Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276101) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Az ESR-től kaptam levélben egy 20%-os kupont. Ha esetleg valaki szeretne onnan vásárolni kijelző védőt, tokot, autós tartót, vezeték nélküli töltőt stb. Apple termékéhez, akkor a kupon:

HOTMINUTE

Nem tudom meddig érvényes, azt nem adták meg.

Enjoy!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276102) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Létezik az, hogy az új 16.1-es ios miatt nem szinkronizálja az időt az okosórám? Nem eredeti apple watch.

(#276103) devil-k válasza kisapa (#276102) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem eredeti apple watch.

Sanszos…

- mozi bolondéria -

(#276104) kisapa válasza devil-k (#276103) üzenetére


kisapa
senior tag

Akkor így jártam. Munkába biztos nem veszek eredetit mert sajnálnám ha megsérülne. :F

(#276105) Malfroy válasza kisapa (#276102) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Hogy érted hogy nem eredeti?

(#276106) szabonagyur válasza kisapa (#276104) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem úgy érted, hogy Xiaomi stb hasonló órád van? Ott kellene mennie a syncnek BT-n keresztül :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#276107) vargalex


vargalex
félisten

Ide is belinkelem, hátha valakinek van ötlete...

Alex

(#276108) ittakary


ittakary
nagyúr

iStuff - AirPods Pro (1gen) garanciális cserére leadva, meglett a csere, átvételkor az AirPods ezt írta ki:

Mondanom sem kell, szétvetett az ideg, hogy mi a bánat van a kezemben? Valami emberkének az AirPodsát kaptam meg?

Szerviz magyarázata:

"szervizünk teszt telefonja, melyet az ilyen tesztelésre tartunk fel, tönkrement, így abban az időszakban az AirPods-okat technikusaink kénytelenek voltak saját telefonjukkal tesztelni

Az alapértelmezett beállításai alapján az AirPods mindig felveszi a párosított iPhone nevét – ezesetben technikusunk nevét – azonban valamiért a visszaállítás során ezt nem állította ezt vissza az AirPods.
Ellenőriztük a készüléket, frissítettük a firmware-t és úgy jelenleg úgy látjuk, hogy megfelelően működik."

1) miért kell egy vadonat új, kicserélt, gyakorlatilag gyári újnak számító terméket össze vissza csatlakoztatniuk meg kipróbálniuk?
2) miért kell össze vissza firmwaret frissíteniük?? SOHA ÉLETEMBEN nem hallottam még ilyenről!! amikor iPhone/iPad csere van, akkor azt sem frissítgetik kényük kedvük szerint... Majd szépen az én telefonom mellett felfrissül! Mint ahogy mindenki másnak!

felhívtam az Apple 0680as számát és jegyzőkönyvbe vetettem a történteket, mert olyan szinten bizalmamat veszítettem most abban, hogy mit is kaptam kézhez, hogy kb elment a kedvem, hogy a cserekészüléket egyáltalán használatba vegyem ...

történt már valakivel hasonló?

amikor az AirPods-ot cserélik akkor csak úgy beledobják a töltőtokba hogy tessék kicseréltük, vagy szép fehér dobozban adják mint it a képen látható?

[ Szerkesztve ]

(#276109) tothjozsi96 válasza ittakary (#276108) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nem a témához kapcsolódik. Megkérdezhetem hogy miért kellett szervizbe küldened?

(#276110) markknight válasza ittakary (#276108) üzenetére


markknight
veterán

De tényleg, két teljesen új párról beszélünk, minek tesztelgetik? Hallatlan, szerintem még üsd kicsit a vasat, mert ez elfogadhatatlan.

A csere telefont meg úgy küldik, hogy valakinek az iCloudja van beállítva? OMG

[ Szerkesztve ]

(#276111) bestyen válasza CragON (#275793) üzenetére

Aznap felhívtam az Apple Support telefonszámot, felvették a hibajegyet, kiküldtek egy futárt egy dobozzal, amibe bele kellett tenni a telefont, aztán vitte is el egyből Csehországba. Tegnap megérkezett hozzájuk, ma azt írják, hogy a javítás befejeződött és a készülék úton van hozzám. Ezt úgy értelmezem, hogy nem kapok újat. Lehetséges, hogy csak a netes felületen van ez írva? Valahogy már nem igazán bíznék abban a telefonban.

(#276112) O.CS válasza devil-k (#276103) üzenetére


O.CS
aktív tag

Az mi, hogy nem eredeti Apple Watch?Ezt hogyan hamisítják?

(#276113) markknight válasza O.CS (#276112) üzenetére


markknight
veterán

Millió féle-fajta kamu van Wishen meg a hasonló oldalakon. A formája hasonló, anyag nulla, szoftver meg mind ugyanaz.

