Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156301) benfolds válasza brownus (#156286) üzenetére


benfolds
őstag

kipróbálom, köszi. (Tamoonak is). az ingyenes appban mondjuk alig volt valami.
azért tetszett ez a kettler classic, mert kapok egy padot, rudat, súlyokat, amivel már tudok fekve nyomni, ezek amúgy is kellenének mindenhogyan, a hátazás és a tricepsz meg extra, bár lehet, hogy arra már nem annyira jó egy ilyen alap gép. a pillangó részével kapcsolatban bizonytalan vagyok (a kettő közül melyik lehet jobb?), de kezdő szinten sem jó egy ilyen? tényleg annyira használhatatlan? attól annyira nem félek, hogy kinövöm, bár legyen igazatok. :DDD azt elfelejtettem mondani, hogy elég vékony vagyok, szóval jó lenne azért egy kis tömeg is, hogy erősödjek.

(#156302) KoVee84 válasza HussarF (#156297) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de ez mind okádék :(
Voltam párszor az elvtársaknál, ha csak úgy simán ittunk, akkor russian standard, ha a cég fizette, akkor beluga :DDD

(#156303) HussarF válasza KoVee84 (#156302) üzenetére

A carszkaja nem, de a többi csak átlag. Russzkij sztandartot azért nem akartam venni, mert azt kapni itthon is, és olyan igazi orosz vodkát akartam, ami tényleg helyi jellegzetesség. Ezek kb azok, mint ami itthon a royal vagy a kalinka. Mondjuk én azokat is megiszom, nincs vele bajom. Belugát meg nem is kapni a sima boltban, csak a reptéri tranzitban. Ott meg inkább nem :D

(#156304) Zola007 válasza HussarF (#156303) üzenetére


Zola007
veterán

csak tudnám mit szerettek annyira a vodkában :)
nálam mai napig versenyben van a "legsz*r*bb rövidital" címért

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156305) medica válasza benfolds (#156301) üzenetére


medica
senior tag

Felcsillant a szemmem mert kletter-nek olvastam
Zola007: vodkanarancs tipik női bebaszcsizós - a mai jányok sokkal többet isznak. Ruszkiknál a kaja szvsz borzalmas.
aelod: a 90-es évek elején miskolci ismerőseim azt hitték átmentek a határon mikor meglátogattak - akkor már voltak bevásárlóközpontok és nyugati-típusú üzletek Győrben.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156306) Ļantos válasza Zola007 (#156304) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Én a sörtől kezdve az égetett szeszekig mindent utálok. A bort is.

(#156307) kk831228 válasza Zola007 (#156304) üzenetére


kk831228
addikt

amelyiknek nincs körömlakklemosó íze az nem olyan rossz... Mondjuk olyan nem sok van... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#156308) aelod válasza HussarF (#156303) üzenetére


aelod
veterán

Ezek kb azok, mint ami itthon a royal vagy a kalinka. Mondjuk én azokat is megiszom, nincs vele bajom.

Kemény vagy. Royal, Finlandia, Absolute. Ezeknek olyan az íze mint a technokolnak...Itthon amit kapni és jó az a Grey Goose, Ciroc.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156309) Nordik


Nordik
őstag

Növényi eredetű, ha lehet olcsóbb fajta fehérjét keresek. Tudtok ajánlani valamit?

(#156310) Woodslave válasza Nordik (#156309) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem ajánlom :( ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156311) HussarF válasza Zola007 (#156304) üzenetére

Vodkában az a legjobb, hogy nincs különösebb íze meg szaga, legalábbis a rendesebbeknek. Szóval azt magában, vízzel lehet inni. Meg nem öklendezel az aromától.

