Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155251) gyuri860213 válasza HussarF (#155250) üzenetére


gyuri860213
tag

Szép dolog a szerelem ;] de így legalább nem kell indokot keresnie miért cserélje le a kocsit / csajt :DDD

(#155252) HussarF válasza gyuri860213 (#155251) üzenetére

Torkos csütörtök van, szerintem az asszony jóváteszi majd ;]

(#155253) Zola007 válasza HussarF (#155250) üzenetére


Zola007
veterán

jó drága dugás lett ez a mai

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155254) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A szakítást érdemes beépíteni az edzéstervbe? Csak azért kérdem, mert tetszik gyakorlat, de ha nagyon specifikus edzést igényel mellette, akkor nem nagyon kezdenék bele.

Megyen!

(#155255) Woodslave válasza CptAdamica (#155254) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt pont valentin napon kérdezed? :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#155256) Zola007 válasza CptAdamica (#155254) üzenetére


Zola007
veterán

Igen
Guggolás > felhúzás > szakítás a sorrend

Amint kiderült, hogy valaki más guggolt bele, az a barátnőt igen csak felhúzza és azonnal jöhet a szakítás

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155257) HussarF válasza Zola007 (#155256) üzenetére

(#155258) CptAdamica válasza Woodslave (#155255) üzenetére


CptAdamica
veterán

Alkalomhoz illő voltam. :P

(#155256) Zola007 :D Akkor be is építem edzéstervbe. Köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#155259) Zola007 válasza HussarF (#155257) üzenetére


Zola007
veterán

Múltkor lejött hozzánk 4 crossfites tinédzser
A srác 30 kilóval szakított vagy 20 ismétlést
Sok értelmét nem láttam, de a 2 csajszi aki vele volt, ott helyben lesz....ta volna, annyira csodálták érte
Mondom 'dikk, ezzel is be lehet vágódni? :Y

kissé rontott a csajozás hatásfokán, mikor odajött haverom és hex-barral mellettük belehúzott a 250-be hármat, csak amolyan "kerüljön helyre a világ rendje" alapon
:DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155260) aelod válasza Zola007 (#155259) üzenetére


aelod
veterán

Legutóbb 220ba húztam azzal.
Sima rúddal tegnap a 200 már nem jött fel. Botrány volt :O

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155261) HussarF válasza Zola007 (#155259) üzenetére

Helyes. Csajozni a kinézettel kell, nem a súlyzózással, abba csak belesérül az ember ;]

Amúgy meg mi ez a hex-bar? Ez még a múltkor trap bar volt. Van itt kétféle súlyzórúd 8 névvel, nem csoda ha összezavarodik az ember, szegény tudatlan, mint én, meg azt hiszi, hogy micsoda változatossággal edzenek itt az emberek :F ;]

[ Szerkesztve ]

(#155262) aelod válasza HussarF (#155261) üzenetére


aelod
veterán

6 szögletű gondolom ezért hexagon/hex. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155263) HussarF válasza aelod (#155262) üzenetére

Felőlem dodecahedron-bar is lehet a neve, ha csak úgy hívják. De megzavar, ha valamit nem ismerek és többféle neve is van ugyanannak az eszköznek.

(#155264) CptAdamica válasza HussarF (#155261) üzenetére


CptAdamica
veterán

[link] Pont neked szólt akkor is. ;]

Megyen!

(#155265) Ļantos válasza Zola007 (#155259) üzenetére


Ļantos
aktív tag

kissé rontott a csajozás hatásfokán

Ebbe nem lennék biztos... Kicsit nevetségesnek hat így elmondva is, hogy odaáll melléjük és produkál egy majdőmegmutatja gyakorlatot. Nálunk van sok csaj és nem az arányosan kidolgozott testű alfahímek akikkel jönnek-mennek hanem a csigatestű bájgúnárok. Pont leszarják a lányok, kinek milyen teste van vagy mennyibe hányat húzgál/nyom. :B

(#155266) Zola007 válasza Ļantos (#155265) üzenetére


Zola007
veterán

Azért a fejüket látnod kellett volna ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155267) aelod válasza Ļantos (#155265) üzenetére


aelod
veterán

Az lehet de ezeket az ATM-ekkel társas kapcsolatot ápoló csajokat rendre a kisportolt testű fószerek kezelgetik párhuzamosan. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155268) Ļantos válasza aelod (#155267) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Nekik saját patikusuk van aki beszerzi a kamagrát, úgy könnyű :DDD

