Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156101) Radnix válasza Zola007 (#156100) üzenetére


Radnix
senior tag

Tőled nem számítottam volna erre a paternalista kifakadásra Zola!

Nem értünk egyet, én is elmondom hogyan látom ezt a dolgot:
Felnőtt emberek azt csinálnak a saját testükkel, amit szeretnének, addig a pontig amíg másokat nem veszélyeztetnek vele.
Ha valaki aggódik a saját egészségéért akkor menjen el és vizsgáltassa ki magát rendszeresen. Minek is foglalkozzunk olyannal, akit a saját egészsége sem érdekel?
A társadalombiztosításba ne menjünk bele, mert nagyon messzire vezetne, felmerülhet a kérdés, hogy diszkrimináljuk-e a szerhasználókat, a dohányosokat, azokat akik egy meghatározott mennyiségnél több telített zsírt fogyasztanak... (bevallom mondjuk érdekes vita lehetne belőle)
Az izmos emberek létszámának csökkenése viszont kétségtelenül simogatná az egomat, de ezt nem érzem túl erős érvnek a megoldásod mellett! :DDD

(#156102) Zola007 válasza Radnix (#156101) üzenetére


Zola007
veterán

"addig a pontig amíg másokat nem veszélyeztetnek vele."

Pont itt van a bökkenő. Veszélyeztetnek vele másokat közvetve.
Mert hazudnak róla, elhitetik Pistikével hogy ha heti 5x szétbassza magát és szedi XY tápkieget, akkor izmos lesz (de inkább rokkant)

Nem érdekel a kokszosok egészsége :N
Azonban nem ártana ha megtisztulna egy kicsit ez a közösség, mert Debrecen egyik legnyugisabb termében edzek, de ma volt körülöttem legalább 10 ember, aki tele volt /van és látom, hogy a betévedő kezdők pedig úgy néznek rájuk mint valami félistenre.

Dohányosok se cigizhetnek közintézményben, vonaton, megálló 5 méteres körzetében
18 év alatt tilos venni, reklámozni, mert közvetve másokat veszélyeztetnek.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156103) K.Andras.Vfx válasza sutyesz96 (#156096) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

"Közgazdász vagyok, nem orvos/biológus."

Na látod, hogy akkor te is legalább annyira szakmai vagy mint én! :P A többi nem érdekel mert már tudom, te is egy tökéletes árja vagy, aki summa cum laude sutyesz96 néven végezte el a másokat kritizáló doktori fokozatát. ;]

(#156104) K.Andras.Vfx válasza HussarF (#156092) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Az a minimum, hogy a dietetikusok Albert Einsteinjeit a doktori címeikről szeretném azonosítani és csokorba gyűjteni, hogy tudjam ki milyen fokozattal fedezte fel az ősizomrobbanás alapvető fizikai törvényeit. :DDD

(#156105) Zola007 válasza K.Andras.Vfx (#156103) üzenetére


Zola007
veterán

Én biológus vagyok.
Mégse véleményezek egy cikket/videót, amin egy akkreditált analitikai labor munkatársai nyilatkoznak.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156106) Radnix válasza Zola007 (#156102) üzenetére


Radnix
senior tag

Pistike hiszékenysége meg az ő problémája.
Ha nem képes, vagy nem hajlandó a kritikus gondolkodásra, akkor magára vessen.
Mielőtt mindenki elkönyvelne darwinistának, azért megjegyzem, hogy ha épp a gyerekem menne le a terembe felhívnám rá a figyelmét, hogy természetes úton nem lesz belőle hegyomlás, ne legyenek illúziói.

