Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156051) do3om


do3om
addikt

Impact Whey Protein Elite most 45% van de csökkenő akció, nemrég volt 50%-os is.
ja egyébként mi a különbség a sima meg az elit között?

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#156052) Zola007 válasza aelod (#156045) üzenetére


Zola007
veterán

Sokkal kevesebb adalékanyaggal meg lehetne oldani egy jó állagot, minőséget és tartósságot.

Talán még emlékszel, hogy elkezdtem anno ide írni rövid jegyzeteket, tudományos review fordításokat, részleteket lektorált könyvekből, az adott témakört oktató egyetemi jegyzeteimből és a tudományterület legjobb szakembereinek cikkeiből.
Majd felhagytam vele, mert jött XY, hogy szerinte az nem úgy van. Beleálltam pár vitába, de rájöttem, hogy erre a fórumra a diploma és szakirodalom kevés, mert Joci, a terem bikája mást mondott múltkor az öltözőben.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156053) K.Andras.Vfx válasza aelod (#156048) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Igen két pofára zabálják a porokat, edzés után is meg az étkezések mellett is...

(#156054) CptAdamica válasza aelod (#156048) üzenetére


CptAdamica
veterán

De utáltam szegény Rich Piana-t, nála kártékonyabb és képmutatóbb testépítő aligha élt.

Megyen!

(#156055) aelod válasza K.Andras.Vfx (#156053) üzenetére


aelod
veterán

A "porokat" :DDD

Te összekötötted a témát R.P halálával.. A kettőnek egyáltalán semmi de semmi köze nem volt egymáshoz. De higgy amit csak akarsz : ;)

(#156054) san01

Egy idióta volt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156056) K.Andras.Vfx válasza aelod (#156055) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Nem kötöm össze, csak a boncolásnál tele volt a gyomra fehérjeporok által okozott lerakodásokkal is, ez nem jelenti azt, hogy attól halt meg, azt jelenti, hogy a nagy mennyiségű porzabálás még a gyomorban is lerakodott.

Nyilván ő annyi mindent tolt, hogy nem is lehetne megállapítani mi okozta a halálát, ha nem a szíve állt volna meg akkor hamarosan valami más, vagy a veséje, vagy a mája, vagy mind egyszerre... :K

(#156057) aelod válasza K.Andras.Vfx (#156056) üzenetére


aelod
veterán

tele volt a gyomra fehérjeporok által okozott lerakodásokkal is

Egész pontosan felgyülemlett fehérje tartalmú folyadék a hasüregben.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156058) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Összefutottam ma Lantos Johnnyval egy bev központban. Eléggé össze van esve, alig van rajta hús. Kinéz vagy hatvan évesnek ráadásul...

(#156059) Radnix válasza K.Andras.Vfx (#156028) üzenetére


Radnix
senior tag

Hmmm akkor lehet, hogy nem is a kreatin szokott csikorogni a fogam alatt? :D

(#156060) Macka


Macka
veterán

Sziasztok!

De rég jártam erre, látom, remek a hangulat. :B :B

(#156061) Radnix


Radnix
senior tag

2 hete újra edzek. Volt 2 hónap, hogy a terem közelébe sem mentem. Azonban elkövettem a hibát, hogy belenéztem a tükörbe, és egy kígyóvállú foskupac nézett vissza. :U
10 év edzés után ez volt a leghosszabb kihagyás, de legalább kontrasztos lesz a before-after ;]
Örömmel látom, hogy itt továbbra is minden a régi! :)

Egyébként megvolt a jó oldala az edzés szüneteltetésének: több időm volt mindenre és nem kínoztak a szelek 0/24-ben mert alig ettem fehérjét!

[ Szerkesztve ]

(#156062) patex1983 válasza Radnix (#156061) üzenetére


patex1983
őstag

10 év után 2 hónap kihagyás ennyire meglátszik?
A múltkor Angel kérkedett itt pont azzal, hogy isten tudja mióta nem jár a terembe és még jobban is néz ki.... :D

X

(#156063) Jim-X


Jim-X
őstag

A nagy visszateresek hetfoje ;]

A játék az nem játék!

