Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156601) HussarF válasza nepszter1 (#156600) üzenetére

Simple workout log.

Itt egy rövid útmutató hozzá, de elég könnyen adja magát enélkül is.

(#156596) mike1334
A háromból? :F Mind a három képen uaz a lány van

[ Szerkesztve ]

(#156602) nepszter1


nepszter1
addikt

Esetleg valami kis fasza tápanyag számlálót nem tudtok ? Gondolok arra beirok hogy mint ettem és kidobja nap végén mennyi az össz.

(#156603) Vaze válasza nepszter1 (#156602) üzenetére


Vaze
őstag

Kaloriabazis

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#156604) MATEO6600 válasza nepszter1 (#156602) üzenetére


MATEO6600
őstag

MyFitnessPall -lal akár be is qr scannelheted a kajaidat, es nem kell bepotyogni minden makrot kezileg.

(#156605) Zola007 válasza Apollyon (#156588) üzenetére


Zola007
veterán

"Mert esetleg előfordulhat, hogy a közéletben is előforduló disznóságokat nem kizárólag az átlagcivil idézi elő saját magának"

Hejj, de tudnék mesélni (nem panaszkodni!)
Épp emiatt én már úgy vagyok vele, hogy nagyon ritkán beszélek politikáról, emberekről, mert Lou Holtzot idézve:
"Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them."

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156606) Apollyon válasza nepszter1 (#156602) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Fatsecret, szerintem jobb mint a myfitnesspal.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156607) Zola007 válasza HussarF (#156592) üzenetére


Zola007
veterán

Edzésnaplót igazság szerint előre kellene írni, a teremben már csak pipálgatni, amit megcsináltál :)

Sokba fog neked az a mélység kerülni :)
A múltkori "komoly kapcsolat"-oddal mi lett, ami tartott már vagy fél éve?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156608) Zola007 válasza Apollyon (#156595) üzenetére


Zola007
veterán

Nyugi, rólam ruhában senki nem mondja meg, hogy edzek
Mondjuk ruha nélkül se :D

#156597) MATEO6600: 2012 szeptemberében vettem az első bérletem, voltam vele 4x. Az októberivel már 7x, a novemberivel 12x. Utána már nem számoltam

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156609) Apollyon válasza Zola007 (#156608) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Még régebben betoltál ide egy rövid videót, amire megjegyezte angel, hogy fura a könyököd, miközben az a lábad volt. Azon mondjuk látszott, hogy viszonylag izmos, de akkor azzal mi lett, az azóta leesett?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156610) Zola007 válasza Apollyon (#156609) üzenetére


Zola007
veterán

Nem, köszöni jól van, csak a topik alapdefiníciója más az izmosról, mint ami az én alapvető célom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156611) mike1334 válasza HussarF (#156601) üzenetére


mike1334
veterán

Ja, melóban nem mertem megnyitni, de előre dolgoztam :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156612) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Kigyüjtöttem azokat a fehérjéket amelyek laktóz mentesek(kicsit ézékeny vagyok a laktózra). Leginkább a kérdésemet a régi motorosok felé irányítanám:

- Myprotein Iso: Pro Whey Protein
- BioTech USA ISO Whey Zero
- Nutriversum - PURE - Hydro PRO
- DYMATIZE - ISO 100
- MUTANT ISO SURGE

Melyik fehérje a "legjobb" ezek közül szerinetek? Van valakinek tapasztalata? Mit érdemes figyelni a választásnál?

Köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

(#156613) Zola007 válasza smallmer (#156612) üzenetére


Zola007
veterán

az árát

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156614) smallmer válasza Zola007 (#156613) üzenetére


smallmer
őstag

minőségbeli különbségek nincsenek szerinted? Mérik azt valamiben?

(#156615) CptAdamica válasza Apollyon (#156609) üzenetére


CptAdamica
veterán

Testalkatához viszonyítva elég izmi Zola lába. Csak szerénykedik. :D

Megyen!

(#156616) Radnix válasza Zola007 (#156605) üzenetére


Radnix
senior tag

Ez frappáns, és nagyon közel áll a valósághoz :)

(#156614) premierpark: A fehérjetartalom nem mindegy. Kisarkítva: 10 ezerért veszel 20%-os fehérjét, vagy 20 ezerért 90%-osat, akkor a "drágábbal" jársz jól.

