Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156951) aelod válasza CptAdamica (#156950) üzenetére


aelod
veterán

:R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156952) KoVee84 válasza HussarF (#156949) üzenetére


KoVee84
senior tag

Helyes-helyes! :C

(#156953) Angel2014 válasza HussarF (#156949) üzenetére


Angel2014
addikt

:C

Mehetünk készen vagyok! :K Bal sarokban ott a polcon az indító!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156954) HussarF válasza Angel2014 (#156953) üzenetére

Nem tűnsz nagyon elhízottnak a múltkoriakhoz képest. Vagy már vissza is szerezted az elfecsérelt 11 évnyi munkát?

[ Szerkesztve ]

(#156955) Angel2014 válasza HussarF (#156954) üzenetére


Angel2014
addikt

Slankít a fekete. :(((

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156956) Dinter


Dinter
addikt

[link]

Ez mennyire legit? Mert lehet hogy akkor én valamit nagyon rosszul csinálok.

(#156957) Zola007 válasza aelod (#156948) üzenetére


Zola007
veterán

Nem feszülsz fel a húzáshoz
Amikor megindul az elemelés, akkor a rúdnak és a súlyemelőnek egyetlen, feszes rendszert kell képezni.
Ha ez nincs meg, akkor nagy a sebességváltozás a húzás során, a kezdeti lendület elfogy, Newton bácsi meg röhög a markába.
[link]

Valsalva egy hasba vett levegő elleni hasprés a mellkas kiemelésével.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156958) Zola007 válasza CptAdamica (#156950) üzenetére


Zola007
veterán

Szépen megcsinálta a Zsolti ugyanazt, mint a Rippetoe, Candito, PowerliftingToWin, Juggernaut stb. 5-10 éve
Ha egy recept beválik, nem kell variálni, csak megfőzni megint. Legfeljebb pár év lemaradással ér ide Magyarországra.
Remélem nem mennek el "magyaros" irányba idővel.

Kíváncsi vagyok mikor csinálják meg az AI edzésrendszert, mint a Juggernaut, amikor már nem edző számolja ki az online terveket, hanem a korábbi kliensek által bevitt adatok alapján egy algoritmus.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156959) attiati


attiati
veterán

Mennyire hihető, hogy 5,5%-os értéket mértek testzsír %-ra?
(Tanita BC545N géppel, 78 kg mellett)

Semmi diétát nem tartok, edzés is alig volt az elmúlt 1 hónapban.
A gépet csak padlószőnyegre tudták tenni, ami miatt eleve 15 kg-al kevesebbet mért !
De állítólag a %-os arányokat ez nem befolyásolta.

Nehezen tudom elhinni. Szerintem csak deréktájékban van ennyi zsír, nemhogy összesen.
(ráadásul 7 kg-ot híztam is idén)

[ Szerkesztve ]

(#156960) patex1983 válasza attiati (#156959) üzenetére


patex1983
őstag

5,5%-os tzs-vel olyan szálkásnak kell lenned, mint ahogy azt mondani szokás...

X

(#156961) smallmer


smallmer
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a tegnap írt tanácsokat a melledzéssel kapcsolatosan. Holnap reggel ki is próbálom amiket írtatok.
:R

(#156962) Zola007 válasza attiati (#156959) üzenetére


Zola007
veterán

Mi az hogy csak szőnyegre?
ne mondd már hogy nem volt egy talpalatnyi járólap vagy laminált padló a közelben? :DD
Tanita mérlegei a legpontatlanabbak mind közül

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156963) Radnix válasza attiati (#156959) üzenetére


Radnix
senior tag

A tükör nem hazudik, a gép hibázhat. Szerintem nem érdemes ráfeszülni a testzsírszázalék kérdésére, mert anélkül is tisztában van vele az ember, hogy jól néz-e ki vagy sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#156964) aelod válasza attiati (#156959) üzenetére


aelod
veterán

Én nem értem miért foglalkoztatja az embereket még mindig a tzs % kérdéskör. De most komolyan nem teljesen tökmindegy? Nézhet ki valaki jól és izmosan magasabb tzs-al mint más alacsonyabbal.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156965) attiati válasza Zola007 (#156962) üzenetére


attiati
veterán

Céges rendezvény, ingyenes mérés, szerintem nem voltak rá felkészülve egyik oldalról sem. Legalábbis amikor nekem mérték. De akkor nem tulajdonítok neki semmi jelentőséget.