(#156064) CptAdamica válasza patex1983 (#156062) üzenetére


CptAdamica
veterán

Pont ugyan ez érdekelne. :D

Megyen!

(#156065) jpeetr válasza patex1983 (#156062) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Na jó de azt tudjuk, hogy Angel egy genetikai csoda, és teljesen fordítva működik, mint egy ember.

(#156066) aelod válasza whitezo88 (#156058) üzenetére


aelod
veterán

Hát nem tudom. Sb-n én is találkoztam vele ott elég izmos volt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156067) Radnix válasza patex1983 (#156062) üzenetére


Radnix
senior tag

Persze, ha az ember nem eszik fehérjét és nem mozog, akkor 2 hónap alatt gyönyörűen le lehet ám épülni :D
Angelt irigylem, engem nem áldottak meg ilyen csoda génekkel :))

(#156068) whitezo88 válasza aelod (#156066) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Vekony puloverben volt, de a vallan karjan latszott hogy eleg csontos. Nincs ugy tele mint Jeno mester. Vagy inkabb sehogy.

(#156069) patex1983 válasza Radnix (#156067) üzenetére


patex1983
őstag

Én inkább behíznék ilyen esetben. Az se jobb.

X

(#156070) aelod válasza whitezo88 (#156068) üzenetére


aelod
veterán

De miért kéne tele legyen?
Jenő aktív versenyző míg Jonny már rég nem az. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156071) Radnix válasza aelod (#156070) üzenetére


Radnix
senior tag

Mert gyúrós!

(#156072) aelod válasza Radnix (#156071) üzenetére


aelod
veterán

Ja értem. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156073) kk831228 válasza Radnix (#156061) üzenetére


kk831228
addikt

"kígyóvállú foskupac". 😂 :C

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#156074) aelod válasza Radnix (#156061) üzenetére


aelod
veterán

Két hónap? Én hagytam már ki éveket. Eredmény -16 kiló. Én nem elhízok hanem lefogyok ha kihagyás van. Természetesen mindet izomból mivel zsír nem sok van rajtam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156075) HussarF válasza aelod (#156074) üzenetére

Ilyen ez, ha abbamarad a kreatinkoksz ;]

(#156076) Zola007 válasza aelod (#156074) üzenetére


Zola007
veterán

Mnidig mondják, hogy csak felfújt izom
A fingtól vagytok izmosak
Minél hosszabb a fingmentes időszak, annál jobban leesik az izom
Vegetáriánus crossfitesek meg sok rakott kelkáposztát esznek mungobabcsírás brokkoli krémlevessel.
Ugyan megmaradni nem lehet velük közös négyzetkilométeren, de legalább izmosak és szálkásak.
Ennyi, topik zárható

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156077) patex1983 válasza Zola007 (#156076) üzenetére


patex1983
őstag

Brokkoli krémlevest épp tegnap készítettem, szeretem és szerencsére nem fúj fel :)
Egyébként mostanában egyre nagyobb divat nálunk is a teremben, hogy befinganak.... Kib.szott gusztustalan mikor más fingját szagolva fuldokolsz....

X

(#156078) kicsiogre válasza Zola007 (#156076) üzenetére


kicsiogre
tag

Ha ezen mulna már full izom lennék , brutal sokat fingok naponta ráadásul olyat mint a marcali ülepitő. 💨

(#156079) medica


medica
senior tag

GB-en visszamentek az árak (a lófingatóké is)

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156080) CptAdamica válasza patex1983 (#156077) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nálunk előző hét hétfőn volt ilyen, kurva sokan voltak, oda megyek a kézi súlyzókhoz és nem fing szag, hanem tömény szarszag. Gondolom valakinek eleresztett a záró izma...

Megyen!

