Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155301) Zola007 válasza CptAdamica (#155300) üzenetére


Zola007
veterán

múltkor mellről nyomtam
valamelyik külföldi éppen mászókázott, majdnem kirúgta a kezemből a rudat, mert persze lefelé nem néz, hogy merre halad a csimpaszkodással
Akkor azt hittem leb.szok neki egy pofont.
Mondtam is neki angolul, hogy ideje lenne befejezni a k*rva csimpánzképzőt tanfolyamot :(((

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155302) HussarF válasza Zola007 (#155301) üzenetére

És ilyenek során alakul ki a kép Magyarországról, hogy itt mekkora rasszizmus van ;]

(#155303) Ļantos válasza inferno88 (#155274) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ugyanez. Ha találok jót, akkor abból kettőt veszek az biztos.

David75
Én se szoktam bámulni őket, főleg azt aki direkt teszi magát. Most már nem jár ide egy nagyon fain csaj aki kb. egy szál punciba edzett mindig, megkérdeztem a faterját aki viszont itt maradt, hogy hát a bombázójával mi van. Azt mondta nem kapott elég figyelmet úgy érezte és így nem volt kedve maradni :DDD

Don.Corleone
Angel megvan? ;]

Más. Ma haver guggolt, szabályosan ment 357,5-be 1 utolsónak :B

(#155304) BÁ Nutrition válasza inferno88 (#155285) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezeknek csak annyi a bajuk h ostorral elkene pitsazni oket parszor mert gyerekkorukbol elmaradasuk van. utanna mehetnek a gymbe

pont multkor lattam egy videot par serult elmberkerol h konkretan fele meg se volt az embernek. ranezesre a gerince se volt meg vegig(nyilvan megvolt) es ugy ugralt, huzodzkodott maszott kotelet mint valami makimajom, es majdnem ugy ki volt gyurva mint mint Janesz.
(ezekrol a retardalt planetshitness kretenekrol levagnam a labukat es raadnam az ilyen serult emberekre..
elobbieket meg elasnam arccal lefele)

pls dont ban, eleg ha torli a modi

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155305) CptAdamica válasza Zola007 (#155301) üzenetére


CptAdamica
veterán

Csimpánzképző. :D Mostanában megint egyre többen vannak, biztos érzik a nyár fuvallatait.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#155306) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

talan ez a csavo volt nem tom [link]

keresgettem, o volt az
:R
[link]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155307) Angel2014 válasza Ļantos (#155303) üzenetére


Angel2014
addikt

:F

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#155308) Zola007 válasza CptAdamica (#155305) üzenetére


Zola007
veterán

összefújja a szemetet a szél

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155309) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#155306) üzenetére


Zola007
veterán

minden tiszteletem a srácé
gyakorlatilag lábként használja a kezeit és úgy is edzi

DE, sok más gerincsérülttel ellentétben ő hormon/tesztoszteron terápián van, ugyanis mint a mellékelt ábra mutatja, deréktól lefelé nincs semmije. Az/azok sem.
És mivel a tesztoszteron a herékben termelődik, a többit nem ragoznám.
Nem vitatom az érdemeit, csak megjegyeztem

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155310) Apollyon válasza Zola007 (#155309) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Számomra már az is elképesztő, hogy lehet így élni.
Úgy értve, hogy le a kalappal tényleg, én ezt így tuti nem csinálnám. Ő így született, vagy valami baleset volt? Ha előbbi, akkor nyilván nincs összehasonlítási alapja, ha utóbbi... nő(k) nélkül nem élet az élet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155311) Zola007 válasza Apollyon (#155310) üzenetére


Zola007
veterán

Így született

Az élet pedig nagy kincs bármilyen formában.

Csak a mai fejlett országbeli embernek már annyira természetes, hogy ki van nyalva a s... e, hogy nem tudja becsülni.

