Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98501) Shingen válasza kolosanyi (#98484) üzenetére


Shingen
addikt

:DD

風林火山

(#98502) Shingen válasza userxy (#98493) üzenetére


Shingen
addikt

Tudnek valogatni, foleg a superman-es csaj. :))

風林火山

(#98503) aleister válasza sutyesz96 (#98500) üzenetére


aleister
veterán

:K

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98504) szőröscica


szőröscica
addikt

Hát-bicepsz volt. Érzetre teljesen kicsináltam magam, de majd meglátjuk, hogy volt-e értelme.

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy bár emelgettem a súlyokon, de kicsit csaltam mindig a mozdulatoknál, és alig volt izomlázam, illetve az alkarom durrant leginkább, gondolom a szorítástól. Na most elengedtem az egóm simogatását, visszavettem a súlyokból, és egy magas ismétlésszámú, nagyon szabályos, kifejezetten lassú negatív szakaszos edzést csináltam. Azt hittem néha, hogy összefosom magam, úgy fájt, és nagyon durrantam is.

(#98505) kolosanyi válasza szőröscica (#98504) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ergo csináltál egy jó kis állóképességi edzést. :D

(#98506) szőröscica válasza kolosanyi (#98505) üzenetére


szőröscica
addikt

És ez baj? :F

(#98507) Cassidey válasza kolosanyi (#98505) üzenetére


Cassidey
senior tag

Erről az jut eszembe, mikor az egyik csajszi panaszkodott nekem mikor leértem edzésre, hogy öt ismétlések vannak neki felírva (az edzők felírják azoknak akik egyedül edzenek az aktuális tennivalót), és ez már tiszta kardió. :DDD

(#98508) BÁ Nutrition válasza szőröscica (#98504) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en ugy csinalom h kis sullyal es alacsony ismetlesszammal dolgozok :D
eddig bevalt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#98509) Alpachino válasza BÁ Nutrition (#98508) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez kemény... :D :C

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#98510) kolosanyi válasza szőröscica (#98506) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért lenne az?

(#98507) Cassidey
Erről meg nekem jut eszembe ez: [link] :DDD

(#98511) BÁ Nutrition válasza Alpachino (#98509) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az
bar ennyire nem szoktam vicsoritani talan [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#98512) GoTReX válasza BÁ Nutrition (#98511) üzenetére


GoTReX
őstag

Anno mikor ezt a képet láttam végigfutott az agyamon ,hogy legtöbbje aki ott áll,b*szottul nincs a jelenbe és nézi élőben a "nagy dolgokat",hanem veszi a telefonnal és bámulja a dolgot egy kitoszott lcd-n keresztül....ez csak nekem tűnik rohadt gáznak?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#98513) BÁ Nutrition válasza GoTReX (#98512) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Buniék eléggé támadják az okostelefonokat. Lehet csak megszoktad h utálni "kell", pedig lehet használni jó dolgokra is.. számomra pl hasznos.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#98514) FIREBLADE78 válasza szőröscica (#98506) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

nekem is bedurrant a bicóm utsó wodtól,atta

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#98515) syl5 válasza GoTReX (#98512) üzenetére


syl5
őstag

Nem.
Mar a digi fenykepezok szeleskoru elterjedese ota (10+ ev) ugyanigy latom a dolgot.
Iszonyu nagy blodseg elmenni pl egy forma 1 futamra es felvenni az egeszet, nem mellesleg annyira butak, hogy meg azt sem ertik meg, hogy ugyanannyit latnak akkor is ha ulnek.
Mar az elso fenykepezommel (10+ eve) is elmenyeket orokitettem meg, nem dokumentumfilmet keszitettem, ehhez a vilagnak 10 ev kellett (szelfi)...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#98516) aelod válasza syl5 (#98515) üzenetére


aelod
veterán

Amúgy nem tök mindegy ki mire használja a telefonját, fényképezőjét? Miért fáj az neked ha fel akarja venni a futamot, le akarja kapni Béla nagy víz fejét?
No offenz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#98517) kolosanyi válasza aelod (#98516) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért fáj az egyeseknek, hogy valaki nem úgy edz, nem úgy táplálkozik, vagy egyáltalán nem sportol semmit? Miért kell mindig ráerőszakolni a másikra a véleményünk? A VW-es fikázza a japán autót, hogy puritán, a japán autós a franciát, mert megbízhatatlan, az inteles az AMD-st, az Apple rajongó az androidost, az a WP-st, a rocker a diszkóst és így tovább... Egyszerűen ilyenek vagyunk, egoisták, önzők és szűk látókörűek. Csak az a jó, amit mi gondolunk úgy, csak mi tudjuk jól, mindenki más hülye. Ilyen az ember, ez van.

