Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155751) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#155728) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ezzel csak az a baj h kb a szajtek maszkli bics menszbuzik versenyen is kb ugyanez a helyzet.
Sot mar jo regota cuccolnak meg a bikinimodellek is. Vagy mondhatnank h meg azok is akik el se jutnak oda h versenyezzenek. Mondjuk ott mar ritkabb h valaki 6-8 kurat letoljon 2 ev alatt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155752) EXA


EXA
aktív tag

Sziasztok! Szed itt valaki Opti-Men multivitamint?

(#155753) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#155751) üzenetére


Zola007
veterán

Csak a dózis nem mindegy.
A középtávfutók is cuccolnak, csak míg ők a normál tesztoszteron termelés 1-1.5x mennyiségét viszik be hetente, egy IFBBika 40-50-szeresét.
Van itthon olyan testépítő, aki 3 éve nem tartott szünetet

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155754) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#155753) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom, regebben ilyen 7-8x-os dozisokrol beszeltek. de mondjuk hozza kell tenni h amennyire hamisitjak mar el is hiszem h 5x annyit beszednek h erjen valamit

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155755) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#155754) üzenetére


Zola007
veterán

Egy átlag férfi naponta 5-7 mg tesztoszteront termel, ez heti 35-50 mg
Legtöbb Pro 1000mg felett tol hetente
Palumbo heti 2100mg-ot tolt, ez 40-60x annyi, mint a normál endogén teszto

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155756) D3W1L3 válasza Zola007 (#155753) üzenetére


D3W1L3
tag

viccelsz? 3 éve? ma már senki nem tart szünetet, max. 3000mg tesztó helyett csak 1000 megy 😃.

(#155757) aelod válasza Zola007 (#155755) üzenetére


aelod
veterán

Aztán szépen kialakított egy brandet vele, Palumboism 😂😂

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155758) Jim-X válasza aelod (#155757) üzenetére


Jim-X
őstag

Az nem a teszto miatt volt ;]

A játék az nem játék!

(#155759) David75 válasza Zola007 (#155755) üzenetére


David75
őstag

Lehet még az se lenne akkora gond, ha mondjuk ne szedne/szúrna 14 másik cuccot.

Én azon szoktam gondolkodni, hogy ha ezek is élnek 40-50 évet. Akkor egy hobbi kokszos aki csinál 1-2 kúrát évente ésszerű adagokkal azt mér kezelik úgy mintha legalábbis drogozna/cigizne/inna egyszerre.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#155760) Apollyon válasza David75 (#155759) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha nem reklámozod 5 méterenként, a kutyát nem érdekli hogy te most szúrod magad vagy sem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155761) Zola007 válasza D3W1L3 (#155756) üzenetére


Zola007
veterán

Nem viccelek, én csak annyit tudok, ami mondanak az ismerősök.
Profik közül biztos van aki már ki se húzza a tűt, csak a fecskendőt cseréli rajta :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155762) aelod válasza Zola007 (#155761) üzenetére


aelod
veterán

Nincs üres járat. A szinten tartó is másnak egy kúrája. Itt kezdődnek a bajok.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155763) Zola007 válasza David75 (#155759) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt gyógyszerész ismerőssel kitárgyaltuk, tulajdonképpen gyógyszeripari minőségű, moderált adagoknál (versenyzői dózisok töredéke) megfelelő support (kaja, regeneráció, havi labor és orvosi kontroll) mellett kicsi a rizikó. Csak ugye a gond ott kezdődik, hogy mikor látják hogy 1 hónap alatt jött az a tömeg, mint előtte naturál kínkeserves 1 év alatt, akkor nem bírnak megállni és még egy kicsit....még egy kicsit....hoppá, túltoltuk, Béláim.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155764) BÁ Nutrition válasza aelod (#155762) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom, Molnar Peti pl elegge megszokott zuhanni, latvanyra legalabbis mindenkeppen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155765) aelod válasza BÁ Nutrition (#155764) üzenetére


aelod
veterán

Csodálkozol? Éves szinten 7-8-9 versenynél? Alap.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155766) K.Andras.Vfx válasza BÁ Nutrition (#155764) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

De egy ilyen szinten mennyit lehet keresni mondjuk?

Az szemmel látható, hogy még maga a kalória mennyiség amennyit megesznek, még az is alapjáraton káros, hiszen nincsenek tiszta élelmiszerek, mindegyikben vannak szennyeződések és a zöldségekben van talán a legtöbb a különböző permetező szerek és egyéb kemikáliák miatt amivel kezelik azokat... Ilyen paradicsomok meg paprikák és szép zöldségek csak a mesében léteznek... Szal ha valaki 5X annyit eszik mint egy átlag ember akkor 5X annyi méreganyagot is kell feldolgozni a májának és egyéb szerveinek, amelynek következménye hosszú távon nagyon káros. És akkor itt még nem volt szó a nagy mennyiségű szteroid hatásairól...