>>>> [link]<<<<

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155312) AsakuraDave válasza Zola007 (#155311) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Miért tudtam előre hogy "Miss My Time IS VALUABLE" nem lesz ott a "videó" utáni reakciók közt? Ránézésre és első reakciójából leírta magát hogy ezzel még a seggem se nyalatnám ki akkora féreg egy ember lehet.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#155313) Apollyon válasza Zola007 (#155311) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nagyrészt egyetértek, de soha nem tapasztalni valamit, és úgy élni, vagy tapasztalni valamit és elveszíteni két külön dolog. Persze mindenki máshogy dolgozza fel, én csak arra céloztam, hogy előbbi valószínűleg kevésbé gyötrelem mint utóbbi.

Nekem 10 éve volt porckorongsérvem rosszul végzett fizikai munka miatt (nem konditerem hanem munkahely), akkortájt 22-23 éves voltam, és majdnem gerincműtét lett belőle meg tolószék. Konkrétan az ágyból nem bírtam felkelni, nagyon para volt, úgy volt hogy gerincműtét lesz és akár tolókocsi is. De nem lett és meg is gyógyultam mindenféle műtét nélkül. És a mai napig összeteszem a kezem, hogy nincs semmi bajom azóta sem, hogy bármikor bárhova felpattanok simán, sprintelhetek gond nélkül pl. melóhelyre ha elalszom stb. Na mindegy, szal én nagyra értékelem az egészséget, és az is megvan, hogy az én régmúlt problémám kb. említésre sem méltó másokéhoz képest. Ezért is volt nekem ekkora pszichikai impact az a Bá' által linkelt videó.

Illetve van még valami statisztika féle is, hogy itt mi jobb körülmények között élünk, mint a világ népességének 80-90%-a. Nem sok más hely van EU-n kívül ahol szívesen lennék...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155314) Pfiucska


Pfiucska
aktív tag

Nagy csalódottságomra tegnap megpróbáltam a saját testsúllyal a 25 db guggolást és nem sikerült. :( 19 vagyok 4éves edzésmúlttal, 81kg és 80-nal csináltam de csak 20 ment. Akiknek sikerült ti mióta és milyen rendszerességgel edzetek?

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#155315) Zola007 válasza Apollyon (#155313) üzenetére


Zola007
veterán

Magyarországon ha van havonta minimálbér fölött költesz, akkor jobban élsz mint a világ 93%-a

Soha a történelemben ezelőtt nem volt olyan könnyű az élet, mint ma egy fejlett országban.

Aki esetleg hajlandó ezen elgondolkodni, annak ajánlom végigolvasni:

Lássuk, milyen is a világ, és ehhez képest milyenek a mi problémáink:

A világ népességének mintegy fele, körülbelül 3 milliárd ember él meg napi 2,5 dollárnál kevesebből. (kb. havi 25.000 Ft)
Azt hinnéd, a másik fele azért sokkal jobban van? Valamelyest igazad van, de csak valamelyest: 80 százalék él kevesebből, mint napi 10 dollár. (kb. havi 100.000 Ft)
De van súlyosabb is: 1,3 milliárd ember él a fenti napi összeg feléből, 1,25 dollárból. (kb. havi 12.500 Ft)
Az extrém szegénységben élők átlagjövedelme napi 87 cent.

Egyenlőtlen leosztás

Miközben a világ legszegényebb 40 százaléka csupán a világszintű pénzbevétel 5 százalékát kapja, addig a leggazdagabb 20 százaléknak jó 66 százalék jut.
A világ legkisebb GDP-vel bíró országai összesen 2,4 milliárd embert foglalnak magukba. Ezek az országok csupán a világ exportjának 2,4 százalékát tudhatják magukénak. Ezzel szemben a világ legjobban élő 8,3 millió polgára a világ pénzügyi eszközeinek majd’ negyede fölött rendelkezik.
Eszerint a világ népességének 0,13 százaléka bírja a pénzeszközök negyedét.
Egy nem túl bátor becslés szerint a világ magánvagyonának harmada csupán 93 ezer ember kezében van.
Ez a világ népességének 0,001 százaléka.
A 41 legeladósodottabb ország GDP-je nem tesz ki annyit, mint a 7 leggazdagabb ember vagyona.
Egy hosszabb távú elemzés alapján tudjuk, hogyan aránylik a leggazdagabb és legszegényebb országok vagyona egymáshoz:
1980-ban 3 az 1-hez,
1913-ban 11 az 1-hez,
1950-ben 35 az 1-hez,
1973-ban 44 az 1-hez,
1992-ben 72 az 1-hez. Elég egyértelmű a trend.
A szubszaharai régióban él az extrém szegénységben élők majd’ harmada.