Az én utópisztikus világomban nem lenne államilag szabályozva a teljesítménynövelő szerek piaca, viszont mindenki maga vállalná a felelősséget a döntéseiért. Na későre jár, pihenni is kell, nem okoskodok tovább. :D

(#156107) K.Andras.Vfx válasza Zola007 (#156102) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Nem vagyok benne biztos, hogy bármelyik kokszos hamarabb fog megmurdelni mint bárki aki napi fél órát áll valamelyik buszmegállóban várva valamelyik buszra, igazából sok vesztenivalója senkinek sincs. Sokan mondják azt is, hogy óóó a cigi milyen káros, de zárd be a garázs ajtót és füstöld teli pár doboz cigivel, és utána tedd ugyan ezt bármelyik autóval... :K Autó által kipufogott füst 20 perc után megöl bárkit a garázsban, képzelheted akkor mit szívnak be nap mint nap az emberek a buszra várva... Olyan mértékben szennyezett a környezet az ételek és minden egyéb, hogy sajnos a koksz használata már nem oszt és nem is szoroz igazából...

Egyetlen apró gázfröccs a piros lámpánál annyi mérgező anyagot bocsát ki, mint tíz doboz cigi elszívása, szóval tökmindegy, hogy dohányzik e valaki vagy sem, ahogy az is mindegy, hogy ember beszúr magába valamit vagy sem.

Sajnos az egészséges életmód nem valamiféle választás kérdése...

(#156108) Radnix válasza K.Andras.Vfx (#156104) üzenetére


Radnix
senior tag

(#156104) K.Andras.Vfx: Én okleveles víz-gáz szerelő vagyok immáron közel 30 éve, de sokat tájékozódom! Tudom, hogy a dolgok pedig amiket a tudósok leírnak azok megmásíthatatlan igazságok, amiket soha nem vonok kétségbe.

(#156109) K.Andras.Vfx válasza Zola007 (#156105) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Persze nyilván nem véletlen mondják azt amit, amit egy cég mond az meg általában szimplán csak marketing, azt akarják hogy jobban fogyjon... Nem az érdekli, hogy mit tud az a termék hanem az, hogy minél többet adnak el annál nagyobb a profit. Így működik a kapitalizmus.

(#156110) K.Andras.Vfx válasza Radnix (#156108) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Jó de itt azért nem a mindenki által jól ismert angol tudósokról van szó :DDD , akik a delphoi jósdát is megszégyenítő jóslatokat adnak ki az ősrobbanás megelőző és azt követő 50 milliárd év között... ;]

(#156111) hitman77 válasza Radnix (#156099) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Köszönöm a választ. A súlyokkal megyek feljebb. Lassan néhány gyakorlat esetén a régen használt közelébe érek.
Marad a teljes edzés minden alkalommal. Egyenlőre nem találtam okot rá hogy osztottra térjek át. Igazából azt sem értem hogy régen miért így edzettem. A 168 órából nagyon sokat vesztegettem el így pihenésre.
Természetesen a legális tesztoszteron fokozókról kérdeztem. Sejtettem hogy nem sok hatásuk van, de a Shop-ok oldalán néhányan pozitív hatásokról írnak. Lehet hogy csak placebó?

(#156112) Apollyon válasza K.Andras.Vfx (#156107) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez nem volt jó példa, ugyanis a dohányos is ugyanúgy beszívja a szennyezett levegőt mint a nem dohányos. Erről eszembe jutott, hogy egyszer mondta egy dohányos ismerősöm, hogy ő egészségesebbnek számít mint a passzív dohányosok, ugyanis ő mint dohányos, füstszűrőn keresztül szívja a füstöt. :D

Egyébként ez a dohányzás érdekes dolog, rá van rakva minden termékre nagy betűkkel, hogy meghalsz, ronda leszel, büdös, mindenféle gusztustalan képeket is raknak rá, mégis kb. telibexarják, ugyanúgy dohányzik mindenki tovább. Ennél többet már tényleg nem lehet amúgy a dohányzás ellen tenni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156113) CptAdamica válasza K.Andras.Vfx (#156107) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor ne nézd meg egy 30+ éve dohányzó és nem dohányzó tüdejét, mert igencsak megfogsz lepődni.

