Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166601) aujjobba válasza agabe (#166600) üzenetére


aujjobba
addikt

Az 5" telefonomon sokkal nehezebben tudok gépelni mint az SE-n, valahogy pontatlanabb az érintő.
Böngészés ugyanez, nehezebben találom el a linkeket a nagyobb gépen.
Lehet mostani gépeken ez már jobb, de a Sony Z is csúcskategória volt amikor megvettem, azt se lehet mondani hogy gagyi és azért pontatlanabb.

(#166602) Ufff válasza buci30 (#166582) üzenetére


Ufff
senior tag

A legutolsó beta és a végleges verzió megegyezik, ergo a végleges lesz fent neked, amikor megjelenik.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#166603) agabe válasza aujjobba (#166601) üzenetére


agabe
addikt

Az lehet a sony hedveres/szoftveres polirozatlansaga miatt is, de amugy a lenyeg ugyis az kinek mi a jo es azt hasznalja.

[ Szerkesztve ]

(#166604) marcell2015 válasza aujjobba (#166601) üzenetére


marcell2015
tag

SE után futottam egy kört android téren én is ( S7, S7 EDGE, Honor 8, P9Plus, stb.. ) és én is azt vettem észre, hogy az SE-n sokkal kevesebbet törlök vissza gépelés közben. Samsung még elfogadható volt, de nem közelítette meg még az SE-t de a huawei-k katasztrófa.. hozzáteszem nem pici újaim vannak, és mégis..
Más, jobb az algoritmusa ...

(#166605) syIex válasza marcell2015 (#166604) üzenetére


syIex
veterán

Annyi, hogy az erdeti billentyűzetet, ha lecseréled az androidos telefonon sokkal jobb, mint ami gyárilag van rajta. Tapasztalat. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#166606) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Sziasztok! Iphone 5 készülék nem rezeg mikor lehúzom az oldalán a gombot se akkor mikor hívnak mitől lehet ez? Beállításokba be van kapcsolva hogy rezegjen de nem rezeg.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166607) danilla válasza Scrake^;DD (#166606) üzenetére


danilla
őstag

Home+power reset, ha ez sem oldja meg akkor tobb mint valoszinu, hogy elromlott a rezgomotor.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#166608) syIex válasza Scrake^;DD (#166606) üzenetére


syIex
veterán

Hát az akkor valószínű, hogy készülék hiba lesz.. :/ Próbálj újra indítást hátha szerencséd van. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#166609) Scrake^;DD válasza syIex (#166608) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Ennek mennyibe fáj a cseréje ? :(((

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166610) syIex válasza Scrake^;DD (#166609) üzenetére


syIex
veterán

Nem tudom mennyi lehet, de valószínű nem nagyon éri meg az árát már. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#166611) Noxy válasza Scrake^;DD (#166609) üzenetére


Noxy
veterán

Hát én a helyedben, arra már nem nagyon költenék.
Amúgy Google: i5 rezgőmotor csere.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#166612) Scrake^;DD válasza syIex (#166610) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Most veszek új telefont ezt meg beszámítanák 25 ért. Egy Iphone 6 osat

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166613) B-L-A-C-K válasza Scrake^;DD (#166609) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha a rezgő motor a hibás, és legolcsóbban akarod megúszni akkor rendelsz pl aliról hozzá egyet ~2 dollárért és youtube videó alapján kicseréled magadnak.

(#166614) Scrake^;DD válasza B-L-A-C-K (#166613) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Nem akarok mégnagyobb kárt okozni a telefonba úgyhogy inkább meg sem próbálnám inkább vigyázok rá addig amíg be nem számítja. Ha feltűnne kérhetek érte 20 ezret? Az úgy korrekt lenne ?

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166615) syIex válasza Scrake^;DD (#166612) üzenetére


syIex
veterán

Annyiért jó. Ha így beveszik akkor meg főleg! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#166616) lugosi válasza allein (#166579) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Állítsd be a mac-en is az icloud szinkront, és akkor rá se kell dugni a gépre.
Egyébként nekem is így van, és ha rádugom, és valami oknál fogva nem került leszinkronizálásra ami a telefonon van, akkor kábelen leszedi. Pl a videókat, arra ügyelj, hogy azokat automatikusan nem tölti fel az icloudba.

(#166617) PepLogan


PepLogan
tag

sziasztok! ios11-emet szeretném visszaállítni 10-re, de előtte mindent fel szeretnék tölteni iCloudra,de ez sajnos sehogysem sikerül..hogyan kell elkezdeni,hogy feltöltse a képeket? az iCloud fotókönyvtár be van állítva,utána olvastam már,de valahogy mégsem kezdi el a feltöltést.Most pedig ezt írta ki.. Valaki?
Köszi!

