Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156401) Tamoo válasza Woodslave (#156400) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor biztos felrúgtál valami súlyzót, csak az adrenalintól nem érezted. :DDD

(#156402) brownus válasza Woodslave (#156397) üzenetére


brownus
veterán

(#156403) Zola007 válasza Woodslave (#156400) üzenetére


Zola007
veterán

azok nagyon erős inak, ha be van pukkanva az izom, akkor erősen nekifeszíti az inat a csonthártyának, néha be is gyullad
Boka, és a tibialis alatt a csonthártya gyakran begyullad futóknál, kerékpárosoknál, ugrósportolóknál a túlhasználat miatt.
Tornacipőben edzettél ugye?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156404) Woodslave válasza Zola007 (#156403) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen. kínai dorkó szerű

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156405) Zola007 válasza Woodslave (#156404) üzenetére


Zola007
veterán

Tényleg ideje lenne venned egy rendes cipőt, mert a tornacsukának annyi tartása van, mint részeg szűzlánynak a szilveszteri bulin.

Ebayről és Amazonról már 14-15e Ft körül lehet súlyemelő cipőt venni, ami neked gyúráshoz kb. 10 évig cipő

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156406) Woodslave válasza Zola007 (#156405) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor ma ne lábazzak?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156407) freaghill válasza Zola007 (#156399) üzenetére


freaghill
őstag

:DDD

(#156408) medica válasza Zola007 (#156403) üzenetére


medica
senior tag

nekem hetekig fájt egyszer mikor túltoltam. kinezióssal sikerül elhúzni na úgy gyorsan megszűnt a gyulladás (amíg hozzáért semmi javulás sem volt), aminoerg plusz.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156409) benfolds válasza MATEO6600 (#156366) üzenetére


benfolds
őstag

teljesen igazatok van, ma, amikor megvettem a gépet, az eladó szépen felsorolta az előző három tulaját, hogy kinél mennyit állt használat nélkül. :DDD
akkor láttam először ilyet élőben, annyira nem voltam tőle elragadtatva, főleg az a sima kötél tűnt gagyinak, a pad szerintem jó lesz, elég párnázottnak tűnik, a többi annyira nem is érdekel már. ami nagyon bosszantott, hogy azt írta az eladó, hogy gumis súlyok vannak hozzá, erre helyben kiderült, hogy rozsdásodó vas az összes. mondom, lehetne akkor engedni még egy 5000-est, mert nem ez lett megbeszélve, de tudta gondolom, hogyha már odautaztam 300 km-ről, akkor nem fogom ott hagyni, úgyhogy nem engedett. pedig ahogy elnéztem a kb 300 nm-es házat meg a tripla garázsban álló rx8-at, nem vágta volna földhöz. tudom lúzer vagyok, ez van. ha kigyúrtam magamat, az ilyeneket le fogom csapkodni, az biztos. :DDD

(#156410) benfolds válasza mike1334 (#156369) üzenetére


benfolds
őstag

amit én vettem, az orvosi tisztaságú zselatin, mert a gyógyszertárban, ahol ajánlották, ilyen volt, de szerintem az élelmiszerboltban kapható étkezési zselatin sem lehet rosszabb, max. olcsóbb. a gyógyszertáriból 1000 ft volt 10 deka. kristályos anyag, amiből két kiskanálnyit egy csésze forró vízben elkeverve oldok fel, aztán megiszom. megvárhatod, amíg megdermed, de nem hiszem, hogy van jelentősége. viszonylag íztelen. egyértelműen csökkentek a fájdalmaim, nem kezd el fájni a derekam már attól, amikor látom, hogy valami esik lefelé...másfél éve alatt most javultam először.

(#156411) mike1334 válasza benfolds (#156410) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156412) Ļantos válasza benfolds (#156409) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Ahhoz nem kell kigyúrni magad, hogy az ilyeneket lecsapkodjad.

A kötelet az OBI-ból beszerzett bevont vastagabb drótkötélre le tudod cserélni ha szar lesz. Ha már megvetted akkor szedd le a súlyokat és fesd le legalább, hogy esztétikailag jó legyen. Csavarokat húzd meg rajta, csapágyakat (ha van) zyírozd meg a csigákkal együtt, komfortra sokat dob rajta. Nekem is volt csigás gépem, kezdésnek megteszi.

(#156413) patex1983


patex1983
őstag

Proteinbuilder -en fehérje akció van.
YE Nutrition Whey Isolate 2000 g 1+1 Ajándék = 14 990 - Ft
Laktóz, aszpartam és transzzsírmentes isolátum. Termékmintaként már kaptam ilyet tőlük, nekem bejött. Ennyit szerintem simán megér.

Ja és SZÉP kártyával is lehet fizetni :C

X

(#156414) Apollyon válasza patex1983 (#156413) üzenetére


Apollyon
Korrektor

No offense, de nekem az izolátum is pont annyit ér, mint a koncentrátum. Ebből nekem az lesz, hogy tizenötezer két kiló fehérje, holott ha szerencséje van az embernek ennyiből 5 kilót is vesz.

Meg úgy elnézve a kínálat többi részét, nincsenek túl extra jó akciók. Kb. mint amikor a 4000 forintos sajt kilóját lenyomják, 3900-ra. Hű micsoda akció ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156415) patex1983 válasza Apollyon (#156414) üzenetére


patex1983
őstag

2*2 kg kerül 15-be.
Engem sem hat meg, hogy izolátum, vagy koncentrátum, csak gondoltam ezt megosztom, mert így azért jó az ár.

