Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98951) Jorus válasza Shingen (#98938) üzenetére


Jorus
nagyúr

Le, csak úgy minden kifejezés nyakatekert és marha hosszú, valamint van több olyan gyaksi, aminek nem tudom a magyar nevét. :D External cable rotation pl mi magyarul? Cable reverse fly?
Meg aztán itt mindenki marha profi, szal na. :P

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98952) kolosanyi válasza Jorus (#98951) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én nem ismerek ilyen egzotikus gyakorlatokat, csak az alapokat, meg a mászókázást, szóval magyarul mondd, mert nem értem. ;]

(#98953) szőröscica válasza FollowTheORI (#98950) üzenetére


szőröscica
addikt

Én ezzel bőven kiegyeznék, jó száraz a forma. Ilyen hasam nekem sosem lesz.

(#98954) m3tr0 válasza FollowTheORI (#98950) üzenetére


m3tr0
senior tag

Viszont a kémia megy itt is gondolom... :U
Meg a buziskodás az megy ennél is. :(

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#98955) aleister válasza userxy (#98936) üzenetére


aleister
veterán

Ez úgy lett volna poén, hogy miután leül, előveszi a telefonját. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98956) Ijk válasza szőröscica (#98953) üzenetére


Ijk
nagyúr

De reméljük hogy ilyen homár sem leszel.
Bár ki tudja hogy most sem vagy az. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#98957) kolosanyi


kolosanyi
veterán

1 óra aerob volt (intenzív gyaloglás). Hideg volt. Nem vettem be semmilyen kieget. Ugye nem lesz hatástalan emiatt?

(#98958) t1 válasza kolosanyi (#98957) üzenetére


t1
addikt

Nem, mert beírtad ;]

(#98959) rwin5 válasza sutyesz96 (#98945) üzenetére


rwin5
őstag

terem ahova járok jár van egy férfi 30 év fölötti..éppen üti a 80 kilót és 50 centi felett van a bicoja. Persze megy is a kúrálás rendesen de ez már nem az a szint ahol ne lenne :D brutál vékony a csontozata annál komolyabb ezáltal a megjelenése is

(#98960) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Egy piszok mód elhanyagolt december után 81kg-ról szépen visszamásztam 86kg-ra... Eszméletlen gyorsan vissza tudom szedni, ami nagy nehezen lement. Nesze neked "incredible body transformation". Ez a szobabicikli nagyon nem az én sportom; heti egyre is kínkeservesen veszem rá magam. Ti miben találtok motivációt ünnepek alatt / disznóvágó szezonban...? :D

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#98961) Jorus válasza pocokxx (#98960) üzenetére


Jorus
nagyúr

Bélában. ;]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98962) negyedes válasza kolosanyi (#98957) üzenetére


negyedes
addikt

kiraktad a fb-re?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#98963) szőröscica válasza kolosanyi (#98957) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem, de 0.3 grammal több zsírsavat tudtál volna mobilizálni, ha tolsz egy kis karnitint. :(

(#98964) syl5 válasza Jorus (#98951) üzenetére


syl5
őstag

Csinálsz mindent csak azt nem amitől fejlődne is a vállad.
Standing barbell military press. Full range of motion. :)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#98965) aleister válasza Ijk (#98956) üzenetére


aleister
veterán

Jah. Akartam én is írni, hogy elég egy antipatikus kis buzi az arc (már nem joamilestoné :D), de aztán tegnap volt már bennem kicsi, aztán akkor nem fogalmazok ilyen finoman. Így inkább szkippeltem a posztot. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98966) Jorus válasza syl5 (#98964) üzenetére


Jorus
nagyúr

Felváltva szoktam a nyak mögül nyomással - egyik héten egyik, másik héten a másik. Szinte minden izomcsoportnál ezt követem, hogy egyszer komplex erőgyaksik, másszor izolálók. Eddig bejött. Régi terem hátsó udvarán volt erősemberszertár, ott nyomtunk régen rönknyomást, beton kofferrel farmer walkingot, az jó volt. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98967) kolosanyi válasza t1 (#98958) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez csak növeli a hatékonyságot.

(#98962) negyedes
Nem, de Polar Flowban és Myfitnesspalen fent van.

(#98963) joamilestoné
Akkor nincs mese, venni kell.

(#98968) Woodslave válasza FollowTheORI (#98950) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért élőben látnád lehet feltűnne a srác. Sajnos elkapta a Zyzz feeling, nem tudom tolt-e valamit ettől Függetlenül 4 év alatt keményen dolgozhatott és kb. ennél többet sokan nem is akarnánk. Legjobb éveiben edzett simán mehetett ez naturban

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98969) gaborn1 válasza sutyesz96 (#98945) üzenetére


gaborn1
tag

Nem igaz,én csak 70 kiló vagyok jelenleg. :D

(#98970) Jorus


Jorus
nagyúr

Nnna, megvolt az év utolsó edzése. Mell volt. Adta valamelyest. Egy hónap edzés után szépen megy a széria 120-ba fekve. Nem egy trúváj persze 120 kilósan, de egy hónap edzés és koplalás után nem rossz annyira na.
Most két nap pihi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98971) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#98972) goodboy007


goodboy007
senior tag

A military press nektek hogy vált be jobban, minden nyomás után a karokat a kiindulóállásba visszaengedve vagy csak mellig le és onnan fel ismétlitek a mozdulatot?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#98973) HussarF

Wellnesseztem, nem nem olvasok vissza hsz-eket. Csak a lényeget kérdezem: Zola berakta már a beígért képet, vagy ő is az aelodi útra lépett? ;]

