Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97651) Cassidey válasza Zola007 (#97650) üzenetére


Cassidey
senior tag

Csak a paleo az ok!

(#97652) aleister válasza FIREBLADE78 (#97649) üzenetére


aleister
veterán

Én is belesétáltam abba, hogy nem kíméltem magam. Most emiatt már két hete lassan parlagon vagyok. Nem hoz annyit a konyhára az a plusz x ismétlés. Ellenben sokkal többet visszafejlődsz, mert utána egy csomó időre kiesel a normálisa munkából.
Nem éri meg no. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97653) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

szintolcsavo ragyurt bickora :D [link]
aki epp evett az ne nezze meg

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#97654) kolosanyi válasza userxy (#97636) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csúszkálnál vele mi? ;]

(#97637) Zola007
Jól néz ki ez a néni. :R

(#97638) FIREBLADE78
Te is megteheted, hogy kicsit koplalsz, gyúrogatsz és mész pózerkedni a valóságshowkba, úgyis ez kell a népnek, nem az izom. ;]

(#97650) Zola007
Mondd inkább ezt: link.

A hagyományos edzésformák gyakorlatait az új Sport FLABéLOS a 4-5-szörösére gyorsítja és erősíti fel!

Így az otthoni napi edzés 20-30 percre csökkenthető, hatása viszont a másfél órás edzőtermi edzésekkel vetekszik!

A SPORT FLABéLOS egy trendi, unisex sporteszköz a FLABéLOS-tól megszokott professzionális minőségben, melyet az aktív testmozgás, illetve a sportos életmód kedvelőinek ajánlunk. A Sport FLABéLOS-on végzett gyakorlatok segítségével körülbelül 20-30 perc alatt egy komplett, másfél órás intenzív edzésprogramot végezhetünk el, mert az általunk végzett mozgás összeadódik a készülék generálta izom-összehúzódásokkal, így kb. 4-5-szörösére növeli az izommunka hatékonyságát. Ez a fajta edzés pedig még egy sportos életet élő, jó kondícióban lévő fiatal vagy középkorú számára is kihívást jelent.

(#97656) troller válasza HussarF (#97655) üzenetére


troller
senior tag

Sokkal inkább never skipped Trenbolone day.
Ahogy sokan írták is a hozzászólásokban.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#97657) kolosanyi válasza troller (#97656) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az azonban bizonyos, hogy a trenbolon használata nem jár fokozott víz visszatartással és szerkezetéből adódóan az aromatáz enzimhez is rosszul kötődik, így az ösztrogénképződés szinte nulla.

Nagyobb mennyiségben a trenbolon képes gátolni a kortisol aktivitást (katabolikus hormon), ezáltal az anabolikus hatás még erőteljesebb.

Az egyetlen olyan szeteroid ami bizonyítottan zsírvesztést okoz, egy kis provironnal kombinálva olyan formád lehet amiről sokan csak ábrándoznak.

Hm jöhet... ;]

[ Szerkesztve ]

(#97658) kk831228


kk831228
addikt

Chest day... [link]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#97659) KoVee84 válasza Cassidey (#97540) üzenetére


KoVee84
senior tag

Személyesen nem, de egy jó barátom most oda jár crossra és súlyemelésre és nagyon dícséri, illetve voltam én is edzeni a trafóban. Meg ugyebár egriek csinálják, én meg teljesen véletlenül szintén egri vagyok :))

(#97660) Cassidey válasza KoVee84 (#97659) üzenetére


Cassidey
senior tag

Aha, értem, akkor biztosan találkoztunk már.:)

(#97661) HussarF válasza KoVee84 (#97659) üzenetére

2004-2008 között én is. A Herculesben edzettem 2006-tól. Te nem jártál oda?

(#97662) KoVee84 válasza HussarF (#97661) üzenetére


KoVee84
senior tag

:N 2002 óta nem élek "rendeltetésszerűen" Egerben, csak a szüleimhez meg a barátokhoz járok haza.

