Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166751) 30z.Samu válasza oszy (#166750) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én már akkor hagytam volna, amikor közölték, hogy eladták a telefont, amit félrerakattam...

Sic Parvis Magna

(#166752) oszy válasza b.kov (#166749) üzenetére


oszy
veterán

Valakinek nem garizták le a 2 hónapos GYÁRI tokját, ami elkezdett kopni! Itt írta valaki a fórumba.

-------

(#166751) 30z.Samu: Egyébként én is!!! nem értem az ilyen embereket. Miért kell ragaszkodni? Bezzeg én hirdettem a valóban gyári állapotú i6 Plus 64 GB GOLD gyári állapotút, arra nem jelentkezett. :DDD És csak 20-assal adtam többért!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166753) AGE-T


AGE-T
senior tag

Üdv!

Van mostanában valami trükk amivel átverik a használ iPhone vásárlókat? Lehet olyan felállás, hogy a készülék független, de mégis rád zárja valamelyik szolgáltató? Szeretnék vásárolni egy használt készüléket (i7p), de látványos ár különbségek vannak a használatpiacon.

Köszönöm!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#166754) b.kov válasza oszy (#166752) üzenetére


b.kov
senior tag

Le kellene? Én úgy tudom, hogy az anyag (bőr) tulajdonságaiból fakadó károkra nem vállalnak garit tokok esetén. Legalábbis valamiért így rémlik. Most hogy ez nem szép dolog, az már egy másik kérdés. :P

(#166755) 30z.Samu válasza AGE-T (#166753) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt ajánlom figyelmedbe. :)

Sic Parvis Magna

(#166756) Tibee86 válasza b.kov (#166736) üzenetére


Tibee86
veterán

Lehetetlen, mivel nem létezik gyári szilikon tok SE-re csak bőr.

(#166757) vasi89 válasza b.kov (#166754) üzenetére


vasi89
addikt

Az LG G4 hátlapja ugyan így kopott. Szó nélkül cserélték és javították ah ibát. Az Apple évek után is képes kiadni úgy a tokokat, hogy tudnak a hibáról. És persze megmagyarázzák miért nem garanciális. Csak mondjuk egy autóban miért bírja egy bőrülés 10 évig? Persze más fajta bőr de hülyeség itt a bőr tulajdonságaival dobálózni. A bőrtokjuk vacak és kész. Szilikonnal nincs ilyen gond. Egyébként a nillkin szilikon tokja tökéletes, az összes telefonomon annál kötök ki. Fél évente cserélem mert elszíneződik, besárgul de ezen kívül semmi gondom vele.

[ Szerkesztve ]

(#166758) AGE-T válasza 30z.Samu (#166755) üzenetére


AGE-T
senior tag

Alap felállást ismerem, icloud zár, hardver stb.. Azt nem szeretném, ha rám zárnák a telefont, vagy mondjuk utángyártott kijelző lenne benne.

[ Szerkesztve ]

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#166759) b.kov válasza Tibee86 (#166756) üzenetére


b.kov
senior tag

Köszi, akkor megerősítést nyertem. :R Bár örültem volna neki. 5S-re sem csináltak anno?

vasi89
Egyébként tényleg nem szép dolog tőlük. Családomból ketten is használnak gyári bőrt egyébként, nincs panasz rá hónapok óta. Persze ez függ attól is, hogy mennyire óvatos az ember, de azért vacaknak nem mondanám. Nekem viszont nem volt jó tapasztalatom eddig szilikon tokokkal, ezért is lepett meg az említett 6S-en a gyári.
Szóval majd még kiderül, lehet körülnézek még máshol is. :)

(#166760) buvartacsko válasza vasi89 (#166757) üzenetére


buvartacsko
addikt

Szüleimnek 2 éve van az iPaden az a szar Apple bőrtok. Semmi baja.