Más téma. Elővettem ma egy farmert amit 2 hónapja nem hordtam mert elkevertem valahova :DDD Ma veszem fel, hát slim sztreccs izé passzos cucc lett belőle és nem a mosás miatt. 2 hónapja még nem volt ilyen spandexes buzis fazonja. Azé ennek tudok örülni :P

[ Szerkesztve ]

(#155269) aelod válasza Ļantos (#155268) üzenetére


aelod
veterán

Én ennek nem örülök mert ezzel a derék mérettel nem kapok olyan farmert ami feljön a combomra...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155270) marked one94 válasza aelod (#155269) üzenetére


marked one94
őstag

Múlthéten voltam farmert venni találtam több fajtát is ami jó volt rám. Pedig nekem sincs egy vastag derekam meg csirke lábaim.

You'll Never Walk Alone

(#155271) Ļantos válasza marked one94 (#155270) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Lehet azért találni. H&M-ben vettem legutóbb jó méretet meg a Tesco F&F nadrágjai is jók. Sőt még anyagra sem mondanám rossznak. Szerencsére nekem is derékban keskenyebb a méretem mint alatta és felette :))

(#155272) kicsiogre


kicsiogre
tag

https://www.facebook.com/watch/?v=996239760479579

(#155273) Ijk válasza Ļantos (#155265) üzenetére


Ijk
nagyúr

Látok én is időnként ilyen párocskákat, érdekes hogy szinte mindig a csaj megy elöl.
Egyébként félelmetes az átlaggyúrósok többsége ha megcsapja a punciszag. Megy a produkálás, jópofizás, csipkelődés, egyesek pedig megfeszülnek hogy úgy tegyenek mint aki észre sem veszi az adott nőt. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155274) inferno88 válasza Ļantos (#155271) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem a C&A Straight(mert nem vagyok buzi) Stretch vált be, de abból is a 38-as méretet kell vennem a lábam miatt. Derékra elég lenne a kisebb is. :W
Ha találok olyan farmert, ami az elbaszott mammut lábamra ráfér és cserébe derékban nem megy át kismama naciba, akkor mindig veszek 2-3 darabot.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#155275) David75 válasza Ijk (#155273) üzenetére


David75
őstag

Utóbbit gyakorlom és nem értem mi a baj ezzel. Terembe én edzeni járok le és feltételezem a csajok is, így még gyanúba se szeretnék keveredni, hogy nézem akármilyét vagy hogy mit csinál. Másrészről az egoját se szeretném növelni.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#155276) aelod válasza David75 (#155275) üzenetére


aelod
veterán

Jó azért vakságot ne fogadj egyből ;]
Ha ott van melletted egy ..csa gatyában egy jobb buxa azt csak megnézi az ember. Pláne ha produkálja is magát.

De lassan annyira pc meg metoo minden, hogy ez is zaklatás lesz. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#155277) Apollyon válasza David75 (#155275) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezzel az a helyzet, hogy ha akad egy elég mutatós female specimen a teremben, az ember már csak zsigeri reflexből is odanéz. Ez ellen nincs mit tenni, és igazából nem is kell, mivel ez egy abszolút egészséges és természetes reakció.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155278) Ijk válasza David75 (#155275) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mert mi lesz ha megnézed valamiét? Férfi vagy nem?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155279) David75 válasza Ijk (#155278) üzenetére


David75
őstag

Persze, hogy megnézem csak ő ne lássa. A legtöbb csaj ma túl beképzelt ezaz egyik ok, hogy nem akarom növelni tovább az egojukat, a másik, hogy ma már kb tényleg zaklatásnak vennék főleg itt Angliában. Viszont itt nincs sok csaj akit meg lehetne nézni az is igaz, Pesten mindig el is csodálkozom, hogy minden méteren egész jó csajok vannak.

Minden vicc nélkül, ha odamenne nálunk valami csaj a recepcióshoz, hogy folyton bámulom és ez zavarja az edzésbe meg "makes me feel uncomfortable" és társai, akkor lehet kitiltanának a teremből.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#155280) Apollyon válasza David75 (#155279) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Elvileg a magyar lányok azért olyan szépek, mert a felmenőik elég sok néppel keveredtek össze.

