Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277451) Noxy válasza Fritz Teufel (#277441) üzenetére


Noxy
veterán

Ok hogy csak ennyi az ára, de pld aki gyakran utazik, vehet még egy AW töltőt , ha nem akarja állandóan kiszerelni. Azt azért nem gondolod komolyan, hogy valaki is ezt berakja a szélvédő alá a kocsiban. :U

[25W Magnetic Wireless Charger Stand Dock For iPhone 13 12 Pro Max Mini Apple iWatch 7 Airpods PD QC3.0 USB Fast Charging Station] 4:1-ben + lámpa, incl Type C kábel
28.53$ ~11 210 Ft
Ennyi volt februárban 310Ft $-l [kép]

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#277452) markknight válasza lugosi (#277448) üzenetére


markknight
veterán

Én hanyagolnám. Inkább egy olyan cégtől vennék aki dedikáltan ezzel is foglalkozik.

(#277453) Fritz Teufel válasza Noxy (#277451) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nem adnék érte pénzt... még a márkáját sem lehet kideríteni.
Ez tipikusan a banán és a majom kategória.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277454) kchris78 válasza Fritz Teufel (#277453) üzenetére


kchris78
veterán

ja renderelt grafikán baromi jó hatása van aztán megkapod és valami gagyi sz.rt kapsz, 25W osztódik 3-4 fele :D.

(#277455) Noxy válasza kchris78 (#277454) üzenetére


Noxy
veterán

Ja, február óta sz...kodik, mert naponta használom.
Amúgy meg nem tök mind1 hogy ki, hol, hogyan tapsolja el pénzét?
Én nem fikáztam a másikét, csak leírtam hogy miért nem venném meg. Erről kellene szólnia a topiknak, nem pedig köpködni a másikét. :K
Lehet venni 22 e-ért Apple magsafe töltőt.
Majd a kábel végét nézd meg az USB csatinál egy év múlva.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#277456) Fritz Teufel válasza kchris78 (#277454) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Használom :P

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277457) kchris78 válasza Noxy (#277455) üzenetére


kchris78
veterán

igaz, de azért a noname és Apple között lehetnek még lépcsőfokok. Elvileg az USB-C PD szabvány pont erről szól. Az USB csatis végével meg nekem nincs gondom. Van egy plusz magsafe AW töltőm amit még az "S0"-hoz vettem, koszolódáson kívül semmi baja. Egyáltalán iphone 5 volt az első telefonom de csak egyetlenegy kábel roncsolódott úgy szét mint ahogy leírások szerint sokaknak évente sikerül...

[ Szerkesztve ]

(#277458) Noxy válasza kchris78 (#277457) üzenetére


Noxy
veterán

Ha valaki évekig noname eszközt használ gond nélkül, az az eszköz akkor is sz.. lesz itt egypár ember szemében.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#277459) KubanitoS válasza kchris78 (#277457) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lehet én vagyok csak lemaradva, de elmagyaráznátok, hogy az USB csati vége miként tud roncsolódni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#277460) markknight válasza KubanitoS (#277459) üzenetére


markknight
veterán

Pl ráütsz kalapáccsal vagy bedugod és utána veszed észre, hogy véletlen a HDMI-be dugtad.

[ Szerkesztve ]

(#277461) INGJOKE válasza markknight (#277460) üzenetére


INGJOKE
veterán

looool
Sőt ha az orosz tank átmegy rajta az se tesz jót neki... :D

(#277462) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Istenem, az a retardált f*sz az applenél aki kitalálta, hogy mikor a túloldal lerakja a telefont azonnal visszarak a legutóbbi hivásokhoz. Héten már a 3. alkalom, hogy felhivok emiatt másokat véletlenül. Miért nem lehet egy pár mp delayt beállitani, mint androidnál? Szutyok banda. De fel tud cseszni... :U
Sry, de ez már nagyon érett...