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#166618) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Párom Iphone SE vásárláson goldokodik, ehhez lenne pár kérdésem.
A garancia, ha jól látom 1 év, ez mondjuk nekem nem igazán tetszik, egy ilyen prémium terméknél elvárnám a 2 évet, de ez van
Ha németországban veszem (éppen megyek ki) MM-ban, akkor itthon is él rá az 1 év Apple garancia?
Jól látom, hogy pl hardveraprón árulnak 1 év garos készülékeket, az aktiválástól érvényes az 1 év, ha jól gondolom. Lehet ebben bármi buktató?
Ha pl Telenornál megveszem, akkor 2 év garanciát kapok?

[ Szerkesztve ]

(#166619) 30z.Samu válasza diegho (#166618) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az Apple világ garanciát vállal a készülékekre, tehát nyugodtan megveheted Németországban is. :)

Sic Parvis Magna

(#166620) Noxy válasza PepLogan (#166617) üzenetére


Noxy
veterán

11-s mentést nem fogsz visszahozni 10-re. Ezt fejbe kellet volna tartani a béta előtt.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#166621) Scrake^;DD válasza syIex (#166615) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Szerintem a GSM-es csávónak nem nagy szám 2 percet rászán meg 600 forintot, hogy kicserélje és úgy adja el. Szerintem 20 at így is kapnék érte annyival megelégednék. 80 ból lejönne 20 az csak 60 ezer egy Iphone 6 ért :C beveszi így szerinted?

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166622) syIex válasza Scrake^;DD (#166621) üzenetére


syIex
veterán

Egy próbát mindenképpen megér! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#166623) Scrake^;DD válasza syIex (#166622) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Nem vagy túl bíztató :(

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166624) aujjobba válasza Scrake^;DD (#166623) üzenetére


aujjobba
addikt

80 körül nem lenne jobb egy SE?
Mindenképp a nagyobb kijelző kell, vagy a GSM bolttal üzleteled le az egész cserét és azért?
Csak azért mondom mert teljesítményben elég nagy különbség van SE vs i6, a dupla ram is sokat dob rajta.

(#166625) Scrake^;DD válasza aujjobba (#166624) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Nem szeretnék kis képernyős készüléket csak ezért.

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166626) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

iphone 4s -ben szeretnék bekapcsológombot cserélni mivel tönkrement.

ebay ről gondoltam megvenni az alkatrészt, és a kérdés az hogy kb mindegy milyen árban veszem meg?

első körben ezt találtam [link]

Szépnapot!

(#166628) radi8tor válasza Cimbooora (#166627) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Függetlenítés, iCloud zár feloldás témákról tilos társalogni a fórum területén!
Alapelveink III/10/10 pontja

⭐ Stella

(#166629) PepLogan válasza Noxy (#166620) üzenetére


PepLogan
tag

Igen,tisztába vagyok vele.
Én nem is ezt szeretném,hanem csak egyszerűen a képeimet feltölteni iCloudra,az összeset,de ez a folyamat valahogy nem indul el.

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#166630) nofi


nofi
őstag

Egy frissítés óta nem működik az egyik alkalmazásom (Google Keep). Letöröltem, újratelepítettem, de még mindig nem hajlandó elindulni és csak szimplán szürkére vált amikor el akarom indítani. Mit érdemes még ilyenkor megpróbálni? :U

Xbox GT: nozsolt

(#166631) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Azt szeretném megtudni hogy a Safariba be lehet állítani azt mint a chromeban hogy fordítsa le az adott oldalt pl. angolról magyarra.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#166632) metaldog


metaldog
aktív tag

Sziasztok
Arra van valami megoldás hogy ha YouTube app-on keresztül zenét hallgatok és a YouTube-ot háttérbe rakom vagy a telót lezárom akkor ne álljon le a zenelejátszás?

(#166633) Scrake^;DD válasza metaldog (#166632) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Szerintem nincs, tölts le hozzá zene lejátszó programot pl iMusic az olyan mintha youtube-on hallgatnád a zenét és le is tudod menteni

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#166634) Noxy válasza nofi (#166630) üzenetére


Noxy
veterán

Szimpla ki be kapcs.., vagy Power+Home gomb az alma lógóig.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#166635) aujjobba válasza metaldog (#166632) üzenetére


aujjobba
addikt

Ez nem is lesz elérhető, mivel a google azt szeretné, hogy youtube red vagy googleplaymusic előfizető legyél, az apple pedig azt hogy apple music-ra fizess elő.

(#166636) galaxys80 válasza metaldog (#166632) üzenetére


galaxys80
veterán

Tubi.
Megy a háttérben lejátszás.

