Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277201) Mátésum válasza hkari (#277190) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Nekem nagyon bejött, és bízom benne, hogy tartós is lesz. Most meg tényleg kedvezőbb áron van, érdemes adni neki egy esélyt.

(#277202) BoneDragon válasza Mátésum (#277201) üzenetére


BoneDragon
veterán

De hol???? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#277203) juve600 válasza BoneDragon (#277202) üzenetére


juve600
nagyúr

Sosem tudjuk meg :D :D :D

(#277204) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Gondolom az Emag lenne az olcsóság tárgya. Ha ehhez hozzávesszük a kiszállítás költségét is... hát jó. Pár százassal (1610Ft) valóban olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277205) BoneDragon válasza Fritz Teufel (#277204) üzenetére


BoneDragon
veterán

A mindenit, ha valóban ez az akció, akkor veszek kettőt is. :D

(#277206) mihail38 válasza BoneDragon (#277205) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én is legalább egy tucatot akarok venni ilyen árban mert már ez tényleg nomád ár csak tudnám hogy hol meg kinek? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#277207) hkari válasza Zozo0525 (#277194) üzenetére


hkari
őstag

(#277208) Zozo0525 válasza hkari (#277207) üzenetére


Zozo0525
őstag

köszi

(#277209) mihail38 válasza hkari (#277207) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ennyiért a bolondnak is megéri, hát még annak aki meg veszi 20-30 ezerért egy tokot! :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Ha ez a nomád ár akkor lehet hogy velem nagy probléma van.. :DDD
De azért köszönjük a linket és a lehetőséget hogy megosztottad velünk! :R

[ Szerkesztve ]

(#277210) Malfroy válasza juve600 (#277203) üzenetére


Malfroy
aktív tag

:D

(#277211) hkari válasza mihail38 (#277209) üzenetére


hkari
őstag

23990 30000 helyett, én nem látom ezt túl rossz dealnek. Kb nettó áron kapod.
25 ért láttam nálunk nomad tokot. Szóval igen annál így már olcsóbb és ezt írtam le :D

Az meg hogy ki mennyit költ tokra az meg emberfüggő. Én szeretek a nagyon sok pénzért megvett telefonomra normális tokot rakni, de valakinek elég egy besárgult szilikon is :D

[ Szerkesztve ]

(#277212) mihail38 válasza hkari (#277211) üzenetére


mihail38
aktív tag

Itt az oldalon nem 1x láttam már 8-10.000ft -ért árulni bőrtokot alig használtat akkor inkább azt mint 25e-ért akciósan az Alzából.

(#277213) hkari válasza mihail38 (#277212) üzenetére


hkari
őstag

Igen ha éppen van olyan :D de ha valaki ilyet akar és nincs használtan annak most ez nem olyan rossz ajánlat.

(#277214) Fritz Teufel válasza hkari (#277211) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Valahogy' ebben jobban megbízok: Spigen Ultra Hybrid Mag Apple iPhone 14 Pro Max White MagSafe
Szeretem, ha a nagyon sok pénzért megvett telefonomra normális tok van, ami még a gyárinál is jobb fele áron ;-) Aztán ha besárgulna, akkor majd már még olcsóbban veszek rá másikat.
A gyári bőr tok pl nem végi a kijelzőt, ha úgy teszed le az asztalra, a kijelzőre fekszik fel a készülék. Gondolom nem nagyon mernéd leejteni még abban a tokban sem, főleg nem kijelzővel lefelé vagy a sarkaira... ;-)

Igazad van, nem rossz a gyári. De messze nem a legjobb és nem is olcsó még így akciósan sem. A lényeg, hogy legyen aki veszi mert különben nem lesz munkánk :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277215) mihail38 válasza hkari (#277213) üzenetére


mihail38
aktív tag

( Az meg hogy ki mennyit költ tokra az meg emberfüggő.) Na ez nem én vagyok aki a 25.000ft-os tokra azt mondja hogy jó vétel... Én ez vagyok ( Én szeretek a nagyon sok pénzért megvett telefonomra normális tokot rakni ) Nekem a normális nem 25-30e a besárgult szilikon tok is megfelel mert az is ugyan azt a funkciót tölti be mint a 30e tok csak sokkal olcsóbban.
Az előttem Fritz Teufel hozzá szólása és általa linkelt tok is bőven jó

[ Szerkesztve ]

(#277216) hkari válasza mihail38 (#277215) üzenetére


hkari
őstag

Nem szükséges egymást meggyőzni. Nekem nem tetszenek a műanyag tokok. Ez van :D

Nem mondtam hogy vegyetek olyat, csak megkérdeztem hogy mi a vélemény róla, mert mivel akciós és így már olcsóbb a nomád tokjánál és lehet olyat vennék.