(#155767) Pocee válasza EXA (#155752) üzenetére


Pocee
senior tag

szed

Mr.Brightside

(#155768) aelod válasza K.Andras.Vfx (#155766) üzenetére


aelod
veterán

Aki azt lesz testépítő mert sok pénzt akar keresni az hülye.
Ó baszki felejtsük már el ezt a mi az egészséges meg mi nem az mi éri meg meg mi nem éri meg :W Ha így velekedsz attól még lesz versenyzés, versenyszerű sport. Ugyanúgy beszúrják, megeszik, izmosak, nyernek veszítenek, meghalnak, lenyomorodnak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155769) Zola007 válasza K.Andras.Vfx (#155766) üzenetére


Zola007
veterán

http://www.thedailyrecords.com/2018-2019-2020-2021/world-famous-top-10-list/celebrities/richest-bodybuilders-world-net-worth/16099/

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155770) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Végre elértem első mérföldkövemet, tavaly október közepén ~111kg-ról indultam. Mondjuk igazán akkor indult be a sztori, miután átváltottam csak zabkására reggelente a sok szar helyett.

Megyen!

(#155771) K.Andras.Vfx válasza aelod (#155768) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

"Aki azt lesz testépítő mert sok pénzt akar keresni az hülye."

Vannak azért hülyébbek is, pl akik azért akarnának pro testépítők lenni hogy semmit ne keressenek...

Felejtsük már el azt a bornírt baromságot, hogy a pro testépítők nem akarnak pénzt keresni, és vagy hogy nem a siker meg az azzal járó anyagi lehetőségekért csinálja, mert én azt nem eszem meg! :DDD

"Ó baszki felejtsük már el ezt a mi az egészséges meg mi nem az mi éri meg meg mi nem éri meg"

Miért kéne elfelejteni, ha nem mérlegel az ember az életben akkor nagyon könnyen bajba kerülhet, ugyan ilyen mérlegelés kérdése az is, hogy valaki kábítószer kereskedőnek áll e, lehet 3 de lehet hogy 5 évig tele lesz pénzzel, csak ha elkapják akkor kap érte vagy 15 évet, csak itt a mérlegelés kérdése az, hogy felmondja e a szolgálatot az összes szerved. :U

[ Szerkesztve ]

(#155772) marked one94


marked one94
őstag

490 :Y :Y

You'll Never Walk Alone

(#155773) HussarF válasza marked one94 (#155772) üzenetére

Mondjuk a mélység inkább magasság volt, de elvenni én sem mertem volna, még megcsapkod a végén :D

(#155774) aelod válasza K.Andras.Vfx (#155771) üzenetére


aelod
veterán

Ez az ő döntésük, hogy mit tesznek meg azért, hogy sikeresek legyenek és még pénzt is keressenek. Vészmadárként károgni, hogy ez káros stb. unalmas már egy kicsit...ettől neked amúgy jobb lesz? Vagy nem értelek... Komolyan.

Semmivel nem károsabb mint bármelyik versenysport. Vagy akár az autóversenyzés. Tudták, tudják, hogy bármikor baj lehet mégis rajthoz állnak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155775) K.Andras.Vfx válasza aelod (#155774) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Én nem károgtam csak leírtam a véleményem, károgni te károgtál mert szembesültél azzal, hogy más embereknek lehet más is a véleménye. :DDD

(#155776) HussarF válasza K.Andras.Vfx (#155775) üzenetére

És amúgy izmos vagy? ;]

(#155777) aelod válasza K.Andras.Vfx (#155775) üzenetére


aelod
veterán

Lehet más csak unalmas folyton erről olvasni itt, hogy megmondó emberek ítészt játszva megírják, hogy mi éri meg és mi nem... ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155778) EXA válasza Pocee (#155767) üzenetére


EXA
aktív tag

Egy kicsit megvagyok kavarodva,mert ha jól látom 2 fajta létezik ebből a vitaminból, az egyikben 70+ összetevő van, míg a másikban 40. Itthon nálunk melyiket árulják? Vagy ez boltfüggő?

[ Szerkesztve ]

(#155779) gyuri860213


gyuri860213
tag

Holnaptol dieta, also hangon egy tizest le kene dobni. Kezdesnek 2200kcal val inditok. Erdemes mar az elejetol ch hintaztatast csinalni vagy hagyjam meg a vegre mikor mar docogosebb/ lassabb az anyagcserem? Makrok:p200/ch220/zs45 vagy valami ilyesmi, meg nem jegyeztem meg:)

(#155780) aelod válasza gyuri860213 (#155779) üzenetére


aelod
veterán

Cél, idő eredmény függő.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155781) Zola007 válasza marked one94 (#155772) üzenetére


Zola007
veterán

b+, azok spotterek megint :W
hát komolyan nem bírnak odarakni 5-6 gorillát mikor valaki majd 500-be guggol bele?

azok a srácok jó ha 300-at meg tudnak fogni

#155773) HussarF: megvolt a mélység, csak mikor valakinek akkor a combja, mint a te/én egész felső testünk, akkor szemből nem látni rendesen, hol van a "crease"
Azért van 3 bíró különböző szemszögből

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155782) K.Andras.Vfx válasza aelod (#155777) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Ha untat akkor az bizony a te problémád nem másoké. :P Engem ha valami untat akkor vagy elkapcsolom a tévét és vagy nem olvasom el nem reagálok rá. Ilyen egyszerű a képlet, ha valami untat lépd át... Értve? ;)

(#155783) gyuri860213 válasza aelod (#155780) üzenetére


gyuri860213
tag

Cél:-10kg (kezdesnek)
Idő: 12 hét
Eredmeny: heti 1kg de ez nem volt mindig tarthato tavaly sem.

