Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156551) Zola007


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156552) Radnix válasza Zola007 (#156549) üzenetére


Radnix
senior tag

Árprilis 1.-én volt nálunk a csúcspont a teremben. Most így a tavasz közepén mindenki beindult!

(#156553) marked one94 válasza Zola007 (#156549) üzenetére


marked one94
őstag

Sok sikert ;]

You'll Never Walk Alone

(#156554) CptAdamica válasza Zola007 (#156549) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jó régen láttak már a teremben, azt hittem már sportot váltottál, mondjuk elmentél focizni. ;]

Megyen!

(#156555) Zola007 válasza CptAdamica (#156554) üzenetére


Zola007
veterán

Majdnem
Anyagilag több lehetőség van benne, mint a gyúrásban.

Igyekszem nem 16 és 20h között járni, amikor magas a népsűrűség, mert a tömeg előhozza a barátságos oldalamat.[link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156556) CptAdamica válasza Zola007 (#156555) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy igen, 150 millió forint környékéig kedvezményes adózás van nekik, már egy NB2-es csapatban is milliókat lehet keresni, megerőltetés nélkül. :D

De amúgy jól teszed, ha lenne lehetőségem én is kerülném ezt az időszakot. Mostanában úgy indul az edzés, hogy már az öltözőben felbasznak. Aztán benyomok egy kis Rammsteint, hogy helyre álljon a vérnyomásom.

Megyen!

(#156557) Zola007 válasza CptAdamica (#156556) üzenetére


Zola007
veterán

lassan nem pörgetőt kell szedni edzés előtt, hanem nyugtatót

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156558) HussarF

Amatőrök vagytok. Én lemegyek, nem állok szóba, csak az oroszokkal, aztán mindenki inkább lesütött szemmel odébb húzódik ;]

(#156559) MATEO6600 válasza Zola007 (#156551) üzenetére


MATEO6600
őstag

Ezen Kőbányaiként besírtam, annyira true

(#156560) brownus válasza Zola007 (#156551) üzenetére


brownus
veterán

Muhaha :D

Ja, voltarent vettem a vállamra, segít..

(#156561) Apollyon válasza HussarF (#156558) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk nem igazán értem mit lehet kedvelni az oroszokon. A kultúrájuk kábé zéró, a történelmük meg a nácik népirtásával vetekszik, ha nem inkább durván felülmúlja... Arról nem beszélve, hogy a jelenlegi vezetőjük az egyik legsötétebb maffiabarbár a világon.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156562) Apollyon válasza Zola007 (#156555) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A focit amúgy nem találom túl jó sportnak magasabb szinten. Szétmegy a térdük, és a szívüket is szénné strapálják. Már ki tudja hány profi focista patkolt el szívrohamban huszon- harmincévesen.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156563) aelod válasza Apollyon (#156561) üzenetére


aelod
veterán

Azért az orosz kultúrára azt mondani, hogy zéro hááááát :U

nácik népirtásával vetekszik

Egy grúz elmebeteggel azonosítasz egy egész népet? Ennyi erővel akkor a magyarok is Szálasi unokái.

Arról nem beszélve, hogy a jelenlegi vezetőjük az egyik legsötétebb maffiabarbár a világon.

A mi vezetőnk meg egy c. vajda. És? Ne legyél ennyire előítéletes. Just don't.

(#156562) Apollyon

Ez is a nem megfelelően használt teljesítményfokozók és a party drogok következménye.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156564) Angel2014


Angel2014
addikt

:D

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156565) Apollyon válasza aelod (#156563) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért azt a grúz elmebeteget is támogatták. Meg előtte ott volt Lenin, aki szerencsére idő előtt megnyomorodott, mert lehet még kegyetlenebb lett volna a saját honfitársaival, mint az utódja.
Nem azt mondom hogy a komplett orosz társadalom kuka, de azért van baj... A magyarokkal meg ne hasonlítsd őket, mert ég és föld, másrészt én nem szavaztam semmilyen vajdára...
Az mondjuk igaz, hogy az orosz (vagyis inkább szovjet) "kultúra" megmérgezte a magyart, és azóta is azt a korlátot szenvedik itt sokan.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156566) HussarF válasza Apollyon (#156561) üzenetére

Egy hónapra hagyd el a 444-et, aztán hátha kicsit tisztul a fejed :))
Utána hátha rájössz, hogy el lehet azt hagyni örökre is.