Ha 30 hoz képest nézzük akkor jó, de legalábbis jobb vétel mint annyiért. Ez tény :D

[ Szerkesztve ]

(#277217) Fritz Teufel válasza hkari (#277216) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem tudok vitázni :DDD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277218) poli27


poli27
veterán

Ha kijelentkezek az appleidből és vissza akkor az összes kártyát újra hozzá kell adni az applepayhez?... Ez jó nagy marhaság... ráadásul megszívatott a boltba is... nem volt kártya hozzáadva...

(#277219) Gicz válasza poli27 (#277218) üzenetére


Gicz
addikt

Mar miert lenne marhaság? Kijelntkezel az apple id bol a telefon eladása elott, az uj tulaj meg majd fizet a kartyaddal ugye :) altalaban 1x jelentkezel be, meg 1x ki a telefon élete soràn. Nem nagy kaland új telefonnál hozzáadni 1-2 kartyat.

(#277220) burgatshow válasza poli27 (#277218) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen es ez nagyon jol van igy.

(#277221) icecave válasza poli27 (#277218) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nekem csak az Apple pay-hez használt kártyám van hozzáadva, de nem "dobta ki" ilyenkor. Legalábbis nem úgy emlékszem, de ezekszerint tévedek. Legközelebb figyelni fogom.

[ Szerkesztve ]

(#277222) burgatshow válasza icecave (#277221) üzenetére


burgatshow
veterán

Akkor definialjuk az Apple ID-val valo kilepes fogalmat. :) Mert kb. 5 helyen ki lehet lepni es az Apple Pay tekinteteben csak egyetlen egy szamit.

(#277223) zozika2


zozika2
tag

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a 12 mininek jó e az Ipad 12 wattos töltője? Vagy vegyek hozzá való 20 wattost? Mindenfélét hallottam már, nem tudom eldönteni mi legyen.

(#277224) Malfroy válasza zozika2 (#277223) üzenetére


Malfroy
aktív tag

20w gyorsabban feltölti.

(#277225) igi


igi
aktív tag

Sziasztok, ma hajnalban frissült az SE2020-on az iOS 16.1.1-re.
Azóta nem tudok belépni, az alábbi 2 képernyő között keveredett végtelen ciklusba:

Ha Folytatás-t nyomok, bejön a helló, ha megnyomom a Főgombot, akkor visszajön az első képernyő.
Próbáltam már újraindítani simmel, sim nélkül, de semmi.
Valamilyen ötlet?

köszi:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#277226) Noxy válasza poli27 (#277218) üzenetére


Noxy
veterán

Kijelentkezni sem appleidből, elég ha kikapcsolod a FID, vagy a TID-t. (Mielőtt ezért is reklamálsz.)
Amúgy meg 2mp hozzáadni, mert a waletben ott lesznek a korábbi kártyák. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#277227) poli27 válasza burgatshow (#277222) üzenetére


poli27
veterán

Telefon főmenü a névnél apple id kijelentkezés, ugye azt javasoltátok jelentkezzek ki meg be... akkor nem változott azt egyszer csak jó lett, ma nem tudtam vele fizetni... mert nem gondoltam hogy az applepay is megszűnik... egyébként azóta megint lefagy a cloudra kattintva az a menürész ami a videóban is van...

(#277228) poli27 válasza Noxy (#277226) üzenetére


poli27
veterán

Én nem reklamáltam, csak nem tudtam... ahogy ezt se tudom mi az a fid meg tid :DD És megszivatott a boltba... enniy :D

(#277229) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Huh, ebben a topikban úgy látom, elég hevesek a reakciók, és nehezen fogadjuk el mások véleményét. Vettem egy több, mint fél milliós telót (leírni is durva), erre venni egy gyári tokot 29 ezer forintért szerintem nem túlzás. És ilyen minőségű tok még nem volt semmilyen készülékemen, mint ez a bőr tok. Viszont a 6-8 ezer forintos tokot cseréltem fél évente. Lehet, hogy ezt is kell majd, akkor átértékelem. De nekem tetszik a bőr, ahogy öregszik. Szóval két év alatt 4 db kb 8000 forintos tok ugyanitt van nagyjából. És a 23990 forint a 29990hez képest 6000 Ft mínusz. Ez szerintem 20% kedvezmény, ami annyira nem rossz. Én örülök, amikor kapok tanácsot és választ a kérdésemre, még akkor is, ha abban erősít meg, hogy nem arra van szükségem. Ha jól emlékszem, valaki kérdezett, én meg válaszoltam és majdnem le lettem hülyézve, mert vettem egy tokot 30 ért. Hát, szerintem az nagyobb hülyeség, hogy annyiért veszünk telefont, mint autót, de az ugye normális, hisz ez az iPhone topik, ugye :DD Mindenesetre szerintem egy kicsit lehetne egymás felé türelmesebb és kedvesebb a társaság, mert néha elmegy a kedve az embernek. Persze, ez csak az én véleményem, amit aztán lehet majd kritizálni.