Mire költünk?

Nézzük akkor, hogy a ’90-es évek végén hogyan alakultak az elköltött összegek témakörök szerint a világban.

Kozmetikumokra az USA-ban 8 milliárd dollár,
fagyira Európában 11 milliárd,
12 milliárdot Európában és az USA-ban parfümre,
17 milliárdot állateledelre a két kontinensen,
cigire Európában 50 milliárdot,
dupla ennyit, 105 milliárdot alkoholra,
780-at katonai kiadásokra,
Ehhez képest 6 milliárdot alapvető iskolai oktatásra,
9-et vízellátásra és víztisztításra,
12-őt terhességgel kapcsolatos egészségügyi megoldásokra
és 13-at alapvető egészségügyi beruházásokra. Kis különbség…

Akik a legvédtelenebbek

Minden harmadik szegény ember gyermekkorú.
Az UNICEF szerint NAPONTA 22 ezer gyermek hal meg a szegénység miatt,
és 27-28 százaléka a gyerekeknek alultáplált. Mondanunk sem kell, hogy ők a fejlődő világ falvaiban, tanyáin, külvárosaiban élnek.
Ami igazán aggasztó, hogy a jelenlegi trendek szerint az alultáplált gyerekek számának csökkentésére vonatkozó célkitűzések közel sem válthatják be a reményeket: jelen állás szerint 30 millió gyermekkel kevesebben tudunk segíteni, mint szeretnénk, a túl lassú előrelépés miatt.
A fejlődő világ 1,9 milliárd gyermekéből 640 milliónak nincs megfelelő fedél a feje felett,
400 milliónak nincs biztos vízforrása
és 270 millió nem fér hozzá egészségügyi ellátáshoz.
Mind a fenti okok miatt 10,6 millió gyermek hal meg 5 éves kora előtt.

Tudatlanság

A statisztikák szerint majd’ egymilliárd ember lépett be úgy a 21. századba, hogy nem tud olvasni vagy aláírni a nevét.
És egy ehhez kapcsolódó adat: egy gyerek, akinek az anyja tud olvasni, 50 százalékkal nagyobb eséllyel éli meg az 5 éves kort.
Ehhez képest a fegyverekre költött éves összegek csupán egy százaléka megy iskoláztatási támogatásra.
121 millió gyermek pedig nem részesül iskolai oktatásban.

Betegség

Az egészségügyi támogatások hiánya miatt elvileg 40 millióan élnek HIVvel,
évi 350-500 millió maláriás esetet regisztrálnak,
ráadásul Afrikában 90 százalékban halállal végződnek ezek a megbetegedések.
Mintegy 22 millió egy évnél fiatalabb gyermek van a világon, aki nem kapja meg a megfelelő oltások ellen, mint például a tetanusz vagy a diftéria.

Vízhiány

Nagyjából 1,1 milliárd ember nem jut rendesen vízhez,
2,6 milliárd pedig nem jut tiszta vízhez.
Eközben a legjobban kereső 20 százalék a rendes vízhálózat-hozzáférés 85 százalékát tudhatja magáénak.
1,8 milliárdnak pedig ugyan van vízellátása, de nem a lakásában, hanem 1 kilométeres körzeten belül.
Ők átlag napi 20 liter vizet fogyasztanak el ivással, mosdással, főzéssel, egyebekkel,
miközben az Egyesült Királyságban az átlag is két és félszerese ennek, 50 liter naponta.
Ezért van, hogy a fejlődő országokban az emberek fele szenved a vízhiányból fakadó betegségekben.
Afrika több mint harmadában vízhiány van. Ez nem meglepő, de azért képzeld csak el…

Élelemhiány

805 millió embernek nincs elegendő élelme.
Ezért mintegy 165 millió gyerek szenved fejlődési rendellenességektől az alultápláltság miatt.
A legszegényebb emberek vagyonuk 60-80 százalékát költik élelmiszerre.
Évente 3 millió gyermek hal meg alultápláltság miatt.