(#156081) HussarF válasza medica (#156079) üzenetére

Dani biztos odaszólt, hogy a Gyúrósok ide! topikban nagy volt a méltatlankodás, gyorsan csináljanak valamit az árakkal ;]

(#156082) Radnix válasza HussarF (#156081) üzenetére


Radnix
senior tag

A názáreti kis Jézus áldja meg a lelkit! :R

(#156083) HussarF

Vettem is ma egy jó kis Scitec Milk Complex-et, de nem láttam az összetevők között a homokot. Pedig nem azért fizettem ennyit, hogy még azt is kispórolják belőle! Legalább xantángumi van benne ;]

(#156084) Zola007 válasza HussarF (#156083) üzenetére


Zola007
veterán

Ne aggódj, kaptál cserébe bele tartrazint, ami a 4 színű (YMCK) tintasugaras nyomtatókban maga a sárga festék.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156085) CptAdamica válasza HussarF (#156083) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na látod, nem is valami béna homokot kaptál bele, hanem menő festéket. ;]

Megyen!

(#156086) Radnix


Radnix
senior tag

Tényleg a gyümölcsevő csodabogárról lehet valamit tudni? 1-2 éve volt már, hogy szó volt róla a topikban, kíváncsi vagyok, hogy mennyire világosodott meg azóta, esetleg már áttért-e a fényre, stb.

(#156087) Woodslave válasza Radnix (#156086) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Rájött hogy xar ötlet és visszatért a húsevéshez. De egyből ketogén diétára.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156088) aelod válasza CptAdamica (#156080) üzenetére


aelod
veterán

Akkor testépítő verseny backstage-ébe ne nagyon menj :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156089) sutyesz96 válasza K.Andras.Vfx (#156046) üzenetére


sutyesz96
őstag

napi két ilyet iszol akkor egy évben kb 1000 gramm apróra őrölt szemét folyékony formában végighalad a testeden

Egy évben meg a rengeteg “étel”-nek nevezett, bizonyítottan káros állat-és növénymaradványokból 350kg bélsár keletkezik a szervezetedben.

Körülbelül ennyire szakmai az írásod. ;)

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156090) brownus


brownus
veterán

halp me! én ezekhez hülye vagyok, kollagén

most akkor a zselatin is jó? és a pöcsömet kell belemártani, és ott szívódik fel?

mondjátok meg melyiket vegyem meg: [link] Köszi! :)

Zola linkelt ilyeneket is, kell nekem ez is?
ez meg ez

egy hétig toltam a flector rapidot, volt, hogy napi 3x. sokat segített. (fájd, és gyull csökkentp)
tegnap voltam gyógymasszőrnél is, ő tanácsolta a kollagént.

voltam röntgenen is, minden ok, az életkoromnak megfelelő a csontozat állaga, sűrűsége, stb...
ac és hum, scap ízületek is ok.

április 1.-én megyek reumatológiára.
de addig is mit szedjek? :)

(#156091) K.Andras.Vfx válasza sutyesz96 (#156089) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Mit jelent az, hogy szakmai? Mert én csak egy véleményt írtam és soha nem állítottam, hogy amit írok azt szakmai alapon írom, szakvéleményt a labor irt és vele együtt a sportorvos, de akkor neked is, dobd be ide a diplomádat és vagy a Phd-t hogy hadd lássuk, akkor te mennyire vagy szakmai?! :U

(#156092) HussarF válasza K.Andras.Vfx (#156091) üzenetére

Angel a képeket gyűjti albumba a tagokról, te meg itt mindenki diplomáját akarod listázni. Furcsa perverz emberek látogatják ezt a topikot :C ;]

[ Szerkesztve ]

(#156093) szuszinho válasza brownus (#156090) üzenetére


szuszinho
őstag

Pl.

(#156094) Zola007


Zola007
veterán

Never skip golddiggermuscle day! ►[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156095) CptAdamica válasza Zola007 (#156094) üzenetére


CptAdamica
veterán

Omg. :D

Megyen!