(#156305) medica
Jó az a vodkanarancs. Hidd el, ha sokat kell inni, sokkal kellemesebb valami long drink, mint állandóan rövideket lecsapni

(#156312) Nordik válasza Woodslave (#156310) üzenetére


Nordik
őstag

Nem igazán bírom a tejfeherjet... :(

(#156313) aelod válasza Nordik (#156312) üzenetére


aelod
veterán

És mi indokolja a tápkieg. forrásból történő + fehérje bevitelt?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156314) brownus válasza Nordik (#156309) üzenetére


brownus
veterán

AbsoRice Rizs fehérje (0,5 kg)
https://biopont.hu/vegabond-vegan-rizsfeherje-natur-400-g

van a biotechnek is rizsfehérjéje - ezt próbáltam régebben, oké.

akkor van még ez, ezt nem ajánlom, bár egyénfüggő, de ez olyan gázokat csinált bennem, hogy brutális. szétfingtam mindent is. borsófehérje, borsó

de a rizses cuccokkal minden ok volt, csak naturt vegyél. amiben cukor van az rohadt édes, nem bírtam meginni. el is ajándékoztam...

[ Szerkesztve ]

(#156315) Nordik válasza aelod (#156313) üzenetére


Nordik
őstag

Igazából még csak most kezdtem el, próbálok minél több csirkét rizst bevinni, gondoltam hátha kellhet még pluszba tapkieg. :) Persze örülnék ha nem. Esetleg tudsz javasolni ételeket amivel fedezhető a napi szükséglet?

(#156316) brownus válasza Nordik (#156315) üzenetére


brownus
veterán

összefoglalóban ott van, sárgakapszula

(#156317) Nordik válasza brownus (#156316) üzenetére


Nordik
őstag

Nagyon jó, atolvasom majd meloba. Köszönöm! :)

(#156318) aelod válasza Nordik (#156315) üzenetére


aelod
veterán

Akkor semmi szükséged tápkieg. formájában fehérjére. :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156319) Nordik válasza aelod (#156318) üzenetére


Nordik
őstag

Egyébként meg miket érdemes enni? Érdemesebb gondolom azért változatosan. De mik azok az alapvető dolgok amik segíthetik a fejlődést? Gyümölcs, zöldség, húsok mindenre gondolok. :)

Bevallom őszintén nem az a célom, hogy minél nagyobb legyek, inkább így 30 évesen rájöttem figyelni kellene magamra edzés, táplálkozás szinten. :)

[ Szerkesztve ]

(#156320) Angel2014 válasza HussarF (#156303) üzenetére


Angel2014
addikt

Egyik ismerős angliába kapott egy ilyen vodkát Puff dadytől ilyet ittam tegnap..nagyon jóóóó

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156321) aelod válasza Nordik (#156319) üzenetére


aelod
veterán

Rostban gazdag ch források, sovány húsok, valamilyen alap vitamin készítmény. Ha nagyon nem vagy képben célszerű egy szakembert felkeresni aki élhető és tartható étrendet ír a céljaidnak megfelelően.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156322) Pocee válasza Angel2014 (#156320) üzenetére


Pocee
senior tag

Alig vártam,hogy aktualizálj valami világsztáros témát,sokkal jobb lett volna ha még hozzáteszed hogy tegnap a 39.szülinapodra ittatok,hitelesebb lett volna.

Mr.Brightside

(#156323) freaghill válasza aelod (#156321) üzenetére


freaghill
őstag

Izületvédrőkről mi a véleményed? Melyiket, miért?

(#156324) aelod válasza Pocee (#156322) üzenetére


aelod
veterán

Hozzá házhoz menne pídidi ünnepelni ;]

(#156323) freaghill

Hát ez jó kérdés. De nálam képzettebb emberek, köztük Zola mester semmilyen gyakorlati hasznát nem találja nekik. Habár én is szedtem anno tojáshély membrán készítményt (micsoda hangzatos marketing duma :DDD ) és bevált. Vagy csak a pihenés segített a vállamnak ezt nem tudom. Ha veszel is elég lehet valami olcsóbb de sokkal inkább a helyes gyakorlat kivitelezés + megfelelő súly választás az ami fontos ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156325) marked one94 válasza freaghill (#156323) üzenetére


marked one94
őstag

Én is azon a velemyen vagyok hogy nincs nagyon hasznuk. Megfelelő nyújtás + masszőr többet segit.