Nekem ehhez képest a félévente cserés Nillkin szilikon tok tűnik szarnak. :) (tudod, azért mert fél évente újat kell venned)

(#166761) buvartacsko válasza b.kov (#166759) üzenetére


buvartacsko
addikt

A legtöbb embernek semmi tapasztalata nincs a gyári szilikon tokkal, de tudják hogy szar, mert ők már mindent láttak hiszen rendeltek eBayről már belőle utángyártottat 1 dollárért és annál biztosan nem jobb minőségű!!!!4444 :)

[ Szerkesztve ]

(#166762) b.kov válasza buvartacsko (#166761) üzenetére


b.kov
senior tag

Addig én is szaroztam, amíg nem volt a kezemben. :DD

(#166763) oszy válasza buvartacsko (#166761) üzenetére


oszy
veterán

Gyári tok!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166764) sethi válasza vasi89 (#166757) üzenetére


sethi
senior tag

Ez az i7 gyári szilikon tokja, kb egy hónapos. Már az első nap két kiszedés után így nézett ki....
Egyébként az anyaga, fogása tényleg jó, a két kis hibával együtt tudok élni, de azért 10+ezerért többet várnék

(#166765) batai15 válasza oszy (#166763) üzenetére


batai15
félisten

Ennyi... Ezért nem fogok kiadni ilyen sokat..
A műbőr xlevel tokom 1500ert 3 hónap után kezdett kicsit meg bomlani de utána nem is foszlott tovább.

(#166766) seadrone válasza Ragnar95 (#166732) üzenetére


seadrone
őstag

köszi az infókat, várok, nem olyan sürgős. december közepén jön haza a srác, addig ráér.
a világgari az szuper, remélem, hogy lesz ilyen.

a vámot az addigra lecsökkent ár miatt kizárnám, illetve nekem elég a maga a teló, és a garipapír, doboz mehet ki a kukába, két telót tesz ki a srác a security kapunál, nem fognak ezzel foglalkozni, hogy "hé haver, azt meg hova viszed, mé van két telefonod?!"

na figyelek majd, köszi!

(#166767) vasi89 válasza buvartacsko (#166760) üzenetére


vasi89
addikt

Nem bírod ki h ne köss belém? Iphone topic iphone tokról van szó. Plusz az ipadet k.va sokat rakod zsebre igaz?

Félévente a 7 dolláros nillkin tok az hány év alatt lesz 12e? De azt írtam, hogy azért cserélem mert nem tetszik, hogy besárgul. Félévente a gyárit is lehetne cserélni a leírt hibák miatt. De tudom nálad csak az jöhet szóba ami marha drága és rajta van az apple logó.

Nyílván Én írtam az összes rossz értékelést. Miért ez a szín? mert itt van a legtöbb értékelés.

6s tok-nál ugyan erre panaszkodnak.

Ja és volt bőrtokom is mielőtt kérdeznéd. De én befejeztem, feladom, sőt soha nem is akartalak meggyőzni. Az eredeti poszt sem neked szólt de nyugodtan olvass vissza a fórumban is, hogy a feketén kívül a többi pár hét alatt elkezd kopni.

(#166768) b.kov válasza vasi89 (#166767) üzenetére


b.kov
senior tag

Akkor feketét kell venni. ;]

(#166769) buvartacsko válasza vasi89 (#166767) üzenetére


buvartacsko
addikt

A fent említett két iPad közül a kocsiban szokott landolgatni, a másik meg egy női táskában többször egy nap. A zsebedben a telefonod mellett nem tartasz semmit. :)

(#166770) vasi89 válasza b.kov (#166768) üzenetére


vasi89
addikt

A feketével nincs gond, 5S-hez kaptam, úgy h a tulaj használta 3 hónapot én meg majd 1 évet és semmi kopás nem volt, de amikor vettem megmutatta az 1 hónapot használt barnát is, hát na mindegy.. :)

@buvartacsko: Te lehet hogy nem, de van aki igen.