(#156567) aelod válasza Apollyon (#156565) üzenetére


aelod
veterán

Támogatták? Kik? A kulákok? Ugyan. Erőszakkal átvette a hatalmat és milliókat nyomorgatott. Kiragadtál egy időszakot egy nép életéből és az alapján határoztad meg őket.
A magyarokkal meg ne hasonlítsd őket, mert ég és föld, másrészt én nem szavaztam semmilyen vajdára...
Párhuzam volt, hogy ennyi erővel a mi identitásunkat is lehetne azonosítani ilyen elven pár kretén vezetőével. Te nem szavaztál rá de mégis 2/3-al trónol.

Mondjuk abban igazad van, hogy sajnos a szocializmus szellemi öröksége továbbra is él.

(#156566) HussarF

+1

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156568) Apollyon válasza HussarF (#156566) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem szoktam ilyen jellegű híroldalakat olvasni, inkább könyveket.
Viszont én akkor sem népszerűsíteném őket, tekintve hogy nem csak a múltban nyomták el a magyarokat, hanem közvetetten most is... Persze könnyebb kifigurázni a másikat mint elfogadni a tényeket.
De azért meg jó lenne, ha ezt az orosz vonallal provokálást elfelejtenéd, mert még meg merem kérdezni, hogy a teremben miért irritálod az orosz barátaiddal az odajárókat.

(#156567) aelod: Kiragadtam egy időszakot, ja, ami amúgy még ma is tart. Voltál már Bp. V-VI. kerületeiben, láttad a boltokat? Kb. 10 éve volt egy főnököm, első munkahelyem, többek között övé volt a spoon. Azért csak volt, mert az oroszok "megvették". Persze nyilván eladsz egy arany tojást tojó tyúkot, mert az megéri. Aztán ugyanez volt még pár másik étteremmel. Illetve a mostani munkahelyem is magyar tulajdonban volt, azóta ez is orosz tulajdonban van. Vajon miért? Mégegyszer: nem szavaztam arra a vajdára aki azt engedélyezte. De ezt is biztos megérte eladni, mert azóta is hozza a pénzt. Mindegy, csak Hussarf fórumtárs ezzel az orosz izével amit már nem először ír ide be, betriggerelt. Egyébként meg ha magyarként utálom az oroszokat, nézzétek már el, biztos nem véletlenül van. :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156569) Woodslave


Woodslave
nagyúr

edzeni szoktatok még amúgy vagy csak kajajegy meg orosz poltika és kultúra a téma? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156570) tibcsi0407 válasza HussarF (#156566) üzenetére


tibcsi0407
félisten

+1

https://utdetailing.hu/

(#156571) aelod válasza Apollyon (#156568) üzenetére


aelod
veterán

Látom, hogy felqrtad magad. Majd megtanulod elengedni ;)

Had offoljak már rendesen mit szósz' bele? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156572) jpeetr válasza Woodslave (#156569) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Épp most néztem, hogy van 16500 a szabadidő zsebben, amit el lehet verni a proteinbuilderen :)
Szóval most vehetek olyat, amire egyébként sajnálnám a pénzt :)

(#156573) HussarF válasza Apollyon (#156568) üzenetére

Csak egy vicc volt, errefelé mindenki bírja az oroszokat.
A többi az geopolitika. Már azt is tapasztalhattad, hogy a nagybetűs Nyugat is csak kihasznált minket, de egyáltalán nem érdekük nekik sem, hogy magasabb sorba emelkedjünk. Ezt szerintem jól felismerte OV is és ügyesebben lavírozik a nagyhatalmak között, mint az eddigiek, akik mindig egy irányba próbáltak nyalni. Nem különösebben oroszbarát ő sem, legfeljebb a mostani vad nyugati orosz-ellenességhez viszonyítva tűnhet annak. De azért nagy csinnadrattával alá lett írva a védelmi megállapodás az USA-val.
Ha könyveket olvasol, akkor ajánlom figyelmedbe a Máglyatűz c. könyvet, szórakoztató és tanulságos írás.