Megyen!

(#156114) S e t h válasza Apollyon (#156112) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az embernél butább állat nincsen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#156115) Jim-X válasza S e t h (#156114) üzenetére


Jim-X
őstag

Ja :DDD

A játék az nem játék!

(#156116) Angel2014 válasza HussarF (#156092) üzenetére


Angel2014
addikt

;]

Annyira hogy az egyetlen nőnemű tagot " Cassidey-t" is elüldöztétek! Tényleg mi lehet vele? :F

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156117) sutyesz96 válasza K.Andras.Vfx (#156103) üzenetére


sutyesz96
őstag

Látom te még általános alsóban, a szövegértelmezésen is megcsúsztál. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156118) Ijk


Ijk
nagyúr

Látom újabb tudós érkezett a topikba. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#156119) Zola007 válasza Radnix (#156106) üzenetére


Zola007
veterán

nem darwinista vagy, hanem. túlzottan optimista :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156120) K.Andras.Vfx válasza Apollyon (#156112) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

De jó példa ugyanis ma már az egyik legnagyobb egészségügyi problémát a légszennyezettség okozza sok nagyvárosban... És ez független attól, hogy ki cigizik meg ki nem. Szóval minden autóra ki lehetne tenni ugyan ezeket a riasztó képeket meg adatokat, vagy akár elütött kölykök képeit... Persze ezzel nem azt mondom, hogy a cigi ettől jó vagy hogy nem dob rá pluszban, csak azt mondom, hogy az egészséges életmód az akkor sem választás kérdése egy nagyvárosban, akkor is be fogod szívni a méreganyagokat, ha tetszik ha nem és akkor is milliók halnak meg évente a légszennyezés okozta betegségekben, pl rák, ha a fene fenét eszik is. :K

(#156121) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok.

Van egy olyan gyanúm, hogy a protein shake-m pattanásokat okoz rajtam. Valaki találkozott már ilyennel? Nincsen semmilyen tej/laktóz allegiám/érzékenységem. Ha váltanék másik fajtára, megoldaná a problémát?

(#156122) Tamoo válasza Dinter (#156121) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ha nem tej, laktóz .... akkor csak a homok lehet. :DDD

(#156123) mike1334 válasza Dinter (#156121) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem a laktózmentes is, erre varrjál gombot :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156124) MATEO6600 válasza mike1334 (#156123) üzenetére


MATEO6600
őstag

Tejfehérje-érzékenység?

(#156125) mike1334 válasza MATEO6600 (#156124) üzenetére


mike1334
veterán

Nemtom..sose vizsgáltattam. Sima bó'ti tejtől nem szokott különösebb gondom lenni, igaz nem is iszom literszám...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156126) MATEO6600 válasza mike1334 (#156125) üzenetére


MATEO6600
őstag

A bolti tej 1%-ban tartalmaz tejfehérjét, a protein por ~75-80%-ban :)
Nagyon egyszerű kipróbálni:
1 hónapig nem iszol tejsavót.
Vagy ha nem megy a megvonás, akkor veszel fél-1 kiló marhafehérjét és azt iszod, aztán megnézed van-e javulás.
Vagy allergológus, csak arra költeni kell.

[ Szerkesztve ]

(#156127) mike1334 válasza MATEO6600 (#156126) üzenetére


mike1334
veterán

Én hónapok óta nem iszok fehérjeport :D
Nem gyúrok, csak volt egy erősebb fogyás, amikor az evés sem ment, és ezzel próbálta pótolni a hiányzó fehérjét/kalóriát..pár hete merült fel megint bennem, hogy kellene vmi alternatíva, mert megint fogytam..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156128) Zola007 válasza MATEO6600 (#156126) üzenetére


Zola007
veterán

"elvonás" tejsavótól?
az 'osztán sziklaszilárd jellemre vallhat :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156129) MATEO6600 válasza Zola007 (#156128) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én mikor abbahagytam a "fehérjézést" saját magamon érzékeltem az elvonási tüneteket, már ha annak lehet nevezni őket. Édesség iránti vágy fokozódott, ilyenekre kell gondolni. Jobban kívántam a csoki és hasonló hülyeségeket, amit kevésbé szerencsés fogyasztani. A fehérjével letudom az ilyen sóvárgást.

