Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97151) Cassidey válasza HussarF (#97148) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nálunk súlyemelésen csak állványok vannak, amire fel lehet tenni a rudat, egyszerűen mozgatható ide-oda, tuti nem drága valami. Egy-egy fém rúd talpon, a tetején kis vacak amire rá lehet tenni a rudat és kész. Persze nincs safety bar de hát nem kell egyedül PR-t guggolni.

(#97152) Jinxb1rd válasza kolosanyi (#97149) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azért linkeltem Decathlonos cuccokat, mert tapasztalataim szerint nagyon jó minőségű termékeik vannak jó árakon. Mi alapján gondoljátok, hogy nem megfelelő minőségűek?

We are only Stardust...

(#97153) Zola007 válasza Cassidey (#97151) üzenetére


Zola007
veterán

gondolom ilyesmi: [link]

Ha már guggolóállványt vesz valaki (ez főleg madle-nek szól), akkor szerintem ezt érdemes megvenni, házilag sem lehet sokkal olcsóbban, minőségben megcsinálni: [link]
Ha meg valaki jó helyen veszi, még egészségkártyára is megvehető

Házilag kellene hozzá vagy
- 3-4 szál 80x60/4-es zártszelvény, az magában 25-35 ezer
- nagyteherbírású állítható láb 2000/db
- súlytartóknak hengerelt köracél 1m (2000 ft)
- 1 doboz rozsdagátló alapozó (1500 ft)
- 1 doboz olajfesték / kalapácslakk (2000 Ft)
- gumicsík a safetyhez
- hegesztési munka
anyag van benne eddig 45-50 ezerben

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97154) Cassidey válasza Zola007 (#97153) üzenetére


Cassidey
senior tag

Igen-igen, ilyenek. :) Teljesen jó ilyen helyre, mert úgyis van mindig valaki aki szívesen spottol.

(#97155) HussarF


HussarF
addikt

Vasárnap délutáni érdekesség buta gyúrósoknak, ha már unjátok a gyúrás témát ;]

What if? - Spent Fuel Pool

(#97156) szőröscica válasza HussarF (#97155) üzenetére


szőröscica
addikt

Konkrétan ez a faszi írt egy könyvet is ezekből az idióta kérdésekre adott tudományos válaszokból. A címe mi lenne, ha?

Én megvettem, vannak benne jópofa dolgok, de valószínűleg nem vagyok elég elvont figura ahhoz, hogy igazán jót nevessek rajta.

(#97157) aleister


aleister
veterán

Szerintetek mi lehet a csuklóm baja?
Először azt hittem, hogy ínhüvely gyulladás, de egyik tünet sem felel meg a netes oldalalkon írtaknak. Nincs hóropogás-szerű hang, nem tűnik feldagadtnak, nem fáj nyomásra az ín.

A csukló oldal irányú mozgatásánál, és a tenyér hátráfeszítésénél fáj. Annyira nem vészes, de nem szeretném, hogy azzá vállon.

Hétfő kivételével nem edzettem, hogy pihentessem, de nem vélek javulást felfedezni.
Szerintetek mit csináljak vele?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97158) S e t h válasza aleister (#97157) üzenetére


S e t h
nagyúr

Több hétig pihenj, egy hét az semmi.
Sajnos tapasztalat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97159) rwin5 válasza aleister (#97157) üzenetére


rwin5
őstag

Nekem tobb honapos pihenes utan javult meg a csuklom, de bicepszezesnel megint erzem, hogy kezd fajni.

(#97160) Dicker válasza aleister (#97157) üzenetére


Dicker
őstag

Olyan gyakorlatokat, amik a csiklót széthúzzák lehet csinálni. ;] Hátazásnál akad pár ilyen. Kar edzés marad el, meg a mellnél a nyomások. Minden mást lehet végezni.
Úgyis azért fájt valószínűleg, mert kitekerted egy gyakorlat közben, amit észre sem vettél, arra meg még kedvező hatással is lehet.

(#97161) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egész hétvégén szemét kaját zabáltam, most 118 kiló vagyok. :DDD

(#97162) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Most megy a crossfit games. Beszarás amit ezek művelnek, Csajnak akkora combja van,mint 1 hegyomlásnak,biztosan a rizstől ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97163) Cassidey válasza FIREBLADE78 (#97162) üzenetére


Cassidey
senior tag

Epp neztek a teremben, ezek a nok mar nem is nok. Nagyon durva. Mondjuk szamomra meg mindig eleg wtf az egesz crossfit.