Viszont azért, mert te egyedül nem nézel meg egy csajt, még semmi sem fog változni. A nők amúgy is méregetik egymást, keresik egymáson a hibát, szóval te az egójukat semmilyen irányban nem fogod befolyásolni a nem megnézésükkel. Eleve, nem mindegy hogy mit gondolnak?

Ellenben lemaradsz egy csomó klassz látványról.

"Minden vicc nélkül, ha odamenne nálunk valami csaj a recepcióshoz, hogy folyton bámulom és ez zavarja az edzésbe meg "makes me feel uncomfortable" és társai, akkor lehet kitiltanának a teremből."

Voltál már ilyennek a szemtanúja?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155281) Ijk válasza David75 (#155279) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát ha kiraknák azokat a teremből akik megnéznek egy jobb nőt, akkor gyorsan konganának az ürességtől a termek. :DDD
De tökmindegy, pont erről beszéltem, hogy képtelen a terembe járók többsége természetesen viselkedni nők közelében. Gondolom nem véletlen jár sok edzeni, kompenzálni próbálnak.
Ha meg az UK-ban már ennyiért meghurcolnak zaklatásért, fel lennék háborodva ha még nem vádoltak meg vele. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155282) inferno88 válasza David75 (#155279) üzenetére


inferno88
őstag

Én is egyetértek a "ne növeljük az egót" hozzáállással, de szemünk azért csak van. :)
Amúgy ha bemószerolnak a recepción, akkor felháborodva jöhet a "Did you just assume my gender and sexual preference? How dare you?", stb. A recepciós össze fogja magát szarni, mert ugyanúgy nem téblábolhat bele egy helikopterszexuális férfiba sem, mint egy túlérzékeny p'nába. Éljen a PC lóf@sz.

Semper fi!

(#155283) David75 válasza Apollyon (#155280) üzenetére


David75
őstag

Ugyan ez picit más, de hasonló. Volt egy srác, kicsit hangosabban edzett, olykor dobálta a kézisulyzókat, de azért olyan hatalmas probléma nem volt vele szerintem. Őt bepanaszolta egy csaj és hazaküldték.

Kicsit mérgesebben edzett vagy nem tudom, hogy fogalmazzam meg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#155284) Ijk válasza inferno88 (#155282) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem fog odamenni senki. Az rusnyább nő örülne ha megnéznék, a szebb meg leszarja, észre sem vesz, általában bele van bújva a telefonba, vagy lekötik a férfi segédjei.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155285) inferno88 válasza David75 (#155283) üzenetére


inferno88
őstag

Odabaszott az edzésnek, hajjaj.

Planet Fitness az, ahova tényleg akkor járhatsz csak, ha a telefonoddal bicózol és ásványvízzel húzol fel.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#155286) whitezo88 válasza inferno88 (#155285) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ez legendás hely. Volt akció hogy a jegy mellé ingyen pizza járt meg hasonlók. Egy előnye van: felszerelt termek és nagyon olcsó a bérlet.

(#155287) Zola007 válasza aelod (#155276) üzenetére


Zola007
veterán

mi az a pc, metoo?

Akkor ne mutogassa magát feszülős cuccban.
Én megnézem, amit meg kell.
Az utcán is megnézem, amit kitesznek a kirakatba.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155288) Zola007 válasza David75 (#155279) üzenetére


Zola007
veterán

Don't fos, én megnézem helyetted is és még nem tiltottak ki.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155289) Ijk válasza Zola007 (#155287) üzenetére


Ijk
nagyúr

A modern kori picsogás, nem kell foglalkozni vele. Zárjanak be minden életrevaló heteró férfit zaklatásért aztán majd nem lesz aki termeljen. Úgysem fogják, néhány politikailag érintett, pénzes emberre ráhúzzák, átlagparasztot soha nem érinti.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155290) Apollyon válasza Ijk (#155289) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk az átlagembert annyira érinti, hogy pl. a filmekben / sorozatokban is nyomják az sjw lobbi terrort.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155291) David75 válasza Apollyon (#155290) üzenetére


