Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276301) bigdady válasza markknight (#276300) üzenetére


bigdady
nagyúr

[link] Én ugyan nem :D

(#276302) markknight válasza poli27 (#276281) üzenetére


markknight
veterán

Ez ki fogom próbálni a MediaMartkban :D

(#276303) burgatshow válasza markknight (#276264) üzenetére


burgatshow
veterán

12 giga még egész apró backup méret.

(#276304) burgatshow válasza bigdady (#276301) üzenetére


burgatshow
veterán

A már kifizetett hónapra a fordulópontig még hozzáférsz. Szóval ha lemondod, akkor a megújítás nem fog megtörténni. De amúgy lemondás után írja is.

Egy iCloud-os példán keresztül meg is tudom mutatni, én a 200 GB-os csomagot mondtam le: [kép]

(#276305) kleinguru válasza kutga (#276291) üzenetére


kleinguru
addikt

Mindenkinek mást jelent ugye az általános felhasználás.

Feleségemnek i12 mini van. Azon kívül, hogy megjelenés óta most már 82%-os az akkuja semmi baja. Úgy, hogy megszoktam a saját tilómnál a fektetett Face ID feloldást, nekem már hiányozna.

Ha "csak" átlag embernek és nem telefon függőnek kell, akkor vedd nyugodtan a 12 minit (akku jobb a 13 esetén).

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#276306) bigdady válasza burgatshow (#276304) üzenetére


bigdady
nagyúr

Le is mondtam köszi

(#276307) lugosi válasza burgatshow (#276303) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem 6.4, igaz a képek nélkül, az iCloud fotókönyvtárban van (461 giga).

(#276308) kutga válasza kleinguru (#276305) üzenetére


kutga
nagyúr

Kb. én is erre jutottam, köszi.

Let the Zone take me if I am.

(#276309) #86564352 válasza Rage47 (#276286) üzenetére


#86564352
törölt tag

Így van. Te helyesen értelmezed a szövegem.

#276271
Továbbra is arról van szó 1+ milliárdból mennyit érint ez? Pár ezer reddit, fórum panasz ilyen szinten bizony user error inkább. Ha valós probléma lenne az állandó random hívogatás, akkor a legnagyobb tech lapok írnák meg a szenzációs cikkeket ennyi év alatt, hogy "éjjel háromkor buliban haverod után a főnököd is felhívtad, az iPhone-nal nem lehet telefonálni rendesen". De erről szó sincs, pedig aztán iPhone clickbait cikkekből nincs hiány. Feedbacket írhattok a cégnek, bár az pusztába kiáltott szó legtöbb esetben. Csak szabadjon már annyit megírni, hogy a ti problémátok legyen az a billentyűzet, hangerőcsúszkák, hívásmegszakítás nem feltétlenül általános problémák, mert nem mindenki találkozott ezzel, nem általános jelenség. Valaki megjegyzi random hív embereket micsoda probléma, más megjegyzi (ahogy itt is többen) hogy ilyenről még csak nem is hallottak. Szóval a probléma nem objektívan általános, lett rá írva három javaslat is, ennél többet nem lehet mondani a dologról.

App Library: na ez megint olyan behozták, hogy megszűnjenek végre a miért nincs app drawer panaszok, sokan pedig nem is használják mert sajnos a kategorizálás automatikus, a régi módszer kézi mappáimat pedig úgy rendezem ahogy akarom. App library automatikus rendezésénél pl. az iránytű utilities, maps viszont other. Nálam a maps is előbbiben lenne. Safari utilities, szerintem inkább info & reading. Fordító fordítva. Contacts ott van productivity & finance részen, szerintem inkább a social részen lenne a helye. Files inkább tartozna utilities közé. Stb. És akkor a 3rd party appoknál is teljesen lottó hova sorolja a fejlesztő az áruházban. A recently added részt értelmezni se lehet, mert nem is a legutóbb telepített appok vannak ott, hanem a legutóbb frissült szerint mutatja. Illetve azt se lehet beállítani az App Library default nézete ABC lista legyen, így inkább továbbra is maradok annál fontos dolgok home screen, többi spotlight.

(#276310) Noxy válasza markknight (#276302) üzenetére


Noxy
veterán

Kopogós teszt: Samu vs iPhone 1:0 :DDD
Agyam eldobom, hogy még mit lehet kitalálni. :W
Harkályok talán még @ is találnak benne. :))

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#276311) markknight válasza Noxy (#276310) üzenetére


markknight
veterán

-Ennyi pénzért, ne kopogjon már, dik! Ki kell nyomni szilóval!

