Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156751) kk831228


kk831228
addikt

Zola007 :

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#156752) Dinter válasza kk831228 (#156751) üzenetére


Dinter
addikt

Én nem aggódnék, edzés után nekem is 600 volt, aztán le is ment szépen.

[ Szerkesztve ]

(#156753) Zola007 válasza kk831228 (#156751) üzenetére


Zola007
veterán

Az semmi.
Vedd úgy, hogy orvosi igazolásod van róla, hogy voltál mozogni.
1500-2000 körül és felett már érdemes figyelgetni, de 4-5.000-től komoly az ügy.
Egyszer egy 3 éves gyerekben mértek 1.778.568 unit/litert

Az alsó határ közeli TSH inkább aggasztana, érdemes lenne megnézni korábbi laborokban mennyi volt.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156754) kk831228 válasza Zola007 (#156753) üzenetére


kk831228
addikt

Az már nincs meg sajnos az előző... :(

Majd elküldöm a másik lapot is, ránéznél..? :B :R

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#156755) BÁ Nutrition válasza HussarF (#156746) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a cikk eleg a motivalo, a vegere mar kedvem lenne felvagni az ereim kb ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156756) gyuri860213


gyuri860213
tag

Szuksegem lenne egy kis tanacsra. Az utobbi idoben fajdogalt a labtolotol a combtő egy resze kozel a csipomhoz, de csak a baloldalon. Altalaban masnapra elmult. Szerdan viszont annyira eles fajdalmat ereztem h alig birtam kinyomni es beakasztani. Olyan erzes volt mintha valami szet akarna belul szakadni. Nem a csipombol indul ki inkabb az izom faj. Mi lehet? Izomhuzodas vagy szalag? Tegnap mar nem fajt ezert labaztam ujra, feszitogepen melegites vegere a szeria sullyal mar ereztem a fajdalmat enyhen, kitorestol nyujtott allapotban szar volt igy csak hajlitoztam. Nezessem meg orvossal? 2 nap pihenes utan teljesen elmulik de terhelesre ujra faj. Most meg nyomasra is erzekeny enyhen.

(#156757) S e t h


S e t h
nagyúr

Ezt a Harry Potter epizódot nem is ismertem.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#156758) mike1334 válasza gyuri860213 (#156756) üzenetére


mike1334
veterán

Az eredeti kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de szeretném felhívni a figyelmed egy másik egészségügyi problémádra (a kép alapján), ezzel a dallal.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156759) gyuri860213 válasza mike1334 (#156758) üzenetére


gyuri860213
tag

Engem inkabb az aggaszt hogy miert hallgatsz ilyen szamolat?!:D

(#156760) mike1334 válasza gyuri860213 (#156759) üzenetére


mike1334
veterán

Klasszikus. A kérdés inkább az, hogy Te miért nem?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156761) gyuri860213 válasza mike1334 (#156760) üzenetére


gyuri860213
tag

Hmm, elmultam mar 30😉

(#156762) mike1334 válasza gyuri860213 (#156761) üzenetére


mike1334
veterán

Ki nem? :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156763) HussarF válasza mike1334 (#156762) üzenetére

Én ;]

(#156764) Zola007 válasza HussarF (#156763) üzenetére


Zola007
veterán

Hány éves vagy?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156765) HussarF válasza Zola007 (#156764) üzenetére

Idén töltöm be a 30-at

(#156766) Zola007 válasza HussarF (#156765) üzenetére


Zola007
veterán

kis optimista ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156767) Zola007 válasza gyuri860213 (#156756) üzenetére


Zola007
veterán

Kisebb izomszakadás egy nagy izomban.
Megtépted a vastus lateralist.
Az izom jól vaszkularizált szövet. A szakadt izom pedig vérzik
A vér nem tud hova távozni, kialakul egy vérömleny. Az algoritmus további lépései azonosak az "elestem részegen" koreográfiával.
Még fájni fog pár hétig, ezalatt a hegszövet befoltozza, a vérömleny meg felszívódik.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156768) flash- válasza kk831228 (#156751) üzenetére


flash-
veterán


Akkor gondolom a 3889-es CK-is magas :D :D
(tavalyi labor 2 nappal egy 70ismétléses guggolás után)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#156769) Zola007 válasza flash- (#156768) üzenetére


Zola007
veterán

Ügyes vagy, jár a keksz.
Ja, mégsem, te nem eszel szénhidrátot.