(#156966) Zola007 válasza attiati (#156965) üzenetére


Zola007
veterán

látszik, hogy nem chepeliek szervezték
ők vittek volna magukkal járólapot

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156967) Zola007


Zola007
veterán

Érdekes ami művel a srác, de az is biztos hogy ezt a volument, amit néha csinál, nagyon kevesen bírnák kórház nélkül [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156968) Apollyon válasza Zola007 (#156967) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Kellene is bírni? Én személy szerint nem terhelném be így magam. Pl. a felhúzás utáni fekvenyomásra gondolok, és akkor ezt sokszor.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156969) Zola007 válasza Apollyon (#156968) üzenetére


Zola007
veterán

Nem kellene
Főleg, hogy nincs versenycélja vele

Ez üzlet, semmi más.
Egy normál edzésért már nem követnek "be" több tízezren instakilogrammon
És ha nincs követő, nincs reklámérték, nincs pénz.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156970) Zola007 válasza Apollyon (#156968) üzenetére


Zola007
veterán

Na, délután siettem.
A lényeg, hogy ha valaki kemény edz, mint az állat és beletesz pénzt, időt, energiát, magánéletet, akkor legalább versenyezzen.
Aki nem versenyez testépítésben, erőemelésben, crossfit, súlyemelés, stb erősportban, vagy nem ebből él, akkor erősen el kell azon gondolkodni mennyire is akarja szétb*szni magát.

Dolovai Bélát idézném:
Van egy fajta hozzáállás, amelyet már sokaktól hallottam a különböző konditermekben, amikor valami ilyesfélét szoktak mondani: “Ó igen, majd egyszer talán versenyzek..! Ha elég nagy lesz a tömegem, egyszer…. Majd ha elérem azt az erőszintet erős leszek hozzá. ” Majd, majd és a többi...
Ők soha nem fognak versenyezni.
Tudat alatt pontosan érzékelik hogy ez túl nagy falat ez számukra. Így tűnnek el a reménységek a tanulásban, a külföldi munka, vagy épp a családalapítás végett. Valójában ezek legtöbbször ürügyek, én viszont nem értem miért áldoz valaki tengernyi energiát, időt, pénzt, ha a sport velejét, a képességek versenyszerű összemérését mellőzi.

Ebből a topikból pár ember van, akinek tényleg megéri a volumen amit beletesz, markedone94, Aelod és hussarf*.
Hussarf-et nem azért hoztam fel mert versenyez vagy túl sokat edz, hanem mert ő csak annyit tesz bele, amit ki is fizetnek p*navalutában és ilyen szempontból jó a befektetett munka hatásfoka.

Tudom, hogy egyeseknek nehezére esik felfogni / elfogadni, de 100-ból átlag 1 embert ha érdekel a hétköznapi életben, hogy 150-et húzol fel vagy 200-at vagy 12% testzsírod van vagy 8%.

Legyél izmos, egészséges, szeresd amit csinálsz.
Nem baj, ha van vele konkrét célod, sőt!
De először mindig a célt választjuk ki, utána az ahhoz megfelelő eszközt és nem fordítva.

Itt sokan csak az eszközre (test/erő) koncentrálnak, nem a célra (tetszés a lányoknak / erősport / verseny / egészség). Ezért sokan fordítva ülik meg a lovat és olyan mennyiségű munkát, pénzt és időt fektetnek be, ami soha nem fog megtérülni semmilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156971) attiati


attiati
veterán

Tojásfehérje porokban mi okból van ilyen sok só, ha magában a tojásban nincs?
3,7g / 100g

Egy adag fehérje mellett ez a napi sóbevitel 20-30%-át fedezi. Soknak tűnik, mert minden másban is sok a só a tartósítás miatt.

Egyetlen készítményt találtam, ahol 1,7g/100g-ot írnak, de lehet elírás, mert minden más itthoni és külföldi készítményben 3,5g körül van /100g. Vagy a nátrium tartalmat írták rá (só helyett).

(Tejfehérje nem jó, növényit kihagynám. Marha jöhet még szóba, de a tojás lenne az ideális.)

