Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156701) nepszter1


nepszter1
addikt

A crossfittesek miért raknak a szájukra tapaszt miért jobb az orron lélegezni?

(#156702) marked one94 válasza nepszter1 (#156701) üzenetére


marked one94
őstag

Crossfittereket nem lehet megértené enged el 😀 valamivel mindig kikell tűnniük a tömegből.

You'll Never Walk Alone

(#156703) Angel2014 válasza aelod (#156642) üzenetére


Angel2014
addikt

Csak nem kevés a vitamin? Szerintem nem...lehet ez más is pl allergia?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156704) Zola007 válasza nepszter1 (#156701) üzenetére


Zola007
veterán

Nem tudom, de jól teszik :)
_______

Egyébként más légzéstechnikát igényel és az orrlégzés fejlesztésére használják hosszútávos futó és kerékpárversenyzők is.
_______
Másrészt meg a crossfit egy jó öszvér sportág, csak a célközönség egy része divatból csinálja, nem azért mert az jó neki.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156705) marked one94 válasza Zola007 (#156704) üzenetére


marked one94
őstag

CF-es mémek a legjobbak [link]

You'll Never Walk Alone

(#156706) aelod válasza Angel2014 (#156703) üzenetére


aelod
veterán

Ez valami vírus, melóban is terjeng, ismerősöknél is.

(#156701) nepszter1

Apropó Crossfit

Dana Linn Bailey Hospitalized After Getting Rhabdo From Crossfit Overtraining

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156707) Zola007 válasza aelod (#156706) üzenetére


Zola007
veterán

biztos nem volt hozzászokva a kemény edzésekhez

oh, wait....

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156708) brownus válasza aelod (#156706) üzenetére


brownus
veterán

mi az a rhabdo??

tegnap megvolt az első UH kezelés, a kezelés alatt is fájt egy picit, utána egész este éreztem a vállam. ma reggelre már érezhetően jobb, örülés van :) jó lesz ez :)
ja, az egész 5 perc

(#156709) aelod válasza brownus (#156708) üzenetére


aelod
veterán

A rhabdomyolysis a vázizomzat károsodásával, szétesésével, pusztulásával járó megbetegedés, amely az izomzat myoglobin proteinjének a vizeletbe történő kiválasztódásával jár.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156710) HussarF

(#156711) kk831228


kk831228
addikt

Zola007:

Csináltattam vérképet és elég magas lett a kreatin - kináz értéke...

Tudsz erről valamit...? 🤔 :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#156712) Tamoo válasza kk831228 (#156711) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Vérvételre is úgy kellene elmenni, hogy nem edz az ember előtte legalább egy de inkább két hetet. :D Nem úgy hogy előző nap odaver.

(#156713) Zola007 válasza kk831228 (#156711) üzenetére


Zola007
veterán

Attól függ mennyi az a magas.
Én is magasnak számítok, de nem egy NBA edzőtárborban.

Mikor edzettél előtte?
Vannak low- és high-response egyének, ezt el kell fogadni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156714) flash- válasza nepszter1 (#156701) üzenetére


flash-
veterán

vagy ez
Oxygen Advantage
[link]
Nagyon elismert szakember magyarországon Lakatos Péter, ő (is) viszi ezt, nincs tapasztalatom a
(persze nem tudom hogy a kutatások amiket idéz milyen szintűek, stb de valószinű hatékony)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#156715) kk831228 válasza Zola007 (#156713) üzenetére


kk831228
addikt

Ha hazértem megírom... Előző nap edzettem... De nem szakadtam meg... ;] Izomláz mondjuk volt pici...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#156716) Angel2014


Angel2014
addikt

Ilyet használt már itt valaki? [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156717) HussarF

Bohos Kornél megtalálta az intellektualitását tükröző munkát. [link]

(#156719) inferno88 válasza Angel2014 (#156716) üzenetére


inferno88
őstag

Úgy néz ki, mint valami hardcore anális izgató készülék. Vagy csak én vagyok nagyon elborult elme.

Semper fi!

(#156720) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok!

85 kg voltam, 20% testzsírral, naturálon! Elhatároztam sok év edzés után, hogy lediétázok egy 10%-ot hogy megnézzem milyen ha kockás a hasam. Tartottam a diétát, de valami félrement, pedig szóról-szóra mindent betartottam! 1700 kalória, 2g protein, 2g ch, minimális zsír. Ezt tartottam 6 hónapig de az lett belőle hogy 85kg-ból a 76-os cél helyett 70 lettem! Annyira belejöttem a diétába hogy már mások szóltak rám hogy gond van. Ezt kellene kijavítani! Izom szerencsére nem annyira sok ment le. Mit kéne most csinálnom, mit kellene emelnem és hogyan hogy ne raktárazzam be a zsírt és nézzek ki szarabbul mint előtte?
Tudom, hülye voltam, de nem volt egy értelmes ember aki szólt volna vagy segítséget adott volna. Kritikát is elfogadok, de jó lenne valami kis segítség. Kösz előre is!