[ Szerkesztve ]

(#156617) Radnix


Radnix
senior tag

# [Anterior Pelvic Tilt (APL)]

Valaki találkozott már ezzel a jelenséggel? A medencecsont enyhén megdől, és előre mutat.
Ennek következtében rossz a tartásom: a gyomrom előre áll, a hátsóm meg hátrafelé, amolyan men in black féle űrlényesen.
A youtubeos "kutatásom" alapján az APL jelensége áll a háttérben. Boldog-boldogtalan gyógyulást ígér ha az általa bemutatott gyakorlatsorokat szorgalmasan végzem, amik általában pár izom erősítéséből és pár izom nyújtásából állnak.
Ha valaki megerősítene benne, hogy ez egy valós probléma és lehet ellene tenni gyakorlatokkal, akkor belekezdenék, mert hiába szoktam lediétázni, mert a gyomrom akkor is előbb van mint a csecs meg a gyík.

[ Szerkesztve ]

(#156618) HussarF válasza Zola007 (#156607) üzenetére

Nekem ez a post-process jobban bejött. Előre megtervezheted, de úgy sem az lesz, ha meg mégis, akkor valószínűleg az kisebb a terhelés, mint amennyit bírnál. Én mindig bukásig csinálom a sorozatokat, de azt sosem tudod, nyilván, hogy az mennyi lesz.

Ha minden jól megy, azért nem fog olyan sokba. Nem szeretem amúgy az ilyen modell csajokat, mert rohadtul macerásak. Hozzá vannak szokva, hogy kinyalják a seggüket, meg körbeugrálják őket. De azért nehogy már ne próbáljam meg ;]
A múltkori komoly kapcsolatom eltartott egy évig is. De sajnos előre determinálva volt a végzete.
Kár érte, pedig, az ágyban talán ő volt a legjobb eddig. Könnyű megszokni a jót ;]

[ Szerkesztve ]

(#156619) Zola007 válasza smallmer (#156614) üzenetére


Zola007
veterán

ezek mindegyik elég korrekt termék a piacon, nagy difik nincsenek köztük, max. oldódás, mellékíz, csomagolás, ft/kg, alkalmazott tartósító és tömegnövelőszerek.
De ha heti 3-4x iszol belőle, ott ez már majdhogynem mindegy. Nyilván, aki napi 3 adagot letol, annak érdemes olyat nézni, ami nem hajt, nem puffaszt, jó az íze és nem kell ütvefúrót bérelni, ha ki akarod vakarni a shaker aljából.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156620) Zola007 válasza HussarF (#156618) üzenetére


Zola007
veterán

"Előre megtervezheted, de úgy sem az lesz"
Akkor nem terveztél, csak összehánytál valamit vagy nem tartottad magad hozzá. És ennek semmi köze az autoregulációhoz. A Selye-féle általános adaptációs szindróma nem úgy működik, hogy minden nap szétb.sszuk magunkat.

"akkor valószínűleg az kisebb a terhelés, mint amennyit bírnál. "
Pontosan.
Bármennyire is nehezedre esik elfogadni, nem attól erősödsz optimálisan, amit már nem bírsz korrektül végrehajtani. Az maximum hipetrófia / állóképességre jó, de erőt már nem növel az olyan középszar módon kiszenvedett utolsó ismétlés, amiben már se kontroll, se erő, se sebesség nincs.
Carry-over minimális, ortopédiai rizikója cserébe maximális.

Az edzésterhelést nagyon leegyszerűsítve:
- könnyű (RPE <6-7)
- nehéz (RPE 8-9)
- "doable" (RPE 9-9.5)
- peaking (RPE 9.5-10)
- túledzés (RPE 10+, tehát erőltetett ismétlés vagy segítővel)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156621) HussarF válasza Zola007 (#156620) üzenetére

Az maximum hipetrófia / állóképességre

Akkor szerintem már érted a lényeget

(#156622) Radnix válasza Radnix (#156617) üzenetére


Radnix
senior tag

Válaszolok a sajátomra, mivel szerkeszteni már nem lehet. Szóval nem APL, hanem APT...
Továbbra is várom azokat, akiknek volt ilyenben része, és különböző gyakorlatokkal leküzdötték azt.

(#156623) Zola007 válasza HussarF (#156621) üzenetére


Zola007
veterán

Ha hipertrófia a fő célod, akkor még annyira sem fog beválni
Egy dolgot kérnék: ha pár hét múlva elhagyod a dolgot, mert egyre inkább kezdenek inkonzisztensek lenni a beírtak a korábbiakhoz képest, akkor azt majd tedd meg kérlek, hogy azt is beírod a topikba :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156624) Zola007 válasza Radnix (#156622) üzenetére


Zola007
veterán

pucsítás
psoas és rectus femoris mobilizáció
jóga (nem viccelek) és egyensúlygyakorlatok
ülés és és álló tartáskorrekció, de gyógytornásztól tanuld meg a korrekciós gyakorlatokat, ne a Youtube-akadémián

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156625) Radnix válasza Zola007 (#156624) üzenetére


Radnix
senior tag

Köszi! :K

(#156626) marked one94 válasza Zola007 (#156623) üzenetére


marked one94
őstag

Az emberek 90% nem bírja tartani hogy egy adott edzést kell követniük. Sok ismerős mondja hogy ha nem edzenek bukásig nem is ér semmit az edzés. Én meg csak nevetek az ilyenen :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#156627) Zola007 válasza marked one94 (#156626) üzenetére


Zola007
veterán

Mert az emberek nagy része nem képes előrelátóan, globálisan gondolkodni, illetve nem tudja szétválasztani a célt és az eszközt.