David75
őstag

Ezért már nem is nézek netflix-et mert már kurva sok volt belőle. Inkább nézek Dragon Ball Supert az sokkal inkább értéket közvetít :DD
-Edzél keményen
-Soha ne add fel a harcot
-Tiszteld az ellenfeled
-Ne hanyagold el az edzést mert olyan leszel mint Gohan

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#155292) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Sziasztok! Most fedezem csak fel, van ilyen topic is a ph-n, hát nem rossz mit mondjak. :) Hosszú idő után tértem vissza az edzőterembe, de nagyon jól eső érzéssel tölt fel az edzés. Viszont egy kis iránymutatást szeretnék kérni, ti szoktatok kardiozni? Hogyan érdemes, edzés végén egy keveset, vagy rászánni egy napot és 1-1,5-t órát aznap csak kardiozni. Igazából utóbbi hónapokban lett egy kis pocak+derékra is felcsúszott a karácsonyi menü, ezt szeretném orvosolni. A kajára odafigyelek, már csak a mozgás részét kellene hozzá hangolni. :)

U: látom téma a ki-kit néz meg egy konditerembe, az gáz ha pl. a recepciós "bámul" egyfolytában? :DDD na nem mintha zavarna.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#155293) Pfiucska válasza Don.Corleone (#155292) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Én a reggeli éhgyomros kardiót részesítem előnyben de ha erre nincs lehetőség akkor szerintem megfelelő edzés után is.
Heti 3*40-45p vagy mondjuk 3*20-25p intervallum elég lehet.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#155294) Apollyon válasza Don.Corleone (#155292) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"U: látom téma a ki-kit néz meg egy konditerembe, az gáz ha pl. a recepciós "bámul" egyfolytában?"

Biztos vittél törölközőt? Van rendes edzőcipőd? Ugyanis nem lenne jó, ha összeizzadnád a gépeket aztán nem törlöd le, utcai cipőben edzeni a szőnyegen meg tahóság...

;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155295) CptAdamica válasza Don.Corleone (#155292) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én edzés végén szoktam. 21 és fél perc lépcsőzést. 3 percig bemelegítés, majd percenként felváltva nehéz és könnyű fokozatok, egészen 20. percig. Egész szépen hozza le a felesleget. :)

Megyen!

(#155296) HussarF válasza David75 (#155291) üzenetére

Azt kihagytad, hogy:
- izgulj rá a fiatal puncikra, mint Zseniális Teknős
;]

(#155297) Don.Corleone válasza Pfiucska (#155293) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Köszi ezt a személyes infót! :) Sajnos a reggeli kardiora nincs lehetőségem, viszont nagyjából hasonló intervallumokra gondoltam, persze első nekifutásra elég lesz talán 20 perc, aztán majd emelem a "tétet". :) Milyen gépeket szoktál használni?

(#155295) san01 - Ez egy nagyon jó ötlet! Egy új helyre járok most és ott van egy ilyen gépezet, tenni fogok vele mindenképpen egy próbát! :)

(#155298) Zola007 válasza HussarF (#155296) üzenetére


Zola007
veterán

max 16
az még őszintén sikít

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155299) Pfiucska válasza Don.Corleone (#155297) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

En szemely szerint vagy kocogok/futok - ki hogy hívja - vagy pedig gyors séta emelkedőre fel. Sokan ajánlják a lépcsőzőt azt én még nem próbáltam, az elipszis viszont hatékony szerintem is.

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#155300) CptAdamica válasza Pfiucska (#155299) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ellipszis is jó, egyszer már fogytam vele 26 kilót. Igazából szinte mindegyik alkalmas, csak keményen kell nyomni. :)

Mai guggolásomba megint beköszöntek az agyatlan emberek. Guggolok végig, jön 3 srác, erre elkezdenek crossfit-elni a bal oldalamon, a rúdtól fél méterre, mikor a jobb oldalon tengernyi üres hely, sebaj. Nekikészülök a gyakorlatnak, már a kis lapockáim összekoccantva, erre mögém jön ugráló kötelezni. Mondom ez remek, ha kiveszem a súlyt, pont a nyakamat fogja csapkodni, inkább megszakítottam a felkészülést, a rúd mellé álltam csípőre tett kézzel és néztem a csávót. Ekkor kapcsolt, hogy kicsit rossz helyen állt. :D

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.