Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20451) Dr.F.E.R.I. válasza fokukac (#20449) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Megmondom neked őszintén, nem tudom ezt a napot hová tenni. Éppen mostanra álltak a napi és a heti indikátorok is emelkedőbe, maga az ár pedig egy szimmetrikus háromszög alsó szárától kezdett megint felfelé araszolni. A richterrel egyetemben ennél számítottam volna a legkevésbé egy ilyen letörésre. Apropó letörés. Nekem azért is gyanús, mert az elmúlt év lépcsőzetes eséseinél mindig megvolt a nagy forgalom is, ez többnyire három milliárdnál magasabb volt a kulcsnapokon. Valahányszor elesett egy sávja, azt mindig egy-két ilyen nagy forgalmú napon tette. Ma alig volt több, mint egymilliárdos forgalom, az nudlifütty. Az árfolyamgörbe is eléggé mesterkéltnek tűnik, gyakorlatilag percek leforgása alatt esett le és ott is tartották egy nagyon szűk száz forintos sávban. Az első gondolatom az, hogy ez valami nagyobb szereplő árfolyam manipulációja lehet, mivel pániknál forgalomnak is kellene lennie. Holnap még sok mindenre fény derülhet, de amilyen makacsul tartották eddig az 500-at, meglepne, ha ilyen nulla forgalom mellett tartósabban itt tudna maradni. Sajnos - mint írtam valahol fentebb - eljutott oda a tőzsdénk, hogy pár ezer darab részvénnyel arra mozgatják a cégek árfolyamát a nagyobb játékosok, amerre és ahogy nekik tetszik, ez van. :(

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.