Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277701) -Skylake- válasza Noxy (#277700) üzenetére


-Skylake-
addikt

nem en nem itt akadtam le. onmagaban a "kolcsonadas" tenyet nem birom felfogni (pedig egy darabig nagyon probalkoztam).
ugye a kiindulasi allapot, hogy annak akinek kolcson adod, annak kell legyen egy iphoneja (hisz amugy mi a faszer adnad neki ugye?). Ha van iphoneja, ertelemszeruen kell legy apple id-ja, hisz 1: anelkul kb semmire nem jo a telefon , 2: ingyen van, tehat miert ne lenne ?
tehat engem az erdekel, hogy magaig a "kolcsonadasig" (jelentsen ez BARMIT) megis hogy jutunk el ? ha nincs apple id-ja de van iphone, miert nem regel egy apple id-t ingyen ? ha van neki, akkor minek kene "kolcsonadni" neki ?
oly sok a kerdes es oly keves a valasz.
btw tisztazzunk mar valami : megis MIT JELENT (????????) az, hogy "kolcson adok" egy apple id-t ? ez mit jelent a gyakrolatban, ezt hogy kell elkepzelni ? persze fizikailag ertem, belepek mas telefonjan vele, ez oke. LOGIKAILAG mi a szart jelent ez ?

ezek amugy tipikusan olyan problemak amiknel teljesen megerten, hogy nincs ra jo gyartoi gyakorlat. mert cupertinoba ulnek a devek es ESZUKBE NEM JUT, hogy valakinek ez tenyleg eszebe fog jutni. nonszensz, mert nem lehet logikai uton eljutni egy ilyen cselekedetig, igy nem is probalkoznak vedekezni ellene, mert "ki az az idiota, akinek eszebe jutna ilyet csinalni?". Aztan rajuk cafol a valosag.

en tenyleg tudni akarom (mostmar akarom), hogy mi a mogottes gondolatmenet aminek a vegkovetkeztetese ez az akcio lett.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#277702) joey04


joey04
titán

Nem lep meg, hogy pont vele történt ilyen. Ezt a kuszaságot...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#277703) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok!
Kicsit off topik de talán elfér
Többször előfordult már hogy a tokban lévő AirPods 2 (amihez hozzá se nyúltam, az asztalra volt letéve) egyszer csak csatlakozott a telefonomhoz, ráadásul pont hívtak és így a fülesen keresztül akarta továbbítani a hangot.
Más is tapasztalt már ilyen bugot?
Lehet vmi Hw hiba amiért random azt érzékeli mintha felnyitottam volna a pods tokját? Mert akkor gariztatnám, csak elég nehéz ezt reprodukálni

(#277704) akosxyz válasza -Skylake- (#277701) üzenetére


akosxyz
senior tag

Lehet neki az Apple ID-jával meg volt már vásárolva egy fizetős applikáció és azt akarták használni a másik telón. Én ezt tudom első sorban elképzelni.
Másfelől tényleg egyszerübb lett volna regisztrálni egy ID-t hamar. De hát ittasan ez lehet eszükbe se jutott.
Viszont ezt az idiótázást lehet mellőzni kellene.

[ Szerkesztve ]

(#277705) HdRew


HdRew
őstag

Sziasztok!

Feleségemmel van megosztva közös reminder/lista, de az nem frissül amint beírunk valamit, hanem egyelőre valami random időközönként. Beállítások -> emlékeztetőknél push adatbegyűjtés van, szóval nem tudom mi lehet a gond. Mindkettőnknek a legújabb iOS van, neki egy iPhone 13 Mini, nekem egy 11 pro az eszköz.

Tudnátok ebben segíteni, hogy lehetne a leghamarabb frissíteni/syncelni az emlékeztetőket, ha a másik beleír valamit?

Előre is köszi a segítséget!

(#277706) andersen32


andersen32
csendes tag

Sziasztok, Apple Pay problémában szeretnék segítséget kérni.

Apple Watch 6-tal szeretnék fizetni Lidl, Auchan, stb boltokban, tehát ott, ahol biztosan működik.

Az óra egy Apple Iphone 8-cal van párosítva

A kártyát hozzáadtam a telefon Watch alkalmazásával, a Tárca és Apple Pay menüben. Tehát nem a telefonra vettem fel a kártyát, hanem csak az órára, mert azt tesztelem, hogy telefon nélkül működik-e a fizetés.

Az Iphone-on Telekomos MultiSim van, a Watch-on ehhez tartozó Esim. A telefonon van jelkód beállítva.