(#276114) Gicz válasza markknight (#276113) üzenetére


Gicz
addikt

Érthetetlen miert vesz barki barmiből klónt... hogy azt mutassam a kulvilagnak, hogy olyanom van pedig csak gagyi klón? Ebbe mi a fene a jó? :U

(#276115) markknight válasza Gicz (#276114) üzenetére


markknight
veterán

Tetszik a forma? Nem tudom, nem éltem ilyenekkel soha.

Na tessék, pont linkeltek alám egy klón magsafet :D

[ Szerkesztve ]

(#276116) bigrob válasza Sys85 (#276099) üzenetére


bigrob
őstag

Köszönöm szépen a kimerítő választ!

Aliexpresses magsafe vezeték nélküli kerülendő?
Esetleg a még fillér..tabb?

Avagy van bármi negatív hatása a vezeték nélkülinek ami miatt jobban megéri hagyományosan tölteni? :)

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#276117) Tibee86 válasza bigrob (#276116) üzenetére


Tibee86
veterán

Én nem igazán használnám a linkeltek közül egyiket se egy 400-500 ezres telefonhoz. De még a saját 150 ezresemhez se.

(#276118) Uyuarasy válasza Malfroy (#275807) üzenetére

Nem derult ki, elvileg valamiert osszeakadt az uj OS a regivel, de legalabb a javitas csak egy nap volt. Nem kellett sehova sem kuldeniuk, a “technikusi gepen” vegigment a frissites…

(#276119) Micsurin válasza bigrob (#276116) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha ennyire az olcsó a cél miért nem egy megbízható de szimpla 10 vagy 15W-os Baseus padot veszel?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#276120) Malfroy válasza Gicz (#276114) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Jó kérdés :)

(#276121) ittakary válasza ittakary (#276108) üzenetére


ittakary
nagyúr

Megerositettek hogy tenyleg kotelezo, eloiras firmwaret frissiteni a csere-airpodsokon, emiatt kellett hozzaparositani egy telefonhoz

(#276122) tothjozsi96 válasza ittakary (#276121) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Látom a kérdésemre ugyan nem tudtál válaszolni, de ez butaság amit írsz.
Az én Airpods Pro-m is volt szervízben, cserélték az egyik felét, gondolom az enyém is kipróbálták akkor, de nálam nem párosították semmivel sem. Én nem kaptam ilyen üzenetet, amit Te.

(#276123) Bilux válasza ittakary (#276108) üzenetére


Bilux
veterán

Icloudba maradt a szerencsétlennek a füles :C :DDD :W

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#276124) ittakary válasza tothjozsi96 (#276122) üzenetére


ittakary
nagyúr

1) 99% hogy neked is frissítették, az erre való céges, szervizes "üres" telefonnal - ilyenkor nincs név párosítás
2) leválasztás során hibát követtek el, MINDIG tokból kivett állapotban, aktív BT kapcsolat mellett kell leválasztani az AirPods-okat, különben marad ez a hibaüzenet az idők végezetéig

(#276125) Bilux válasza ittakary (#276124) üzenetére


Bilux
veterán

Nekem egy iclodból való eltávolítás és egy AirPods reset megoldotta a problémát…
[Az AirPods és az AirPods Pro alaphelyzetbe állításal

mondjuk ennyi erővel a fülébe is bedugta? :D

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#276126) haxiboy válasza kchris78 (#275814) üzenetére


haxiboy
veterán

:N bár viszonylag nagyot pöccintek oldalra kb a képernyő negyedéig

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#276127) joey04 válasza Jakob.rabbi (#276084) üzenetére


joey04
titán

Én csak a hisztire reagáltam. De lehet venni mindenkinek droidot csillió billzettel. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#276128) majestic


majestic
őstag

Lehet a Jegyzetekből PDF formátumba menteni vagy mindenképpen kell hozzá valami másik App?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#276129) molacika91 válasza majestic (#276128) üzenetére


molacika91
tag

Jegyzet megosztása - korrektúra - fájl mentése.

(#276130) majestic válasza molacika91 (#276129) üzenetére


majestic
őstag

:R

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#276131) burgatshow válasza molacika91 (#276129) üzenetére


burgatshow
veterán

Vagy Megosztas - Nyomtatas es a nyomtatasi kepen nagyits bele. Utana azt csinalsz vele szinten a megosztason keresztul amit akarsz.

(#276132) markknight


markknight
veterán

Van olyan sport app idehaza ami mutatja a lockscreenen realtime az eredményeket/állást? Hogy kell ezt előcsalni?

(#276133) molacika91 válasza burgatshow (#276131) üzenetére


molacika91
tag

Ez még jobb is, lehet lapméretet választani.

(#276134) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Olyan Task alkalmazást keresek, mely képes iphone-n a google fiókba mentett feladatokat megjeleníteni, valamint widget-et is tudok kirakni a kezeléséhez (hozzáadás, elvégzettként megjelölni).
Köszönöm

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#276135) burgatshow válasza markknight (#276132) üzenetére


burgatshow
veterán

Olyan kell ami tamogatja a Live Widget-et. Szerintem meg nem nagyon van sport temaban.