Már ekkor is 0 közeli CH-n toltad a mindennapjaid?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156770) flash- válasza Zola007 (#156769) üzenetére


flash-
veterán

én már eszek már ch-t(edzés után) ,azt a diéta elején vontam csak meg teljesen,
és nem, az még diéta előtt volt tavaly,és elég birka edzés volt..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#156771) gyuri860213 válasza Zola007 (#156767) üzenetére


gyuri860213
tag

Ok, köszi:) Gondoltam h nem lehet túl komoly mert akkor járni sem tudnék. Javasolt a pihentetés ugye?:) A rádolgozással csak elhúzódik a gyógyulás!? Aerobnak lépcsőzőgépet szoktam leginkább de ma reggel éreztem tompán a fájdalmat amíg feljöttem a másodikra, gondolom ezt se erőltessem. Kocogástól, sétától fájdalommentes.

(#156772) m3tr0 válasza Möhe (#156744) üzenetére


m3tr0
senior tag

Én korábban olvastam a blogját,mikor még nem volt ekkora tápkieg király.
Akkor még bírtam, bár a stílusa bicskanyitogató volt de mégis olvastam.
Aztán elkezdte kirakni az edzésterveit, főleg nőknek.
Sokáig csak nőknek,aztán jött a tápkieg biznisz...utána szaladt meg neki.
Audi A5-ből Porsche Panameraba ült, közben apukájának is vett egy Audit.(Jah,amikor megvette az Audi A5-jét még jogsija sem volt. :D) A feleségének meg Merci CLA-ja van.

Megnéztem anno a webshopját is a Lifetiltnek...több mint vicces,persze leírta előtte is az összes létező oldalon,hogy ő prémium terméket árul, azért nem nyit shopot akárhol(mint pl.Scitec vagy Biotech) mert ő más.
Ő csak a legjobbat árulja és ha valakinek ez drága akkor bassza meg. :D

A legkeményebb az volt mikor készült a férfiaknak szóló csomag,edzéstervvel,étrenddel,lifetilt tápkiegekkel...Megnéztem az árát. :DDD
Férficsomag 3 havi adag valami 100 ezer forint.Na ott mondtam azt,hogy itt valami nem kerek.

Mondjuk jól csinálja,mert ő Porschéval jár, nagy lakása van, milliárdos cége...én meg ülök a 14 éves Civicbe. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#156773) aelod válasza m3tr0 (#156772) üzenetére


aelod
veterán

Amúgy ki a sz@rt érdekel egy ilyen és a hozzá hasonló majmok? 0 energiát "fektetek" az ilyesmibe már, hogy ki mivel jár, meg mekkora háza van. Attól nekem nem lesz jobb, hogy zsémbelődök ezeken.
BTW azt sem tudom ki ez, meg mi az a lifetilt.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156774) m3tr0 válasza aelod (#156773) üzenetére


m3tr0
senior tag

Engem érdekelt egy darabig,hogy hogyan működik az edzésmódszere,ki milyen eredményeket ér el stb.
Én sem fektetek bele energiát,csak olvastam és láttam,hogy mivel jár.
Arra reflektáltam,hogy valamit biztosan jól csinál.
Nem zsémbelődök mert felőlem Rolls Royce-szal is járhat.
Az egészet a Lifetilt food miatt írtam,mivel egyértelmű,hogy túl van árazva és nem csak az hanem minden ami Lifetilt. :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#156775) medica válasza aelod (#156773) üzenetére


medica
senior tag

A szararcok szokták írni erre hogy irigy vagy

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156776) Tamoo válasza m3tr0 (#156774) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Elvonatkoztatva az arctól, én követtem az elejétől hogy építette fel a "cégbirodalmat". Szimpla blogolásból indult amolyan megmondóemberként, utána kövér csajoknak életmódváltás majd tápkieg-kaja biznisz. Jók voltak a "kampányai", jól felépítette magát, ezt nem lehet elvitatni.
Az edzésmódszerét pont lesz@rtam magasról. :D