(#277230) Malfroy válasza Mátésum (#277229) üzenetére


Malfroy
aktív tag

:K

(#277231) trebrona válasza Fritz Teufel (#277214) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ilyen Spigent használtam, gyűjti a port a szilikon perem alá, folyamatosan karcolva a telefon keretét, el is adtam pár napon belül. Maradtam a gyári bőrtoknál, a pereme magasabban van a kijelzőnél, nem a kijelzőre fekszik fel a telefon. 12 Pro-t használok, nem hiszem, hogy az újabbakon máshogyan lenne. Fiam szintén 12 Pro-n gyári bőrtokot és gyári átlátszó kemény tokot használ, ami megintcsak kiváló.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#277232) Geresics


Geresics
addikt

Kukucs!
Tettem fel MP3-akat pár perccel ezelőtt a telefonra a régi telómról. A kérdésem az volna, hogy hogy tudom ezeket értelmesen lejátszani? Emlékszem, hogy anno 5s-nél is küzdés volt, de már nem emlékszem a megoldásra, no meg azóta el is telt pár év...
A cél az volna, hogy az Apple Car Play is lejátsza őket!
:R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#277233) lugosi válasza Geresics (#277232) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Heló!
Hova tetted fel? A zene appba vagy csak úgy a telefon tárhelyére?

(#277234) Geresics válasza lugosi (#277233) üzenetére


Geresics
addikt

Telefonra felmásoltam simán a fájlkezelőjével. Zene appba hogy tudom betenni? (Most ott van a telefonon egy mappányi MP3)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#277235) Sys85 válasza Geresics (#277234) üzenetére


Sys85
veterán

Pc-re 3utools szoftvert rakd fel.
Azon keresztül másold fel a zenéket,ekkor fogjnak a zenelejátszóban megjelenni.Megtalálod benne hol is kell,nem nehéz a használata.Ugyanezzel a szoftverrel pl saját csengőhangot is csinálhatsz.

Sajnos itt nincs olyan mint droidon hogy csak simán bedobálod a fájkezelővel ömlesztve a belső tárgelyre a zenéket/videókat aztán a megfelelő app gond nélkül hozzáfér.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#277236) Geresics válasza Sys85 (#277235) üzenetére


Geresics
addikt

Köszönöm, meglesem, ha 5 percre gép elé kerülök! :R
Volál esetleg olyan kedves, és be is linkelnéd? Nehogy Google barátom valami olyan oldalra vigyyen, ahonnan utána ömlik a spam... :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#277237) Sys85 válasza Geresics (#277236) üzenetére


Sys85
veterán

[link]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#277238) lugosi válasza Geresics (#277234) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ahogy utánam írták, vagy iTunes.

(#277239) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Miért bolondul meg a telo 2 sim-el egy idő után? Ha törlöm a hívás infót, akkor szépen arról a simről indítja a hívásokat amit mondok neki, de egy idő után random dobja hol az egyiket hol a másikat.
Az iPhone hívás infója meg számomra röhej. Kontaktra rábökve csak az utolsó hívásokat látja akkor is ha sokkal több volt belőle. Időben se se szedi őket szét(napra) És az is nonszensz hogy 2 hetente töröljem hogy ne a másik simet használja. Az adat simen nagyon magas a perc díj, mivel a másik ingyen van felesleges lenne rá fizetni.
Van a normál régi számom amit a legtöbben ismernek, ezen elvileg csak a netet szeretném elérni meg a bejövő hívást fogadni. A másik a céges sim ezen meg csak kimenő hívás lenne, ezen nulla net van. Én meg sajnos a napközbeni teendők közepette nem érek rá nézegetni hogy ő most épp melyik simről akarja a hívást indítani. Ha nem lesz jó a két sim a teloba úgy fogom kivágni az ablakon hogy a lába nem éri a földet. 1 telo is sok néha a zsebbe nemhogy 2 Akkor inkább visszamegyek droidra.
BT kapcsolat az autóval se tökéletes. Van amikor kihangosítva adja be a hívást, van amikor meg a telo hangszórón. És sehol se találok rá beállítást hogy ezt hol állítsam, vagy ez mitől függ.
És azt se értem hogy miért kapok ennyi nem fogadott hívásról sms-t. Semmit nem csinálok rajta és jön az sms. A térerő pedig rendben van elvileg.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#277240) divan válasza 7Heads Drago (#277239) üzenetére


divan
senior tag

BT kapcsolatkor azon az eszközön zajlik a hívás, ahol felveszed. Ha a telefonon, akkor ott, ha az autó fejegységén, akkor ott.