(#166771) galaxys80 válasza galaxys80 (#166746) üzenetére


galaxys80
veterán

Még egy érdekes dolog történt itt velem a csere során. Kérdeztem az eladót, hogy ugye kilépett mindenből a telefonon.Jött a válasz, hogy egy I6-on keresztül törölt minden adatot róla. Na mondom az parádés. Gondolom elveszett módba tette.
Mindegy-mindegy alapon kipróbáltam még ott a helyszínen, hogy elfogadja-e az icloud fiókom és meglepetésemre minden gond nélkül be tudtam jelentkezni. Igaz SIM kártyát kért hozzá.
Nem úgy van, hogy ilyen esetben csak az eredeti fiókkal lehetne bejelentkezni? Vagy ez a srác kevert valamit össze a törléssel?

(#166772) oszy válasza vasi89 (#166767) üzenetére


oszy
veterán

Én nem is vennék gyári tokot. Nem védi az alját (ezt nem is értem!!!), ami nálam kizáró ok! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166773) b.kov válasza vasi89 (#166770) üzenetére


b.kov
senior tag

Ezt jó tudni, mivel én pont a barnával szemezgettem. :D

(#166774) vasi89 válasza oszy (#166772) üzenetére


vasi89
addikt

Pedig az 5s/SE-nél védte, Én sem értem :(

@b.kov: azt semmiképp, nem szabad. Talán még sötétkék mert ott nem annyira feltűnő ha kopik :DDD de nekem nem azzal van a bajom, hogy kopik, ha 3000ftba kerül de 15ért nem fér bele, kicsit sem. Nyílván nem az a gond, hogy nem örök életű de nem mindegy h félév után kezd el kopni vagy 3 nap után.

[ Szerkesztve ]

(#166775) b.kov válasza vasi89 (#166774) üzenetére


b.kov
senior tag

Marad így a fekete. Fekete telefonra fekete tok. :))

(#166776) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Én hol fogom a telefonomon látni ha bekapcsolja nekem a szolgáltató a VoLTE-t?

4G bekapcsolásnál a Hang és adat lehetőség lenne az?

[ Szerkesztve ]

(#166777) bnorci71 válasza AGE-T (#166753) üzenetére


bnorci71
addikt

ha lopott lenne akkor igen
viszont ha használt lopott és le volt zárva Touch Id-val Icloud bejelentkezve, nem valószínű hogy piacképes mert nem tudja felnyitni
szerintem

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#166778) Parson válasza vasi89 (#166774) üzenetére


Parson
addikt

Márvány tok kell neked, én mondom. :DDD Vaagy egy tokvédö tok...védö tok... :DDD

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#166779) col


col
addikt

Aktiválják a 4G hanghívást :)
[Telekom 4G hanghívás]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#166780) vasi89 válasza Parson (#166778) üzenetére


vasi89
addikt

vagy az említett 1500ftos szilikon :)

@bnorci71: nézz szét a BP vagy Miskolc adok veszekbe FB-n. Sajnos van piaca az olcsó icloud záras szinte biztos lopott telefonoknak :( de itt ph-n jó eséllyel ezeket szűrik, a tapasztaltabbak úgyis jelentik az ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

(#166781) szabogabor10 válasza col (#166779) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor úgy néz ki én június óta eddig VoLTE bétateszter voltam. Megtiszteltetés. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#166782) buvartacsko válasza col (#166779) üzenetére


buvartacsko
addikt

taps nekik, hónapok óta megy az ígérgetés, gyanítom ebben az évben ebből semmit nem fogunk látni. :)

(#166783) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ha valaki kap róla sms-t mutassa már' meg! Akkor nekem is on viszont nem kaptam...