Se villany…

Emellett a világ népességének negyedének nincs hozzáférése az elektromos hálózathoz.
706 millió Dél-Ázsiában,
547 millió Afrikában,
224 Kelet-Ázsiában
és további 101 millió ember másutt a világban nem fér hozzá az elektromossághoz.
Emiatt aztán olyan szennyező, egészségkárosító megoldásokat kell a kunyhókban alkalmazniuk, ami miatt másfél millió ember hal meg évente.
Afrika például a világ energiafogyasztásának 3 százalékát adja, míg a népessége 12,5 százaléka a világénak.

Néhány megdöbbentő adat…

A világon több embernek van mobilja, mint WC-je.
A Cowboys csapatának stadionja több áramot fogyaszt, mint egész Líbia.
Az Egyesült Államok költségvetésének csupán kevesebb, mint 1 százaléka megy a mélyszegénység felszámolására.
A kóros hasmenéses betegségek több áldozatot szednek, mint az AIDS vagy a malária.
Afrika olaj- és gázexportjának értéke nyolcszorosa volt az odaáramló segélyeknek.
Az amerikaiak többet költenek a Halloweenre, mint amennyit az egész világ költ a malária kezelésére.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155316) Shingen


Shingen
addikt

(#155317) CptAdamica válasza Shingen (#155316) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem értem, hogy az ilyen emberek miért nem érzik magukat egy darab szarnak. ;] Bírom, hogy az összes agyatlan syntis ilyen 5-10 kilóval bicepszezik. :D

Megyen!

(#155318) MATEO6600 válasza CptAdamica (#155317) üzenetére


MATEO6600
őstag

Súlyos agybaj.
Hasonló pszichés betegség, mint mikor valaki nem versenyszinten űzi a sportot, és szteroidhoz nyúl, de ez már a next level.

(#155319) Ijk válasza Zola007 (#155315) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem biztos hogy az elköltött pénz mennyisége arányos az életminőséggel. Attól függetlenül ki vagy téve a légszennyezésnek, munkával járó stressznek, zajszennyezésnek, agyonkezelt élelmiszerek miatti gasztrionintesztinális problémáknak amelyek kihatnak a teljes fiziológiádra, és még sorolhatnám.
Aztán lehet hogy megélsz 100 ezerből (ha van saját kis kecód), de ha az igényeid havi 400k-ba kerülnének akkor soha nem fogod jól érezni magad. És azért nem könnyű az igényeket minimál szinten tartani, miközben kb. másodpercenként kapod az ingereket. Nem véletlen van nagyon sok ember eladósodva.
De az biztos hogy ennél nem igen volt kényelmesebb világ. Múltkor elgondolkodtam hogy kinyitom a csapot és jön az ivóvíz, és ugyanazzal húzzuk le a klotyót, fürdünk. És ezt már nem értéklejük, mert bele születtünk.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155320) Ļantos válasza Pfiucska (#155314) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Megjegyezném neked, hogy nálunk a terembe nem sok 70-80 kilós gyereknek menne 20 ismétlés 60 kilóba, szóval ne nagyon aggódjál ezen. Guggolni helyesen szinte nem is tudnak.

Technika megvan? Nagy terpesz, függőlegeshez közeli sípcsont, kellően hátrarakott rúd, gyakorlat közben fej feltartva, a plafonon bámulva az adott pontot. Láttunk már itt is pár guggolást linkelve kis terpeszben 45 foknyira bedöntött sípcsonttal :B

A 4 év edzésmúlt relatív, van aki edzésnek hívja azt, hogy lejár a terembe bohóckodni, meg van aki tényleg normálisan csinálja. Egyébként az átlag terembejáró emberekhez képest amit írtál az nem rossz, tény, hogy 4 év korrekt edzésmúlttal ez lehetne jobb is. Te tudod milyen keményen edzettél eddig, magadhoz kell viszonyítanod nem másokhoz :K

(#155321) Zola007 válasza Ijk (#155319) üzenetére


Zola007
veterán

Ilyen összehasonlításkor először is az alapvető életszükségleteket veszik figyelembe, mint élelmiszer, lakhatás, ruházkodás.
Ezeket alapul véve élünk jobban mint 93%, nem az alapján hogy hány colos az okostelefon kijelzője.

