Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276451) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Egy alap kérdés: amikor úgy fogadok hívást, hogy egyébként is épp a kezemben volt a telefon (pl. Facebookoztam), és felül (a szalagon?) ugrott be a hívásról a jelzés, és ott bökök rá a hívásfogadás ikonra, akkor utána hívás közben már nem látszik a Telefon appból semmi, csak az aktuális alkalmazás (pl. Facebook) van a kijelzőn. Ilyenkor hogyan tudom megszakítani a hívást? A Power gombbal esetleg?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#276452) burgatshow válasza Laslow (#276451) üzenetére


burgatshow
veterán

Olyankor kap egy zold hatteret az ora a bal felso sarokban. Ha azt megerinted, akkor megnyilik megint a szalag es ott lesz a hivas vege gomb is.

Szerk.: ha a szalagot pedig meghuzod lefele, akkor teljes kepernyos lesz a telefon alkalmazas.

[ Szerkesztve ]

(#276453) lugosi válasza Laslow (#276451) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Behozod a hívást (bal felső sarok zöld rész) és úgy.

(#276454) Laslow


Laslow
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#276455) markknight válasza timelord1987 (#276442) üzenetére


markknight
veterán

Én azért a helyedbe feltolnék valami Avastot rá.. lehet egy pegasus bújkál azon a telón ;]

[ Szerkesztve ]

(#276456) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Ügyes a srác. Más kérdés, hogy nekem nem jön be ez a megoldás, de esetleg akinek kell ez a design, érdemes megnéznie.

[How an Android User Sets Up the iPhone 14 Pro]

(#276457) merqree válasza markknight (#276455) üzenetére


merqree
őstag

Biztos az Avast meg fogja találni :D :D

(#276458) Laca1212 válasza ittakary (#276415) üzenetére


Laca1212
őstag

Per pill MM-ben van raktáron 128 és 256-os arany+lila.

[ Szerkesztve ]

(#276459) takessz válasza Norbi. (#276432) üzenetére


takessz
senior tag

nem előfizetéses amúgy de telefonos ügyfél szolgált azt mondja lehet bent meg elzavartak tegnap..

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#276460) markknight válasza (ex)Cat (#276456) üzenetére


markknight
veterán

Ez kb az a kategória mint amikor a trabant helyett veszek egy mustangot aztán szétberhelem a berendezést, hogy olyan trabantos legyen, éppen csak a motort nem cserélem ki. Rémes.

El kell fogadni, hogy itt más a dizájn. A Windowst se Macesítem, bár van akinek ez a mániája ahogy láttam a neten.

[ Szerkesztve ]

(#276461) Fritz Teufel válasza SharpSA (#276436) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Mindjárt megnézem. Most így azt sem tudom hol keressem :B

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276462) Fritz Teufel válasza SharpSA (#276436) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

“App használata közben” van beállítva. Átállítom

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276463) Fritz Teufel válasza (ex)Cat (#276447) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Jogos meglátás, semmi gond. Amit beírtál, azzal nekem az volt a bajom, higy nem tűnt minőséginek. Videókat nézegettem, hogy az amcsik milyen márkákat használnak. Nos, a Belkin baromira drága az nálam alapból kiesett Mophi- t nézegettem még, van még pár ami jó minőségű. Ez is amit linkeltem. Egy biztos, a Belkin az egyik legjobb minőség, de ára is van.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276464) KD6-3.7 válasza (ex)Cat (#276388) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Teljesen jó lesz. Ugyan azt tudja, mint az összes többi ilyen. ESR, Baseus, USAMS meg még aki csinál ilyet…

(#276465) Malfroy válasza KD6-3.7 (#276464) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Bizony :K

(#276466) timelord1987 válasza markknight (#276455) üzenetére


timelord1987
őstag

Az AppStore-ból lehet telepíteni?

(#276467) ittakary


ittakary
nagyúr

Akinek AirPods Pro 2 -re mostanában volt panasza érkezett firmware frissítés!

Régi firmware verzió: 5A377
ÚJ firmware verzió: 5B58

Van egy Magsafe+AppleWatch töltő állomásom, így a telefon és az AirPods Pro egymástól pár centire tud töltődni,
AirPodsot raktam a Watch töltőre (füles a tokban, csukott állapotban), magától lement a frissítés ha tippelnem kellene 15 perce raktam oda őket, és mire megnéztem újra, már az új FW volt fent.

Nálam a csukva lévő, idle merülés zavart, volt amikor 10-15% merülés volt egy nap, pedig nem is használtam.

(#276468) markknight válasza timelord1987 (#276466) üzenetére


markknight
veterán

Csak hülyéskedtem, dehogy kell neked ilyen. Ahogy MasterMark is írta, ez nem vírus és nincs is iOS-re olyan. Teljesen normális, szokott néha szarakodni ez a popup. Akkor számít fel díjat ha a messages appban az üzenet amit elküld ZÖLD. Ha KÉK akkor az iMessage.