(#98518) Alpachino válasza kolosanyi (#98517) üzenetére


Alpachino
veterán

Ez igaz....de a felsoroltak közül a VW-esekkel teljesen egyetértek....ja és az Intelesekkel is... :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#98519) kolosanyi válasza Alpachino (#98518) üzenetére


kolosanyi
veterán

A bátyám is nagy VW fan, én meg nem szeretem, én a japán párti vagyok. Az Intellel egyetértek, azt én is jobban csípem. Ettől még nem történt semmi, veszek olyat ami nekem tetszik, ő meg olyat ami neki. Nem kell ehhez hisztit csapni.

(#98520) aelod válasza kolosanyi (#98517) üzenetére


aelod
veterán

Zárható a topik :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#98521) Alpachino válasza kolosanyi (#98519) üzenetére


Alpachino
veterán

Azért mert a bátyád okos ember.... :D ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#98522) Woodslave válasza kolosanyi (#98517) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Érzed a karácsonyt ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98523) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Mos' mé', hát nem így van? :D

(#98524) Zola007 válasza kolosanyi (#98517) üzenetére


Zola007
veterán

azért vannak kivételek.
Én speciel teszek mindenkire :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#98525) Shingen válasza Zola007 (#98524) üzenetére


Shingen
addikt

:D

風林火山

(#98526) Jorus válasza kolosanyi (#98523) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mondjuk a japán autók tényleg szarok. ;]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98527) kolosanyi válasza Zola007 (#98524) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jól teszed. :D

(#98526) Jorus
Nem baj, nekem teljesen megfelelnek azok a „szar" autók. :)

(#98528) sutyesz96 válasza Jorus (#98526) üzenetére


sutyesz96
őstag

pff

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#98529) kk831228 válasza Zola007 (#98524) üzenetére


kk831228
addikt

Ennyi... ;] [link] ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#98530) Jorus


Jorus
nagyúr

Ketogén diétába okés a töpörtyű?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98531) Shingen válasza Jorus (#98530) üzenetére


Shingen
addikt

Persze meg a szalonna is. :)

風林火山

(#98532) syl5 válasza aelod (#98516) üzenetére


syl5
őstag

Sorry, nem akartam senkit megbantani.

Nyilvan, ha lekapja Bela nagy koxos vizfejet azzal semmi gond nincs, de vegig kamerazni szerintem hulyeseg, mert kvazi lemarad az egeszrol. Vegigvenni egy futamot szinten hulyeseg szerintem, mert az a felvetel nagy valoszinuseggel pocsek lesz es zavar vele masokat is, mert minden korben felall es nem latni semmit tole. Ulohelyet nem azert vesz az ember (bar mar ketsegeim vannak efelol is), hogy minden körben felalljon.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#98533) Woodslave válasza syl5 (#98532) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem is. Nálam is volt hogy nyaraláskor mindent egy kamera lencséjén keresztül láttam... Aztán Rájöttem csak olyan képek érdekelnek ahol izmosnak tűnök a tengerparton :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98534) aelod válasza syl5 (#98532) üzenetére


aelod
veterán

Nem bántódtam meg. Értem amit mondasz persze. De ez igaz családon belülre is. Szülinapok, ünnepek stb.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#98535) aleister válasza aelod (#98516) üzenetére


aleister
veterán

Látom nem sikerült megértened a mondandóját.

Nem fáj neki, amit más csinál a telefonjával, hanem hülyeségnek tartja, és ebben igaza is van. Tipikus japán turistás szemlélet, amikor elutaznak valahová, és gyakorlatilag csak a fényképezőgép, okostelefon kijelzőjén keresztül látják a világot. Összefosnak kismillió képet, amit jobb esetben megnéznek otthon (mondanom sem kell mennyire érték csökkentett ez az élmény, mintha a helyszínen szívták volna magukba a vizuális ingert), rosszabb esetben adatvesztésig lapulnak valami poros dvd-n.
Egész egyszerűen nem élik az ilyen emberek meg a pillanatot, hanem ész nélkül dokumentálják a létezésük minden pillanatát, ami baromság.