(#156777) aelod válasza medica (#156775) üzenetére


aelod
veterán

Nem vagyok irigy, egyszerűen nem foglalkoztat mások vergődése.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156778) Zola007 válasza gyuri860213 (#156771) üzenetére


Zola007
veterán

kerékpár és saját súlyon kívül semmi lábra, amíg el nem múlik a fájdalom és a vérömleny fel nem szívódik.
Reumatológus nem ártana ha látná és egy UH készülne.
Lioton vagy Flexagil krém, ami lehúzza kicsit, plusz valami helgi izomlazító, pl. Kovitox vagy Algesal. Ez mind receptmentes.
Ha kiír rá fiziko-t, az nem ártana vagy magánúton ultrahang+tens

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156779) HussarF válasza Tamoo (#156776) üzenetére

Én is nagyjából az elejétől ismerem, mert volt anno egy bnőm még 2011 tájékán, akit lerángattam a kondiba, egész jól sikerült is kikupálni, és ő talált rá erre a blogra. Eleinte egyébként tényleg nem volt rossz. Jó gondolatai voltak a srácnak, csak már akkor is látszott, hogy nagyon ilyen megmondóember. Az már csak hab a tortán, hogy ő azok példáját erősíti, aki teljesen szembe tudja köpni magát, és félretenni az elveit a pénzért. Ez már amúgy akkor is látszódott, a nagyjából laikus barátnőmnek is, hogy ennek a srácnak a dumája meg a tettei nem teljesen konzisztensek. De hát az vesse rá az első követ, aki nem hajlana így meg az elvekkel egy nagy rakás pénz hatására ;]
Erre szoktam én mondani, hogy könnyű szóban ellenállni a kísértésnek, ha nincs kísértés.

(#156780) Zola007 válasza m3tr0 (#156772) üzenetére


Zola007
veterán

Sohase légy irigy arra, aki mások átbaszásából csinál vagyont.
Számomra az ilyen ember a vagyonával együtt nem követendő példa, hanem egy szarkupac.

Én is kereshetnék nagyon jól, ha eladom a lelkem ~2 évvel ezelőtt , de nekem annyit nem ér.
Én boldog szeretnék lenni, nem gazdag.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156781) Angel2014


Angel2014
addikt

Na ez kemény ...Hol lehetett nem halottátok? Reggeli kondizás közben állt le a szíve egy budapesti férfinak!

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#156782) flash- válasza Angel2014 (#156781) üzenetére


flash-
veterán

örülök hogy nem lett tragédia,remélem jól van, jobbulást neki így látatlanban is

na ha nem lett volna edzőteremben hanem otthon a tv előtt ült volna már lehet nem élne :U :F (persze ez költői kérdés)

mindenesetre gondolom fboon mennek most a kommentek, hogy ezér nem szabad ennyit sportolni, meg káros a súlyzózás,stb :W ahogy szokott ez lenni ilyenkor...

lifetilt:ráadásul óriási fszágokat írnak..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#156783) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!

Tavaly szeptemberben kezdtem újra aktívan sportolni, előtte 7 évig az égvilágon semmit nem csináltam.
Jelenleg heti 3 napot gyúrok és 2-3 nap cardio (10 km futás kint vagy 1 óra lépcsőzőgépen).

Már előtte is ropogtam, de sok helyen sajnos a fájdalmak is kijöttek, így elkezdtem szedni a Biotech Arthro Guard izületvédőt pár napja, remélem itt majd lesz változás.

Gyúrások után Biotech iso whey zero fehérjeport fogyasztok. Viszont úgy érzem, hogy erősen vitaminhiányban szenvedek, körmeimen is látszik, illetve estefele mint a mosott szar, nem bírok ébren maradni, egy pillanatra ledőlök és már alszok is, teljesen mindegy mennyit alszok.
Szedegettem 2 hónapig a Biotech one a day multivitamint, de nem igazán éreztem javulást.