A fizetéshez a telefonon kiválasztom a Tárca alkalmazást. Felül azt írja ki "Tárca", alul pedig "Kattintson duplán a fizetéshez". Kettőt koppintok ár, erre felül a "Tárca" szó átvált arra, hogy "Bezárás". Olyat nekem sosem írt ki, hogy "Tartsa közel a ..."

Érintem a kártyaolvasóhoz, semmi. Se hiba, se SMS a bankból. Ha ezek után a fizikai banki kártyát próbálom használni (tehát a órában felvett bankkártyát) a terminálon, az megy. Maga a kártya Samsung Galaxy Watch 4-en működött Google Pay-el, tudtam is fizetni vele az Auchanban, szóval nincs semmilyen banki limitáció.

A netes tanácsokat kipróbáltam: telefon és óra társítás törlése, óra és telefon restart, telefon és óra újra társítás, kártya törlése és újra felvétele, telefon 16.1.1-es IOS verzióra frissítettem, az órát pedig Watch OS 9.1-re. Ma ismét próbáltam vásárolni, de ugyanúgy nem sikerült.

Van már ötletetek, hogy mit csináljak még?

Írnak pár helyen arról, hogy az AssistiveTouch-ot és érdemes ki és be kapcsolni. Ezt próbáltam, aktívra tettem az AssistiveTouch-ot. Van egy opció a Watch alkalmazásban az AssistiveTouch-ban: "Az AssistiveTouchcsal való megerősítés engedélyezése". Ez koppintok, bejön a "Folytatás az Apple Watch-ban" opció, erre is koppintok.

Az órán bejön egy szöveg "Az AssisitiveTouch beállítása dupla kattintáshoz való használatra". Itt hiába koppintok kétszer, semmi nem történik. Lehet, hogy ez a funkció (illeve a kiszolgáló hardver) tönkrement volna az órában?

Szóval ha van tanácsotok, hogy hogyan tudnám az Apple Pay-t feléleszteni, kérem, hogy osszátok meg.

(#277707) icecave válasza andersen32 (#277706) üzenetére


icecave
Topikgazda

Tehát nem a telefonra vettem fel a kártyát, hanem csak az órára, mert azt tesztelem, hogy telefon nélkül működik-e a fizetés.

Nyugodtan ott lehet a telefonon is, attól még tudsz telefon nélkül fizetni órával.

(#277708) Oldman2 válasza icecave (#277707) üzenetére


Oldman2
veterán

A fizetés bármely eszközön, amin felvetted a kártyát a megfelelő gomb dupla megnyomása után (bármiféle egyéb művelet nélkül), a leolvasó közelébe helyezett eszközzel történik.

Ha a telón nyomsz duplát, a telót kell odatenni, ha az órán, akkor meg azt.

(#277709) andersen32 válasza icecave (#277707) üzenetére


andersen32
csendes tag

icecave:

Oké, köszönöm.

(#277710) andersen32 válasza Oldman2 (#277708) üzenetére


andersen32
csendes tag

Oldman2:

Értem, de nem kéne kiírni, amit a Apple ír a support oldalán, hogy "Tartsa közel a ..." ?

https://support.apple.com/hu-hu/guide/watch/apdbe9c11bba/watchos

Lidl, Aldi, Auchan-ban is voltam, bárhogy érintettem az órát a két koppintás után, semmit nem csinál.

(#277711) Noxy válasza andersen32 (#277706) üzenetére


Noxy
veterán

[link]
Ha az órában ott vannak már a b.kártyàk semmilyen netes, vagy iPhone kapcsolat nem kell a fizetéshez.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#277712) kakuk.tamas válasza andersen32 (#277706) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egyrészt:

Az ApplePay működik netkapcsolat nélkül is; telefonon az oldalsó (lezáró gombot) kell duplán megnyomni, majd azonosítás után (TouchID, FaceID, jelkód) érinteni a terminálhoz, Watch esetén az oldalsó gombot (NEM a kereket) kell duplán megnyomni és érinteni. Watch esetén nem szükséges az azonosítás, ha az óra a kezeden van és feloldott állapotban van éppen. (Ha leveszed az órát ugye automatikusan lezár)

Másrészt (tipp):
Esetleg annyit megpróbálhatsz, hogy a Beallítások->Kisegítő lehetőségek->Oldalsó gomb részen megnézed hogy van beállítva a kattintási sebesség.