A Forma 1-es példát véve meg kétlem, hogy ésszerű magyarázatot tudsz adni arra, hogy miért nézze valaki a csapnivaló minőségű, kézremegős, feltehetően előnytelen szögből vett, saját készítésű, okostelós videókat, szemben a pro kamerások csilliárdos készülékei által vett, több állásból rögzített minőségi felvételeivel szemben.

Megvan az okostelós rögzítés előnye és helye. Ezzel nincs is baj. A probléma azokkal az emberekkel van, akik ész nélkül használják.

(#98517) kolosanyi
Én nem fikázom a diszkósokat, de az igazzy férfi fémzenét hallgat! :D

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98536) Shingen


Shingen
addikt

Ki megy ma edzeni? :D

風林火山

(#98537) Jorus válasza Shingen (#98536) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vótam. Mell volt. Jó volt. A hajnali ködben kicsit nehezen találtam meg a dombot, amin az utca van, amiben a terem van, de utána már jó volt.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#98538) aleister válasza Shingen (#98536) üzenetére


aleister
veterán

Vagy láb, vagy has lesz itthon. Hashoz mostanában nincs kedvem. Kipróbáltam egy kölcsön kapott haskereket, hátha meghozza. Nem nyűgözött le. Sőt...

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98539) kk831228 válasza aleister (#98535) üzenetére


kk831228
addikt

+1... Egy pár éve ott porosodik a fényképezőm a szekrénybe... Egy kép soha nem adja vissza... Mi is ha elmegyünk nyaralni, telóval csinálunk pár képet, amit jó esetben kinyomtatunk és albumba ragasztunk, amit talán többször megnézünk... :) A telóval pillanatképeket jó lőni pl. haverod totálan fetreng stb. Emlékszem régen Kecskeméti Airshow-t akartam fényképezni hogy majd milyen fasza lesz, aztán elő lettek hívva a fényképek és csak egy kis f.. s vadászgép látszik rajta, közben meg lemaradtam a műsorról... Na, azóta nem esek ilyen hibába... :N

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#98540) Woodslave válasza Shingen (#98536) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Push day :D alig várom.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#98541) aelod válasza Shingen (#98536) üzenetére


aelod
veterán

Idén már nem.
:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#98542) kolosanyi válasza aelod (#98541) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dettó. Kicsit besokalltam idénre már, inkább leszarom és kipihenem magam testileg- lelkileg. Most nem akarok semmivel foglalkozni a családon kívül. 2016-ban pedig újult erővel vetem bele magam mindenbe. :)

(#98543) syl5 válasza Shingen (#98536) üzenetére


syl5
őstag

Siman.
Ki kell hasznalni amig kevesen vannak.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#98544) S e t h válasza kolosanyi (#98517) üzenetére


S e t h
nagyúr

Báni a múltban élő megkeseredett vén fasz.Csak az a zene, film király ami abban az időben készült, amikor ő is fiatal volt, az okostelefon gáz, mindenki b.zi akit ő annak mondd, nagyon egyszerű a lelkem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#98545) Angel2014


Angel2014
addikt

Nem tudom mi történhetett ....lehet sokkot kapott a mérlegem 147.7 kilót mértem ma diéta alatt csak csirkemell napi 1 kg és 30 dkg rizs saláta 2x scitec protein...heti 4 edzés 20 perc aerobbal...és 2 órás súlyzós edzéssel.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#98546) aleister válasza kk831228 (#98539) üzenetére


aleister
veterán

Pontosan. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#98547) kk831228 válasza kolosanyi (#98542) üzenetére


kk831228
addikt

Esetlegy egy kis Big Mac... [link] ;]

Vagy egy Browni... [link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#98548) God Vazzeg válasza Woodslave (#98533) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"Aztán Rájöttem csak olyan képek érdekelnek ahol izmosnak tűnök a tengerparton"

És milyen nehéz ilyet csinálni :N :DDD

(#98549) gaborn1 válasza God Vazzeg (#98548) üzenetére


gaborn1
tag

Nem olyan nehéz az, csak meg kell tanulni használni pár képszerkesztő programot. A végén már tengerpart se kell, mind a kettőt meg lehet szerkeszteni otthon. :D

[profifotosopp]

(#98550) aelod válasza aleister (#98535) üzenetére


aelod
veterán

Nem nem látod :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.