!), aktiváltam és villog is a 3G logó (android) netezés közben. Akkor ez már a mobil net ? (Nem wap, nem más anyám kínja ami pénzbe kerül?) Egyébként lehet valahol nézni, hogy mennyinél járok a 100MB-os limitben? Jön sms?

(#12250) giigz válasza tjb007 (#12248) üzenetére


giigz
veterán

A Mobil TV, ami havonta 5 óra jár, milyen csatornákat tartalmaz?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.