Ugyanez a beállítás Watchon:
Telefonon Watch app->Kisegítő lehetőségek->Oldalsó gomb kattintási sebessége.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#277713) andersen32 válasza Noxy (#277711) üzenetére


andersen32
csendes tag

Noxy:

Világos, köszönöm. Sajnos ettől még nem működik a fizetés, órával, Apple Pay-t használva. Van valami ötleted, hogy miért nem megy?

(#277714) andersen32 válasza kakuk.tamas (#277712) üzenetére


andersen32
csendes tag

kakuk.tamas:

Köszönöm, megnézem!

(#277715) kakuk.tamas válasza andersen32 (#277714) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egy gyors kérdés:
Milyen kártyával próbálod? Némelyik banknál
meg kell erősíteni sms-ben kapott kóddal, hogy valóban hozzáadod a kártyát a Tárcáshoz? Ilyet kért? Ha igen, ez megvolt?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#277716) andersen32 válasza kakuk.tamas (#277715) üzenetére


andersen32
csendes tag

kakuk.tamas:

Erste-s kátya. A kódot megkaptam SMS-ben, és be is írtam a Watch alkalmazásban, amikor a kártyát vettem fel az órára.

Megpróbálom az oldalsó gomb 2x megnyomás fizetést, utána pedig Noxy, Oldman2, és iceman tanácsát, hogy a telefonba vegyem fel, és úgy próbáljak órával fizetni.

(#277717) Noxy válasza andersen32 (#277716) üzenetére


Noxy
veterán

Megpróbálom az oldalsó gomb 2x megnyomás fizetést

Ott van a linkben hogy kell használni, meg kb 3-n írták is hogy nem tapizni, hanem a gombot kell 2x egymásután megnyomni az órán.

Nem írtam hogy vedd fel a telefonba is, de ettől függetlenül felveheted.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#277718) andersen32


andersen32
csendes tag

Noxy, Oldman2, iceman, kakuk.tamas:

Működik, tudtam vásárolni. Köszönöm a segítséget!

(#277719) do3om


do3om
addikt

Hi
Ismerősömnek kellene egy Iphone 13 telefon.
Van most valami jó ajánlat amit érdemes megnézni?
Telekom előfizetése van, de alacsony havidíjas.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#277720) kakuk.tamas válasza do3om (#277719) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Itt Hardveraprón nézzetek szét, hátha…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#277721) Noxy válasza PTomi92 (#277703) üzenetére


Noxy
veterán

mintha felnyitottam volna a pods tokját

Felnyitáskor sem kapcsolódik automatikusan, ha be van kapcsolva a fül automatikus észlelése.
Nálad ez ki, vagy be van kapcsolva?
Ha be van, akkor egy vizsgálatot megér, ha sikerül reprodukálni a hibát.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#277722) Malfroy válasza do3om (#277719) üzenetére


Malfroy
aktív tag

pro jobban megéri :)

(#277723) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, új vagyok iPhone-on, eddig a céges telóim (is) Samsungok voltak.
Vettem egy Lightning-USB C átalakítót, hogy a meglévő töltőket használjam. A töltés és az iTunes is működik, de pl. pendriveot, kártyaolvasót nem fogad el. A Samsung simán megeszi és remekül tudom használni a pendriveokat, külső SSD-ket. iPhone esetén csak az Apple kameraadaptere jó? Vagy valami beállítás hiánya miatt nem történik semmi ha rádugom a pendriveot?
iPhone 13 - iOS 16.1.1

Ezt vettem:
Adapter, Lightning - USB Type-C átalakító, fekete

(#277724) MasterMark válasza Keem1 (#277723) üzenetére


MasterMark
titán

Ha a töltés meg iTunes megy akkor ez nem OTG hanem sima átalakító.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#277725) (ex)Cat válasza Keem1 (#277723) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

[Esetleg] Amúgy fogalmam sincs, hogy bármilyen adapterrel működik-e. Tippre pont ilyen Type-C-ssel inkább nem, mert ugye az iPhone-ok, csak USB2-esek. De egy próbát megér persze

[Lehet, csak a sajáttal megy]



(#277726) icecave válasza Oldman2 (#277708) üzenetére


icecave
Topikgazda

Pont ezt mondom, nekem is így van beállítva. Csak a biztonság kedvéért, ha az órával ne tudnék fizetni, fizetek a telefonnal.

