Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97501) Shingen válasza Zola007 (#97500) üzenetére


Shingen
addikt

Ez elkerülte a figyelmem :R :)

風林火山

(#97502) kolosanyi válasza Zola007 (#97497) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azon kívül, hogy lusta vagyok és önámítást végzek kaja terén van még egy okom, hogy nem teszem ezt, bár nem fogja megérteni a külső szemlélő. Az egész családom ellene van a normális étrendnek és úgy kurva nehéz tartani, hogy állandóan minden családi együttlét a zabálásról szól. A megoldás az lenne, ha nem mennék közéjük, de azt meg érzelmi oldalon nem tudom megtenni. Nálunk úgy alakult a család, hogy anyám szülei a gyülekező pont, meló után mindig ott találkozik mindenki. Természetesen ha ott vagyunk, akkor zabálunk is. Az is természetes, hogy nem "tiszta" kaja van, hanem szilvás gombóc, tökfőzelék meg rántott hús, desszertre meg valami lehetőleg agyoncukrozott tésztaféle. Az üdítőről hál' Istennek leszoktak. Na most nagymamám főz, de 80 éves és egyre romlik az egészségügyi állapota. Ha nem megyek hozzá megsértődik, hisztizik, meg olyanokat mond, hogy akkor ő már nem is fontos nekünk. Ezt elég nehéz feldolgozni, pláne azok után, hogy az ő támogatásuk nélkül nem tudtam volna fent tanulni Budapesten.

Ez akkor kerül megoldásra, ha végre külön tudok költözni (egyelőre anyámnál vagyok még). Már számolom a napokat, ha minden jól meg, akkor januártól megyek albérletbe. Persze a nagyszülőkkel is le kell meccselnem a dolgot, de ezt nem lehet anélkül, hogy sértődés legyen. Meg kell keményítenem magam, nem menni kajálni, aztán majd feldolgozzák.

Egyébként teljesen igazad van. Ha össze tudom kapni magam és odafigyelek a kajára, egyből jönnek az eredmények is. :R

(#97503) Zola007 válasza kolosanyi (#97502) üzenetére


Zola007
veterán

Az a baj, hogy nem tudod szétválasztani a kettőt.
Nagyid mondta, hogy ha nem eszel, akkor oda se menj inkább?

Tudom, hogy csak L betű különbség van az együtt lenni és együtt enni között, de a családdal a vérvonal közös, nem a vércukorszint.
Tesóm is főz mindig egy vagon cuccot, aztán meg van sértődve ha mérem vagy nem eszek belőle. Az ő baja, ez meg az én életem.

Előtte eszel rendeset, odamész, 1-1 falatot veszel, meg mondod, hogy nem a kaja miatt jöttél, az van máshol és kész. Becsüljék a velük töltött időt, a családi szeretet nem falatokban mérik.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97504) troller válasza kolosanyi (#97502) üzenetére


troller
senior tag

Toljál átmeneti böjtöt és akkor nyugodtan kajálhatsz este. Pont ilyen esetekre ideális.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#97505) kolosanyi válasza Zola007 (#97503) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem baj, nyárra úgyis kipattintom magam a szándra, csak figyeld. ;] :D

Egyébként tényleg csak elhatározás kérdése. :K

(#97504) troller
Egy ideig csináltam, nem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

(#97506) bandus válasza kolosanyi (#97489) üzenetére


bandus
veterán

nemazér, de egy hete még itt nyavalyogtál, hogy barátnődnek szív meg érrendszeri problémái vannak, vagy hajlama amit az anyjától örökölt és mennyire ideges vagy rá, amiért nem hajlandó edzeni. most te közlöd, hogy cukorproblémáid vannak (vélt vagy valós, az mindegy), erre te nem vagy hajlandó odafigyelni az étkezésedre ami segítene a megelőzésben, szinten tartásban. mennyivel vagy jobb?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#97507) Woodslave válasza troller (#97504) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem is. Mondjuk nem tudom mekkora energia az autópálya szélén állni és várni a kamionosokat... Várjunk csak :U ;] :D De irodai munkára ahol nem ölsz meg embert ha hibázol nekem qrvára bevált ebből a szempontból. Délben hús meg zöldség, este meg lehet enni ami van otthon. Kár hogy messze van kaposvár, én elmennék Kolo helyett enni a nagymamájához :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97508) kolosanyi válasza bandus (#97506) üzenetére


kolosanyi
veterán

Többnyire odafigyelek rá. Úgy szeptember közepe óta kajálok egyre rosszabbul, mostanra jutottam el odáig, hogy totál szar, amit csinálok. Nyilván ha nem csináltam volna rendesen, nem fejlődtem volna.