Pár éve hallottam egy mondást egy öregtől, azóta is igyekszem magam tartani hozzá:
"Annak kell örülni, ami van, nem amiatt bánkódni, ami nincs"

Amolyan félig üres v. félig tele van a pohár? alapon, ki, hogy nézi ugyanazt a poharat.

Én jelenleg viszonylag boldog vagyok, holott nem vagyok se gazdag, se izmos, se házam, se feleségem.
De megtanított az élet értékelni, azt amim van és igyekszem a lehetőségeim /vagyonom folyamatosan bővíteni, mindemellett az igényeim szűkíteni.
Így egy összefele tartó viszony alakul(t) ki közöttük, tehát egyre kevesebb egységnyi anyagi áldozat szükséges ahhoz hogy jól érezzem magam.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155322) Zola007 válasza Ļantos (#155320) üzenetére


Zola007
veterán

Ha a plafont bámulja, akkor gerinc biomechanikailag 'fucked up
Meredek sípcsont nem hiba.
Csípő anatómia és testtájak hosszainak aránybeli függvénye
Nem az a lényeg, hogy a térd elé megy-e a lábujjnak, hanem az hogy a süllyedés melyik fázisában történik.
Lehet nagyot guggolni meredek sípcsonttal is, ha valakinek olyan az alkata.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155323) AsakuraDave válasza Zola007 (#155315) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez a magyarországi viszonylat nekem sántit. Értem én hogy összeveted afrika és hasonló lemaradt országok,kontinensek stb de én európába európa szinten várnám el az életkörülményeimet nem közép-afrikához méregetném a fizumat stb.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#155324) Pfiucska válasza Ļantos (#155320) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

20 ismetles 80-ba* :D
Egyebkent guggolasomon szerintem sokat csiszoltam az evek soran. Vallszellessegnel nagyobb terpeszben, terdekre figyelni, combra koncentralni, szem magassagban a tekintet stb.
Pl azt volt nekem nehez megszokni hogy ne doljek nagyon elore, ez A kenyszerem nem tudom mitol volt(?)

Bő 4 ev alatt volt fel ev labazas kihagyas. 😅 Illetve 3 evig heti 3* jartam azota heti 4 de probalom az eleje ota odatenni magamat, telefonozas-beszelgetes az elejen 95%-ban maradt ki mostanra mar 99%-ban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#155325) BÁ Nutrition válasza AsakuraDave (#155323) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezzel az elvarnammal vannak a gondok.
europaban is megvannak azok a kulonbsegek mint amit europa vs afrika viszonylatban fel lehet mutatni
de egyes orszagok tortenelme szerint is. pl angliaban kozel 400 eve demokracia van, magyarorszagon meg lassan 30 eve van egy annak hazudott probalkozas. ebbol fakadoan nem veletlenek a hatalmas kulonbsegek bizonyos teruleteken
amugy meg nem minden fekete es feher, egy csomo dolog jobb magyarorszagon es egy csomo dolog jobb angliaban. mindenhol van valami elony. pl angliaban eleg altalanos h nagyon sok ember osszevissza dolgozik, mindenfele agybaj muszakokban, jellemzoen sokkal tobb orat mint magyarorszagon (400tulora margojara)

ill ameddig az elvarnam annyit tesz szamodra h ad egy motivaciot h elerd a celjaidat akkor viszont helyes h vannak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155326) Apollyon válasza Zola007 (#155315) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Érdekes olvasmány, mindenesetre ezen a testi fogyatékossággal ellentétben lehetne segíteni, mivel amiket itt eddig felsoroltál túlnyomórészt gazdasági, vagyis fogalmazhatnánk úgy is, hogy emberi viselkedésibeli problémák. Azaz kapzsiság, azok részéről, akiknek már hatványra emelhető milliójuk/milliárdjuk van, és csak ülnek rajta kb. és az összes sem lesz soha elég. Nem vagyok közgazdász, gondolom nem lehetne két csettintéssel segíteni a rászorultakon, de amúgy igen igazad van.

