Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93027) syl5


syl5
őstag

Na dobok egy témát estére.

Voltam ma vállazni.
Hypertrophy nap volt, mostanában military press, oldalemelés súlyzóval, döntött törzsű oldalemelés súlyzóval a program.
Ezután volt két gyakorlat bicepsz. (Mostanában ide teszem, mert a hátedzés nagyon kivesz.)
Mire végeztem volt még pár sorozata barátnőmnek, így beültem az oldalemelés gépbe (de hülye neve van magyarul) és valami kibaszott jó izomérzet volt az oldalsó fejben. Sokkal jobban éreztem a feszülést a vállamban.
A súlyzós oldalemelést állva csinálom, majdnem nyújtott karral, kihúzom magam, vállat hátrahúzom, leszorítom, próbálom a csuklyát teljesen kikapcsolni a mozdulatból és a könyökömet indítom meg, így már a mozdulat elejétől fordul ki a csuklóm, "öntöm ki a vizet". 4-6 kg súlyzókkal csinálom, érzem az oldalsó fejet, de nem az igazi, főleg miután most belekóstoltam a gépes oldalemelésbe. A mozdulat végén hajlamos vagyok kicsit behajlítani a könyökömet. Most próbálgatom súly nélkül, és nyújtott könyökkel jobban érzem.

Mit csinálok szerintetek szarul?
Vagy már kellőképpen meg volt dolgozva a vállam, és azért éreztem jobban a gépes oldalemelést?
Van valami hátránya, ha kicserélném a súlyzós oldalemelést a gépesre? (Erre hajlok, mert szerintem gyenge még a vállam és szabályos kivitelezéssel nem tudok elég nagy kézi súlyzóval dolgozni és nincs még elég rutinom sem ehhez a nehéz gyakorlathoz.)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.