[ Szerkesztve ]

(#277463) esbii22 válasza BoneDragon (#277462) üzenetére


esbii22
őstag

Minden héten előjön a téma, használd az oldalsó gombot ( bekapcsológombot) a hívás megszakításához, vagy várd meg amíg leteszi a másik…

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#277464) szabonagyur válasza esbii22 (#277463) üzenetére


szabonagyur
félisten

+1, mondjuk ha én hívok valakit én is rakom le a hívást mindig, ha engem hívnak akkor a másik fél.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#277465) Sungoo válasza esbii22 (#277463) üzenetére


Sungoo
addikt

Ma kétszer nyaltam be, de annyira nem idegesít. Mondjuk ez tényleg óvodás “feature”, valamelyik fejlesztő a fejéhez kaphatna már. :)

(#277466) BoneDragon válasza szabonagyur (#277464) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor te egy villám vagy.

(#277467) szabonagyur válasza BoneDragon (#277466) üzenetére


szabonagyur
félisten

Miért kéne villámnak lenni? Vagy ha tudod neked ennyire nem megy a lerakás várd meg a másikat :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#277468) BoneDragon válasza szabonagyur (#277467) üzenetére


BoneDragon
veterán

Reflex

(#277469) bbendre


bbendre
őstag

Ma szívtam sokat az SMS küldéssel. Minden SMS visszapattant, hogy nem lehet kézbesíteni. Jelenleg kb 10 SMS után újra kell inditani a telefont :DDD
Addig nem jönnek és nem mennek az SMS-ek.
Vodafone & iOS 16.1.1, Iphone 13Pro Max
Erre van valakinek valami megoldása? Elég idegesítő

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#277470) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mit állítsak és hol, hogy hívás közben legyen netem?
Jelenleg írja a telefon, hogy 4G de egy Máv App betöltése már nem megy... majd kis erőlködés után le is veszi a 4G jelzést.
(A nyugati közepén... de ugyan ezt eljátssza akár a váci út mellett is szóval nem térerő.)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#277471) tvamos


tvamos
nagyúr

Azzal a problemavel fordulok hozzatok, hogy nem tudom rendesen beallitani a TuneIn Radio ebreszto funkciojat. Az a problema, hogy hiaba allitom be a programban az idopontot, nem szolal meg a beallitott radio, hanem az uzenosavban kiir valami marhasagot, es ha leokezom, csak akkor indul el a lejatszas. Ugy emlekszem, hogy iPhone 8-on regen, amikor hasznaltam, akkor ez nem volt problema, es ott sem csinaltam semmit, hogy mukodjon, csak beallitottam az ebresztes idopontjat.

Na jo, nem hulyeseget ir, csak, hogy "Alarm", meg kiirja az ebresztes idopontjat. De ez igy nem jo!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#277472) bbendre válasza Micsurin (#277470) üzenetére


bbendre
őstag

A szolgáltatónál kell a VoLTE szolgáltatást bekapcsoltatni. :R :R

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#277473) Micsurin válasza bbendre (#277472) üzenetére


Micsurin
nagyúr

VoLTE-et tudom, hogy be kéne billenteni de hol? Akkor így kérdezem mert a Mobilhálózatok alatt semmi nincs erről. :D S10-en anno megtaláltam elsőre ott a hálózatoknál ott volt :(

Nem a 4G - 5G menüben a Hang és Adatok alatt kéne legyen?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#277474) Micsurin válasza Micsurin (#277473) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha viszont úgy értetted, akkor igen be van kapcsoltatva szolgáltató által már jóval korábban.
Lejárt az 5p :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#277475) nederlanden


nederlanden
senior tag

Sziasztok.
iphone 14 pro max-om bekapcsolt állandó megjelenítéssel is kikapcsol este minimális “tv-fény” mellett is egy bizonyos idő elteltével(kb 1-2h) a kijelzője, és reggel mintha koppintásra sem aktíválna, csak ha picit megmozdítom a telefont. Nappal folyamatosan aktív a kijelző. Más csoportban állítják, hogy nem volna szabad kikapcsoljon teljes sötétben sem, ha be van kapcsolva az állandó megjelenítés, mert igazából az is lenne a lényege, hogy hozzányúlás/érintés/emelés nékkül is láthatóak legyenek az értesítések,óra, stb… mert egyébkénnt nagyon hasznos funkció napközben is, amit hamar meg is szoktam. Lenne erre valami beállítási lehetőség?
köszi

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#277476) -Skylake- válasza nederlanden (#277475) üzenetére