You'll Never Walk Alone

(#156326) brownus válasza aelod (#156324) üzenetére


brownus
veterán

kollagén?

(#156327) aelod válasza brownus (#156326) üzenetére


aelod
veterán

Bőrnek jót tesz :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156328) lacos001 válasza Pocee (#156322) üzenetére


lacos001
senior tag

Vagy ha más alkoholról lett volna szó, akkor azt linkeli. :DDD

(#156329) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ezt bárki végig tudná csinálni itt a fórumról? [link]

Az edzést természetesen, nem a csajt. Utóbbit tudom hogy mindenki.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156330) m3tr0 válasza sutyesz96 (#156329) üzenetére


m3tr0
senior tag

Pff...bruttó másfél perc lenne,cigivel a végén... :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#156331) brownus válasza sutyesz96 (#156329) üzenetére


brownus
veterán

nem :D pedig sok planket csinálok, szeretem őket. jó core erősítő gyakszik

és ezt? [link] :o :B :U :D

(#156330) m3tr0 :D

[ Szerkesztve ]

(#156332) Zola007 válasza sutyesz96 (#156329) üzenetére


Zola007
veterán

Attól eltekintve, hogy az időtartam 70%-ban csípőhajlító és egyenes combizomból dolgozott, nem rossz.

Mondjuk ilyenkor azért felmerül bennem a költői kérdés, hogy mi értelme van érteni is ehhez a szakmához, ha elég jól kinézni és jó videókat csinálni rossz kivitelezésekről.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156333) aelod válasza Zola007 (#156332) üzenetére


aelod
veterán

;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156334) D3W1L3 válasza Zola007 (#156332) üzenetére


D3W1L3
tag

sőt, már jól kinézni sem kell.manapság már mindenkinek edzős videója van

(#156335) sutyesz96 válasza brownus (#156331) üzenetére


sutyesz96
őstag

Azok a kameraállások. :C :DD

D3W1L3: Azért ez a csajszi elég régóta tolja a dolgot, meg gondolom nem a levegőtől néz ki így ő sem. Ennél sokkal rosszabb nők is hirdetik az igét, meg magukat sajnos.

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156336) kicsiogre válasza freaghill (#156323) üzenetére


kicsiogre
tag

Véleményem szerint használ ha a 3 fő hatoanyag megfelelő menyiségben van bent. Csodát nem kell várni de a fájdalmat enyhiti és könnyebb a mozgás ( személyes tapasztalat sajnos én időhuzasra játszok hogy minnél később keljen térdprotézis )

(#156337) medica válasza kicsiogre (#156336) üzenetére


medica
senior tag

4: glükózamin-kondroitin-msm-kollagén

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156338) CptAdamica válasza sutyesz96 (#156335) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, manapság már mindenki személyi edző, aki kicsit is jobban néz ki az átlagnál, vagy végig tolt már valami szemes stana/dana szar kúrát. Személyi edzés alatt pedig basztatja a telefonját, miközben az edzettje mellette szarul csinálja a gyakorlatot.

Megyen!

(#156339) kicsiogre válasza medica (#156337) üzenetére


kicsiogre
tag

Kollagén nem az szerintem , glükózamin-kondroitin-msm-ezeket az ortopéd orvos javasolta hogy hatásos ha meg már nagyon rossz a helyzet hialuronsav injekció. Ja meg persze nem otthon várni a csodát ha fáj egy izület hanem orvosnak megmutatni.