(#97507) Woodslave
Vedd úgy, hogy meghívtalak. :D

[ Szerkesztve ]

(#97509) kk831228


kk831228
addikt

Ó mi volt itt, én meg lemaradtam...

[link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#97510) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#97484) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Úgy hívják ezt kisfiam,hogy gyerek szervezet. Többi csak kifogás :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97511) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#97510) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan nem lehet mindenki olyan kemény hogy pvc- csővel edz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97512) kk831228


kk831228
addikt

Mostanában ezer dolgom van sajnos... :(((

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#97513) Zola007 válasza Woodslave (#97511) üzenetére


Zola007
veterán

abban is van potenciál ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97514) kk831228 válasza Woodslave (#97511) üzenetére


kk831228
addikt

Nem olyan könnyű ezekkel [link]

Főleg kalapácsozni...

Zola007: Toppon vagy, megelőztél... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#97515) madle válasza Zola007 (#97513) üzenetére


madle
őstag

Ez is egy jó opció, bele birsz bújni, mint a mókuskerékbe :D

(#97516) syl5


syl5
őstag

Nesztek, oldalemelés.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#97517) FIREBLADE78 válasza kk831228 (#97514) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ott a pont :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97518) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#97511) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem edzek pvc vel,mert most leszarom a fej fölötti guggolást. Csak írtam,hogy azzal megy biztonságosan mivel rossz a technikàm vagy valamely testrészem. Persze te tökéletes vagy és egyből menne fejfölött 100 kgval. Szerintem üres rúdtól befosnál

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97519) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#97518) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan üljél le nyugodtan. Attól hogy egy primitív faxnak adod ki magad nem leszel tökösebb gyerek. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97520) kk831228 válasza FIREBLADE78 (#97518) üzenetére


kk831228
addikt

110-el csinálta fejfölött, én láttam, ja és egykezesekkel...

Amúgy meg kapd elő a Husqvarnát ha valaki beszól... ;]

Ja most látom, az motor... :DDD

Wood : az a baj pont lemerült a telefonom, de youtube-ról tudok linkelni hogy hogy csináltad... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#97521) Woodslave válasza kk831228 (#97520) üzenetére


Woodslave
nagyúr

le is videóztad remélem. ;]

egyébkén meg te is hülye vagy b+. Ki mondta hogy én jobban csinálnám, attól még a poén ült... ;]

egyébként meg partfisnyéllel simán ment szóval bekaphatod :C ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97522) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#97518) üzenetére


Zola007
veterán

nem a technikád rossz, ez mobilitási probléma.
Az elöluggolás és a fejfölött súllyal guggolád kihozza a legkisebb mobiltási gebaszt is, amíg nem megy addig nem is érdemes klasszikus súlyemelő gyakorlatokat csinálni
Van akinek sose fog menni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97523) KoVee84 válasza Zola007 (#97522) üzenetére


KoVee84
senior tag

"nem a technikád rossz, ez mobilitási probléma"
még jó, hogy ezt te távolról megmondod neki :DDD

(#97524) Zola007 válasza KoVee84 (#97523) üzenetére


Zola007
veterán

egy üres csővel nincs mit technikáról beszélni, ha a sima guggolás megy

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97525) Cassidey válasza Zola007 (#97522) üzenetére


Cassidey
senior tag

Lehet az egyensúlyérzéke a baj nem? Bennem van egy félelem néhány gyakinál, hogy eldőlök hátra, mert elhúz a súly. Ennél pl a tartóizmokat nagyon éreztem, izomlázam volt ott másnap.