-Skylake-
addikt

settings - sleep settings - try to sleep at night kapcsolot kapcsold be es aludj. jolertem , az zavar hogy nem latod az ertesiteseket MIKOZBEN alszol ? az kemeny.
erdekes a vilag, en ugy fognam fel, hogy valaki gondolkodott, mert:
a; mikozben alszol altalaban csukva van a szemed -> a feny utjaba akadaly gordult -> a telefon kijelzojenek fenyereje nem uti at eme akadalyt, ergo tokfeleslegesen fogyasztja a zampert
b; alvasnal altalaban kimondottan hasznos, ha nincsenek plusz fenyforrasok. cupertinoi tudosok osszekotottek ezt a ket pontot es felfedeztek, hogy ha az "a" pont teljesul (mert teljesul, csukott szemmel nagyon nehez olvasni) akkor "b" is teljesulhet, igy ujabb pacsi a wellbeingnek.

mondjuk veled nem szamoltak, az latszik. a kerdes mar csak az, hogy melyik kriterium nem igaz rad, az, hogy az evolucionak ellentmondva az agyad valamiert megiscsak igenyli a kiegeszito fenyforrasokat almodban, vagy esetleg az elsonek targyalt allaitas es azon kevesek koze tartozol, aki almaban csukott szemmel lat. engem oszinten erdekelne melyikkel szamoljunk itt.
egyebkent ha gondolod @apple.com cimem van, szolhatok par szot az erdekedben Cook-nal, hogy baj van, ez igy nem lesz jo.

szamomra amugy ebben a forumban 10/8 kerdes konkretan ertelmezhetetlen. a fele user error (magyarorszagon senki nem tudja letenni a beszelgetest mert egybol felhiv valaki mast) , a masik fele meg olyan funckiokat szeretne , ami konkretan a logikanak mond ellent. azt nem ertem, hogy akkor miert nem droidon vagytok ami ugyan ugy egy kivalo rendszer (mas szempontokbol) , azt szet lehetne tweakelni es olyan AOD-od lenne ami okosabb mint Jarvis. miert mentek el es vesztek olyan eszkozt, aminek AZ EGYETLEN valodi elonye a konkurenciaval szemben, hogy kitalal dolgokat helyettetek, hogy nektek semmivel ne kelljen foglalkozni ? szamomra ez komolyan rejtely.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#277477) nederlanden válasza -Skylake- (#277476) üzenetére


nederlanden
senior tag

:D Te komolyan fáradtál miattam, pazaroltál időt, energiát ezt a sok semmit leírni.?? :))
Elnézést, hogy felzaklattam az érzékeny kis lelkedet a kérdésemmel.
én csak látni szerettem volna tv-zés, más helyzetek közeben is a kijelzőt, mert pont olyan távolságban van, mint ahogy nappal is sok-sok helyzetben jó lenne látni, mert nagyon hassznos(NEKEM!), annyira, hogy már nem is szivesen váltanék vissza mondjuk i13pro-ra emiatt :) :), de komolyan hiányozna nagyon, mint ahogy az aktív sziget is. Na de már ahogy reagáltál nem is érdekel az egész :P Minden jót.

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#277478) sharp4 válasza -Skylake- (#277476) üzenetére


sharp4
őstag

Persze, ennyi esetben user error? :Y Hagyjuk ezt a fajta vergődést, mert a rendszer közel sem kíváló. Vannak hibák, mint máshol is, amivel nem is lenne probléma, ha lenne rá megoldás.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#277479) thebigK válasza -Skylake- (#277476) üzenetére


thebigK
addikt

fu itt vannak gondok

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#277480) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !
Gmail app értesítési hangját meg tudom változtatni egyedi hangra vagy csak gyárilag benne lévők közül tudok választani ?
:R

(#277481) Gicz válasza Micsurin (#277474) üzenetére


Gicz
addikt

Nem dual sim-ezel? Mert csak az aktív adatforgalomra kapcsolt sim tud volte-zni. Ha a masikon beszélsz akkor nem lesz neted kozben. Amugy a beallitasok, altalanos, info ful alatt a network provider mezoben, ha ranyomsz akkor atvalt arra, hogy IMS status, ott kiirja, hogy va e aktiv IMS regisztraciod (voLTE).