(#156340) aelod válasza kicsiogre (#156339) üzenetére


aelod
veterán

Az orvos azt is mondja, hogy a fehérjét ők meghalsz 🤣🤣

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156341) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Mell-kar volt ma. Sírva mentem haza..

https://utdetailing.hu/

(#156342) benfolds válasza freaghill (#156323) üzenetére


benfolds
őstag

sajnos a kopott ízületekkel csodát nem fog tenni semmilyen gyógyszer. nálam 10 éve kezdődtek a problémák, másfél évvel ezelőttig nagyjából szinten tudtam tartani magamat egy kis odafigyeléssel, mellette szedtem msm/kondroitinszulfát/glükozaminszulfát tartalmú gyógyszereket, hogy mennyiben köszönhető a gyógyszereknek, hogy nem romlott lényegesen az állapotom, azt nem tudom, de szerintem nem igazán, merthogy inkább csak akkor vettem be a tablettákat, amikor eszembe jutott, nagyon sokszor elfelejtettem. másfél éve kb. egy hét alatt nagyon sokat romlott az állapotom (nekem a derekammal és a csípőmmel van baj). na akkor hirtelen elkezdtem betartani a napi két tablettát stb. viszont semmit nem javult a helyzet, sőt. hónapról-hónapra rosszabb lett. egy hónapja ajánlották a zselatint a gyógyszertárban, kipróbáltam, naponta eszem, múlt héten kezdtem el észrevenni, hogy nincsenek fájdalmaim minden pillanatban, csak akkor, ha mondjuk állok egy órája (ezt bírom a legkevésbé). az utóbbi másfél évben nemhogy javulás, de még stagnálás sem volt, szóval nagyon örülök. a zselatinnak vagyok kénytelen betudni a javulást, mert se az étkezésemben, se az életmódomon nem változtattam azóta. én ajánlom, káros hatása nem lehet, persze azért érdemes szüneteket tartani a fogyasztásában, ahogy olvasom. emellett nyilván a csülökpörkölt, csirkebőr, csirkeporc stb. is ugyanúgy játszik, csak nekem egyszerűbb a zselatint elkészíteni, mint főzőcskézni.

(#156343) medica válasza tibcsi0407 (#156341) üzenetére


medica
senior tag

Annyira ne keseredj el - mindenki meghal a végén.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156344) kicsiogre válasza aelod (#156340) üzenetére


kicsiogre
tag

Ezt hallotam még, ám az ortopédus orvos és a saját tapasztalat azt mutatja hasznos az izületvédő.

(#156345) aelod válasza kicsiogre (#156344) üzenetére


aelod
veterán

Ezt jól leírtam most nézem. Kikúrt gboard rühellem... :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156346) tibcsi0407 válasza medica (#156343) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:DD Nem bírok ilyenkor normális fejet vágni.

https://utdetailing.hu/

(#156347) sutyesz96


sutyesz96
őstag

B betűs gyorséttermi láncban nem is olyan szörnyű ez a Chicken Whopper.

Tápértékei így néznek ki:
526,7kcal
36,8g fehérje
46,8g ch
19,9g zsír -ebből 2,3g telített
3,1g rost

Nem kell mindennap zabálni, de a makroja abszolút vállalható, ha nem diétázol.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#156348) Zola007 válasza sutyesz96 (#156347) üzenetére


Zola007
veterán

Sok mindennek vállalható a makrója, amit nem ennék meg.
Ilyen többek között a Casu marzu, a Kiviaq és a durián is :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156349) KoVee84 válasza medica (#156305) üzenetére


KoVee84
senior tag

"Ruszkiknál a kaja szvsz borzalmas". általában igen, de a tejfölös kaviáros palacsintából bármikor bármennyit meg tudnék enni :DDD
Zola: a durián sem rossz, olyan mint a fokhagymás grapefruit ;)

(#156350) Apollyon válasza Zola007 (#156348) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A durián még oké, azt vágtam.
A másik kettőre rá kellett gúgliznom, hát uhh, nekem már az is durva hogy ilyen van.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.