(#277727) Keem1 válasza MasterMark (#277724) üzenetére


Keem1
addikt

Aha, ez jogos... Akkor ez lesz a probléma :R

(ex)Cat:
Ezt az opciót próbáltam, bár nálam simán Kiegészítők néven látok, USB-sként nem :R

Köszönöm mindkettőtöknek

[ Szerkesztve ]

(#277728) Sys85 válasza (ex)Cat (#277725) üzenetére


Sys85
veterán

”Tippre pont ilyen Type-C-ssel inkább nem, mert ugye az iPhone-ok, csak USB2-esek”
Nincs összefüggés a csati mivolta és az usb szabványa között,legalábbis ebben az esetben.Simán lehet usb c mögött 2.0 is.
Egy jóideig még a C-s korszak kezdetén sok telefon 2.0 volt annak ellenére hogy usb c csati volt rajtuk,sőt a mai napig vannak ilyenek főleg belépőszint/alsóközépkategóra környékén.
Simán csak nem otg adapter amit Keem1 próbálna használni,hanem egy mezei átalakító.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#277729) do3om válasza Malfroy (#277722) üzenetére


do3om
addikt

Nem ismerem egyiket sem :B
Ajánlottabb itt a pro?
Szerk. Azért az egy 100 assal több. :U

Igen HA is nézegetem neki, csak ujjat akar, használtat nem, de vannak azok is. Persze árban magasabb.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#277730) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Akció van a hétvégén a spigen-nél. Ezt a tokot néztem ki:
Spigen Tough Armor Apple iPhone 13 Pro Max Metal Slate tok, kék [link]
Van vkinek tapasztalata vele? :)

(#277731) Sys85 válasza do3om (#277729) üzenetére


Sys85
veterán

Igen,vannak újak is,1 év garival,vagy ha shop hirdeti akkor “jóféle” bolti gari a 2.-3. év…
Ha új kell neki normális garival,akkor viszont zsebbe kell nyúlni.
30-40k-val olcsóbb egy 128-as bontatlan 13 a HA-n,cserébe csak 1 év gari lesz.
Ha neki megéri,akkor az az ő döntése.
Ha normális gari kell akkor a már unalomig ismételt helyeken kell venni:
MM,Euronics,Notebook.hu,Emag (csak emag forgalmazású),iStyle,iCentre,szolgáltatók.
Ezek a hivatalos partnerek,csak az ezeknél vásárolt termékek 2.-3. évi gariját tekinti az Apple saját garinak,más helyeken csak az első év apple gari!

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#277732) zodo válasza Keem1 (#277727) üzenetére


zodo
nagyúr

11-hez én ilyen adaptert használó pendrive-ra mentéshez.
Igaz ez nem type-c de szerintem, lényeg az OTG jelzésen van.

(#277733) Vityaa válasza Gicz (#277652) üzenetére


Vityaa
tag

Köszi.

(#277734) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!
BF akció keretében az Apple oldalán láttam Airpods Pro 2022-t. Adnak mellé egy 20e Ft-os utalvány így kb 100 lenne az ára. Sosem volt még Airpodsom, de úgy gondolom iPad és iPhone mellé tökéletes lenne. :DD
Vagy esetleg van más megbízható beszerzési forrás?
Amúgy akinek van, mi a tapasztalata vele? Megéri? :)

Azt szeretném még megkérdezni hogy hogyan működik a hang megosztás egy eszközről 2 különböző Airpodsra? Páromnak is van kettes Airpods és akkor akár repülőn együtt tudunk filmet nézni iPadről. Mennyire stabil ez a “feature”?
:R

(#277735) lugosi válasza andersen32 (#277706) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“A kártyát hozzáadtam a telefon Watch alkalmazásával, a Tárca és Apple Pay menüben. Tehát nem a telefonra vettem fel a kártyát, hanem csak az órára, mert azt tesztelem, hogy telefon nélkül működik-e a fizetés.

A fizetéshez a telefonon kiválasztom a Tárca alkalmazást. Felül azt írja ki "Tárca", alul pedig "Kattintson duplán a fizetéshez". Kettőt koppintok ár, erre felül a "Tárca" szó átvált arra, hogy "Bezárás". Olyat nekem sosem írt ki, hogy "Tartsa közel a ..."”

Tehát lényegében evidens hogy nem működött, mivel a telefonnal próbáltál fizetni, miközben a telefon Tárcájában nem volt kártya felvéve, csak az órában. Nem az órával próbáltál fizetni.