(#277482) -Skylake- válasza sharp4 (#277478) üzenetére


-Skylake-
addikt

nezd, mar ki lett targyalva maskor is, de akkor itt van ujra :
ket (ketto darab) lehetoseg van. ketto.
1: a userek egy bizonyos csoportja (akikbe en pl nem tartozom bele valahogy) nem tudja ertelmesen letenni a telefont
2: ez egy global problema, iphone userek 100millioi nem tudjak ertelmesen letenni a telefont hivas utan, az Apple meg szarik ra, tobb 100millio user sirasa egy ilyen alapveto funkcioval (azert az iphone-nak akarhogy is nezzuk, szerves resze a telefonalas) kapcsolatban valahogy akarhogy is probalja, de nem jut el cupertinoba.

na tippelj melyik... :U onmagaban a teny, hogy en le tudom rakni a telefont (ezekszerint veled szemben), mar determinalja a user errort. az a teny meg, hogy ez evek ota igy van es minden uj iphone is igy mukodik es mindbol tobb tizmillio fogy, az meg egyertelmuen determinalja a user errort. de nyugodtan gondold azt, hogy a rendszer a hulye (persze masnal nem, ugye, de nalad mondjuk pont igen).

azt meg az egvilagon senki nem mondta, hogy ez egy tokeletes rendszer. ugyan ugy vannak hibai mint barmi masnak, ezer olyan szempontbol lehetne vizsgalni ami szempont szerint a droid sokkal jobb valasztas es ezer mas szempontbol, ami szempontbol pedig az ios sokkal jobb mint a droid. en biztosan soha senkinek nem mondtam meg azt, hogy az iphone tokeletes. en csak azt mondom (ezt kellene megerteni), hogy az ios egy (a droidhoz kepest) rettenetesen zart valami, ahol nagyon sok minden ki van talalva VALAHOGY es az vagy tetszik vagy nem, nincs opciod masra. itt kanyarodunk vissza az alap kerdeshez, hogy ha neked ez nem jo, te ezt nem szereted, te mindent magadnak akarsz beloni mert neked nem fer bele, hogy az ebreszto hangero = rendszer hangerovel, akkor mi a rakert veszel iphonet ? mikor eleve tudod, hogy itt a tweak az annyi, hogy mar akar sajat hatterkepet is valaszthatsz ? aki ilyeneken van ki, hogy miert nem tud fajlkezelobol filmet rahuzni erre a szarra , az miert olyan gyartotol vesz telefont, akinek az a hozzaallasa hogy nezd meg a filmet appletv elofizetessel ?
nem az Apple a hulye, hanem nagyon sokan nem ertik, hogy itt mi a gayrto elkepzelese. a gyarto elkepzelese meg az, hogy nincs sajat zened mert Apple Music stream, nincs sajat filmed mert Apple TV stream, nincs sajat csengohangod mert iTunes Tone Store, full lenyegtelen az , hogy a lightning usb2.0 mert ott az iCloud Drive elofizetes es sorolhatnam holnap estig. Sokan ezt keptelenek elfogadni, es akkor elmegy, megvesz 600k-ert egy 14p-t es itt sir a forumba, hogy miert lassu mikor masolja at ra a letorrentezett mkv-t, meg amugy is. ezt nem ertem, ezt kellene valaki megmagyarazza.
a vilagon semmi gond azzal, ha valaki nem igy ertelmezi a telefont. de akkor minek veszel iphonet ? s22 ultra epp ugy kivalo keszulek (soooot....) , arban meg kevesebb is, funkciokban meg 100000x tobbet tud. miert iphone ?

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#277483) (ex)Cat válasza nederlanden (#277475) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Be van kapcsolva az Alvás fókusznál, hogy mutassa az órát? Elvileg ha igen akkor kellene. Mondjuk én még sosem néztem, pedig nekem is be van állítva :D

[#277480 juve600] Nem tudod. iOS esetében nincs ilyen lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#277484) sharp4 válasza -Skylake- (#277482) üzenetére


sharp4
őstag

kicsit elkanyarodtál a lényegtől, Neked nincs értelme magyarázni, mert megvagy győzödve a teljesen arról, amit gondolsz. Ezen senki nem tud válztoztatni, sajnállak. A lekezelő Apple fun stílust kérlek mellőzd, mert elég visszataszító. Tudom, tudom, ez sem érdekel Téged..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#277485) esbii22