(#166637) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Néha nincs meg a billentyűzet eltűntető gomb ez néha egy egy hosszabb hsz után kicsit idegesítő. Nincs valami mozdulat stb erre?
Második kérdésem : nincs lehetőség safariba egy link átküldésére pcre pl chrome ba későbbi olvasásra? Sokszor telefonon nyitok meg cikket de nem mindíg van idő el olvasni.

(#166638) 30z.Samu válasza batai15 (#166637) üzenetére


30z.Samu
félisten

Első kérdés: Én van hogy kb a kijelző közepétől elkezdem lefele húzni az ujjam és eltűnik a billentyűzet, vagy rányomok a Kész gombra.
Második kérdés: Csak egy tippem lenne, másold be a linket a jegyzetbe és ha szinkrozinálja az iCloud-ba, akkor PC-n az iCloud.com alatt el tudod érni. Vagy Chrome-al nyisd meg és az szinkronizálja az összes eszköz előzményét.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#166639) batai15 válasza 30z.Samu (#166638) üzenetére


batai15
félisten

Első kérdés : pont hogy eltűnik a kész gomb vagy az x.
Másodikra nem jó a Chrome safarira álltam át .
Közbe elvileg meg van meg osztom majd hozzá adás az olvasási listához.

[ Szerkesztve ]

(#166640) aujjobba válasza batai15 (#166639) üzenetére


aujjobba
addikt

Gépre icloud for windows telepítés, azon belül könyvjelzők szinkronizálása.

(#166641) bnorci71 válasza metaldog (#166632) üzenetére


bnorci71
addikt

Én simán böngészőből hallgatok időnként a megoldás a frissítés gomb hosszan felugró menüben asztali sebhely kérése betölt elindul lezárom leáll lezáró gomb vezérlő e újraindítani orul😁

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#166642) nofi válasza Noxy (#166634) üzenetére


nofi
őstag

Akkor jól sejtettem, hogy más megoldás nem igazán van. Bejött, köszi! :K

Xbox GT: nozsolt

(#166643) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok.

Akadt egy kis gondom... Az iphone 5s-em tegnap óta furcsa dolgokat művel . Nos az a helyzet, hogy tegnap 40 %-osan le vettem a töltőről. Elmentem itthonról, rá fél órájára elő vettem a telefont. Meg akartam nyitni az üzeneteket, majd egyszer csak kikapcsolt. Utána be akartam kapcsolni, kiírta hogy fel kell rakni töltőre. Ez oké.. Utána rá 5 percére nyomkodom mondom ez nem lehet igaz, erre bekapcsolt. Utána megint meg akarom nyitni az üzeneteket, majd megint kikapcsolt, kiírta hogy töltőre kell raknom. Ezt játszotta teljesen odáig, míg fel nem raktam töltőre végleg. ( Pedig mikor kikapcsolt, majd utána bekapcsoltam , akkor azt írta hogy 35 %-os az akksi. Oké felraktam, feltöltöttem, 100 %-osan levettem, működött. Utána meg olyan lassú lett a telefon, hogy már majdnem földhöz vágtam. Mi gondja lehet? Lehet a tárhelyt fel kellene szabadítanom? Találkozott már valaki ilyesmi problémával?

Nincs kedvem most addig telefont venni, míg ez meg nem hal teljesen. Most lesz karácsonykor 2 éves a telefon.

(#166644) Noxy válasza zeus_2k14 (#166643) üzenetére


Noxy
veterán

Nem kell telefont venni.
Elég lenne csak az aksit cserélni.
Mi az hogy tárhelyet felszabadítani?
Azt te látod hogy mennyi szabad hely van még.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#166645) univerzita válasza zeus_2k14 (#166643) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet hogy a háttérben valami fut és attól lett lassab. Ha számítógépre felteszed a 3uTools -t és majd a telefont ott meg lehet nézni hogy a aksi milyen állapotban van ( informatikusan, pl. hányszor volt töltve, aktuális kapacitás stb.)

(#166646) Arellig


Arellig
tag

sziasztok,

kérdésem az lenne hogy adott a gyári Mail app,
illetve adott egy office 365 ös email cim, ami ugye hozzá van adva mint exchange fiók!
namost minden tökéletesen müködik csak éppen a nevet nem tudom beálitani hogy mit mutatson akinél érkezik az email,

ebben valaki tudna segiteni?

(#166647) zeus_2k14 válasza univerzita (#166645) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Oké köszi. Ezt a programot honnan tudom beszerezni?

(#166648) zeus_2k14 válasza Noxy (#166644) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Köszi neked is!

(#166649) univerzita válasza zeus_2k14 (#166647) üzenetére


univerzita
addikt

(#166650) zeus_2k14 válasza univerzita (#166649) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

ingyenes? Tehát felrakom majd a telót rádugom gépre és ennyi? Semmi adathalászat stb?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.