[ Szerkesztve ]

(#276469) Gáben81 válasza ittakary (#276467) üzenetére


Gáben81
senior tag

Nem nem volt még ilyen merülés és meg frissítés sincs. Talán majd mikor legközelebb töltöm.

(#276470) timelord1987 válasza markknight (#276468) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

(#276471) Malfroy válasza ittakary (#276467) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Miért eddig mi volt rá a panasz?

(#276472) markknight


markknight
veterán

Ez a Magsafe töltő gyakorlatban (nem YouTube videókra vagyok kíváncsi) mennyire gyors? Mondjuk a kábeles gyorstöltéshez viszonyítva? Megéri beruházni egyre vagy ebben az árkategóriában van jobb is?

(#276473) Sys85 válasza markknight (#276472) üzenetére


Sys85
veterán

Én kocsiban használom,szóval egy ilyen 0-100-as értéket nem tudok mondani.
A más márkájú magsafe padokkal az a bajom,hogy sosem tudhatod mit kapsz.
Sokszor nincs rendesen részletezve a leírásban,hogy az a 15W mire vonatkozik.
Találtam már pár olyan darabot aminél a leírásban ott volt hogy 7,5W iphonennál,15W Androidnál,tehát egy kutyaközönséges qi pad magsafe rögzítéssel.
Ebből kiindulva sokszor az aftermarket cuccoknál lutri mit is kap az ember,mert nem teljesen egyértelműek az adatok.
A gyári magsafe pad drága,de ott biztos azt kapod amit ígérnek.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#276474) Gicz válasza markknight (#276472) üzenetére


Gicz
addikt

Ha számít, hogy mikor lesz kész, akkor ne vegyél magsafe-et. Jóval lassabb mitn a kábeles gyorstöltés, és a 15W is csak a legelső 30%-ban megy kb után meg levált 6-8 wattra, mert melegszik. Kábel,+ 30W USB PD adapter, az a legjobb kombó.

(#276475) Leonardo91 válasza ittakary (#276467) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nálam még az 5A377 a legújabb.

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#276476) mazsiii92 válasza Leonardo91 (#276475) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Nálam sem frissült még le.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#276477) (ex)Cat válasza Fritz Teufel (#276463) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Köszi! Megoldódott közben. Úgy néz ki veszek egy Belkin 3:1-bent. találtam egyet használtan, elfogadható árban. Ennek elvileg jónak kellene lennie. :)

(#276478) ittakary válasza markknight (#276472) üzenetére


ittakary
nagyúr

Vezetek nelkul nincs jobb, 15W a max.

kabelen gyorsabb ott 20W a max

En itthon dolgozom, monitor alatt van az allvanyom, nagyon kenyelmes vele

(#276479) Noxy válasza Gicz (#276474) üzenetére


Noxy
veterán

Így születnek az urbán legendek. :W
Sztm magsafe töltővel sem próbáltad, mert valszeg nincs, meg lézeres hőmérőd sincs amivel a kábel hőmérsékletét méred. A 6-8 watt meg hogy jött ki? Mivel mérted, ha már ilyen tudományosan levezetted ezeket a dolgokat. :U
A kutyám szőre már csíkosra éget az USB C kábeltől mert töltetésközben mászkál az asztal alatt. :))

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#276480) tuzpenge válasza (ex)Cat (#276456) üzenetére


tuzpenge
őstag

Miért akarna bárki is aki iphone-t vett android kinézetet nézni? Akkor már androidot vett volna alapból nem? Nem tudom csak elmélkedem.... :F

ˣ

(#276481) Fritz Teufel válasza (ex)Cat (#276477) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nekem is az tetszett volna de az ára vicces

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276482) ittakary válasza Noxy (#276479) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem semmi urban legendet nem mondott csak azt, hogy lassabb a Wireless mint a Wired töltés - ami még mindig 100%-ig igaz

én áttértem MagSafe-re mert kb ki se mozdulok itthonról home office miatt, és ráérek :D

(#276483) Fritz Teufel válasza ittakary (#276482) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

És az is igaz, hogy a töltési sebesség nem konstans. Vissza kell venni a sebességből a melegedés miatt. Az Apple meg a Samsung ezt elég jól kiegyensúlyozza a lassabban adagolt elektronokal, de attól még így is melegszik a készülék.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276484) Uyuarasy válasza Noxy (#276479) üzenetére

Miert lenne varosi legenda? Sokan megmertek mar ezeket, pl. ez elegge reszletes. Nekem csak egy itt ajanlott 15W-os Baseus-om van, Airpods toltesre tok jo, fogyasztasmeros dugaljban a 14 Pro max. 7 Wattot tudott felvenni es erezhetoen melegedett (nem mertem lezeres homerovel, mert nincs ertelme :DDD)