(#156721) Jim-X válasza Sholom (#156720) üzenetére


Jim-X
őstag

Egyel tobbet :K ;)

A játék az nem játék!

(#156722) Woodslave válasza Sholom (#156720) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát ha 85 kg voltál 20% tzs-al akkor 68kg a zsírmentes tömeged, most vagy 70kg sok izom nem ment le... Gondolom :D Milyen magas vagy?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156723) Sholom válasza Woodslave (#156722) üzenetére


Sholom
tag

Ja, szálkás vagyok mint egy kárászraj :D Előtte se gondoltam magam izmosnak mert fedett voltam, ilyen konyhásnéni forma karral. Most legalább szeparáltan látszanak az izmok, csak kicsi vagyok.

174 vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#156724) Woodslave válasza Sholom (#156723) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor mi a baj. Egyél kicsit többet menjél fel 75-re aztán örüjjé :K naturálban száljásan nem leszel túl nagy soha

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156725) Sholom válasza Woodslave (#156724) üzenetére


Sholom
tag

Ja sajnos nem leszek. Hogyan menjek fel 75-re, az lenne a kérdés? Protein nyomjam feljebb, cht vagy a zsírt? Vagy arányosan mindent? 2200 kalória?

(#156726) Woodslave válasza Sholom (#156725) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem ch. Fehérje 2gr elég. Zsír se kell sok. Mehet a ch :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156727) Sholom válasza Woodslave (#156726) üzenetére


Sholom
tag

Ok kösz! Rádobok így első körben egy 100g cht.

(#156728) Zola007 válasza Sholom (#156720) üzenetére


Zola007
veterán

egy kép nem ártana, mert a diéta és a tömegelés általában nem csak a testzsír, hanem az objektivitás rovására is megy.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156729) Sholom válasza Zola007 (#156728) üzenetére


Sholom
tag

Nem akarok bekerülni “AZ ALBUM”-ba :D

(#156730) Jim-X


Jim-X
őstag

Edzestechnikai (OFF :DDD ) kerdes:
Heti 3 napos osztott edzestervem van. Kimaradt az elso ketto, maradt a pentek egy edzesre. Ti mit csinalnatok? A program szerinti edzest lenyomni, vagy esetleg egy egesz testes "rendkivuli" edzes? :F :D

A játék az nem játék!

(#156731) Apollyon válasza Jim-X (#156730) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem ha kimarad egy edzésnap totál, akkor tolódik az egész, nem hagyok ki semmit.

Amit írsz, az viszont olyan, mintha elfelejtetted volna bevenni a szívgyógyszert tegnap, ezért ma kettőt veszel be a biztonság kedvéért. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156732) Zola007 válasza Jim-X (#156730) üzenetére


Zola007
veterán

Lenyomod a péntekit, jövő héten folytatod menetrend szerint.
Az edzésprogramozási hierarchia így néz ki:
⚫ makrociklus
⚈ mezociklus
● mikrociklus
• edzés
. gyakorlat

Alulról fölfelé alárendelve a következő szintnek. Tehát ha az egyik borul, akkor úgy kell intézni, hogy a következő szintet ne érintse.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156733) aelod válasza Sholom (#156720) üzenetére


aelod
veterán

Kalóriát minek számolod? Ezt sosem értettem, hogy miért kell számolni. Protein, szénhidrát, zsír az amit számolni kell.
Tehát ha jól értettem fogtad magad és hasraütés szerűen belőtted ezeket a makrókat és ezt csináltad nagyon sokáig. Miért nem vetted el fokozatosan a cht? Edzést nem írtál, kardiot nem írtál így ott is lehetnek bajok. Legközelebb keress fel valakit aki ért hozzá. A súly is mellékes amúgy mert nézhetsz ki 75 kilósan szarul de nézhetsz ki 80 kilósan jól is.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156734) HussarF válasza Zola007 (#156732) üzenetére

Jól alkalmazod a mélységben tagolt védelem elvét. Nem érdekel egy állás az atomenergia iparban a nukleáris biztonság területén? ;]

(#156735) Sholom válasza aelod (#156733) üzenetére


Sholom
tag

Szia. Köszi.
Azért nem hasraütés szerűen mert 10+ év edzés tapasztalattal nagyjából tudtam mi az az érték amitől megindul a fogyás. Viszont amit el is ismerek, a diétában nincs tapasztalatom, mindig a tömegelés volt a problémám, inkább zabálnom kellett (ilyen 4x kilósan kezdtem el edzeni). Igen, fokozatosan kellett volna elvenni, ehelyett tudtam hogy a 2g az nálam hatni fog és rámentem. Kalóriát nem annyira számolom, csak viszonyításképpen egy összesítésnek segít. Nem az alapján eszek hanem a makrók szerint.
Kardió heti 5x 30 perc bicikli, mindig ennyit csinálok, diétán kívül is, elhagyni nem szeretném. Edzés heti 5, intenzív kisebb súlyos edzés (kisebb azt jelenti nálam hogyha 40-es kézisúlyzóval megy 4x6, akkor 35-össel nyomok inkább 4x10-et). Osztásom: hétfő mell, kedd hát, szerda láb, csütörtök váll törzs has csuklya, péntek kar.