Ui.: Egyébként tényleg azzal tanítják az embereket. Én első 2 alkalommal gyerekrudat kaptam, aztán váltottunk nőire, szóval a cső nálam kimaradt. :(

[ Szerkesztve ]

(#97526) kolosanyi válasza Woodslave (#97521) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kemény a topik. PVC cső, seprűnyél... És akkor még a saját súlyos gyakorlatokkal cikiztek... ;]

(#97527) aleister válasza Cassidey (#97525) üzenetére


aleister
veterán

Én egyszer a haskerékkel együtt dőltem balra. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97528) Zola007 válasza Cassidey (#97525) üzenetére


Zola007
veterán

váll és alsó hát mobilitás szokott gond lenni (nálam is), emiatt nem tudod eléggé a tömegközéppont fölé hozni a súly, túlságosan előredőlsz vagy a karod nem tudod a fejed mögé vinni és ilyenkor nagyon kis súly is el túd húzni.
Próbálj kiegy 2 kilós súlyzóval vagy egy flakon ásványvízzel egy "világkörül" gyakorlatot állva éd guggolva. Totál más dimenzió ugyanaz a 2kg!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97529) Alpachino válasza kolosanyi (#97526) üzenetére


Alpachino
veterán

Kemény az biztos, mert ez egy gyűjtő topic, idejár mindenki, aki már valamit megemelt életében....bármit :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#97530) God Vazzeg válasza Alpachino (#97529) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én egyszer megemeltem a vércukor szintemet, egyszer meg a pulzusomat. Haladó szinten vagyok :D

(#97531) Alpachino válasza God Vazzeg (#97530) üzenetére


Alpachino
veterán

:K :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#97532) Dicker


Dicker
őstag

Megjött a táska, 8 doboz helyett héttel, meg nyolc tetővel, de valahogy ideért. ;]
Erősen gondolkodom, hogy rájuk írjak e a 8-dik doboz miatt, küldjék már el azt a drága dolgot. ;]

(#97533) Cassidey válasza Zola007 (#97528) üzenetére


Cassidey
senior tag

Igen, ez igaz. Én nem mondanám, hogy olyan jó lenne a vállmobilitásom, de szerencsére ezekkel nincs gond, csak kellett 1-2 szett, hogy ráérezzek a rúd pozíciójára.

(#97534) KoVee84 válasza Zola007 (#97524) üzenetére


KoVee84
senior tag

A csípőmobilitásom olyan mint egy elefántnak, vállmobilitásom meg kvázi nincs... Sajnos kibeb@szottul kötött vagy, hiába járok külön streccsingre meg maszíroztatni, még is megy a súlyemelés (hobby szinten persze).
Szóval kérlek áruld el az összefüggést a mobilitás, a technika és a rúd milyensége között :DDD

(#97535) Cassidey válasza Zola007 (#97528) üzenetére


Cassidey
senior tag

Erről pont van kép, most jutott eszembe. :) Persze nem tökéletes, de majd alakul.

[link]

(#97536) KoVee84 válasza Cassidey (#97535) üzenetére


KoVee84
senior tag

Trafóba jársz súlyemelésre Ákoshoz? Bár a rudak meg súlyok alapján nem annak tűnik :)

[ Szerkesztve ]

(#97537) aleister válasza Cassidey (#97535) üzenetére


aleister
veterán

Szép a szemed! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97538) bandus válasza Cassidey (#97535) üzenetére


bandus
veterán

hogy ennyire belemerültél a súlyemelésbe, hogy már ez is megy?

én sokat edzettem az otthoni súlyemelő haverokkal, ismerősökkel akik magas szinten űzték a sportot (vb-k, olimpiai részvétel). elég komoly dolgokat tud művelni a testeddel az ilyen fajta edzés, sokkal gyorsabb és látványosabb változás érhető el a testkompozícióban, mint a célzott súlyzós edzésekkel szerintem. kíváncsi vagyok meddig fogsz eljutni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#97539) Woodslave válasza bandus (#97538) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja és erre te vagy a legjobb példa ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97540) Cassidey válasza KoVee84 (#97536) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hogy érted, hogy a súlyok alapján?:)

Egyébként igen, Ákoshoz járok, ismered? Úgy az edzéseim fele van vele, a többi a másik súlyemelő edzővel. :)

bandus: Hát, ez úgy 2 hét után volt?:) Igazából nagyon gyorsan végigmentünk a gyakikon, és már tolják fel nekem a súlyokat is, nemrég még csak gyakoroltam az üres rúddal, azt hittem tovább fognak kímélni.