(#97663) Woodslave válasza HussarF (#97661) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Az nem az ami a park környékén van?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97664) HussarF válasza Woodslave (#97663) üzenetére

Hát attól függ mennyire a környékén :D

De ami a park környékén van, az a Dzsinn. Oda 2006 előtt jártam. Mármint ha arra gondolsz, ami ott van a körcsarnokban. Ha nem, akkor pontosítsd :D

(#97665) Woodslave válasza Woodslave (#97663) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na látom nem. Én abba jártam pont 2008-ban ami a parkban, környékén volt.

Nem tudom pontosítani. Ahol voltam lépcsőn kellett felmenni az öltözőbe.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97666) Woodslave válasza Woodslave (#97665) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Faxt 2008-ban 1998-ban :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97667) HussarF válasza Woodslave (#97665) üzenetére

Pedig sztem az kell, hogy legyen. Ami még oda aránylag közelebb van, az az uszoda kondi. De az azért nem a parknál van. A Dzsinn a csarnokon belül átköltözött egy másik részre 2007 környékén és nem voltam ott, csak míg a régi helyén volt. De sztem az kell, hogy legyen. Egyik kép sem ismerős? [link]

Jaa, az a nem mindegy :D De sztem a Dzsinn megvolt '98-ban is már.

[ Szerkesztve ]

(#97668) Woodslave válasza HussarF (#97667) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem. De sztem a csarnokban lehetett. Mindegy qrva régen volt:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#97669) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#97650) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Bírom,hogy mindenki lenézi a crosst. Ott is vannak izmos emberek,csak ugye bekell tartani a kaját. Most ahova járok kb 10 emberből 1 néz ki vhogy ( az is én vok ;] ) és hiába edzenek olyan súlyokkal,olyan tempóban h csak pislogok,mégis szarul néznek ki. Biztosan szarnak a kajára,de egyből tudják lőtyölni azt a kva proteint. Lényeg a lényeg,hogy ha nem táplálkozol rendesen,járhatsz akármire (gyúrni,cross,távolba nézés stb) nem fogsz izmos lenni soha.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97670) troller válasza kolosanyi (#97657) üzenetére


troller
senior tag

Hasonlóan a nandralonhoz, a trenbolon is kötődik a progeszteron receptorokhoz (60%-os affintással a progeszteronhoz képest), ez az arra érzékeny atlétákban okozhat mellbimbó megnagyobbodást.
A megnövekedett prolaktin szint pedig „tejcsorgást” is előidézhet (bromocriptinnel lehet próbálkozni).
A leginkább szembetűnő mellékhatás a csökkent libidó és a „heresorvadás”

Ezt a részt is olvastad? ;]

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#97671) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#97669) üzenetére


Zola007
veterán

a hypeot nézzük le, nem a teljesítményt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97672) FIREBLADE78 válasza troller (#97670) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Inkább nézzek ki közepesen szarul,de büszkén és kemény farokkal,mint puha pöccsel és izmos nőiesedő csöccsel ;]

mire érti :F

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97673) jookomak válasza FIREBLADE78 (#97672) üzenetére


jookomak
őstag

Gondolom ugyanarra, mint anno a fegyencedzősök: a gyúrósok bénák, ezek csak felfújt izmok, stb.

(#97674) FIREBLADE78 válasza jookomak (#97673) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezt csak azok mondják aki életükben nem sportoltak. Én spec. vékonyabb voltam mikor gyúrtam,mint most. Nekem fejlődés volt ez a pár hónap cross. A tökéletes kombó a gyúrás+ cross.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97675) aleister válasza jookomak (#97673) üzenetére


aleister
veterán

Ez ugyanolyan mint a küzdősportok. Ha valaki elkezd valamit művelni, akkor minden más ágazat szar lesz hírtelen. Görcsösen elkezd önigazolást keresni különböző videókban, nagymesterek történeteiben, stb.