[ Szerkesztve ]

(#276312) i400 válasza markknight (#276311) üzenetére


i400
senior tag

hl van a szaGmaiság kérem? a purhab az smafu??? :DDD

(#276313) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Amíg fel nem hoztátok, nekem nem tűnk fel a kopogás. Mondjuk nem is zavar mert ismervén a készülék felépítését nem meglepetés.
A hívás téma viszont engem is érint(tett). Volt, hogy én is kezdeményeztem az újabb hívást a másik befejeztével, mivel Samun a piros gombot nyomva tettem le a telefont és itt is így akartam. Csak, hogy közben a kontaktlista jött elő és már böktem is rá... Megszoktam, hogy itt ez így megy, már nem zavar.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276314) #86564352 válasza Noxy (#276310) üzenetére


#86564352
törölt tag

Amúgy USA modellekben 14 szériában tényleg van egy kis üreg. :) Mivel esim only, simán ott hagyták üresen a fizikai kártya helyét. [link]

(#276315) Fritz Teufel válasza #86564352 (#276314) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mondjuk fiatal koromban az ilyen esetekben műanyag dummy alkatrészeket szeretünk be.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276316) Rage47 válasza #86564352 (#276309) üzenetére


Rage47
veterán

Az App Library használhatatlan szerintem :D Spotlight keresést használom még mindig, azaz használnám, ha iOS 16 óta nem lenne marha lassú. Mintha HDD lenne a telefonban és úgy keresgélné a fájlokat. Mintha nem futott volna le az indexálás vagy nemtom.

(#276317) #86564352 válasza Rage47 (#276316) üzenetére


#86564352
törölt tag

Olvastam erről a 16 hibáról is redditen többször, ezért sem frissítek még. Spotlight nélkül meg lennék lőve.

(#276318) Gicz válasza Fritz Teufel (#276315) üzenetére


Gicz
addikt

Itt is az van benne a sim foglalat helyén.

(#276319) Gicz válasza Micsurin (#276273) üzenetére


Gicz
addikt

Dehogy tippelget, az akksi kapacitást pontosan számolja folyamatosan. fesz, áram szenzor, plusz idő, és megkapod a mAh-t. Azért kell érdemes néha teljes lemerítést és teljes feltöltést csinálni, mert akkor adod meg a mérés 2 végpontját, a kikapcsolási akkufeszt, meg a teljes töltöttséget. Ha nem számolná, nem lenne százalékos akksi kijelzés sem. Azt, hogy az akksi mennyire használódott el, pont így méri, tudja mennyi volt gyárilag és mérés alapján most mennyi. Ez a battery health %-ban.

(#276320) laccy88 válasza laccy88 (#276235) üzenetére


laccy88
senior tag

A kérdésemet átfogalmazva...
A probléma oka valószínűleg az, hogy az Iphone Hotspot módban WPA3 hitelesítést használ.
Viszont régebbi eszközök ezt nem tudják kezelni (csak WPA2/WPA/WEP) :(
Nem találtam arra lehetőséget az iphone-on, hogy ezt módosítsam.
Biztonsági okokból ez sem módosítható, vagy van esetleg megoldás rá?
Köszi!

(#276321) markknight


markknight
veterán

Ezt a fóliát vajon ledobja a gyári bőr tok bepattintás után? [link] Van ehhez hasonló szerkezet amit otthon fel tudok operálni és kompatibilis a gyári tokkal?

(#276322) Rage47 válasza markknight (#276321) üzenetére


Rage47
veterán

Hát vedd le a tokot és úgy rakd fel a fóliát :D

(#276323) divan válasza #86564352 (#276309) üzenetére


divan
senior tag

Akkor hagy tegyek még hozzá valamit, amiről a sok hozzászólás között nem esett szó mostanában. Én 5s óta használok Iphone-t, volt 7-es, Xs, 12 mini, most 13 mini. Ugyanúgy használom, és korábban soha nem történt meg velem, hogy hívásmegszakítás helyett, hívtam volna valakit listámból. Kb fél éve jelentkezett ez a "hiba", tehát valamelyik frissítéssel változtattak valamit, ami ezt eredményezi. (Lehet, hogy a fél év, az másfél év, ahogy röpül az idő)

