Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166549) Madwe válasza benfolds (#166548) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem pl szálkásítás alatt nem annyira izgalmas a kalóriaszámolás, makro követés, mert kb azt s annyit ennék magamtól, nagyon ritkán esik meg h még nincs vége a napnak, nincs több kcal betervezve de még ennék. Tömegelés alatt viszont iszonyat figyelnem kell, mert egyáltalán nem ennék ennyit magamtól, sokszor ha nem figyelek este 8 után úgy esek haza edzésről h még 1500+ kcalt aznap meg kell ennem (ami se nem egyszerű se nem jó, ezért figyelek rá s a kalóriáim javát elötte betolom - edzés utáni shake 500kcal + 500-600 kcalos vacsorát szoktam belőni).
az pedig h kinek mennyi kcal kell rengeteg dologtól függ, mennyire aktív az ember, milyen gyakran edz, hány kiló mennyi testzsírral s izommal, van akinek 2500 kcal már hízlal, van akit meg fogyaszt. Év elején 2200kcallal híztam már pl, most annyi volt a szálkásítási célom, s 3000-3300 kcallal tömegelek... ugyanannyi kiló vagyok, csak sokkal kevesebb zsírral, több izommal s napi edzéssel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.