Pedig mindenki tudja, hogy a kung-fu a legjobb. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97676) madle


madle
őstag

a crossfit egy nagy divat, hype... érdekes előtte is volt funkcionális edzés meg bármi, lehetett járni rá, mégsem mozgatott meg tömegeket mert nem volt így felhypeolva hogy, "Crossfit" "reebok" "inov-8" meg mit tudom én, aztán elkezdték bemagyarázni a nagy instruktorok, hogy ez milyen hű de jó meg hű de egészséges, szemben minden mással.... persze, mert egy órát megtart 10 ezer forintért...
A súlyemelés része nagyon jó, és hatásos. Viszont ezt a vagdalózást meg össze vissza rángatózást nem nézem semmibe. Egy baromság. Ezt már tini koromban is megcsináltam mikor elkezdtem bunyózni, mégsem attól lettem izmos.

(#97677) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#97669) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is sz@rok a kajára, mégis g*ci jól nézek ki. ;]

(#97670) troller
Nem baj, belefér. ;]

(#97678) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#97674) üzenetére


Zola007
veterán

az összes gyakorlat létezett, amit Crossfit keretében művelnek, csak régen nem WODnak, hanem köredzésnek, triszettnek, állóképességi súlyemelő edzésnek hívták.

öntöttek köré egy maszlagot, egy mázas, színes, szagos divatirányzatot mindenféle hozzávaló kiegészítővel, ruházati és táplálékkiegészítővel, amit csak el lehet adni.
Jó ideig párhuzamban erőltették a paleoval, mint egészséges csodaétrend, holott a hivatalos versenyeiken a versenyzők tele vannak mint a déli busz.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97679) KoVee84 válasza Zola007 (#97678) üzenetére


KoVee84
senior tag

Teljesen egyetértek veled! ez felér egy kisebbfajta csodával ;]
Annyival még kiegészíteném, hogy ne mondja senki, hogy a cf egészséges, mert a versenyzők (pl: Lacee) olyan szinten kivannak, hogy elképesztő. Állandó izületi problémák, húzódások, szakadások stb...
Na meg amitől teljesen kivagyok, az a kinezio tape. Mindenki ragasztja, ragasztatja, mintha kötelező lenne. Akin nincs, az nem is igazi crossfites :DDD

(#97680) Zola007 válasza KoVee84 (#97679) üzenetére


Zola007
veterán

Amit egyesek művelnek KT-el az már egyenesen "művészet "

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97681) aleister válasza KoVee84 (#97679) üzenetére


aleister
veterán

Nem csak a sportolók, hanem a versenyekre kirendelt szakorvosok szerint is fennáll a komoly sérülés esélye. Cikk is volt erről.
Amikor egy testépítő lassú, kontrollárt gyakorlat végrehajtása mellett keletkezhetnek sérülések, elképzelhető mit kap az ízület egy rángatózó húzódzkodás közben.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97682) FIREBLADE78 válasza madle (#97676) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Milyen vagdalózást és össze vissza rángatózást mondasz? Húzódszkodás? Én azt is gyúrósan csinálom,mert erőt akarok,csak akkor rángatózom ha 20-on és társai db-ot kell belőle,mert azt többször lenyomni szép szabályosan úgy hogy előtte utána van más feladat az nem piskóta. De remélem egyszer össze jön és leszek olyan erős

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97683) aleister válasza FIREBLADE78 (#97682) üzenetére


aleister
veterán

De miért "kell"?

A húzódzkodás annyira egy fasza kis gyakorlat. Kismillió képen lehet csinálni. Nekem a múltkor még a mellem külső részében is izomlázam volt tőle. Ne kérdezd hogyan! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97684) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#97682) üzenetére


Zola007
veterán

Nem vagyok up to date a legújabb Ptk.-vel, de ez a 20db valami jogszabályban van előírva?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97685) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#97684) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mi bajod? Akkor 20x nah. Tök nyolc.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97686) FIREBLADE78 válasza aleister (#97683) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mint mondtam nem rángatom,csak ha nagyon muszáj. Többiek meg levannak szarva. Én kemény vagyok és megcsinálom szabályosan 2x lassabban,mint ők

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97687) aleister válasza FIREBLADE78 (#97686) üzenetére


aleister
veterán

Ennyi. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97688) kolosanyi válasza aleister (#97683) üzenetére


kolosanyi
veterán

Dolgozik a mell is közben. Sőt, még a tricepsz is.