(#276324) markknight válasza Rage47 (#276322) üzenetére


markknight
veterán

Na igen, de ha visszarakom a gyári tokba (ami amúgy rohadt szoros) akkor megesik, hogy instant felválik az üvegfólia például. Jártam már így, nem örültem :D

(#276325) Uyuarasy válasza #86564352 (#276309) üzenetére

#276285 akosxyz +1

Az App Library szerintem is gaz, de egy fokkal jobb, mint ami elotte volt. A feature request az lehetett (mas mobil OS-hez hasonloan :DDD), hogy at lehessen porgetni egy helyen a telepitett appokat, a home screen teleszemetelese nelkul.
Ez meg is valosult az App Library keresojebe tapolasra, cserebe az eredeti melle bekerult meg egy inferior megoldas. Ertem, hogy szerintetek (az iOS felhasznaloi elmenyet feltetel nelkulo elfogado felhasznalok csoportja(?)) kezzel kell minden appot mappakba pakolni, majd a mappakat is kezzel kell sorbarendezni, de ettol meg mindenhol mashol (MacOS-en is) alap, hogy lehet legalabb nev szerint rendezni.
Ettol fuggetlenul tovabbra is "poen" egy elvileg szakmai forumon ezt a folyamatos user errorozast olvasni. Persze a veletlen tarcsazos bug is lehetne az, ha le lenne irva hogyan kell telefonalni az "Apple" szerint; enelkul ezt tovabbra is (fuggetlenul az erintett felhasznalok szamatol) a product/UX/dev/QA hibajanak gondolom. :)

(#276326) Rage47 válasza markknight (#276324) üzenetére


Rage47
veterán

13 minin nálam nincs ilyen, nekem is spigen ez fit van. Nincs teljesen a szélén a fólia.

(#276327) sziszikzs


sziszikzs
csendes tag

Sziasztok! Nemrég lettem iphone tulaj és az automatizálással kapcsolatban kérdeznék. Meg lehet azt csinálni, hogy ha előre megadott wifi hálózatot érzékel a teló akkor a mobil internet kapcsolatot lekapcsolja és vissza ha nincs ismerős wifi hálózat?

(#276328) Rage47 válasza sziszikzs (#276327) üzenetére


Rage47
veterán

Ezt alapból megcsinálja, nem kell automatizálást beállítani.

(#276329) Sys85 válasza sziszikzs (#276327) üzenetére


Sys85
veterán

Alapjáraton így működik,szóval nem értem milyen beállítást is keresel.Na meg hogy minek.
Ha wifin vagy,akkor a mobilnetet nem eszi ha emiatt aggódsz.
Sőt ha biztosra akarsz menni,akkor a Beállítások-Mobilhálózatnál alul a Wi-Fi-asszisztenst kikapcsolod.
Ez valami régi droidos beidegződés?Csak mert anno ott csináltuk ezt az állandó ki-/bekapcsolgatós dolgot wifinél,bt-nél,mobilnetnél,de már ott sem kell elég régóta.
Semmit nem nyer vele az ember.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#276330) markknight válasza Sys85 (#276329) üzenetére


markknight
veterán

Nekem automatizálással megy a lekapcsolás (igaz manuálisan közbe kell avatkoznom) Bár valóban Androidos beidegződésnek tűnik, sőt ők csinálják is a net ki/be kapcsolást, viszont rengetegszer megesett már velem, hogy önfeledt videóztam aztán láttam, hogy a 4G-t zabálja a telefon.. Magyarázatát én sem tudom, gondolom ha gyengének érzékeli a jelet akkor inkább átmegy 4G-re.

De olyat is sokat láttam, hogy hozzáérek a kijelzőhöz 4G-t mutat, feloldom megjelenik a Wifi ikon.. Nem egy életbiztosítás bekapcsolva hagyni, főleg annak akinek kevés a nete.

És ezt nem csak a mostani telefonok csinálják, szerintem iPhone 6 óta megvan ez a jelenség. Azóta lakhelyet is váltottam már párszor és a többi. Tehát nem lokális gondok voltak.