(#97164) bandus válasza FIREBLADE78 (#97162) üzenetére


bandus
veterán

melyik csatorna adja?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#97165) FIREBLADE78 válasza bandus (#97164) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

espn, már vége,amcsik nyerték. Volt stream games.crossfit.com-on

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97166) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Dán vajas keksz megfelel edzés utáni dextróz helyettesítésére? :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#97167) FIREBLADE78 válasza sutyesz96 (#97166) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

nem,csak a norvég,mert azt oda-vissza :C

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97168) kolosanyi válasza Cassidey (#97163) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#97169) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#97168) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

európai makkák,két szöszi,hú de szúrnám,szépek voltak,csak a combjuk vastagabb,mint az enyém és így kihagyom :O

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97170) bandus válasza kolosanyi (#97168) üzenetére


bandus
veterán

azzigen :D mondjuk a harmadik még rendben van szerintem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#97171) aleister válasza Dicker (#97160) üzenetére


aleister
veterán

Tenksz az infót!
Állig húzásnál kapott egy pofont szerintem. Ott kicsit ki volt csavarodva miközben, miközben még a súly is húzta lefelé.
Akkor van egy olyan gyanúm, hogy állati sokat fogok húzódzkodni decemberben. :)

S e t h, rwin5:
Köszi nektek is!

(#97168) kolosanyi
Helyesek. Ja nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97172) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kezdenek kicsúszni a dolgok a kezemből. Hogy szedjem össze magam? Sok a meló, érzem, hogy kezdek kimerülni, de szabadságot nem engednek kivenni, mert itt az év vége és millió dolgunk van. Folyamatos a túlmunka, 5-6 órákat tudok csak aludni és ez kihat mindenre. Fáradt és ingerlékeny vagyok, nem regenerálódok, nem is fejlődők az edzésben. A kajámra nem tudok figyelni, kb a cukor és a koffein tart mozgásban nap végig. Jó kis disznó jelmezt kezdek ölteni. Máshogy kéne beosztani az időm vagy nem tudom, de hoszzú távon nem lesz így jó.

(#97173) Zola007 válasza kolosanyi (#97172) üzenetére


Zola007
veterán

Mikor is kezdtél dolgozni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97174) kolosanyi válasza Zola007 (#97173) üzenetére


kolosanyi
veterán

Július 1. Viszont tavaly szeptember óra 0 pihenő volt és közte volt 2 vizsgaidőszak, államvizsga, szakdolgozat, 1 hónap továbbképzés, 2 vizsga, a munkába állás okozta stressz, és nem engednek szabadságra úgy, hogy közben minden elöljáróm állandóan szabadnapos. Nem kérek sokat, csak 1 hét pihenőt, de azt se kapom meg. Inkább beosztanak 1 hét 0-24-es ügyletre, mert az tiszta pihenés...

(#97175) Zola007 válasza kolosanyi (#97174) üzenetére


Zola007
veterán

mondjuk első körben átállhatnál kávé és redbulla helyett
alacsony zsír magas CH étrendre, 8 óra alvásra, napi 3x b-komplex vitaminra, félóránkénti ivásra és megnézném a vérnyomásod.
és ha nem új az ágy, akkor vegyél egy masszív matracot, az alvás minősége fontosabb mint hogy 6 v 8 óra. pl. Bestdream wools,

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97176) kolosanyi válasza Zola007 (#97175) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jelenleg Biotech One A Day, ezres C, halolaj kapszula, Biotech kalcium-magnézium és Biotech Arthro Guard megy kiegben. Az ágyam elég jó, normális jyskes matrac kókuszhéjas keményítéssel, minőségibb szivacsozással, elég a hely barátnőmnek és nekem is. Nem egy Cardo csúcsmodell, de nem is a leggagyibb vacak. Ennek ellenére az utóbbi két hónapban szignifikánsan romlott az alvás minősége és időtartama is. Az eddigi 8-9 óra, Polar M400 szerinti 80-85%-os alvás lement 5-6 órára és 60-70%-ra. Általában nem szokott gond lenni az ivással és a gyakori, normálIs kajával, de mostanában sokat vagyok terepen, ahol nem megoldható, mert nincs wc.

Abban reménykedem, hogy vége lesz már lassan ennek és akkor helyreáll minden. Gondolom máshol is az év vége az egyik leghúzósabb, de nekem már nyáron mondták, hogy ez ilyenkor halál. A másik ilyen időszak a tavaszi olvadás, akkor meg mindenki a gáton van.

(#97177) Zola007 válasza kolosanyi (#97176) üzenetére


Zola007
veterán

Álljunk meg egy szóra. Férfiember ilyet nem mond, hogy "Nincsen WC, tehát nem pisálok" :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97178) kolosanyi válasza Zola007 (#97177) üzenetére


kolosanyi
veterán

Persze, aztán meg a polgár azt kamerázza, hogy egyenruhában hugyozok az út szélén két ADR-es kamion ellenőrzése közben... :DDD

Sajnos a terepmunka ezzel jár nálunk, nem tudom a többiek hogy bírják. Lehet csak nekem kell még belerázódnom ebbe, még rutintalan vagyok.