Mahatma Gandhi egyszer szállt fel a vonatra és leesett az egyik cipő a lábáról a vágányok közé.
A vonat azonnal indult, így nem volt ideje felvenni.
Fogta, levette a másikat és ledobta azt is.
A többiek elképedve nézték amit csinál, az egyikük nem bírta ki és megkérdezte, hogy "Miért csinálta ezt? Nem volt elég hogy az egyiket elhagyta?"
Gandhi így válaszolt: "Fél cipővel senki nem ér többet mint cipő nélkül. Így legalább az, aki majd megtalálja használható pár cipőhöz jut.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156628) medica válasza Zola007 (#156627) üzenetére


medica
senior tag

viszont 50%-al nőtt az esélye hogy mezítláb lép bele valamibe

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156629) patex1983 válasza smallmer (#156612) üzenetére


patex1983
őstag

Én a múltkor linkeltem egy akciós laktózmenteset, ez miért nem jó?
Most olcsó is és a csokis-karamelles ízű még finom is.
http://www.proteinbuilder.hu/yenutrition/ye-nutrition-whey-isolate-2000-g-1-1-ajandek-t4107/

X

(#156630) brownus válasza Zola007 (#156627) üzenetére


brownus
veterán

Erről mondanál pár szót, nekem ez új, ha van egyáltalán orvosilag alátámasztott adat, bizonyíték..
Köszi!
[link]

/ A császármetszés miatt is kérdem/

[ Szerkesztve ]

(#156631) HussarF válasza marked one94 (#156626) üzenetére

Majd ha már 3 éves edzésmúltnál több lesz mögötted, talán rájössz, hogy bizonyos dolgok túl vannak értékelve ebben a sportban :)
Én 5 éves edzésmúlttal már bőven 200 kg felett guggoltam, és akkor sem volt tudományosan megtervezett edzésmódszerem, csak beletettem, amit tudtam.
Zola sem szokott olyan nagy erőszinteket, meg formákat villantani - persze lehet, hogy csak szerénységből -, amitől azt érezném, hogy egyből el kell dobnom mindent és koncepciót váltani. Persze lehet, hogy attól még tényleg jobb lenne... Talán egyszer, ha top3-ba emelkedik nálam az, hogy lényeges fejlődést érjek el ahhoz képest, amit így is össze szoktam hozni, majd elgondolkodok rajta.

(#156632) Zola007 válasza HussarF (#156631) üzenetére


Zola007
veterán

Tényleg nem vagyok se különösen erős, se izmos.
Sőt, é kifejezetten szeretném, hogy ne az alapján ítéljék meg a hozzáértésem a sporthoz, hogy mennyire vagyok kib*szva.
Nem instagramra és prohardverre gyúrok, nem gyűjtök random fórumokon apostolokat, mint valami modern Jézus vagy ahogy mostanság hívják, "influencer"
Az a kis csoport, akinek a szakmai visszajelzése számít, az értékeli és ez nekem elég. És kérlek ne haragudj meg, de te nem tartozol közéjük.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156633) Radnix válasza medica (#156628) üzenetére


Radnix
senior tag

Ami Indiában az utcán nem ritka eset ;]

(#156634) CptAdamica válasza Zola007 (#156632) üzenetére


CptAdamica
veterán

Emberek hajlamosak az alapján felmérni az edzéshez való hozzáértésed, hogy mennyire vagy kibaszva. Körül-belül 5 éve amikor elmentem egyik barátom körébe kikapcsolódni, akkor volt egy bemutatkozó rész. Mindenki mondott magáról pár mondatot. Én is mondtam, majd megemlítettem, hogy hobbim a testépítés, ekkor a kis informatikus srác kicsit a képembe nevetett, hogy "Te edzel?". Nagy levegő utána csak annyit mondtam, hogy "Igen".

Megyen!