(#156972) Woodslave válasza Zola007 (#156970) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én meg Kathi Bélát idézném... ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156973) aelod válasza attiati (#156971) üzenetére


aelod
veterán

Miért nem viszed be a kellő mennyiségű fehérjét rendes táplálékból? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156974) medica válasza Woodslave (#156972) üzenetére


medica
senior tag

Szintén egy nagy gondolkodó, bár ő valamennyire tisztában van a korlátaival így ritkán prejudikál...

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156975) sutyesz96 válasza HussarF (#156949) üzenetére


sutyesz96
őstag

Az alkohol építí az izmokat manapság?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156976) mike1334 válasza aelod (#156973) üzenetére


mike1334
veterán

Gondolom úgy dolgozik, hogy nem tudja megoldani.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156977) Apollyon válasza Zola007 (#156970) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok annyira sz.. :D
Én mondjuk kifejezetten az egészség miatt csinálom, bár nem így indult. Kipróbáltam már sok más sportot, de a súlyzós edzés a legoptimálisabb, mindenemet meg tudom edzeni hatékonyan, biztonságosan, és jól is érzem magam tőle.
Ebben a témában nem vagyok egy kapkodós fajta, szóval örülök hogy pl. a crossfit nem az egészség szent grálja. :D Sem az általad linkelt instagyerek.

Az meg, hogy ki mit gondol róla, magasról sz. le... :D Nekem már a párom fix, szóval hogy mennyire tűnök izmosnak vagy sem, már nem érdekel. Azért tegyük hozzá, hogy a csajoknak édesmindegy, hogy te 150-nel guggolsz vagy csak 80-nal, ugyanúgy kitűnsz abból a tömegből, amelyik semennyivel sem guggol.

De szerintem nem hátrány már csak abból is erőt meríteni rövidtávon hogy másoknak tetsszen az ember, ha hosszútávon ezt elengedi.

Tegyük hozzá azt is, hogy nekem néha elég nagy fájdalom lemenni a terembe, főleg, hogy most ugyan látom a termet a kertünkből, de nem érzem ott mindig jól magam, hiányzik a f2000. De az meg olyan messze van már, hogy kösznem. De akármennyire utálok is néha lemenni edzeni, utána mindig jobban érzem magam, így lemegyek. Ha lehetne kapni olyan bogyót, amiből elég lenne csak 1-et beszedni, és permanens izmos maradnék, akkor is lejárnék terembe edzeni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156978) Angel2014 válasza sutyesz96 (#156975) üzenetére


Angel2014
addikt

Megnyugtat!

Na most ha már nyugodt vagy ,akkor mélyebben alszol!

Ha már mélyebben alszol, akkor több tesztoszteron és Androgén termelődik a szervezetedben,mert beindulnak az agyalapi mirigyeid termelése! ;] :K :B Lehet ,hogy tréfás de lehet benne igazság!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156979) aelod válasza Angel2014 (#156978) üzenetére


aelod
veterán

:C :C :DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156980) Apollyon válasza Angel2014 (#156978) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor az alkoholistáknak magasabb a tesztószintjük?

Hint: nem.

Pont, hogy az alkohol rossz hatással van a tesztótermelésre. Arról nem beszélve, hogy ha piától kifekve elalszol, az drogos alvás, nem pedig minőségi, pihentető alvás, mivel az alkohol lebontása közben keletkező bomlástermékek megakadályozzák hogy mélyalvási fázisba kerülj, ez pedig nem épp az izmos és hosszú élet titka.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156981) HussarF válasza Zola007 (#156970) üzenetére

Benes Gergő, egri srác. Annyira nem szar...

(#156978) Angel2014
Be is vodkáztam szombaton, de nem attól nőtt meg a tesztóm, hanem attól a harapnivalóan kerek seggű kiscsajtól, akit átkarolva elaludtam. Mondtam is neki, hogy ma este ő lesz a plüssjáték, amivel elalszok ;]

[ Szerkesztve ]

(#156982) Angel2014 válasza Apollyon (#156980) üzenetére


Angel2014
addikt

Tanulj meg úgy inni mint jockey ewing csinálta....

Egy két pohár vörösbortól lefekvés előtt semmi bajod nem lesz ..sőt teli vitaminnal antioxidáns ásványokkal és nagyon jót tesz a szívnek is és a koszorúereknek is.