A tag kérdésére a válasz: Ha fontos, hogy lekapcsolja a mobilnetet akkor csinálj rá egy shortcutot és kösd ahhoz a helyhez ahol szeretnéd, hogy produkálja a telefon. Egy érintés és kikapcsol mindent amit akarsz. Nálam a bluetooth és a mobilnet ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#276331) markknight válasza Rage47 (#276326) üzenetére


markknight
veterán

Thx, kipróbálom. A kijelző szélééig ér vagy azon is túl? Gondolom utóbbi a necces.

(#276332) Rage47 válasza markknight (#276331) üzenetére


Rage47
veterán

[kép]
A kijelző széléig nem ér, lásd a képem.

(#276333) markknight válasza Rage47 (#276332) üzenetére


markknight
veterán

Köszi és nem vágja az ujjad ha feloldod? Nekem az is érzékeny pontom :DDD

(#276334) Rage47 válasza markknight (#276333) üzenetére


Rage47
veterán

nem vágja, engem is zavarna, anno ezért vettem le a dbrand skint ami oldalt is volt

(#276335) markknight válasza Rage47 (#276334) üzenetére


markknight
veterán

Berendeltem, köszi tapasztalatot.

(#276336) #86564352 válasza divan (#276323) üzenetére


#86564352
törölt tag

Annak nincs sok értelme X ember beírja tévesen tárcsáz, X ember beírja ő nem találkozott a problémával. Nem azt mondom nem fordulhat elő és nem hiszem el, hanem azt mondom legyetek ügyesebbek: Ha azt sem tudod féléve vagy másfél éve van ez a problémád, akkor láthatod nem olyan egyértelmű a probléma. Ha változott valami, ha nem.
Most mit írjanak azok akik nem futottak bele amibe ti, vezessünk naplót a fórumon:
Ma is volt három hívásom, ma is sikerült csak azt hívnom akit akartam.
Ma is sikerült gyári billentyűzettel hatékonyan írni, számokat is.
Ma se gondoltam arra milyen jó lenne öt külön hangerő csúszka.
Ma se volt problémám az ébresztéssel.

#276325
Nincs olyan, hogy "iOS felhasznaloi elmenyet feltetel nelkulo elfogado felhasznalok csoportja" ezt csak beleképzelitek. :U Külön vicces nekem írod ezt, amikor hetek óta szidom a 16-ot hogyan adhatták ki ilyen formában... meg úgy tudnék írni tíz oldalt milyen dolgokon változtatnék iOS/MacOS rendszeren.

User error: objektívan 1+ milliárd készüléknél ha napi dolog lenne a folyamatos téves tárcsázás, tele lenne vele a média, nem gondolod? Ha csak egy kis X százalék morog az ügyön, az egyelőre inkább user error szerintem. Hiszen ténylegesen: gyorsabban nyomd meg a piros gombot, nem muszáj a piros gombot használni van oldalsó gomb is, és meg is lehet várni a másik bontja. Ha ezek mellett rendszeresen előfordul a téves tárcsázás az szerintem user error, nem sértés.
Azt is tájékoztatásként írtam, hogy bár ti hibának tartjátok ezt, szerintem az Apple nem, így feleslegesen vártok "javítást" és még írhattok róla öt oldalt, ahelyett a meglévő javaslatokat megfogadnátok a "probléma" elkerülésére.

Mondok egy másik példát, amit szoktam még látni neten: van ugye a hardveres némító gomb, az egyik legjobb feature szerintem. Ahogy működik telefon és értesítés nem hangos, de elindítasz egy médiát direkten akkor nyilván van hang. Na most erre is mondhatná valaki, hogy nem logikus mert némító gomb némítson mindent. Szerintem az Apple megoldása a természetes.
Egy másik példa amiért szoktak sírni, hogy a CC-ben lévő wifi ikon csak leválaszt, nem teljesen kikapcsol. Nekem itt is teljesen az Apple logikája a természetes, és a kritikusok hiába várnak "javításra" akinek nem tetszik menjen a settings-be vagy gyártson shortcuts ütemezést.

Szintén szokták keresni miért nincs minden app bezárása gomb, azért mert nem szükséges bezárni alapból, ha egy app mégis renitens azt látni battery menüben és ki lehet lőni.

Azt is hallottam panaszként ébresztőnél miért a snooze a nagyobb középen narancssárgával és miért a stop van alul kicsiben szürkén. Hát nekem teljesen logikus, ha kómásan félig csukott szemmel csak a legfeltűnőbbet nyomom meg reflexből, akkor még mindig nem kések el, mert 9 perc múlva megint szól. Ha pedig tényleg felébredtem elsőre is, akkor vagyok olyan éles eleve alul nyomom meg stop.