(#156635) kicsiogre válasza CptAdamica (#156634) üzenetére


kicsiogre
tag

Nem kell vele foglalkozni, én úgy vagyok vele hobbi szinten edzegetek elfoglalom magam és még hasznos is. Nekem is mondták persze csirkemell stb jol megy , annyit mondtam nem iszok nem dohányzom más amit arra költ én megeszem , nem érdekel más mit gondol .

(#156636) CptAdamica válasza kicsiogre (#156635) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, mindenkinek megvannak a maga heppjei, hogy éppen mire költ. Mi szerencsére nem piára meg cigire. Amikor még nem edzettem, mindig az járt a fejemben, hogy jaj vagyon más mit gondol? De szerencsére az edzés adott annyi önbizalmat, hogy ezeket teljes mértékben leszarjam.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#156637) Zola007 válasza CptAdamica (#156636) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156638) Zola007


Zola007
veterán

Dream Gym

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156639) MATEO6600 válasza MATEO6600 (#155550) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nos, sok időbe telt, de végre kiderült, mi is áll a gond mögött. Egy MRI-be került a diagnózis.
Thoracolumbalis polydiscopathia, discus protrusiokkal, amiből én annyit értek, hogy porckorong ellaposodás, és előreboltosulás, ami még nem sérv, de azt meglelőző állapot. Fasza. Én hülye, még azt hittem egy sima izomhúzódás...
Elvileg helyrehozható gyógytornával (erre járok), és úszással (erre járni fogok).
Akinek esetleg volt ilyen jellegű problémája, érdekelne a tapasztalata.
A súlyokat már 2 hónapja elhagytam, saját testsúllyal edzek, odafigyelve a derekamra, és rengeteget nyújtok/lógok.

(#156640) WayneGace


WayneGace
őstag

Sziasztok!

Az egyik "edzés előtti" összetevőinél olvasom, hogy "AAKG (Arginin-Alfa-Ketoglutarát) az arginin egyik formája, amely elősegíti a növekedési hormon és az inzulin termelését."

Miért jó az, hogy segíti az inzulin termelést?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#156641) freaghill válasza MATEO6600 (#156639) üzenetére


freaghill
őstag

Mi volt a panasz?

(#156642) aelod


aelod
veterán

3 éve nem voltam beteg, erre pont a felkészülés alatt szedek össze valami kórságot :W Torokfájás, hőemelkedés.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156643) tibcsi0407 válasza aelod (#156642) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Most ilyen rohadék idő van, vigyázz, mert trükkös nagyon..Jobbulást!

https://utdetailing.hu/

(#156644) aelod válasza tibcsi0407 (#156643) üzenetére


aelod
veterán

Kösz. Diétát tartom mindenesetre, edzés meg majd lesz ha helyrejöttem. Értelme nem sok lenne most.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156645) tibcsi0407 válasza aelod (#156644) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én is már eljutottam agyilag arra a szintre, hogy nem erőltetem, ha beteg vagyok. (nincs állandóan háború. :D ) Szerencsére idén még csak egyszer kellett megállni. :)

https://utdetailing.hu/

(#156646) CptAdamica válasza tibcsi0407 (#156645) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól teszitek, kevés dolgot utálok jobban, mint amikor valaki mellettem öklendezik, mert hót beteg és azt gondolja, hogy most mekkora király, mert lejött edzeni. Ennek más sajnos fültanúja is voltam: "Látod, hót betegek vagyunk, de itt vagyunk!" Legnagyobb suttyóság...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#156647) Pfiucska válasza CptAdamica (#156646) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

+1
Majd megfullad edzes alatt az illeto annyira kohog de lejon edzeni.. Szvsz nem ettol lesz valaki "kitarto"

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#156648) tibcsi0407 válasza CptAdamica (#156646) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ja, attól faszább nincs is, mint amikor a szarját szórja szét a levegőben..
Ettől jobban már csak a gépet összeizzadós suttyók verik ki nálam a biztosítékot.
Van egy forma, aki kijön a zuhanyból, a törölközőt a földre teszi a lába alá és pucér seggel ül a padon. Na attól nyílik a bicska a zsebemben..

(#156649) aelod

Hehe, akkor a szerkesztett részem betalált. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#156649) aelod válasza tibcsi0407 (#156648) üzenetére


aelod
veterán

De van. Amikor kijön a zuhany alól full vizesen és eláztatja az egész öltözőt a gombaleves lábával. :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156650) Apollyon válasza tibcsi0407 (#156648) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mielőtt ennyire jól egyetértetek a dologban, elárulom hogy különösen ilyenkor tavasszal előfordul, hogy tüsszögök és köhögök a teremben is kissé, mivel allergiás vagyok néhány virágzó fára. Szóval nem mindenki azért csinál ilyeneket, mert végstádiumos fertőző agyhártyagyulladással ment le edzeni...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.