Sok gyúrósnak aki nem tud aludni mélyen nyugtatót vagy valami természetes nyugtatót írnak fel vagy javasolnak a mély és hosszabb alvás miatt.

Az alkeszok nem hiszem hogy edzenek is .

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156983) HussarF válasza Angel2014 (#156982) üzenetére

(#156984) Angel2014 válasza HussarF (#156983) üzenetére


Angel2014
addikt

;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156985) aelod válasza Angel2014 (#156982) üzenetére


aelod
veterán

Akkor a magyar társadalom nem alkoholista hanem lenyugtatja csak magát ;]

(#156981) HussarF

Láttam. 20 évesen. Nem semmi... :Y

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156986) sutyesz96 válasza aelod (#156985) üzenetére


sutyesz96
őstag

“Megnyugszol -> jobban alszol -> magasabb tesztoszteronszint”.

Angel pápa újabb tanításait hallhattuk. :C :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156987) freaghill válasza sutyesz96 (#156986) üzenetére


freaghill
őstag

Megnyugszol előtt azért van egy "beb@szol" is :D

(#156988) sutyesz96 válasza Zola007 (#156894) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ezzel kapcsolatban van valami forrás, hogy mitől szabályos egy ilyen végtelenül torz fekvenyomó forma?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156989) Zola007 válasza HussarF (#156981) üzenetére


Zola007
veterán

hogy jön ide a Benes?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156990) Zola007 válasza sutyesz96 (#156988) üzenetére


Zola007
veterán

Minden erőemelő szövetségnek van saját szabályzata a formai és ruházati kritériumokat illetően, annak kell megfelelni.
IPF az egyik legszigorúbb.
Elkélne már a legtöbbnél némi átalakítás.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156991) HussarF válasza Zola007 (#156989) üzenetére

Csak úgy lazán kapcsolódik. Még kellett volna írnom valamit, ehhez a versenyző meg megéri-e témához, de inkább nem okoskodok feleslegesen

(#156992) sutyesz96 válasza Zola007 (#156990) üzenetére


sutyesz96
őstag

Maga a nyomás ideje alatt bármely változtatás a kiválasztott nyomási pozíción, tehát a fej, vállak, fenék bármilyen emelkedő mozgása a paddal, talajjal való eredeti érintkezési pontjaihoz képest. Vagy a kezek oldalirányú mozgása a rúdon.

Ergó ha már a rúd érintése előtt felveszi ezt a nyomorék pozíciót, akkor szabályosnak kell tekinteni? :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156993) Zola007 válasza Woodslave (#156972) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, tudjuk, Béci igazán a szívén viselte, mennyire egészséges az olvasó/néző ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156994) Zola007 válasza HussarF (#156991) üzenetére


Zola007
veterán

Ő versenyez, csinálja, az teljesen rendben van. Szerintem félrértetted, ami írtam.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156995) attiati válasza aelod (#156973) üzenetére


attiati
veterán

Igyekszem, de az eredeti kérdésnél maradva minden tojásfehérje porban ennyi só van?
Vagy csak akkor, ha (tartósítás miatt ??) hozzáadják?

(#156996) aelod válasza attiati (#156995) üzenetére


aelod
veterán

Fogalmam nincs, sosem próbáltam vagy volt szükségem tojásfehérje porra :U
Amúgy meg ha a só bevitel a kérdés akkor elveszed máshonnan ha ezekben ennyi van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156997) Radnix


Radnix
senior tag

aszt halótam hogy a Teszkószterontól megnőnek a pajszerok hónan lehet veni ilyen Teszkószteront???
aszt is halótam hogy ha sokat héderezek akór nyugódt leszek és akkor is megnő a Teszkószteronom???

[ Szerkesztve ]

(#156998) aelod válasza Radnix (#156997) üzenetére


aelod
veterán

nem atólnem nöl meg a kezed az már géntetika

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156999) Radnix válasza aelod (#156998) üzenetére


Radnix
senior tag

nem gond a zsé tesó van dögivel, szerinted a bömit a szél hódta a ház elé??? hó vegyek olyan géntektikát???

(#157000) aelod válasza Radnix (#156999) üzenetére


aelod
veterán

azt a jáóistentől kapol

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.