[ Szerkesztve ]

(#97541) Ijk válasza Woodslave (#97539) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem de mindenkinek van egy haverja aki kurva izmos. ;]

Persze nyilván érdemes mást is kipróbálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#97542) kk831228 válasza Cassidey (#97535) üzenetére


kk831228
addikt

FIREBLADE78: Látod, ez nem pvc cső... ;] [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#97543) Woodslave válasza Ijk (#97541) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja persze tudom. Megint jön az hogy minden jobb a gyúrásnál ahhoz hogy izmosak legyünk. Calistenics, kettlebell, súlyemelés, crossfit. Mindenhol sokkal gyorsabban leszel izmos és sokkal izmosabb mindenki. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97544) kolosanyi válasza KoVee84 (#97534) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ne happy ending masszázsokra járj és talán használni is fog. ;]

(#97543) Woodslave
Tekintetbe véve, hogy az itteni gyúrósok nem izmosak, még igaz is lehet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#97545) kk831228 válasza kolosanyi (#97544) üzenetére


kk831228
addikt

oiled up massage... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#97546) Cassidey válasza Woodslave (#97543) üzenetére


Cassidey
senior tag

De nem mondott ilyet senki szerintem. :) Ijk szeret úszni, én meg szeretem ezt, akkor is járnék ha nem lennék izmosabb. Egyébként szerintem jobban fejlődök, de azt nem konkrétan a súlyemelés számlájára írnám, hanem arra, hogy szinte napi szinten megy a sok guggolás, felhúzás, fej fölé nyomás. Nyilván sokkal nagyobb így az intenzítás, mint azoknál, akik heti egyszer guggolnak-felhúznak. Én is vállaztam heti egyszer, most kap minden nap, persze, hogy lesz különbség.

(#97547) Woodslave válasza Cassidey (#97546) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég komoly dolgokat tud művelni a testeddel az ilyen fajta edzés, sokkal gyorsabb és látványosabb változás érhető el a testkompozícióban, mint a célzott súlyzós edzésekkel szerintem

nem rád gondoltam konkrétan. (illetve nem úgy ;] )

egyébkén azt aláírom, hogy heti három komoly, edző felügyelete mellett végzett súlyemelő edzéssel izmosabb leszel, mintha csak elmész a terembe a haverokkal gépeken bohóckodni meg félguggolásokat imitálni. :K

kolo: magad nevében ;] :P

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97548) bandus válasza Woodslave (#97539) üzenetére


bandus
veterán

amikor gyakoroltuk a helyes technikát a szakításhoz, akkor - fogalmam sincs hogyan - de az 5 kilós rúddal úgy orrba szakítottam magam, hogy elájultam :D innentől kezdve nem volt kérdéses, hogy maradok inkább az alapgyakorlatoknál ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#97549) Ijk válasza kolosanyi (#97544) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én izmosnak tartom magam, mondjuk Bá koordináta rendszerében messze az izmossági görbe alá esek.
De ha mondjuk átlag ember szemszögéből nézzük, akkor a bádis edzés túlságosan is hatékony.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#97550) Zola007 válasza KoVee84 (#97534) üzenetére


Zola007
veterán

Először is nem beszéltem technikáról, főleg nem a 3 összefüggéséről.
csak mobilitásról
Ha meg megy egy a mély beülés, akkor olyan sz.r nem lehet a csípő mobilitásod. Szintén van aki nem tudja fej rúddal fej mögé forgatni a vállát, csak nagyon széles fogással. A rúd milyensége meg azért számít, mert forgatónyomaték szempontjából nem mindegy, hogy 20 dekás seprűnyél vagy 20 kilós olimpiai rúd

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.