(#156130) HussarF válasza Zola007 (#156128) üzenetére

A tápkieg gyártók kokaint raknak bele, hogy ne tudd letenni ;]

(#156131) aelod válasza MATEO6600 (#156129) üzenetére


aelod
veterán

Egyáltalán nem tapasztaltam ilyent amióta csak heti 3x40g protein fogyasztok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156132) Jim-X válasza HussarF (#156130) üzenetére


Jim-X
őstag

Melyikbe? ;]

A játék az nem játék!

(#156133) MATEO6600 válasza aelod (#156131) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nem is állítom hogy népbetegség.
Heti 3 vs havi 0 között azért óriási különbség van.

(#156134) HussarF válasza Jim-X (#156132) üzenetére

Amelyiknek 25ezer kilója :DDD

(#156135) Zola007 válasza HussarF (#156130) üzenetére


Zola007
veterán

B*szki, eddig fel se tűnt :Y

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156136) HussarF válasza Zola007 (#156135) üzenetére

A BCAA-k meg japán jen árfolyamon vannak megadva. Okos, dolog, safe-haven valuta ;]

(#156137) Jim-X válasza HussarF (#156136) üzenetére


Jim-X
őstag

Pedig a BCAA-t mg-ban szokas megadni, nem? :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#156138) Zola007 válasza Jim-X (#156137) üzenetére


Zola007
veterán

de csak az ampullásat

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156139) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#156135) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Akkor mar megvan miert okoz fuggoseget xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156140) Zola007


Zola007
veterán

Na mivan pupákok, mindenki azt hiszi zárva van a topik is mint a boltok?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156141) Shingen válasza Angel2014 (#156116) üzenetére


Shingen
addikt

Te követted az instáját, tájékoztass te minket, mi a szitu vele..............

風林火山

(#156142) Zola007 válasza Shingen (#156141) üzenetére


Zola007
veterán

nem írhat le róla semmit a fórumba
tiltja a távoltartási végzés
:)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156143) marked one94 válasza Zola007 (#156140) üzenetére


marked one94
őstag

Minjdárt megyek edzeni, szerencsére megvan a teremkulcsa ;]

You'll Never Walk Alone

(#156144) Zola007 válasza marked one94 (#156143) üzenetére


Zola007
veterán

Úgy sem bírsz egyedül hazavinni semmit, akkor mitől féljenek? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156145) mike1334


mike1334
veterán

Na, most megint nem jó a tojás..
Eldönthetnék már végre.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156146) Zola007


Zola007
veterán

Never skip forehead-day: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156147) marked one94 válasza Zola007 (#156144) üzenetére


marked one94
őstag

ezért vannak az edzőtársak nem? :P

De ha minden összejön nyáron akkor végre lesz egy kis sajáttermem :B Milyen jó is az erőemelés hogy elég pár dolog hozzá ;]

You'll Never Walk Alone

(#156148) Zola007 válasza marked one94 (#156147) üzenetére


Zola007
veterán

végül is csak vagy 500ezer forintot költesz rá évente, amiben nincs benne a bérlet ára ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156149) bigmasterg válasza Zola007 (#156148) üzenetére


bigmasterg
addikt

Akkor egy átlag hiszékeny gyúrós tápkieg kiadását inkább ne is próbáljuk meg összeszámolni. :)

(#156150) Zola007 válasza bigmasterg (#156149) üzenetére


Zola007
veterán

hagy el
néha elmegyek a Biotech és Scitec boltok előtt és hallom koppanni a forintokat a budiban.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.