(#155784) K.Andras.Vfx válasza HussarF (#155776) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Olyan szálkás vagyok mint egy hekk, még a halat is hallal eszem. :P

(#155785) tibcsi0407 válasza gyuri860213 (#155783) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kardiozni akarsz mellé?

https://utdetailing.hu/

(#155786) Pocee válasza EXA (#155778) üzenetére


Pocee
senior tag

ez jó kérdés,én nem szoktam ennyire utánanézni...állítólag így is a java megy a wcbe,
Sztem engedd el ezt a kérdést,ha csak nem vagy allergiás valamelyik összetevőre.

Mr.Brightside

(#155787) aelod válasza K.Andras.Vfx (#155782) üzenetére


aelod
veterán

Nem én akadtam fent azon, hogy megéri e ha szúrsz és pro leszel just sayin'...
Elkapcyoltalak untatsz nagyon. 😉

(#155783) gyuri860213

Itt kezdődnek a bajok, hogy ha kalória alapján lövöd be a diétát. Ha ismered a makróid akkor szépen fokozatosan kezded elvenni a cht mondjuk 30-40-50 grammosával. Ez is egyén és cél függő. A tükör úgyis megmutatja, hogy változik a forma és nem a testsúly az ami lényeges elsősorban.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155788) K.Andras.Vfx válasza aelod (#155787) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Ideje volt már, mert kurva unalmas, hogy mindenhol van egy két paraszt aki azt gondolja, hogy egy nyilvános fórumon megszabhatja másoknak miről beszélhetnek és miről nem... :P

(#155789) aelod válasza K.Andras.Vfx (#155788) üzenetére


aelod
veterán

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155790) Casanova*


Casanova*
veterán

Hey srácok! Megint fáj a könyököm. :( Voltam terápiás kezelésen,sportorvosnál. Szedtem rá gyógyszert,pihentettem 3 hétig. Elmúlik,de mindig újra elkezd fájni. Pedig már kisebb súlyokkal tricózok. Kenegettem minden szarral. Szedtem rá ízületvédőt is. Valakinek valami ötlet?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#155791) Pfiucska válasza Casanova* (#155790) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Amator kerdes lesz, de probaltad mar magasabb ismetlesszamokkal edzeni? 15-20 vagy akar meg tobb?
Szerk: irtad,hogy kisebbek a sulyok 😅

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r

(#155792) Casanova* válasza Pfiucska (#155791) üzenetére


Casanova*
veterán

Kb. 15 ismétléseket csinálok. Most lejjebb veszem a súlyt és 20-25 ismétléseket csinálok.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#155793) medica válasza Casanova* (#155792) üzenetére


medica
senior tag

Távgyógyászatban Tihanyi úr a kompetens.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#155794) Casanova* válasza medica (#155793) üzenetére


Casanova*
veterán

Hogy mi? 😁 Ezt nem vágom.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#155795) Zola007 válasza Casanova* (#155792) üzenetére


Zola007
veterán

én nem erőltetném a 20-25 ismétléseket, valószínűleg a mostani problémát is a túlhasználat okozta

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155796) aelod válasza Zola007 (#155795) üzenetére


aelod
veterán

Vagy esetleg rossz kivitelezés is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155797) marked one94 válasza Zola007 (#155795) üzenetére


marked one94
őstag

Az a jó ha fáj nem? ;]
Amúgy nekem a könyök fajasomat a rossz vall mobilitasom okozta. Igy lehet nem csak a könyöknél kell keresni a problémát.

You'll Never Walk Alone

(#155798) Zola007 válasza aelod (#155796) üzenetére


Zola007
veterán

Az is túlhasználat
A test azért enged meg egy mozgást egy adott tartományban, mert evolúciósan volt haszna.

Csak az emberi testet nem kötött pályás, súly alatti mozgásra tervezték.

Edzőtermi gépek és gyakorlatok 70%-a olyan mozgásokat mimikál, ami a természetben soha nem fordul elő.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155799) D3W1L3 válasza K.Andras.Vfx (#155788) üzenetére


D3W1L3
tag

az a baj olyanról beszélsz amihez nem értesz, az hogy elolvasod az interneten az nem tudás. majd ha lesz sok éves tapasztalatod akkor lehet érdekelni fog valakit véleményed.

(#155800) Casanova* válasza Zola007 (#155795) üzenetére


Casanova*
veterán

5 hete elkezdtem egy kúrát. Edzeni kell,nincs mese. 😁

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.