esbii22
őstag

Írtam már egy korábbi hsz-t ezzel kapcsolatban. A lényeg az hogy kértem egy visszatérítést amit az apple el is fogadott. Megkaptam a rendes számlát és a módosító számlát is az Apple-től. Viszont az összeg levonásra került a kártyámról el is könyvelték, de a jóváírt összeg még nem érkezett meg a számlámra. Ez esetben a banknál érdeklődjek? Apple-nél bármire megyek, mindig a reportaproblem.apple.com oldalra irányít, de ott meg azt írja, hogy visszatérítve. Mást ott már nem tudok tenni. Valaki kért visszatérítést? Ha igen mennyi idő múlva írták jóvá a számláján a pénzt?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#277486) juve600 válasza (ex)Cat (#277483) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#277487) (ex)Cat válasza -Skylake- (#277482) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Kicsit vicces ez az állandó 100milliós user szám dobálózás.

Én azt mondom, hogy a 2. a helyes válasz, mint ahogy nagyon sok más esetre is ez igaz. Az hogy mi jut el Cupertinoba és mi nem és hogy ebből mire szarnak - a legtöbb dologra - vagy mire nem, az szerintem teljesen irreleváns. Mint ahogy az is, hogy hányan panaszkodnak az említett - és még sok más - probléma miatt.

Vélhetően ha lenne egy olyan része a rendszernek, ami érzékelné és naplózná - jelen eset kapcsán pl - az ilyen véletlen hívásokat, sokkal nagyobb szám, jönne ki, mint ahányan írnak is emiatt.

Ha kicsit is belegondolsz, akkor szerinted abból a userek 100millióiból hány fórumozik, írogat ide-oda, akkor rájössz, hogy ez is egy elenyésző szám.

A hozzáállásodból ítélve, eléggé beszűkült módon nézed ezt a dolgot. Csak és kizárólag az a jó, ami és ahogy ki van találva, mert ha vki ez ellen szót emel, akkor jössz ezzel a fals 100milliós dumával, meg hogy akinek nem tetszik az menjen androidra. Kissé nem ártana néha elngoldodnod annak kapcsán, hogy csak azért mert a Taft hajlakkal te hajad tökéletesen áll, esőben, hóban, szélben, nem biztos hogy másnak is pont így tart.

(#277488) Oldman2 válasza esbii22 (#277485) üzenetére


Oldman2
veterán

Türelem, vissza fogod kapni az összeget.

(#277489) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Még így hónapok után is képes vagyok hívást kezdeményezni lerakás helyett, mert kiveszi az ujjam alól a gombot és nyomom a kontaktot.
A bekapcsoló gomb azért nem opció hirtelen, mert arra meg a Siri indul el.

Szerintem nincs itt semmi látnivaló. Az iOS egy jó alap, de hihetetlenül elavult rendszer. Cupertinóban azért nem foglalkoznak ezzel, mert nekik a hazai felhasználók véleménye az első. Ott meg mivel szinte mindenki iPhone-t használ, nincs összehasonlítási alap. Miért is lenne ez a rendszer gatya? Pedig az.
Steve üvöltene a mérnökökkel ha eztt látná. Patakokban folyna a vér, ha hibás frissítés kerülne ki az irodából. Nem ez volt a terv az eredeti iPhone-nal.
Ettől még szeretem ezt a telefont, de nem is lettem elfogult. Tény, hogy nagyon el van maradva a Droidtól. És az sem menti meg, hogy például azért mert ezt-meg azt egy másik eszköz tud és annak nem akarnak konkurenciát. Süket duma.
Na, megalapoztuk a mai napot :D

(ex)Cat: mi az a hajlakk? Nem azért kérdezem mert kopasz vagyok és fodrásznál kb. 10 évesen jártam utoljára... :DD

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277490) -Skylake- válasza (ex)Cat (#277487) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Kissé nem ártana néha elngoldodnod annak kapcsán, hogy csak azért mert a Taft hajlakkal te hajad tökéletesen áll, esőben, hóban, szélben, nem biztos hogy másnak is pont így tart."

tokeletesen egyetertek. en arrol beszelek, hogy ha nekem nem alkalmas a Taft hajlakk mert nem tartja meg a hajamat hoban esoben, akkor nagyon egyszeru, masik markat keresek. nem pedig vasarolom tovabbra is a Taft hajlakkot es irom le minden nap a neten, hogy nem tartja meg a hajam. lenyegeben tokeletesen ugyan ezt gondolom amit leirtal, en csak nem ertem, hogy ha valakinel ez az allapot all fent, az miert vasarolja tovabbra is a "rossz" hajlakkot.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#277491) domerator válasza Fritz Teufel (#277489) üzenetére


domerator
veterán

"Tény, hogy nagyon el van maradva a Droidtól. És az sem menti meg, hogy például azért mert ezt-meg azt egy másik eszköz tud és annak nem akarnak konkurenciát. Süket duma."