(#277736) juve600 válasza INGJOKE (#277730) üzenetére


juve600
nagyúr

Jónak tűnik

(#277737) andersen32 válasza lugosi (#277735) üzenetére


andersen32
csendes tag

lugosi:

Elgépeltem, tehát az órán választom ki a Tárca alkalmazást. A dupla oldalsó kattintás megoldotta.

(#277738) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Ha a tableten bekapcsolom az icloudot a fényképeknél akkor csak ott lesznek így mini képek ,de a telefonon nem lesz? Mert elég lenne ha a tableten lenne az összes icloudot kép mert ott jobban nyomon tudom követni.

(#277739) devil-k


devil-k
nagyúr

Skacok!

Hogyan is tudom beállítani azt, hogy egy adott kiegészítő lámpám fel vagy lekapcsolódjon a saját magam által kreált kifejezésre? Pl. “Hey Siri! It’s movietime!”

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#277740) lugosi válasza andersen32 (#277737) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem.

(#277741) burgatshow válasza devil-k (#277739) üzenetére


burgatshow
veterán

Nevezd el a scene-t movie time-nak es menni fog.

Ha viszont tobb is van (pl. per szoba - mint nekem), akkor meg tedd hozza a szoba nevet is: Hey Siri! Movie time in living room!

Szerk.: a scene-be meg komfigurald bele azt az eszkozt, amelyiket hasznalni akarod.

Szerk 2.: ha nem HomeKit-rol van szo akkor viszont sehogy, ha csak nem tud az eszkozhoz tartozo gyari vezerlo alkalmazas Siri Shortcut-ot (ami aztan vagy enged ekkora szabadsagot vagy nem).

[ Szerkesztve ]

(#277742) Peat76


Peat76
őstag

Kérdés a töltéssel kapcsolatban, biztos volt már sokszor :F :D
Volt egy XS Max-om, gyári 5W-os töltővel töltöttem mindig, 4 éves múlt 1088 ciklus 84% akkumulátor kapacitás mellett!
Most a 13 Pro Max-hez van 20W-os töltő fejem is, persze gyorsabb töltéssel picit melegebb az aksi is!
Valaki tapasztalt a gyors töltőkkel való töltés során gyorsabb aksi öregedést, valóban a legjobb az 5W lassú töltés?
Ki mit használ 5W, 20W...stb?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#277743) kakuk.tamas válasza Peat76 (#277742) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én 20W-os Baseus-sal töltöm. Picit melegszik néha, de semmi extra.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#277744) kali válasza Peat76 (#277742) üzenetére


kali
legenda

1 vagy maximum 2 Wattos töltőd nincs véletlenül? :D
Nekem a 13 Pro Max mire feltöltene az 5 Wattos töltővel...
15-18 Wattot kap annak függvényében, hogy hol töltöm. Nem félek, hogy hamarabb, jobban elöregedne, ezek az akkumulátorok már gyorsabb töltésre vannak kitalálva.

(#277745) devil-k válasza burgatshow (#277741) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm szépen!
Létrehoztam a szcenáriót, be is állítottam, de sajnos a "Hey Siri! Movie time" kifejezésre nem kapcsol le, csak ha azt mondom, hogy "Hey Siri! Turn off the lights in the Cinema".
(Cinema = moziszoba neve itthon)

- mozi bolondéria -

(#277746) Sungoo


Sungoo
addikt

Ha már a töltő téma felmerült. Tudnátok jó szívvel ajánlani valami hasonlót, ami a képen van? Sajnos a Baseusnál régóta nincs készleten. Kezdem megelégelni a elosztóból meredező töltőfejek garmadáját. :) Nekem a gyorstöltés sem fontos.

(#277747) trebrona válasza Sungoo (#277746) üzenetére


trebrona
nagyúr

Inkább valami ilyesmit néznék: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#277748) Gicz válasza trebrona (#277747) üzenetére


Gicz
addikt

És ez vajon tudja-e az usb pd szabványt?

inkább valami anker kellene, ezek tényleg jó minőségek. [link]

(#277749) Sungoo válasza trebrona (#277747) üzenetére


Sungoo
addikt

Pont az elosztót akarom kiváltani. Éjjeli szekrény mögött a dugalj, abba kellene egy darab töltőfej.

(#277750) aprokaroka87 válasza Sungoo (#277746) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

esetleg Blitzwolf termékek

link

vagy Choetech termékek

link

közt néz szét, hátha.

Én egy Blitzwolf bw pl5-t használok, igaz nekem Droidos telefonom van, 1 olyan ami QC-3-as rendszert támogat.

link

Nekem elég amit tud :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.