(#156569) Woodslave
Tegnap hát-tricepsz vót, atta ;]

(#156574) Lacy6 válasza HussarF (#156573) üzenetére


Lacy6
senior tag

+1
Teljesen igazad van.
Kár hogy sok ember nem látja át ennyire logikailag.

(#156575) tibcsi0407: Az embereket érzelmekkel lehet leginkább irányítani. Néha ledöbbenek, hogy mekkora düh és gyűlölet van ismerőseim körébe is. Természetesen azokról a bizonyos internetes hírportálokról tájékozódnak.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#156575) tibcsi0407 válasza Lacy6 (#156574) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az OV gyűlölet nagyon el tud vakítani mindenkit.
Még a jó és racionális döntéseket is szarnak állítják be, csak azért mert a kormány találta ki.

https://utdetailing.hu/

(#156576) S e t h válasza Apollyon (#156568) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem szoktam ilyen jellegű híroldalakat olvasni, inkább könyveket.

Azokban régi hírek vannak csak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#156577) Apollyon válasza tibcsi0407 (#156575) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az a gyűlölet valszeg nem véletlen, csak aki mondjuk magasról tesz a történelemre, az nyilván kérdés nélkül bekajálja a propagandát, meg még tapsol is a komcsi vezetők vörös szőnyegen való fogadtatására. Ami azért elég szégyen.

(#156573) HussarF: értem, és köszönöm a higgadt válaszod. Azonban a #156558 eléggé provokatív, és ja, felhúztál vele.
A többire: a tied is érthető álláspont, és nyilván a nyugat sem szent és tökéletes, de inkább élnék nyugati, mintsem az orosz elnyomás alatt. A kettő között akár több nagyságrendbeli különbség van, kultúrában és fejlettségben egyaránt, a nyugat javára.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156578) tibcsi0407 válasza Apollyon (#156577) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet utálni, meg szeretni is, de az életkörülményeidhez kb 5%-ot tesz hozzá, vagy vesz el belőle, a további 95% rajtad áll.
Magyarországon bevett szokás a rendszert kritizálni a saját szarságaink miatt. Ezért nem fogunk soha előre jutni, mert ilyen a hozzáállás. Valószínűleg még a szovjetek kinyírták az emberek lelkét és csak a keserűség, meg a negatív hozzáállás maradt mindenhez. Ja és szomszéd fűje mindig zöldebb...de dögöljön meg a tehene. Mert ugye ebben az országban csak így lehet gondolkodni.

https://utdetailing.hu/

(#156579) aelod válasza Apollyon (#156577) üzenetére


aelod
veterán

Nyugaton amikor a nagymama kihordja a meleg unokája és annak a férje húgának szerelem gyerekét akkor néha elgondolkodom, hogy jó irányba tart e a nyugat. ;]

(#156578) tibcsi0407

Nem, már úgy kell, hogy dögöljön meg a szomszéd is. A többivel dupla plusz egyetértek.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156580) tibcsi0407 válasza aelod (#156579) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tibi atya cikk?
Nem tudtam sírjak, vagy nevessek..