(#97179) Zola007 válasza kolosanyi (#97178) üzenetére


Zola007
veterán

a polgár elmehet a -csába
megkéred a rokonságot, hogy gyűjtse a Cappy-s flakonokat, beállsz a szolgálati kocsi mögé és kész
most nem viccelek, nehogy már azért ne igyál eleget, mert nem mersz pisilni a semmi közepén

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97180) szőröscica válasza kolosanyi (#97174) üzenetére


szőröscica
addikt

Ilyenkor fogod magad és elmész táppénzre.

(#97181) userxy válasza kolosanyi (#97172) üzenetére


userxy
őstag

Vmiből engedni kell. Pályakezdőként nem a munkából. :)

Majd lesz még időd edzeni elég.

Másik meg egyenruhába is emberek vannak. Akik szoktak pisálni ez ilyen.

Meg elmész egy fa mögé azt kész.,

[ Szerkesztve ]

(#97182) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#97180) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Még nem opció. 1 év próbaidő van hivatásosoknál. Utána akkor is beteg lesz ha fáj a feje az asszonynak ;] úgy mondják h a b üti a v-t

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#97183) S e t h válasza kolosanyi (#97172) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én anno az évfolyam dolgozatomat a burn out szindrómáról írtam,a munkájukat hivatásszerűen űzőket nagyobb mértékben érinti a jelenség.
Pihenned kéne vagy bevenni a leszarom tablettát, ami kezdőként ugye nem is olyan egyszerű.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#97184) BÁ Nutrition válasza S e t h (#97183) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

A kontraszelekcióról is néznék egy tanulmányt, ill a felfelé bukásokról ;] vagy pl egy ilyen cím: bevezetés a hitvány tiszti kar világába

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#97185) aelod válasza kolosanyi (#97168) üzenetére


aelod
veterán

Ezek mik amúgy? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#97186) Woodslave válasza aelod (#97185) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a 3. számú teljesen jó forma.. Az utolsónál meg megnézném a faszi fejét amikor az első randin lesegíti a kabátot a csajról :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97187) troller válasza Woodslave (#97186) üzenetére


troller
senior tag

Szerintem mindegyik suna+ :K

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#97188) Zola007


Zola007
veterán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97189) HussarF


HussarF
addikt

Mert már régen volt ;]

[link]

(#97190) aelod válasza Zola007 (#97188) üzenetére


aelod
veterán

Na ez. :R

Wood: a 3. Igen. A többi... hát sok sikert hozzájuk troller :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#97191) margithid


margithid
veterán

Sajnos a térdem nem bírta a futást, rendesen fáj mikor futok, ma 100-200 méter után feladtam...
Kolosanyi és aki még fut, ti használtok valami izületfájdalom ellen? Kurkumát olvasom, hogy jó ilyesmire.
Vagy inkább ne erőltessem a futást...?

(#97192) aelod válasza margithid (#97191) üzenetére


aelod
veterán

Ne fuss ha fáj. Miért olyan nehéz ez? Nincs csodaszer rá ami elmulassza a térdfájdalmad. Nézed meg orvossal, és ha addig is akarsz aerobozni akkor ellipszis tréneren tedd azt. Nincs ízületi ütközés a mozgás során.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#97193) Shingen válasza Zola007 (#97188) üzenetére


Shingen
addikt

:C

風林火山

(#97194) margithid válasza aelod (#97192) üzenetére


margithid
veterán

Kurkumával azért teszek egy próbát. Orvoshoz nem megyek, a háziorvosomat jobb nagy ívben elkerülni...
Jó lenne valami megoldás, mert szeretem és ki is kapcsol.

(#97195) aelod válasza margithid (#97194) üzenetére


aelod
veterán

Háziorvos max beutal ortopéd orvoshoz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#97196) Zola007 válasza margithid (#97194) üzenetére


Zola007
veterán

elliptikus trényer

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97197) KoVee84 válasza margithid (#97194) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ez elég jó cucc rá. Két cimbimnél is működött!

(#97198) margithid válasza KoVee84 (#97197) üzenetére


margithid
veterán

Köszi, ilyesmi ajánlásra gondoltam!

(#97199) Cassidey válasza margithid (#97198) üzenetére


Cassidey
senior tag

Azért ha 100m futástól fáj a térded az nem egy normális gond, amit ízületvédő meg egy kis fűszer megoldana.

(#97200) kk831228 válasza Cassidey (#97199) üzenetére


kk831228
addikt

Kb... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.