Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98101) Shingen válasza BÁ Nutrition (#98096) üzenetére


Shingen
addikt

meg amilyen hangnemet megengedett maganak a tisztikar.. minimum felet lelovoldoztem volna legszivesebben.. :D

風林火山

(#98102) userxy válasza FollowTheORI (#98094) üzenetére


userxy
őstag

Attól függ milyen mérnök és hol helyezkedik el. De igazából mindegy is. Ez is jó pénznek számít ma MO-n. :R

(#98103) Shingen válasza kolosanyi (#98098) üzenetére


Shingen
addikt

Mi ez a F@szság. ;]

風林火山

(#98104) szuszinho


szuszinho
őstag

Ezt meg majd' el is felejtettem. Wood, szerintem elég jól felszerelt a terem, ahova jársz :DDD

(#98105) kolosanyi válasza Shingen (#98103) üzenetére


kolosanyi
veterán

F@szság. ;]

(#98106) HussarF

Szerintetek ez a henger jó lenne? Már egy órája nézegetem őket és kezdem rohadtul unni :D
Nem írja, hogy milyen keménységű, de remélem nem a legkeményebb. Bár fene tudja, hogy az baj lenne-e.

(#98107) Zola007 válasza HussarF (#98106) üzenetére


Zola007
veterán

drágábbat nem találtál?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98108) brummmogo válasza HussarF (#98106) üzenetére


brummmogo
tag

Én is belefutottam ebbe a henger témába nemrég. Végül ezt vettem.
Ugyanitt szimpla henger is kapható, szerintem jóval jutányosabb áron mint máshol.

A fekete az trigger point-os, ennek megfelelően valóban durván átnyomkodja az izmokat. De csöppet sem kellemes.
Kezdésnek talán a simább verzió jobb volna. :)

(#98109) Cassidey válasza HussarF (#98106) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem, ez kemény lesz neked. Vedd ezt, én konkrétan ezt használom most leggyakrabban. Van hosszabb is, ha olyat szeretnél.

Épp gondoltam rátok, másik teremben edzettem tegnap, kértem egy hengert, az nem elég, hogy ilyen jellegű volt, konkrétan kis hegyes piramisokat terveztek rá. Azt hittem elsírom magam mikor ránehezedtem. :D

Zola ha ráér neki akkor szuper, de annyira pörög rajta.. :)

[ Szerkesztve ]

(#98110) Zola007 válasza Cassidey (#98109) üzenetére


Zola007
veterán

ugyanezt linkeltem más színben korábban ebayről 4e-ért

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98111) KoVee84 válasza HussarF (#98106) üzenetére


KoVee84
senior tag

Sportsdirectben van 4 rugóért, teljesen jó :K

(#98112) KoVee84 válasza KoVee84 (#98111) üzenetére


KoVee84
senior tag

(#98113) Zola007


Zola007
veterán

Ez lehet még durva:
http://www.edigital.hu/physio-hengerek/tactic-sport-eva-hab-anyagu-nagyhullamos-feluletu-smr-henger-15x60cm-hosszu-szurke-(wei-249)-p486381.html

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98114) HussarF

Az számít egyébként, hogy van-e mintázata, vagy csak sima? Néztem azt, amit Cassidey linkelt, de az most nem rendelhető, nekem meg karácsonyig meg kéne, hogy legyen. Csak olyat akartam, amin van valami felületi mintázat is, hátha jobb a hatása. Ha nem, akkor még ez a henger is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#98115) szuszinho


szuszinho
őstag

Az apró mintás a javasolt, főleg először.

Ez meg :D

(#98116) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Akkor most jön a kinek keményebb és hosszabb a hengere téma? ;] :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98117) Cassidey válasza HussarF (#98114) üzenetére


Cassidey
senior tag

A szivacsoson ennek a minimális érdességnek nincs jelentősége.

Van sztorim! :D Tegnap másik konditeremben voltam, mert a közelben volt dolgom, és idegesít, hogy az ahova járok gyakorlatilag majdnem mindig üres, alig 1-2 ember lézeng, mint valami kísértetház. Egy laza lábazást terveztem, mióta súlyemelésre járok nem lábaztam abszolút, szóval gondoltam jó lesz. Aztán túladagoltam véletlenül az edzéselőttit, és lett belőle egy 2, 2 és fél órás extrém valami, de mindegy. :D

Már a végén jártam, épp befejeztem az első szettet az ülő lábtolón, mikor odajött egy srác, hogy beszállhat e. Persze, hajrá. Én használtam a 9-es lapsúlyon (számozva vannak, és a gépen egy táblázatból kibogarászhatod milyen súlynak felel meg, zseniális..), átállítja 4-esre. Megyek feljebb, 11, 13 cserélgetünk, mondtam neki, hogy ezzel megvagyok köszi, és átmentem arra a Hoist lábtolószerűségre, amit egy kb. szülő pozícióban kell használni. A gyerek utánamszól, hogy majd beszáll abba is. Ok..