Na igen. Hányszor hallom, hogy ennek, meg annak mennyi pénze van, "a k**va anyját". Ja, tök jó megközelítés. Szarjon sünt, mert többet ért el. :))

(#156581) aelod

Erre mondják, hogy az élet szép. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#156581) aelod válasza tibcsi0407 (#156580) üzenetére


aelod
veterán

Máshol olvastam de ő is lehozta ja. Én 4x olvastam el, hogy kinek a mijéből? :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156582) HussarF

Csak hogy ON is legyen ;]

Log-oljátok az edzéseteket! Sokat segít a fejlődésben.
Az utóbbi pár évben nem vezettem az edzéseket és úgy nagyjából emlékeztem, hogy az előző héten mennyivel mennyit nyomtam. Próbáltam mindig emelni, valamennyire működött is. Most viszont használom február eleje óta azt az app-ot, amit itt ajánlott valaki. Minden gyakorlat, minden sorozatát beírom és a következő edzésen vissza tudom keresni. Így megvan mindig, hogy pontosan mi az a szint, amit meg kell ugrani és vagy 1 ismétléssel többet csinálni, vagy egy kicsit nagyobb súllyal...
Sokkal látványosabb így a fejlődés és segít abban is, hogy tényleg nagyobb volument hozzak össze edzésről-edzésre. Azt még nem tudom, hogy a formán is meglátszik-e majd, de szarabb csak nem lesz ;]

(#156580) tibcsi0407
Hétvégén legénybúcsú volt, hívtunk egy kurvát is. Azt számoltuk, hogy ez egy este megkeres nettó 250 ezer körül. Nem meglepő módon egy új CLS Mercivel érkezett. Na mondjuk nem mint ha irigyelném tőle, az a meló olyan, mint ha focista vagy. 10-15 évig tudsz vele jól keresni, aztán utána abból kell megélned, amit akkor összeszedtél. Járulékokat nyilván nem fizet, szóval arra később sem számíthat. Plusz lemond a kapcsolatról/családról is, mert egy kurvával ki akarna összeállni? Ráadásul ez a csaj olyan különösebben jó sem volt. Azt gondolnám, hogy ha valaki ebből él meg, akkor legalább a "munkaeszközét", a testét igyekszik a legjobb formában tartani, de ez, azon kívül, hogy csokibarna szolis volt, nem volt semmi extra. Sport nyomokban sem látszott rajta. Szóval a 15 év tényleg a max, mert 35 év felett már senki nem fog neki ezért fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#156583) aelod válasza HussarF (#156582) üzenetére


aelod
veterán

Nem újdonság de köszi. :K
Dorian pl. évekre visszamenőleg leírt minden egyes edzést így, igaz akkor még offline de megvan neki. Brian Rose-nál a London Realben mutogatta is a füzeteket.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156584) aelod válasza HussarF (#156582) üzenetére


aelod
veterán

(#156582) HussarF

Szép kártyával fizettél? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156585) Woodslave válasza aelod (#156584) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vagy rubellel ;]

10 éve írom szinte minden edzésemet füzetbe. Mondjuk nincs meg mind meg az évet se írtam a használt súlyokból meg sajnos nem tudom kikövetkeztetni :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156586) aelod válasza Woodslave (#156585) üzenetére


aelod
veterán

Így belegondolva 16 éve edzek baszki. Nem látszik ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156587) Woodslave válasza aelod (#156586) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja először 27 éve voltam teremben. Most azt szoktam mondani 10 éve edzek de 7-et letagadhatok belőle :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156588) Apollyon válasza tibcsi0407 (#156578) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Maradjunk annyiban, hogy fogalmad sincs az életkörülményeimről. Amellett hogy ez részedről terelés, és a reakciód 0%-ban kapcsolódik ahhoz, amit eddig írtam, nem csak rád jellemző tipikus fail, hogy az általam felvázolt álláspontokra személyeskedés a válasz.
Csak megsúgom, hogy aki a rendszert kritizálja, az nem feltétlenül egy tanulatlan rosszakaró gyökér, mint ahogy próbálod ezt nem túl burkoltan rámhúzni.

Mert esetleg előfordulhat, hogy a közéletben is előforduló disznóságokat nem kizárólag az átlagcivil idézi elő saját magának. A további kommentjeid is rendkívül sok jóindulatot tükröznek, nulla sztereotípiával.