(#166784) radi8tor válasza col (#166779) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudtommal ez nem egy most aktivált dolog, hanem már régóta elérhető

szabogabor10: na igen, már akkor bekapcsolták csak most kürtölték nagyvilággá.
Vagyis még nem kapcsolták be mert nem küldtek SMS-t. :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#166785) agabe válasza -secret- (#166783) üzenetére


agabe
addikt

Hívd fel üfsz-t, és kérd az aktiválást az a legegyszerűbb ;)

(#166786) takacs tamas válasza oszy (#166772) üzenetére


takacs tamas
csendes tag

Én egy ilyet rendeltem off céges telefonhoz (minden mindegy alapon). Nagyon pozitív csalódás volt, mivel gumis fogású a felülete, alul felül is véd, és tökéletesen is passzol. Most van úton a saját telefonomra...

[link]

a mai világban bármi megtörténhet

(#166787) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Nekem ez a tok vált be legjobban...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#166788) Parson


Parson
addikt

Én meg ezt a tokot használom. Nagyon jó tok, meg vagyok vele elégedve, abszolut jó megoldás. :K

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#166789) nord_ válasza TigerCat (#166787) üzenetére


nord_
veterán

Spigenre még egy voks. Nagyon minőségi tokokat készítenek.

(#166790) bnorci71 válasza vasi89 (#166780) üzenetére


bnorci71
addikt

na de egy zárt már vásárláskor kiderül már ha kipróbálja az ember

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#166791) vasi89 válasza bnorci71 (#166790) üzenetére


vasi89
addikt

ja azt persze Én csak arra mondtam, hogy sajna van piaca még mindig a lopottaknak, így is. :(

(#166792) -secret- válasza agabe (#166785) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1 hete kértem akkor annyit mondott a csaj, hogy fokozatosan kapcsolják be aztán ennyi.

(#166793) domojko


domojko
senior tag

[Egy ilyen] QC3-as töltővel tölthetek SE-t, illetve 6s-t?
Nem lesz baja a telefonnak?

(#166794) yimm válasza domojko (#166793) üzenetére


yimm
aktív tag

Szerintem nem jó hozzá, de mindjárt jön még megerősítés szerintem.

(#166795) radi8tor válasza domojko (#166793) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Termék adatlapján ott az infó:
Apple devices do not support Qualcomm Quick Charge but will accept a standard 1A USB charge. Normal USB Device will accept 1A~2A USB charge.

Szóval töltheted vele.

⭐ Stella

(#166796) domojko válasza radi8tor (#166795) üzenetére


domojko
senior tag

:R

(#166797) syIex


syIex
veterán

Egyre valószínűbb ez az 1000 dolláros induló ár a csúcs készüléknek és abból is a legkisebb tárhelyűnek. Akkor ez itthon egy iStyle-ba olyan 400 körül lehet majd? Szolgáltatónál mennyivel lesz "olcsóbb" hűségidővel
várhatóan a telefon? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#166798) vasi89 válasza syIex (#166797) üzenetére


vasi89
addikt

Sima i7 32gb az összes szolgáltatónál 150ezer havi 13-14 ezres előfizetéssel. Szerintem eléggé nevetséges, de az APR árak is. Szerintem egy fél évvel megjelenés után egy normális GSM boltban jóval olcsóbban megkapod maj. Persze akkor nincs 1+1év de én mindig cégre veszem a telefont így nekem máshol se járna. Magánemberként meg hát azt neked kell eldönteni mi a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#166799) nord_ válasza syIex (#166797) üzenetére


nord_
veterán

Szolgáltatónál max. a 0% THM miatt érdemes megvenni.

(#166800) syIex válasza vasi89 (#166798) üzenetére


syIex
veterán

Hol érdemes venni akkor? :N Most fog lejárni az előfizetésem és elég sokat fizetek havonta, szóval készülék nélkül elég jó díjcsomagom lenne viszont ugye akkor nincs készülék és arra biztosítást teljes körűen. Ha 300 körül lenne akkor így venném, de sajnos 400 ezret vagy inkább a felett akármennyire iPhone és Apple őrült vagyok nem szeretnék kiadni egy telefonért. Külföldön érdemesebb megvenni esetleg? Teszem azt Németországban? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.