Ajjjaj... :B

Egyébként a bekapcsológombra NEM indul el Siri, csak ha hosszabban nyomod.
Ha meg 1 másodperces késleltetés lenne hívás végén, akkor meg mindenki lagra panaszkodna...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#277492) -Skylake- válasza sharp4 (#277484) üzenetére


-Skylake-
addikt

apple fun ? te mirol beszelsz ? en annyit magyarazok mar 2 oraja, hogy el kell tudni donteni, hogy egy termek megfelel-e a vasarlo igenyeinek vagy sem. ha megfelel, akkor a termek megvasarlasa logikus, ha nem felel meg nem az. nekem megfelel ahogy a tarcsazo mukodik, ha meg akarok szakitani egy hivast megtudom anelkul, hogy valaki mast felhivnek. nekem (!) megfelel, ennyi. amikor mas ingenyeim voltam akkor nem felelt meg, nem azt vettem. csak tisztanlatas vegett, nekem az utolso ket iphoneom az a jelenegi 12 es elotte egy 6s volt. a ketto kozt droidot hasznaltam, mert amiket AKKOR elvartam egu telefontol azt az android jobban tudta. amit MOST elvarok azt az iphone jobban tudja.
semmifele apple fun nincsen itt, csak tudom mik az elvarasaim es el tudom donteni, hogy annak milyen termek felel meg es milyen nem. ebbol te tenyleg azt erzed, hogy en itt most az applet reklamozom ? a racionalis gondolkodast reklamozom...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#277493) kali


kali
legenda

Úgy látom, pont jókor tértem vissza iPhone-ra... :DD ;] :( :O

(#277494) kchris78


kchris78
veterán

mindig tanul ujat az ember. iphone5 ota 1-2 kivetel volt de veletlen kontakt hivasom egyszer sem tortent. nem tudom mennyire altalanos a problema :).

[ Szerkesztve ]

(#277495) Fritz Teufel válasza kali (#277493) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Most mi bajod van? Elég drágán el lehet adni. Legalább is ez nyomós érv mellette. :C

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#277496) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Micsoda indulatok forrnak itt mostanában és még azt hittem én vagyok troll. :D

(#277497) istnag válasza domerator (#277491) üzenetére


istnag
addikt

Engem is számtalanszor megszívatott már, sokszor hívtam fel véletlenül valakit. emlékszem Iphone 5S -nél mikor azt használtam, nem fordult elő ilyen.
Szóval, számomra is létező bug/future és valahogy nem érzem azt, hogy béna lennék és ne tudnék telefonálni, vagy lerakni egy hívást.

(#277498) markknight válasza -Skylake- (#277492) üzenetére


markknight
veterán

Ez a kifejezés, hogy Apple "fun" soha nem kopik ki? Lehet én maradtam le útközben, de nem fannak kell írni? Milliószor látom másoktól leírva, speciel nem a válaszodra gondolok ami ismétlés.

(#277499) (ex)Cat válasza Fritz Teufel (#277489) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

Egy ősrégi reklámból volt "idézet" :D (az ilyen öregek mint én még emlékeznek erre)

[Taft]

(#277500) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Mondjuk azt nehezen lehet kimagyarázni, hogy a 'Power' gombbal tedd le a telefont egy tapicskolós készüléknél, amin meg is jelenik egy pillanatra a 'Hívás Megszakítás' gomb. Perzse-persze, itt ez feature, meg a készülék oktat. Jah. Nem így tanultunk annak idején programozni... lehet, hogy most más szelek fújnak a szakmában.... visszafelé.

(ex)Cat: sajnos én sem vagyok már mai darab, ismerem. Én még a Hurka Gyurka reklámokon és a hétfői adásszüneteken szocializálódtam :B

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.