(#156096) sutyesz96 válasza K.Andras.Vfx (#156091) üzenetére


sutyesz96
őstag

Közgazdász vagyok, nem orvos/biológus. Pont ezért is nem kotnyeleskedek bele feleslegesen tőlem mérföldekre lévő dolgokba. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156097) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Volt fél év kényszerpihenőm (előtte 2 év edzés) és most már 1 hónapja visszatérőként teljes testes edzést (kivéve láb, ez másik napon) végzek a következők szerint:

Kedd- péntek:
Fekvenyomás gépen: 5x10-14
Tárogatás gépen: 5x10
Lehúzás csigán nyak mögé: 5x10
Evezés gépen: 5x10
Nyakból nyomás gépen: 5x10
Oldalemelés: 5x10
Bicepsz kézi súlyzóval: 5x10
Kalapács: 5x10
Tricepsz letolás: 5x10

Szombat láb.

Azért ilyen sok a gépen végzett gyakorlat, aminek ilyen magas az ismétlés száma, mert egy sérv műtéten vagyok túl és az elején a legkevésbé szerettem volna terhelni a hasi területet.

A kérdésem, hogy mindezek figyelembe vételével mit érdemes változtatnom az edzésterven? Osztottatra egyenlőre nem váltanék, így úgy érzem jobb a terhelés eloszlás.

40 felett vagyok, így felmerült bennem, hogy érdmes lenne tesztoszteron fokozót szedni. Mennyi értelme van ennek és ha hasznos, akkor milyet ajánlotok?

(#156098) Radnix


Radnix
senior tag

(#156099) Radnix válasza hitman77 (#156097) üzenetére


Radnix
senior tag

Hétről-hétre produkálni kellene egy kis volumen növelést: sorozatszám, ismétlésszám, vagy súly növelése úgy, hogy a 3 tényező szorzata kicsit nagyobb legyen, mint az előző héten. Igen ez a végtelenségig nem fokozható: ilyenkor a kezdeti szintnél egy hajszállal magasabb szintről újra kell kezdeni az előbbi folyamatot. Ezzel tudod kirugdosni a testedet az aktuális állapotából. Most csak szigorúan az edzésről beszélünk, de tudjuk, hogy nem csak azon múlik a fejlődés. Persze most még új visszatérőként az is elég, ha elmész a súlyok mellett, de egy kis plusz hatékonyság nem árthat!
Osztottra ne is válts egyelőre. Meghaladtuk már az 1 izom, 1 hét, 1 edzés sémát, de ha úgy kellemes az edzés és fenntartható az edzéskedv, akkor mégis azt javaslom. A rossz edzés, amire elmész jobb, mint a tökéletes, de végre nem hajtott terv.
A tesztoszteron fokozók nagyon hatékonyak, de "mint minden gyógyszer ezek is mellékhatásokat okozhatnak" (feltéve ha a törvénytelenül beszerezhető fajtáról beszélünk). Az üzletekben kapható tesztoszteron fokozó étrendkiegészítő szerek hatása a teológiai viták kedvelt témája. Anyagilag jobban jársz ha egy színes dobozból reggelente bedobsz 3 szem szőlőcukrot, a hatás viszont valószínűleg hasonló lesz.

(#156100) Zola007 válasza Radnix (#156098) üzenetére


Zola007
veterán

Szúrópróba szerűen le kellene tesztelni itthon is a terembe járókat és elküldeni 1 hónap közmunkára azt, akinek vényköteles gyógyszer nyomára bukkannak a vérében/vizeletében és nem tudja recepttel+orvosi papírral igazolni, hogy szednie kell.
Ezen kívül kifizettetném vele a vizsgálat árának ötszörösét, így 4 másik negatív vizsgálat nem kerülne pénzbe az államnak.

Egyből visszaesni minden terem izomtömege pár tonnával.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.