(#98974) FollowTheORI válasza m3tr0 (#98954) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Gondolom jah szép lassan adagolva... vagy az utsó 1 évben amikor "nagyot" ugrik tömegben. :) :U

De azért szép álom meg motiváció nekünk... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98976) Alpachino válasza HussarF (#98975) üzenetére


Alpachino
veterán

Láttam a teljes filmet...ezen már akkor behaltam :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#98977) Zola007 válasza HussarF (#98973) üzenetére


Zola007
veterán

Tessék:

Tudom, tudom, mondani sem kell: a narancssárga nem megy a bőröm színéhez. De ez legyen a legnagyobb gond :))

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98978) kolosanyi válasza goodboy007 (#98972) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#98979) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

De jó nektek,hogy ráértek edzegetni. Még szarni sincs időm.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#98980) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#98979) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nálunk most nagyon szilveszter hangulat van. Semmi feladat nincs. Illetve kb fél 10-re végeztem mindennel. Igazán megengedhették volna, hogy kivegyem még szabinak ezt a két napot, de vissza kellett jönnöm. Na mindegy, ha érkezik valami feladat megcsinálom, ha nem, akkor elüldögélek még egy kicsit, aztán délután megyek edzeni. Januártól úgyis agyf@x lesz, minden vezető visszajön dolgozni és majd lesznek feladatok bőven.

(#98981) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#98979) üzenetére


Zola007
veterán

Két kanál ricinusolajat javaslok.
Időd továbbra se lesz rá, de ez megoldja menet közben is ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98982) madle válasza kolosanyi (#98980) üzenetére


madle
őstag

Akkor lehet rakok egy tüzet Pesten ne unatkozz. Meg edzeni se legyen időd. :DDD

(#98983) kolosanyi válasza madle (#98982) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kaposvári vagyok. ;]

(#98984) Alpachino válasza madle (#98982) üzenetére


Alpachino
veterán

Elég ha valakinek a macskáját felkergeted az egyik fára...azt is a tűzoltók hozzák le úgy is :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#98985) Zola007 válasza kolosanyi (#98983) üzenetére


Zola007
veterán

Vannak kapcsolataink....
Pl. HussarF a Paksi Erőműnek dolgozik ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98986) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#98981) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Úgy értettem,h múlt 7en minden nap dolgoztam és ezen a héten is 6 napot tuti. Ami szétbasz,hogy híradóban mondja az ipse akkora roham van,mint az állat plázákban stb, az van mert se nem tanul.se nem dolgozik a kva anyját ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#98987) kolosanyi válasza Zola007 (#98985) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha ott baj van, azt te is megérzed. ;]

[ Szerkesztve ]

(#98988) Zola007 válasza kolosanyi (#98987) üzenetére


Zola007
veterán

Nem hinném
Ha közöm lenne hozzá, akkor én már nagyon messze lennék valahol a marokkói partoknál, mert velük nincs kölcsönös kiadatási egyezményünk ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98989) Woodslave válasza goodboy007 (#98972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én nem értem a kérdést pedig heti kétszer van military press. Mi az hogy csak mellig? Annál lejjebb már hova? Vagy neked mit jelent a kiinduló helyzet?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98990) goodboy007 válasza Woodslave (#98989) üzenetére


goodboy007
senior tag

A felrántás előtti pozícióra gondolok, amikor lógnak a kezek, mint itt.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#98991) kolosanyi válasza goodboy007 (#98990) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az már mellhez vétel. A nyomást mellről végzik.

(#98992) Jorus válasza goodboy007 (#98990) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az nem a gyaksi része.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98993) Woodslave válasza goodboy007 (#98990) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja ertem. Én strict military presst csinálok. Nem rantok lökök

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98994) Zola007 válasza goodboy007 (#98990) üzenetére


Zola007
veterán

az egy fél clean and press, a military press állványról csináld, amit sztűzoltó barátunk linkelt oldalt, ott mindent leírnak, a military press annyiban tér el a normál overhead presstől, hogy közel zárt lábbal állsz.
Na meg abban, hogy vagy 10 kilót le is vehetsz alapból a rúdról, mert zárt lábbal a törzsedtől függ mennyit bírsz, de tuti kevesebbet mint vállszéles terpeszben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98995) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Voltunk ma dekatlonban. Láttam egy tök jó ujjatlan edzőtrikót. Felpróbáltam de be kellett hívni a gyerek a próbafülkébe mert nem tudtam levenni egyedül. :D aztán láttam amikor néztem hogy egyáltalán felnőttnek való-e hogy kompressziós szóval lehet ilyennek kell lennie de a teremben nem fogok mindig megkérni valakit. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98996) kolosanyi válasza Woodslave (#98995) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ilyet én is próbáltam, de úgy kiállt benne a mellbimbóm, hogy azt én fel nem veszem emberek közé. Illetve én se tudtam levenni. :DDD

(#98997) sutyesz96 válasza kolosanyi (#98971) üzenetére


sutyesz96
őstag

Mászókázik... És még tumblerözik is... Ejnyebejnye ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#98998) szőröscica


szőröscica
addikt

Elfelejtettem a karnitint. :(

(#98999) Shingen


Shingen
addikt

Tric -Bic vótam, atta.
Majdnem egy hét után nagyon jól esett az edzés, széjjel durrantottam a bukás sorozatokkal a végén őket. :)

風林火山

(#99000) Shingen válasza HussarF (#98975) üzenetére


Shingen
addikt

Ezt a hülyeséget.......... :DDD

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.