(#97686) FIREBLADE78
Azért ha megcsinálsz pár mellkasig húzást minimális lendülettel, megérzed rendesen, mégis "rángatózós". Egyébként le lehetne már akadni erről a szarcrossfiteshúzódzkodás témáról. Semmivel se veszélyesebb, mint 60 kilós kétkezessel rángatózni bicepszezés címszóval, vagy fél tonnákkal térdrogyasztásokat csinálni a lábtolón. Vagy megemlíthetném a fekvenyomást is például, itt a topikban is rengeteg embernek fáj tőle a válla, könyöke. Szemellenző az van megint, gondolkodás kevésbé. :U

(#97689) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#97688) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ennyi.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#97690) aleister válasza kolosanyi (#97688) üzenetére


aleister
veterán

A CF-es "rángatózós" húzódzkodás volt szembeállítva a normálisan végrehajtottal.

A sportok nagy részében ott a sérülés lehetősége, az más kérdés, hogy egynémely megpróbálja elkerülni, mások meg nem. És ez utóbbival van a baj.
De tőlem mindenki úgy cseszi szét a testét, ahogy akarja, csak azt nem szabad elfelejteni, hogy egészségből csak egy van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#97691) kolosanyi válasza aleister (#97690) üzenetére


kolosanyi
veterán

Minden sportban benne van. Én a 13 év röplabda alatt annyiszor voltam sérült, hogy megszámolni se bírom. Pedig ez egy békés sportág, nincsenek ütközések, test-test elleni közdelem.

Egészségről meg szerintem képmutató dolog beszélni egy olyan sportágat űzve, ami semmi másról nem szól, mint az illúzióról. Ha egészséges akarsz lenni, járj el heti 3-szor fél órát úszni, mellette lakj egy farmon és járj gyalog mindenhova. Ne egyél finomított élelmiszereket, ne szedj tápkieget (mert azt senki nem magyarázza meg nekem, hogy a sok sz@r, amit magunkba tömünk az egészséges), ne koxolj, ne emelj nagy súlyokat.

(#97692) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#97685) üzenetére


Zola007
veterán

Arra utaltam kissé árnyaltan, hogy miért muszáj 20-at megcsinálni rosszul, mikor mondjuk megállhatnál 16-nál, ha annyi megy rendesen.
Csak mert a WOD előírja?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97693) kolosanyi válasza Zola007 (#97692) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért rossz lendületből csinálni? Könnyítés. Ennyiből miért csinálnál 10 kilóval 4*10 oldalemelést, ha csinálhatsz 20-al is 3*1-et.

(#97694) Zola007 válasza kolosanyi (#97693) üzenetére


Zola007
veterán

Nem gondoltam, hogy Te kérdezed majd meg, hogy miért nem jó saját súlyos gyakorlatot lendületből csinálni...

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97695) Nd7432


Nd7432
újonc

Próbáljátok ki az Absorice fehérjéket is. Megfizethetőek és kiváló minőségűek: www.absorice.hu :R

(#97696) Alpachino válasza Nd7432 (#97695) üzenetére


Alpachino
veterán

Undorító az ízük....egyszer ittam egy kortyot de majdnem kihánytam :(

Ráadásul ennyiért már normális tejsavó fehérjét is kapni....az más kérdés, hogy aki gluténérzékeny annak szükségmegoldásként "muszáj" ezt a szörnyűséget innia.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#97697) Zola007 válasza Nd7432 (#97695) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97698) Dicker válasza Nd7432 (#97695) üzenetére


Dicker
őstag

Fizetett hirdetésünket látták.
Köszönjük, viszlát! ;]

(#97699) syl5 válasza Dicker (#97698) üzenetére


syl5
őstag

Bazz, ugyanezt akartam írni. :DDD

Azért se nyitom meg a site-ot.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#97700) kolosanyi válasza Zola007 (#97694) üzenetére


kolosanyi
veterán

Léteznek lendületi elemek, semmi gond nincs velük ha jól csinálja az ember. Sőt, az erőszintet nagyon meg tudja dobni ha megfelelően nehéz gyakorlatról van szó. A lendület lehet könnyítés és nehezítés is csak tudni kell használni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.