(#277241) 7Heads Drago válasza divan (#277240) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nahh ezt nagyon köszönöm!
Legalább ezt tudom.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#277242) Sys85 válasza 7Heads Drago (#277239) üzenetére


Sys85
veterán

2 simen van,de nálam nem kever össze-vissza hívásoknál,de tény hogy nem oldották meg a legjobban ezt a dualsim témát.
BT?
Nálam úgy működik ahogy kell.
Ha a kormányon lévő gombbal veszem fel akkor kihangosítón szól,ha a teló kijelzőjén fogadom a hívást akkor a telefon hangszóróján szólal meg.Ennek így kell működnie.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#277243) zzola válasza 7Heads Drago (#277239) üzenetére


zzola
félisten

Ha beállítod a menüben, hogy mi legyen az alapértelmezett hívó szám, akkor arról fog menni a kimenő hívás. Ha az adat kártyára jön a bejövő hívás és te vissza hívod az előzményekből, akkor az adat kártyáról fog menni a kimenő hívás.
Ilyenkor érdemes névjegyzékből indítani a hívást és előtte ellenőrizni, hogy nem-e az adat kártya van beállítva egy kontakthoz alapértelmezett számnak.
Illetve ha az előzményekbe belemész és az adott kontaktnál/számnál rámész az "i" gombra, akkor látod az utolsó használatot, hogy melyik simről ment a hívás. Itt érdemes állítani és mindig figyelni ezekre.
Elsőre furcsa lehet ez a működés, de szokható.
A híváslista az egy régi szívfájdalom egy 5e-s androidos csoda is komolyabb híváslistával rendelkezik. Talán egyszer ezen is módosítanak majd....

[ Szerkesztve ]

(#277244) INGJOKE válasza zzola (#277243) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én most szedtem ki a flottából a saját számom és lett feltöltő kártyás, a céges ugyan azt tudja, mint a régi sajátom. (Korlátlan/13 gb net)
Simán engedte, hogy minden hívás és net a cégesről menjen egyszer kellet csak kiválasztani. Mondjuk az én esetem könyebb, mert a sajátomon csak fogadni fogom. :)

(#277245) 7Heads Drago válasza Sys85 (#277242) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Erre sajnos nem figyeltem. Ez volt a hiba nálam. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#277246) zzola válasza INGJOKE (#277244) üzenetére


zzola
félisten

De neki a hívás nem ugyanazon a számon megy, min az adat...

(#277247) emeron


emeron
tag

Sziasztok,

Létezik olyan alternatív Facebook Messenger alkalmazás iOS-re, amiben csak és kizárólag a chat funkciók érhetők el (audio-videó hívás) és a többi végtelenül hasznos funkció (pl sztorik) nem? Nem baj ha angol nyelvű…

Elore is köszi! 🤘🏻

(#277248) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

A fiamat szeretném meglepni karácsonyra egy Airpods 2 fulessel, viszont számomra teljesen idegen az alma téma minden árnyalata. Sajnos az anyagiak miatt a használt fuleseket nézem. Olvastam, hogy viszonylag sok a hamisítvány, viszont olyat is, hogy ios16 már parositaskor megmondja, hogy eredeti e vagy sem. Ez valóban igy van? Bármilyen iphone ios 16tal jelzi nekem, hogy eredeti e? Esetleg tudtak annyira előre menni a kínaiak, hogy az fake fuleseket is eredetinek ismeri fel? Van esélyem arra, hogy ios16 mellett is át tudnak verni ha parositaskor azt írja, hogy eredeti? Esetleg ha az eladó telefonját csatalkoztatjuk a szemem előtt "sokadjara", akkor is kiirja a hamisítvány, ha hamis?
Bocsanat a tudatlansagomert.

[ Szerkesztve ]

(#277249) Sungoo


Sungoo
addikt

Mekkora ratyi ez az ikiegészítők.hu. Webshopon készleten, kosárba tesz, szépen kifizetem kártyával, majd jön az e-mail. :DDD

(#277250) sirály69 válasza zzola (#277243) üzenetére


sirály69
őstag

"Ha beállítod a menüben, hogy mi legyen az alapértelmezett hívó szám, akkor arról fog menni a kimenő hívás. "
Ezt sajnos meg kell cáfolnom....
Sajnos nekem is ez a hiba jelentkezik..... :W
2 helyen is beallítottam, hogy honnan menjen a hívás....

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.