Amúgy elnézést, hogy indoklással írom a válaszaim mi miért lehet úgy ahogy van. Legközelebb majd minden kérdésre válaszoljak úgy iOS-en az nem úgy van és kész akkor nincs vita rajtunk kívülálló dolgokon?

(#276337) joey04 válasza INGJOKE (#276290) üzenetére


joey04
titán

Itt inkább az a baj, amikor nem értik meg, hogy ami nekik hatalmas probléma, az a vásárlóközönség döntő többségének kb fel sem tűnik. Ettől még nekik nem kell, hogy megváltozzon a véleményük, de tudomásul kell venni, hogy ami 15 év alatt nem változott, az azért nem változott, mert nem deal breaker az emberek többségének. El tudom fogadni, hogy nekik az, ebben az esetben más készülék lesz a megfelelő. Itt nem arról van szó, hogy az iOS jobb vagy nem, hanem hogy más. Ha androidos logikával szeretnének készüléket használni, akkor használjanak androidos készüléket. Egyébként olyan szempontból kimondottan nem örülök, hogy Cook óta jobban hallgatnak az ilyen hangokra és nyitják meg a rendszert, ami hozza magával sokszor a hibák lehetőségét. Erre tesz rá az EU az idióta szabályozásaival, lásd mobilfizetés, amit ha átvernek a rendszeren, akkor az konkrétan visszalépés lesz felhasználói élmény szempontjából.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#276338) (ex)Cat válasza #86564352 (#276336) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Elengedhetnétek már ezt a témát, úgysem fogtokegyezségre jutni, ráadásul némileg el is beszéltek egymás mellett. Én is azt gondolom, ezt meg lehetne úgyis csinálni, hogy senkinek ne okozzon ez gondot, de nem fogják és ezzel kész is. Tök értelmetlen 20. alkalommal is leírni, hogy te felsoroltál 3 különböző élehetőséget is, hogy 21 mrd userből, csak pár ezret érint, mert akit érint, az pont leszarja, hogy a többinek jó.

- Nem beszélve arról, hogy eredetileg csak egy kérdés volt, hogy vane rá megoldás. (nem, nem az oldalsó gomb, nem nem a legyél gyorsabb éssatöbbi, hanem arra ahogy ő akarja használni. Kiderült már rég, hogy nincs, el is fogadta, lapozzunk végre.

(#276339) Rage47 válasza joey04 (#276337) üzenetére


Rage47
veterán

Elég, ha úgy oldják meg a mobilfizetést, mint a 3rd party billentyűzeteket :D Pár évig bírta így a Switfkey is...

(#276340) burgatshow válasza laccy88 (#276320) üzenetére


burgatshow
veterán

A hotspot beallitasnal kapcsold be a kompatibilitasi modot.

(#276341) #86564352 válasza markknight (#276330) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nézd meg a Photos mobilnet beállítását, mobilnetnél a wifi asszisztenst, 5G modellen iCloud backup ne mehessen, azt is lehet az adott apptól megvonod a mobilnet hozzáférést.

#276338
Nyilván akit érint nincs azzal kisegítve millió másiknak nem ügy, azt azért írtam akinek probléma az ne csináljon úgy mintha általános hiba lenne a másik 1 milliárdnak is, mert nem tűnik annak számok alapján.
Már lapoztam volna, ha nem kötöttek volna bele. Azzal nem tudok mit kezdeni három javaslat szerintük nem "megoldás" hát akkor tévesen hívjanak tovább. Szerencsére valaki írta ő nem tudott az oldalsó gomb lehetőségről, ennyi haszna már van a dolognak ő ennyivel előrébb van. Ami viszont nem derült volna ki, ha a milyen béna az Apple dologra csak a számukra megnyugtató igen béna az Apple választ írtuk volna, mert nem 1az1ben olyan mint Androidon.

Billentyűzet számsor kapcsán múltkor ugyanez volt: Androidról váltó kérdezte itt nincs fix számsor? Kapta a válaszokat nincs. Én leírtam pár tippet lehet csúsztatni 123 gombot, lehet egyik ujjal nyomva tartani és addig rögzül az a nézet, megköszönte ennyivel is előrébb van. Ha én is csak annyit írtam volna nincs fix számsor, akkor lassabban gépelne most is. Most akkor miért is van a fórum... mintha amikor panaszkodik új user milyen kényelmetlen a "vissza" gomb ott felül és akkor nem árulnád el neki a vissza gesztust érdemes használni.