Visszatérve a néger srácra (Magyarországon a néger nem pejoratív), igen, ő feltehetőleg ilyen állapotban is sokkal jobban érzi magát, mint az aki mondjuk lambót vezet és nem tudja hogy a következő éveit további kitartottság hiányában hogy fogja megoldani.

Másrészt arra céloztam, hogy ha egy egészséges átlagember olyan állapotba kerülne, mint a linkelt srác, valószínűleg nem tudná feldolgozni pszichológiailag.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155327) Zola007 válasza AsakuraDave (#155323) üzenetére


Zola007
veterán

az alapvető probléma az "elvárnám"-mal van
semmi nem jár, csak azért mert európai vagy

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155328) Zola007 válasza Apollyon (#155326) üzenetére


Zola007
veterán

Nem is összevetni akartam, ez egy másik gondolatmenete
Egyébként lehetne segíteni a rászorultakon, 70-80-as években erre több modellt is kidolgoztak.
Pl. USA-ban a GDP mintegy 1.5%-ból fel lehetne számolni a mélyszegénységet, de nem érdeke a gazdag rétegnek, így nem fog megtörténni.
Én sem vagyok közgazdász, de ezek az aránytalanságok néha már vérlázítóak.
Én azt gondolom, hogy egy európia, dolgozó, családos, egészséges, saját ingatlannal rendelkező embernek kifejezetten boldognak kellene lennie, mert gyakorlatilag meg van mindene, amit normális szinten az ember kívánhat, mégis mindenki feszt rinyál.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155329) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#155325) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megneztem amugy miota kint dolgozok atlag 743 tuloram van evente, ez is csak azert mert 2 evig fasirtban voltam a vezetoseggel es csinaltam a passziv ellenallast. aztan most ev vegen megszuletett a kiegyezes es maris megint megnott a hajlandosagom, most 184nel tartok januartol.. szoval ez a hol mennyit fogyasztank meg koltenek eleg gyakran ettol is fugg. az oke h egyeni szinten sokszor nehez ellenszelben kuzdeni. alairom

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155330) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

on. most megint jol megy az edzes. 3 hete megy a kreatin kogsz es minden egyre jobb :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#155331) Apollyon válasza BÁ Nutrition (#155325) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem az a véleményem, hogy Magyarországon ugyan sok jó dolog van valóban, de az emberek fejében lévő zavar és hiányosság miatt sosem fognak már egy szintnél tovább jutni. Kb. mindig az orosz befolyásoltság lesz a mérvadó: a közelség, és pl. a régmúlt kádár-rendszer társadalomra gyakorolt romboló hatása, amit a mostani rendszer csak súlyosbít.
Mondjuk ugyan van ungárisében ingyenes, basic healthcare szemben usákiával ahol mindenért fizetni kell. De ott legalább van miből. Azonban az oktatás eléggé elavult, a színvonal egyre lejjebb van, ráadásul ott is orosz mintára manipulálnak (pl. '56-ot már lassan úgy tanítják hogy a magyarok szégyelljék magukat miatta).

Túlórával kapcs: nem igazán érdemes magyarban túlórázni, hacsak nem fizetik meg elég jól (általában nem is fizetik meg, így nem is elvárás, legalábbis pár éve ez volt a tendencia).

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155332) Tamoo válasza Pfiucska (#155314) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jó az. :D Én pl. fekve többet nyomok saját testsúllyal mint amibe guggolok. De nem mellben vagyok erős, hanem lábban rohadt gyenge. :D Számokkal most nem égetném magam tovább.

Mentségemre szóljon, hogy nincs régóta keretem és a térdem is szar. Előtte meg csak 50-60kg-val guggoltam amit földről fel tudtam venni és le is tudtam guggolás után rakni.