Próbáljam meg természetes úton (mit kéne erőltetni?) vagy valami más készítményt, amit biztonsággal szedhetek a napi 3 db arhtro mellett?

(#156784) marked one94 válasza tepenzed (#156783) üzenetére


marked one94
őstag

Már előtte is ropogtam, de sok helyen sajnos a fájdalmak is kijöttek, így elkezdtem szedni a Biotech Arthro Guard izületvédőt pár napja, remélem itt majd lesz változás.

Elárulom nem lesz változás.

Veszel egy multi vitamint, c vitamint meg egy magnéziumot és kész. Reggel este 1-1db és levan tudva.

You'll Never Walk Alone

(#156785) Zola007 válasza tepenzed (#156783) üzenetére


Zola007
veterán

Erre szokták mondani, hogy "not everybody built for lifting"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156786) tepenzed válasza Zola007 (#156785) üzenetére


tepenzed
őstag

Ez elég nagy marhaság 😀
De egyébként a futástól vannak izületi problémáim, nem a súlyoktól. (a betonon futás nem a legjobb)

(#156787) Zola007 válasza tepenzed (#156786) üzenetére


Zola007
veterán

Akkor meg hülye vagy, ha olyat csinálsz egészségügyi céllal, amiről egyébként tudod, hogy árt.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156789) aelod válasza tepenzed (#156786) üzenetére


aelod
veterán

Akkor minek rohangálsz? Pláne aszfalton :W

Zolának pedig igaza van. ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156790) brownus válasza Tamoo (#156776) üzenetére


brownus
veterán

ő a update norbi ver.2?

basszus, 1 kg fehérje, ami semmi extra 9k!?!?? meg minden más is rohadt drága...

pl. kollagén, 100 szemes 8190, stb... :d

a dizájn az valóban szép, ösztönöz a vásárra, hogy ez tuti beválik, sőt csak ez :d

(#156791) BÁ Nutrition válasza flash- (#156782) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

unokatesom faltenisz kozben roskadt ossze 4 eve, o nem elte tul

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#156792) HussarF

Dani sem lesz már fiatalabb ;]

(#156793) aelod válasza HussarF (#156792) üzenetére


aelod
veterán

Írtam is neki ha velünk edzett volna akkor ilyen nem történik meg ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156794) MATEO6600 válasza HussarF (#156792) üzenetére


MATEO6600
őstag

Pedig az instája alapján nem tűnik idősnek :F

(#156795) Woodslave válasza MATEO6600 (#156794) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez nem ő. mondjuk amúgy se köszönnék csókolommal neki :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156796) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Tavaly novemberben volt egy sérv műtétem, amit követően kihagytam 3 hónapot, majd újra kezdtem finoman az edzést többnyire gépeken teljes feltsőtest (heti 2x) és egy lábnap elosztásban. 41 éves vagyok így nem durr bele Balázs módjára tértem vissza, de mára így közel fél év után felmerült a kérdés, hogy a regeneráció miatt nem kellene e váltanom (heti 3 edzésnap maradna) a következők valamelyikére?:

1, edzésterv:
1 nap mell, tricepsz
2 nap hát, bicepsz
3 láb, váll

2, edzésterv:
1 nap mell, hát, váll
2 nap láb bicepsz, tricepsz
3 nap mell, hát, váll
stb....

Szerintetek? Elég 72 óra a regenerációra és a teljes felsőtestes edzés folytatására vagy váltsak?

(#156797) HussarF válasza Woodslave (#156795) üzenetére

Nem is vagy fiatal, csinos "fitness lányka" ;]

(#156798) MATEO6600 válasza Woodslave (#156795) üzenetére


MATEO6600
őstag

Viccnek szántam.

(#156799) Zola007 válasza aelod (#156793) üzenetére


Zola007
veterán

Ja
hozzátok nem megy oda senki ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156800) HussarF válasza Zola007 (#156799) üzenetére

Hozzájuk úgy ment volna oda a lányka, hogy "Azt a dezodort nem használná már?" ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.