Valóban segítséget kellett volna kérni, de már elkúrtam. Így 70 kilósan jól nézek ki mások szerint is, csak beesett az arcom mint aki versenyre készül és kisebb lettem. Ha ugyanez a forma összejönne 75 kilósan az lenne a megfelelő szerintem. Naturálba valószínű nem tudok annál több lenni jó kondicióval.

[ Szerkesztve ]

(#156736) Jim-X válasza Zola007 (#156732) üzenetére


Jim-X
őstag

Koszi Zola :R

Azert lehet innen jo dolgokat is felcsippenteni :K ;]

A játék az nem játék!

(#156737) Zola007 válasza HussarF (#156734) üzenetére


Zola007
veterán

Vodkában fizetnek? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156738) HussarF válasza Zola007 (#156737) üzenetére

A bértárgyaláson múlik ;]

(#156739) Angel2014 válasza inferno88 (#156719) üzenetére


Angel2014
addikt

;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156740) Woodslave válasza aelod (#156709) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van egy elég gyenge fizikumú kollégám. Egyszer elkezdett otthon fekvőzni. Megcsinált 100-at és kiderült hogy anyagcsere betegsége van és ennyitől rhabdot kapott. Kórházba is került. Mondta tök csúnyán néztek rá hogy koxol. Van vagy 60kg :C :D

Lehetne mém b+ :DD ki akarta gyúrni magát 50 fekvőtől rhabdot kapott

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156741) HussarF válasza Woodslave (#156740) üzenetére

(#156742) Woodslave válasza HussarF (#156741) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R :C pont igy kepzeltem el :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156743) CptAdamica válasza inferno88 (#156719) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is ez ugrott be. Velünk van a baj. ;]

Megyen!

(#156744) Möhe


Möhe
addikt

sziasztok!

Fú de régen voltam itt.
Páromat megtalálták ezzel a Lifetilt-es kajával, illetve ismerőse ezzel fogyott le szép eredménnyel.
Viszont eléggé túlárazás szagúnak tűnik a dolog,és a kínált csomagokban semmi extrát nem látok, a szép fantázianeveken kívül.
A "megszokott" fehérje/BCAA/halolaj/stb dolgokat máshol harmad pénzért szoktam venni.

Jól látom a dolgot,hogy egy kis utánajárással ugyan azt megkapom csillivilli cukormáz nélkül?

köszi

(#156745) patex1983 válasza Möhe (#156744) üzenetére


patex1983
őstag

Jól.

X

(#156746) HussarF válasza Möhe (#156744) üzenetére

LIFET!LT: 1,3 MILLIÁRD BEVÉTEL, MINIMÁLBÉRES BEJELENTÉS!

Nekem is annyi rémlik a Lifetilt-ről, mikor beindult, a srác nagyon szidta a tápkieg gyártó cégeket, hogy mekkora átbaszás, stb. Asszem a Scitec-kel komolyabb jogi vitába is keveredett, aminek hatására néhány cikkét el kellett távolítania. Aztán, ahogy rémlik, amint bekerült ő is a bizniszbe, gyorsan változott az attitűdje.

(#156747) Ļantos


Ļantos
aktív tag

Erről a lifetiltről még nem hallottam, most megnéztem, ránézésre egy szar, egy kamu, egy átbaszás. Minek kell erről egy szót is írni akárhol? Mennyi naiv lusta trehány ember van aki megveszi ezeket a parasztvakításokat, nem is értem. Én is túlsúlyos voltam évekkel ezelőtt, nem szedtem be semmi ilyen marhaságot amit ezek árulnak, mégis jobb a formám mint ennek az alapító csigatestű majomgyereknek.
🤮

(#156748) HussarF válasza Ļantos (#156747) üzenetére

*setestű

Kérlek használjuk a topic szakfogalmait, ne ilyen laikus módon írkáljunk ;]

(#156749) Ļantos válasza HussarF (#156748) üzenetére


Ļantos
aktív tag

:DDD :DD

(#156750) Apollyon válasza HussarF (#156746) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Lol, én se hallottam erről a tagról, de ezekszerint ő is n+1 aki pénzért eladta a lelkét.
De vicces, hogy valahol a bunnyra ismertem rá olvasás közben, neki sincs semmi ilyen szakképesítése (vagy van?) és mégis ő az egyik legnagyobb edzős/kajálós megmondóember (medvedisznóember). :D

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.