[ Szerkesztve ]

(#155333) Apollyon válasza Zola007 (#155328) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A gazdag réteg is mindig rinyálni fog.
Egy olyan valaki, akinek 200 millió körüli vagyona van, az nem azokkal fogja összemérni magát, akinek csak mondjuk 40-50 milliója van, hanem azokkal, akiknek 500-nál is több van. Így a 200 milliós sem fogja gazdagnak érezni magát, mert a 500 milliós gazdagnak már sokkal több pénze van.

Ugyanez van itt a topikban is, vagyis részben. Holott már vélhetőleg a nektek ide irkáló fórumtársaknak jóval izmosabb felépítése van, Ti sem az átlagember testfelépítéséhez méritek magatokat, hanem azokéval akik még nálatok is 'jobban néznek ki', vagyis izmosabbak. Jó példa erre, hogy te is írtad szerinted nem vagy izmos, de kihez képest? :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155334) Angel2014


Angel2014
addikt

Legyen minden konditeremben defibrillátor! [link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#155335) Tamoo válasza Apollyon (#155333) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Autós példát kell felhozni! Mindenre autós példát! :(

;] :DDD

(#155336) Zola007 válasza Apollyon (#155333) üzenetére


Zola007
veterán

"Jó példa erre, hogy te is írtad szerinted nem vagy izmos, de kihez képest? "
Magamhoz képest.

Én nem hasonlítgatom magam máshoz mert rvára semmi értelme.
Mikor kövér voltam, sokkal izmosabb és erősebb voltam. Azért edzek, hogy legyek megint olyan erős, csak zsír nélkül.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155337) AsakuraDave válasza Apollyon (#155333) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Pont erről akartam írni,hogy "elvárnám" ?! mi a gond ezzel?! 2019 van emberek... még is évtizedekkel levagyunk maradva EUs országoktól. Én BEMEGYEK,LEDOLGOZOM ha kell és megfizetik, én szorgalmas vagyok ha látom hogy honorálva és fizetve van a verejtékem. Egy szóval se mondom,hogy EUn belül itt a legrosszabb de azért nem is középkategória ami itt megy... Sőt megdolgoznék itthon azért,hogy jobb legyen és felzárkozzon az ország mondjuk osztrákokhoz de nincs erre lehetőség,kilátás mert a kormány egy kalap f0s és az emberek 80%ának fontosabb az hogy ne legyen migráncs meg soros mint hogy egy 2019-es szinvonalba élhessen... Nem akarok politizálni mert érthetetlen aki a jelenlegi kormányt támogatni tudja így érdemi vita se lehetne a személlyel.(me' bezze a gyuri is lopott meg a bajnai! stb stb amig ezek az ellenérvek lehúzhatják magukat)

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#155338) Zola007


Zola007
veterán

Joe Stockinger
89
405 x2
[link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155339) Lacy6 válasza AsakuraDave (#155337) üzenetére


Lacy6
senior tag

Egy önálló erős belső gazdaság nélkül, nem lehet versenyezni a legerősebb európai országokkal.
Én inkább úgy gondolkozom, hogy azzal próbálok gazdálkodni amim van.
Na most ami közül jelenleg választhatsz, még mindig a legjobb választás a mostani kormány.
Lehet azon vitatkozni, hogy mennyi rosszat csinál, de értelmetlenség amíg ilyen állapotban van az ellenzék.
Mindekinek fontos hogy minél jobb élet színvonalon éljünk.
A kérdés inkább az, hogy a választható kormányok közül, szerinted ha bárki mást választottak volna most jobb lenne? Én szerintem biztosan hogy nem.
A migráns ügy meg külön téma, számomra érthetetlen miért csinálták...de már most látszik hogy a gazdagabb országokba visszaesés lesz miatta.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#155340) Zola007


Zola007
veterán

Mindenki egyenlő.
Csak vannak egyenlőbbek ► [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#155341) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#155329) üzenetére


rwin5
őstag

de te is egy magyarként dolgozol kint ennyit Angliában, nekem akik kint vannak barátaim azok pont az ellenkezőjét mondják az "őshonos" angolokról, hogy k*rva keveset dolgoznak.