(#276342) bestyen

Ha "Hátoldali rendszer" -t cseréltek a telefonon (13 pro), akkor az alaplapot jelenthet (csak)?

(#276343) Uyuarasy válasza #86564352 (#276336) üzenetére

Az "iOS felhasznaloi elmenyet feltetel nelkulo elfogado felhasznalok csoportja" mondatom ugyan szandekos volt, de nem tul elegans. Par hete (nehany napos ittlet utan) en is irtam errol, masnal is szobakerult, hogy vannak hozzaszolok akik valamifele elojogkent/statuszszimbolumkent elik meg azt, hogy iPhone-t hasznalnak mar N eve. Egyszeru kerdesekre objektiv reakcio helyett gyakran valami (finom szolva is) arrogans valaszok jonnek, pl. nem lattam meg olyan kerdezot aki szemelyeskedve nyitotta volna a kerdeset, megis par valasz utan mar teljesen polarizalt lesz a beszelgetes ("ti" vs "mi: vagy "robot" vs "alma").
Ez nem ellened szol, csak ennel a temanal csucsosodott ez ki. Nem tudom megerteni, hogy most valakinek ezek hatalmi jatszmak vagy miert jo az egysegsugaru FB kommentelo szintjet surolni? :) #276338(ex)Cat +1

Hogy ne csak off legyen, megjott a Zero One tok a Spigentol, ugyanazokat tudja mint barmelyik Ultra Hybrid, a hatuljan viszont tobb retegben kerultek fel az alkatreszek (pl. az akksi kiemelkedik a hatlap sikjabol, kicsit erdesebb, majd azon ugyanigy a felirat es a vilagosabb szurke resz) - nem tudom mennyire lesz tartos, de nekem tetszik.

(#276344) ittakary válasza bestyen (#276342) üzenetére


ittakary
nagyúr

kérdezd meg a szervizt aki a munkát végezte és hamarabb ki fog derülni szerintem

(#276345) poli27 válasza i400 (#276299) üzenetére


poli27
veterán

Ez lehetséges magyarázat :) :R

(#276346) poli27 válasza markknight (#276302) üzenetére


poli27
veterán

Próbáld, teljesen más érzés a kettő, ezért tűnt fel egyből a Samsung után :)
Mintha üreges lenne mögötte úgy koppan vagy olyan mintha műanyag lenne, míg a Samun érzed hogy van alatta anyag vagy hogy mondjam :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#276347) markknight válasza poli27 (#276346) üzenetére


markknight
veterán

Én elhiszem neked, egyszer volt csak 2 hétig Samum de nem próbáltam. Eddig mindig azok a telefonok keltettek olcsó hatást, lehet fordult a kocka.

(#276348) baal-amiga válasza esbii22 (#276249) üzenetére


baal-amiga
senior tag

3 alkalommal tudtam élő emberrel beszélni a majd egy hónap alatt, sok eredménye nem volt; e-mailt is írtam párat.
2 pici helyen látszik a nyitás, 3 mm, hajszálvékony a kijelző mellett, gondolom bontáskor sikerült; fólia eltakarja. Egy fekete pixelt vettem észre bal felső sarokban, ami mintha új jövevény lenne, de ez simán lehet régebbi dolog is (mindig sötét témát használtam, újként beállításkor a fehér háttéren tűnt fel, szóval fene tudja). Ha őszinte akarok lenni, majd felrobbantam ettől az egész cécótól, simán más APR-hez küldeném a mai eszemmel.
A legbosszantóbb, hogy vidékiként totál ki vagy szolgáltatva, s még ez a látatlanba futárral küldés a legoptimálisabb, s elég komoly bizalmi ügylet vagy egy napod elmegy az utazgatással. Szóval, ha valaki ilyen futáros dolgon gondolkodik, nézzen jól körbe, vagy vegyen legalább kétévente új telefont. Picsogás vége.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#276349) laccy88 válasza burgatshow (#276340) üzenetére


laccy88
senior tag

sajnos ez sem segít :\

(#276350) lugosi válasza laccy88 (#276349) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sajnos csak az az egy beállítási lehetőség van. Esetleg B opció hogy kábelen kösd a gépre.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.