(#276136) Malfroy válasza markknight (#276132) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Szerintem nincs ilyen.

(#276137) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Úgy tudom, hogy a live widget USA only egyenlőre. NFL miatt megpróbáltam külsős alkalmazással is ami támogatja a live widgetet és aktiváltam is, de semmi.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276138) burgatshow válasza Fritz Teufel (#276137) üzenetére


burgatshow
veterán

Dehogy. Itthon is van mint funkcio, a Wolt vagy Foodpanda mar hasznalja is. Egyszeruen a sport fronton nincs meg senki aki megcsinalta volna.

A sport amugy is kenyes tema a rohadt kozvetitesi jogdijak miatt, szoval neked is sztem ezert nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#276139) icecave válasza burgatshow (#276138) üzenetére


icecave
Topikgazda

Én csak a wolt-nál látom a "live activities" kapcsolót a notification settingsben.

(#276140) Rage47 válasza icecave (#276139) üzenetére


Rage47
veterán

Foodpanda majd 2 év múlva talán ránéz gondolom :D

(#276141) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Nem iPhone téma, de hátha itt jobban képben van ezzel a kérdéssel is valaki.

Van egy eladó Airpods pro. Eredetinek hirdetve, magsafe-es töltőtokkal, de gyanúsan olcsó. (3x Ft) Az eladó szerint a garancia már épp lejárt, de a számla (természetesen) nincs már meg. Serial van a dobozon, töltőtokon, bár az utóbbit nehéz kivenni. Van-e bármi, amiből egyértelműen azonosítható, hogy eredeti, vagy hamisítvány?

Tudom, ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem is az, de mivel a közelben van, vetnék rá egy pillantást, ha van esély arra, hogy azonosítsam valahogy.

(#276142) akosxyz válasza Fritz Teufel (#276137) üzenetére


akosxyz
senior tag

Sport Alerts app használja a live activityt és jól is mutatja. Én is nfl-t követem ott.
Vagy lehet te nem erre gondolsz, most vettem észre, hogy widgetről van szó. :U

[ Szerkesztve ]

(#276143) Fritz Teufel válasza akosxyz (#276142) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Köszi, én kevertem, figyelmetlen voltam. Én a dynamic islandon megjelenő live eseményekre gondoltam. Az nem jött össze, de akkor ezt kipróbálom.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276144) icecave válasza (ex)Cat (#276141) üzenetére


icecave
Topikgazda

A helyzet az, hogy már csomó valid serial numberrel vannak ezek, ami azt jelenti,hogy hamis, mégis érvényes serial van a dobozon.

Én nagyon erős fenntartásokkal kezelném a helyedben a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#276145) akosxyz válasza Fritz Teufel (#276143) üzenetére


akosxyz
senior tag

Az nem tudom, hogy működik-e ezzel. A zárképernyőn jól mutatja az tuti. :)

(#276146) Jaded válasza markknight (#276132) üzenetére


Jaded
senior tag

Fotmob működik. Nem izgat a sport, csak próbára tettem fel, a meccseket mutatta, plusz jöttek értesítések a történésekről.

Renault Megane IV Limited

(#276147) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Az utóbbi pár napban (talán 2-3 napja) feltűnt, hogy nagyon gyakran, vagy egyáltalán nem kapok Messenger értesítéseket. Egész egyszerűen nem jelennek meg, ha valaki írt nekem, eléggé zavaró. :U Eddig nem tűnt fel ilyesmi.
Ha megnyitom az appot, rögtön befrissül az összes üzenet, mintha addig net nélkül működne és azért nem megy normálisan.

Más tapasztalt már hasonlót? Messenger app legfrisebb, iOS 16.1

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#276148) markknight válasza Jaded (#276146) üzenetére


markknight
veterán

Valóban, köszi!

Találtam most Forma 1-eset, időjárást meg minden ami csak létezik, viszont mindegyik nyakamba akar varrni egy jó kis előfizetést :D Biztos, hogy nem :D

[ Szerkesztve ]

(#276149) icecave válasza Norbi887 (#276147) üzenetére


icecave
Topikgazda

iOS 16 óta a Viber meg használhatatlan. Nem jönnek meg az üzenetek, ha az appot megnyitod, sok várakozás után letölti a beszélgetéseket, notifikációkat késve, vagy legutóbbi frissítés után egyátlalán nem jeleníti meg.

(#276150) poli27


poli27
veterán

Ismerkedek a telóval, de azt nem tudom megszokni, hogy egy ekkora tepsi telefonnál állandóan át kell nyúlni a kijelző bal felső részére, ha valamiből vissza akarok lépni... ez miért jó, miért nincs vissza gomb alul? Eddig ez egy baromi idegesítő dolog nekem, erre van megoldás? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.