Na ez egy nagyon könnyű gép, a férfiak tele szokták pakolni tárcsákkal, én csak 50 kilóval kezdtem az első szettet. Jön a srác utánam, és LEVESZ egy huszas tárcsát. Neki ez sok lesz kezdésnek. Következő szettben én 70 (tizenötök, szóval tényleg nem vészes), megint lepakol belőle. És próbál beszélgetni. "Jaj nem tudom, én vagyok ilyen gyenge, vagy..?". "Jaj hát mondjuk tudom, én a térdem miatt nem tudom annyival.." Aztán végül fennhagyott hetvenet és közölte, hogy ez nehéz volt.

1, Ne próbálj beszélgetni egy edzése végén lévő, izzadt, fáradt nővel mert nem fog, főleg ha előtte feléd se nézett, és ne próbáld kimagyarázni miért erősebb mint te.

2, SOHA nem volt még ilyen, hogy egy hímnemű pakolt volna le az én súlyaimból és nem fordítva, azért ez a része jó élmény volt. :D

Követett a vádligép felé is, de szerintem elment a kedve mikor meglátta a bemelegítő 50 kilót rajta, vádlizott rúddal meg 20 kilóval a Smithben inkább.

(#98118) HussarF válasza Cassidey (#98117) üzenetére

Lehet, hogy Zola volt ;]

(#98119) Cassidey válasza HussarF (#98118) üzenetére


Cassidey
senior tag

Neem, annyira messze nem mentem. :D

(#98120) Woodslave válasza Cassidey (#98117) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de legalább izmos volt? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98121) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Vékony volt? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98122) Cassidey válasza Woodslave (#98120) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hát nyilván nagyobb volt mint én, de lehet én izmosabb vagyok. :D De akkoris, pasi!

(#98123) Woodslave válasza Cassidey (#98122) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát ja. Kigyúrt nőhöz nem szállunk be alap :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98124) szuszinho válasza Woodslave (#98123) üzenetére


szuszinho
őstag

Attól függ hova, mire :U

[ Szerkesztve ]

(#98125) Woodslave válasza szuszinho (#98124) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sehova semmire. Vagy szerinted pl egy TZS nem undorító? Amúgy is egy nő ne emeljen súlyt ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98126) kolosanyi válasza Woodslave (#98123) üzenetére


kolosanyi
veterán

Barátnőm nem kigyúrt, mégis múltkor egylábas lábtolót annyival csinálta, mint az egyik pávagyerek két lábbal (40 kiló). Majd' beszartam a röhögéstől. :DDD

És egy edzetlen kezdő lányról van szó, ezt hozzátenném.

[ Szerkesztve ]

(#98127) Zola007 válasza Cassidey (#98119) üzenetére


Zola007
veterán

ki mondta, hogy te mentél messzire?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98128) userxy


userxy
őstag

Döntsétek el miért fikázzátok a kondisokat :D

Múltkor az ment, hogy lehet kis súllyal is edzeni és nem kell lenézni azt aki kis súllyal edz.

Most, meg, hogy Cassy nagy súlyemelő bajnok lett. Hirtelen a nagy súly a király ;]

Úgy fordulnak a vélemények itt mint a szélkakas :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#98129) Zola007 válasza userxy (#98128) üzenetére


Zola007
veterán

azért azt nem mondanqm, én továbbra is a fekete/szőke kigyúrt csajokra bukok, ezt be is írhatjuk lassan az első hsz-be :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98130) L1ZRRR


L1ZRRR
senior tag

[link] xd

You see, u believe that if a fridge falls off a minivan, you better swerve out of its way. I believe it's the fridge's job to swerve out of mine.

(#98131) szuszinho válasza Woodslave (#98125) üzenetére


szuszinho
őstag

Ja, tényleg! :B

(#98132) KoVee84 válasza Woodslave (#98125) üzenetére


KoVee84
senior tag

Dehogy emeljen súlyt!

A nőknek a konyhában a helye és azért vannak, hogy minket férfiakat kiszolgáljanak/kielégítsenek, mosogassanak, takarítsanak, gyereket neveljenek!