(#276485) Noxy válasza Fritz Teufel (#276481) üzenetére


Noxy
veterán

Áprilisban ~8800 Ft volt. [link]
A gyári 21 990 Ft. Na ez a vicces.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#276486) Noxy válasza Uyuarasy (#276484) üzenetére


Noxy
veterán

Soha nem voltam töltés, meg aksi majmoló.
Lemerül, feltöltöm vagy rádobom az magsafe aku pack-t. Ennyi, a többit meg les...m. :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#276487) ittakary válasza Fritz Teufel (#276483) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez mindig is így működött, még kábelen is, ez ilyen, hogy 80%-ig nyomja teljes kakaóval

(#276488) Uyuarasy válasza Noxy (#276486) üzenetére

Senki nem allitotta, engem sem erdekel, csak az eletszeru tanacsra adott kirohanasodra reagaltam :) Reggel zuhanyzas elott szoktam feltenni 20W-os adapterre kabellel, vagy autoban a vezetekes CP tolti fel majdnem teljesen mire beerek az irodaba. Boven eleg masfel napra.

(#276489) Gicz válasza Noxy (#276479) üzenetére


Gicz
addikt

Nincs magsafe töltőm, youtubon tesztben mérik usb c PD mérővel. Ha már itt tartunk USB C mérőm nekem is van, 27W a max teljesítmény a pro maxxal kábelen, én mértem. És ha szeretnéd nézek hőképet is, nem lézeres hőmérővel hanem FLIR kamerával, az is van otthon.

[ Szerkesztve ]

(#276490) bigrob válasza Noxy (#276485) üzenetére


bigrob
őstag

Én ezen a fajtán gondolkozom, 13.500.-
Tökéletes lenne az éjjeli szekrényre, kis lámpa is van benne, USB kimenet úgyhogy a droidos tabletem is tudnám tölteni, illetve ha a jövőben veszek egy Watchot azt is kiszolgálná.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#276491) Sys85 válasza bigrob (#276490) üzenetére


Sys85
veterán

Én azon gondolkodok,hogy letisztítom az éjjelszekrényt,mert már minden is ott van.Egy ilyen állványtól meg is hülyülnék.
TV táv,telefon,óra,éjjeli lámpa,2db Trådfri táv (éjjeli lámpa és mennyezeti),Iqos is itt van töltve.
Óra töltője megy fel az éjjeliszekrény oldalára,Trådfri távok a fejtámla oldalára a mágneses tartóikkal.
A szekrény tetejét alulról felsőmaróval kicsit kimélyítem,hogy 1 vezeték nélküli pad belemenjen annyira,hogy max 1-1,5mm anyag maradjon felette,aztán a telefon éjjeli töltése is megoldva,ráadásul elrejtve.
Az Iqosra kell még valamit kitalálnom,van rá 1-2 ötletem,csak még nem tudom melyik legyen.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#276492) Malfroy válasza bigrob (#276490) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Jól néz ki :K

(#276493) Micsurin válasza Sys85 (#276449) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+ burgatshow köszi szépen:R :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#276494) (ex)Cat válasza bigrob (#276490) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Én iylet láttm a YT-on egy videóban, ott elég furán működött. Persze lehet, hogy pont az egy hibás darab volt.

(#276495) Noxy válasza (ex)Cat (#276494) üzenetére


Noxy
veterán

YT-n azt sem hiszem el, amit kérdeznek. :N
Bármilyen jó terméket lehet fikázni, vagy a fikából kiválót gyártani, csak ügyesen össze kell vágni.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#276496) Fritz Teufel válasza (ex)Cat (#276395) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Bakker, ne haragudj hogy nem válaszoltam, most ég a pofám. Most esett le, hogy mit írtál! Aktuális még az ESR vásárlás?

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276497) Fritz Teufel válasza SharpSA (#276436) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Úgy néz ki a CarPlay és a Waze összeszedték magukat. Ma vagy 5 alkalommal használtam és eddig príma. Még a rádiókon lévő zenékhez is folyamatosan cserélődnek az albumképek. Eddig az is akadozott. Köszönöm szépen a javaslatot!

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#276498) Nescafé


Nescafé
őstag

Ios 16.1.1 tölthető ;)

INGJOKE :

This update includes bug fixes and security updates and is recommended for all users.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#276499) INGJOKE válasza Nescafé (#276498) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mit ad a frissítés?

(#276500) kutga válasza INGJOKE (#276499) üzenetére


kutga
nagyúr

Bugfixeket és biztonsági javításokat. ;]

Let the Zone take me if I am.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.