Abban egyetértünk, hogy a szovjetek elég sok mindent kinyírtak az emberekben, többek között az összetartást és változtatásra való hajlamot is, amit a jelenlegi rendszer csak még tovább súlyosbít.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156589) aelod válasza Woodslave (#156587) üzenetére


aelod
veterán

Én nem mondom mert nem kérdezik, ruhában úgysem látni, hogy edzek. Mondjuk ruha nélkül se ;]
Nem baj megy a diéta aztán lesz valami majd május végére. Hosszú volt ez a zabálás időszak és nehéz lesz visszarázódni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156590) Woodslave válasza aelod (#156589) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a teremben volt már olyan hogy megkérdezték nem azért mert látszik hanem mert ott voltam :K :D

Ezt a nyarat én kihagyom mármint diéta nem lesz megpróbálok valamennyit visszavenni a bélből de nem a strandfazonról fog szólni az idei évem attól tartok

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156591) Apollyon válasza aelod (#156589) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért ha jó pár éve edz az ember, és mondjuk jól csinálja, akkor már kabátban is látszik hogy a többi 0 sportolóhoz képest azért csinál is valamit.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156592) HussarF válasza Woodslave (#156585) üzenetére

De ebben az app-ban az a jó, hogy rámegyek egy gyakorlatra és egyből felsorolja, hogy az előző edzéseken mivel hányszor mennyit nyomtam. Nem kell lapozgatva keresgélni heteket vissza. Könnyűvé teszi a dolgot.

Az idén már harmadjára megyek a Rogyinába, de rubelt nem váltok sosem. Kártyával fizetek mindenhol. De a SZÉP kártyát nem fogadják el ;]

(#156586) aelod
A legénybúcsún volt 2 hostess csaj is. Az egyik konditeremben pultos. Mikor mondtam, hogy már 15 éve edzek, rajta is azt láttam, hogy épp csak ki nem mondja, hogy nem látszik ;]
Gyorsan hozzá is tettem, hogy "Persze, tudom, hogy vannak nálam sokkal nagyobbak is" :DDD
De azért a másik hostess-t sikerült egy kicsit megkóstolni ;]
El is hívtam a lagzira is, hátha sikerül mélyebben is megismerni ;]
Ja, képek a csajról, ilyeneket már úgyis régen tettem be :C
kép1 kép2 kép3

[ Szerkesztve ]

(#156593) tibcsi0407 válasza HussarF (#156582) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Látod, így is megfizetik, nem tesz bele többet.
A mi szakmánkban is sok ilyen ember van, szívem szerint állonb*sznám őket, mert nekünk kell helyettük helyretenni a sok galibát, amit okoznak.

(#156588) Apollyon

Semmit nem húztam rád, hanem általánosítottam. Amit leírtam az egy általános magyar jelenség.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#156594) Woodslave válasza Apollyon (#156591) üzenetére


Woodslave
nagyúr

így hirtelen nem ugrik be a formád.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156595) Apollyon válasza Woodslave (#156594) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az nem csoda, mert én nem vagyok a magamról képeket feltöltögetős fajta. ;p
Majd ha egyszer angel végleg kihal a topikból, talán tolok be ide valamit. ;] Egyébként arról beszéltem, hogy ha valaki edz, az másokról is megmondja hogy sportol-e vagy sem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156596) mike1334 válasza HussarF (#156592) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor én megkérdezem, ami mindenkit érdekel..a 3-ból melyik a szórakoztatóipari munkás? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156597) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Off:
Van itt olyan, aki régóta edz és nem szenved izomdiszmorfiában, egészséges önképe van magáról, büszkén vállalja mióta sportol, és nem tagadja le? :D tudom, költői kérdés...

(#156598) D3W1L3 válasza MATEO6600 (#156597) üzenetére


D3W1L3
tag

van :D

(#156599) aelod válasza HussarF (#156592) üzenetére


aelod
veterán

Drága mulatság egy ilyen :DDD

(#156597) MATEO6600

Aki edz az kompenzál :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156600) nepszter1 válasza HussarF (#156582) üzenetére


nepszter1
addikt

Mi ez az app ? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.