Paulo Kovács Ákos Coelho ;]

[ Szerkesztve ]

(#98133) Zola007 válasza HussarF (#98118) üzenetére


Zola007
veterán

Tuti nem én voltan!
Akkor felháborodott hangnemben íródott volna a story :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98134) kolosanyi válasza userxy (#98128) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én eddig is azt mondtam, hogy háborúvan a nagy intenzitás a nyerő. Meg azért valljuk be, ha egy törékeny nő lenyomja azt az embert, akinek véletlenül farok nőtt a lába közé, az gáz. Mert férfinek nem nevezném, az is tuti.

Betegség, sérülés, stb. az kivételt képez.

(#98135) Ijk válasza KoVee84 (#98132) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én ilyet még nem hallottam tőle.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#98136) Cassidey válasza userxy (#98128) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nem is kell lenézni! :D

A héten már csináltam rendes snatcht, full beleguggolva ahogy kell, és még 3kg ment a rúdra. :) És a másik edző is azt mondta, hogy ez kurvajó volt! :D Azt mondják nagyon jól haladok. Megtanultuk az ollózást is, kb., vagy 40 percen át csak ugráltama végén.

Viszont eddig is féltem a nagyobb súlyoktól, és ez most kezd egyre jobban előjönni súlyemelésen is, a fej felé nyomások se kellemesek, de dinamikusan a fejem felé dobni a súlyt valahogy nem érződik logikus ötletnek ha egyben akarom tartani a koponyámat. Azt mondta az edzőm, hogy máris nagyobb súllyal menne a snatch, mert a forma jó, a dinamika jó, de félek és ezért nem. :( Remélem túl tudok lépni ezen valahogy.

(#98137) aleister


aleister
veterán

Kaptam kölcsön, kipróbálás erejéig egy haskereket. A múltkor volt valami videós példa a jó és a rossz végrehajtásra. Esetleg valakinek megvan?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98138) Zola007 válasza aleister (#98137) üzenetére


Zola007
veterán

Builderen coller jól csinálja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98139) aleister válasza Zola007 (#98138) üzenetére


aleister
veterán

Ott hol?
A hasizom gyakorlatok alatt nem látom.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98140) userxy válasza kolosanyi (#98134) üzenetére


userxy
őstag

Kb az összes ide író embertől van erősebb nő ;]

De gáz ez a topicra nézve. Ássuk el magunkat ;]

(#98141) userxy válasza Ijk (#98135) üzenetére


userxy
őstag

Hallgasd meg és fogsz :DDD

9:25-től :DD

Kicsit árnyaltabban fogalmazza meg :) De én egyetértek az Ákossal.

[ Szerkesztve ]

(#98142) Ijk válasza userxy (#98141) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem akarom végighallgatni, azt rakd be amikor azt mondja hogy a nőnek a konyhában a helye, meg az a dolga hogy kiszolgálja a férfit.

Nem hallottam ilyet.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#98143) kolosanyi válasza userxy (#98140) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kezdheted, szólj ha végeztél. ;]

Nyilván nem erre gondoltam.

(#98144) userxy válasza kolosanyi (#98143) üzenetére


userxy
őstag

Megvolt :DDD Ennek örömére megyek estére korizni :DDD

De csak mert háború van ;]

[ Szerkesztve ]

(#98145) FollowTheORI válasza Ijk (#98142) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt kell végig nézni... :D (Ha már ennyire érdekel... :P)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#98146) HussarF válasza FollowTheORI (#98145) üzenetére

Eléggé elefánt a porcelánboltban stílusban ment neki egy érzékeny témának, de szerintem sem azt mondta, amit belemagyaráznak.

Nem azt mondta, hogy a nőknek nem kell annyi fizetést adni, mint ahogy sokan ezt hangoztatják. Hanem azt, hogy egy nőnek szerinte nem az kell, hogy a célja legyen - nem az a társadalmi nyomás kell legyen rajta -, hogy versenyezzen ezen a területen a férfival. Ettől függetlenül, amelyik olyan, az megteheti, mert joga van hozzá, nem áll elé senki. De nem ez kell, hogy az elvárás legyen tőle.

[ Szerkesztve ]

(#98147) Shingen válasza szuszinho (#98115) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

風林火山

(#98148) Shingen válasza KoVee84 (#98132) üzenetére


Shingen
addikt

;] Vigyázz még letiltanak a forumról, ahogy a T-comos szerződéseket is felmondták.......

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#98149) Shingen


Shingen
addikt

Ma Láb vót atta.

風林火山

(#98150) Zola007 válasza Shingen (#98149) üzenetére


Zola007
veterán

Tegnap láb vót
Ma atta :O

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.