(#155342) bump3r111


bump3r111
tag

Hali, egy kérdésem lenne. A helyzet az hogy imádok edzeni de már utálok kajálni. Ha eszembe jut a reggeli áztatott zabkása, vagy porciózott főtt rizsa, elfog a hányinger :) Gondolom nem vagyok egyedül.
Időm sincs megfelelően étkezni, de az időhiányt sem akarom kifogásként felhozni, ez az élet, nem akarok picsáskodni.
Szóval maga a kérdés az lenne, kitaláltam hogy megfőzök jó sok rizset és 100g-t fehérjével összeturmixolom és ledöntöm. Zabból pedig a darált változatot venném és főzés/áztatás nélkül ugyanígy összerázok 100g-t vízzel,és ízestítésként + fehérjeforrásként + 30g fehérjepor.
Lehet másnak ez egyértelmű, de nekem nem teljesen. Ez így rendben van?
Nem befolyásolja a hasznosulást, emésztés szempontjából sincs különbség?

+1: van-e még tipp a gyors nagy mennyiségű - edzés szempontjából minőségi - kaja ledöntésére? :D (nem feltétlenül csak szénhidrát)
Gondolok itt arra hogy nem élvezetből szeretnék enni, hanem a nagyjából számolt tápanyagokat minél gyorsabban lenyomni rohanó világunkban.
Kössz!!!

[ Szerkesztve ]

(#155343) Apollyon válasza AsakuraDave (#155337) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem jól értetted... Általánosságban a munkahelyeken nem várják el a túlórát, mert ki sem tudják (akarják) fizetni. Max. lecsúsztatós téma van sok helyen. Azt meg szubjektíven hozzátenném, hogy ha ki is fizetnék a túlórát, az közel sem érne annyit, mint a családdal töltött idő.

(#155339) Lacy6: és különben is soros!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155344) savior válasza bump3r111 (#155342) üzenetére


savior
őstag

Régen rossz, ha egy testépítést sportoló még enni sem szeret... Esetleg miért nem eszel olyat, amit szeretsz?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#155345) Ijk válasza bump3r111 (#155342) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért az meggondolandó ha nincs napi 3x10 perced étkezni.
Tökmindegy mit kajálsz, a szükséges makrókat beviszed, megfelelő arnányban a többi kozmetika.
Úgylátom a rizs, zab, tejsavó fehérje még mindig a szent grál, lassan kitalálhatnának valami újat.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155346) bump3r111 válasza Ijk (#155345) üzenetére


bump3r111
tag

Természetesen van napi 3x10 percem étkezni. Azonban az ételek elkészítése kifejezetten sok időt vesz igénybe, és ha a cél konkrétan izomtömeg növelés, akkor saját tapasztalataim szerint, saját magamat nézve, naponta 5-6x kell ennem az általad megadott 3 helyett.
Szeretek én sok mindent, de ha neadjisten nem engedhetem meg magamnak hogy naponta többször minőségi "fitnesz" étrendbe beleillő ételeket rendeljek magamnak a melóhelyemre, miért ne egészíthetném ki az egyébként általam szívesen fogyoasztott ételekből álló étrendemet gyors zab/rizs/fehérje kombóval?
Mi ezzel a gond? Ti nem esztek rizset és zabot?
Szívesen fogadok új tippet eme szent grálok helyett.
Úgy tűnik, rossz helyre tettem fel a kérdésem, amit sajnálok.
Eredményes edzést kívánok mindenkinek.

(#155347) Shingen válasza Ijk (#155345) üzenetére


Shingen
addikt

Leálltál teljesen a Fehérje turmixal?

風林火山

(#155348) lacos001 válasza bump3r111 (#155346) üzenetére


lacos001
senior tag

Hamar feladtad... ;]

(#155349) Ijk válasza Shingen (#155347) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már régen.
Egyébként is kiderült hogy tejfehérje, búza és tojás intoleranciám van. :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#155350) aelod válasza Ijk (#155345) üzenetére


aelod
veterán

Már kitalálták. Ketogen diéta.
Kérdés, hogy hosszú távon kb senki nem tudja csinálni és, hogy mennyire mész tönkre.

Zab és tejsavó fehérje Illés Norbi Bibliájában az Armageddonnal egyenlő...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.