X

(#156416) CptAdamica válasza Apollyon (#156414) üzenetére


CptAdamica
veterán

Előző héten például 14.100 Ft volt az 5kg-os Impact Szlovákoknál.

Megyen!

(#156417) Apollyon válasza patex1983 (#156415) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jaaa, hogy 2x2, benéztem, sorry. :B
Még van whey-em, de azért thx btw.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156418) patex1983 válasza Apollyon (#156417) üzenetére


patex1983
őstag

:R

X

(#156419) nepszter1


nepszter1
addikt

Esetleg tud még valaki oldalakat ahol szép kártyat elfogadnak? Illetve milyen alszamla jó nekik?

(#156420) patex1983 válasza nepszter1 (#156419) üzenetére


patex1983
őstag

A proteinbuilder-en a szabadidőt fogadják el.

X

(#156421) JohnYBoVs


JohnYBoVs
csendes tag

Sziasztok,
Ehhez hasonlo trikokat hol tudnek venni? Alirol van, ruhaboltokban csak az egyszeru vastag pantosakat talalom. Viszont alin is akkora a szoras egy mereten belul, nincs kedvem ugyanabbol a meretbol 5ot rendelni, hatha jolesz az egyik... Szoval a lenyeg hogy vekony pantos, melyebb kivagasu, ne legyen 5 szamjegy az ara. Koszi ha irtok tippet! [kép]

(#156422) marked one94 válasza JohnYBoVs (#156421) üzenetére


marked one94
őstag

Gymbeam-en szerintem találsz nekem onnan van 2 pólóm edzeni szerintem tőkéletesek és a méretek is kb akkorák mint a new yorkeres pólóim.

You'll Never Walk Alone

(#156423) JohnYBoVs válasza marked one94 (#156422) üzenetére


JohnYBoVs
csendes tag

Nah, talaltam is megfelelot, m-es szerintem jo lesz, teszek egy probat. Koszi!
Minden egyeb lehetoseget szivesen varok meg.

(#156424) Elektrosokk válasza benfolds (#156410) üzenetére


Elektrosokk
addikt

A zselatin is kollagén fehérje, de az nincs előemésztve, tehát az gyakorlatilag 1%-a, maximum 10%-a szívódik fel, persze attól függően, hogy kinek milyen az emésztése. Hidegen sokkal rosszabb a fölszívódása, mint melegen, amíg folyós, de akkor sem igazán jó.

kollagén peptid por (hidrolizált kollagén) kell, az fog hasznosulni.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#156425) Zola007 válasza Elektrosokk (#156424) üzenetére


Zola007
veterán

fog ám hasznosulni
lesz belőle BMW meg 2 hét Karib-szigetek a tápkieggyártónak

benned meg majd lebomlik ugyanolyan aminosavakra mint a tegnapi gyrostál

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156426) Zola007


Zola007
veterán

Valamelyik buzi ellopta a zipzáros felsőmet a teremben.
100% pamut, szóval környezetbarát módon bomlik el a hulláján.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156427) CptAdamica válasza Zola007 (#156426) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hogyan? Nem raktad be a szekrénybe?

Megyen!

(#156428) Elektrosokk válasza Zola007 (#156425) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Mire gondolsz? Rengeteg kutatást végeztek már ezzel kapcsolatban.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#156429) Radnix válasza Zola007 (#156426) üzenetére


Radnix
senior tag

:Y Bazzeg vidéken farkastörvények uralkodnak! Azért itt Pesten, legalábbis amelyik termebe járok nem fordul elő ilyen.

(#156430) Zola007 válasza CptAdamica (#156427) üzenetére


Zola007
veterán

Felraktam vállfára és kint maradt a falon.
Mikor végeztem a vállfa ott volt, csak a felső nem
Takinéni nem látta, pultba nem adták le.
Múltkor egy 900 forintos fehér pólót nyúlt le valaki, míg zuhanyoztam. Mehettem haza kabátban, alatta csupaszon.
Magyarország...én így utállak.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156431) Zola007 válasza Elektrosokk (#156428) üzenetére


Zola007
veterán

Arra gondolok, hogy akinek megvan a fehérjebevitele annak semmit nem ér, mert 100-200 gramm hús fedezi azokat az aminosavakat, amiket egy adag hidrolizált kollagén hozzá tudna tenni a napi bevitelhez.
Vegetáriánusok és idősek esetén még hagyján, de ne becsüljük le a placebo erejét.

Az említett kutatásokat jellemzően idős, megromlott anyagcseréjű embereken végezték vagy olyan csoporton, akinek nem volt az étrendje kontrollálva.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156432) benfolds válasza Zola007 (#156431) üzenetére


benfolds
őstag

te amúgy orvos vagy? komolyan kérdezem.

(#156433) medica válasza Zola007 (#156431) üzenetére


medica
senior tag

Egyes kannibál törzsek azért fogyasztották előszeretettel ellenségeik adott részeit mert hittek abban hogy akkor azok előnyös tulajdonságai átköltöznek beléjük.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#156434) Zola007 válasza benfolds (#156432) üzenetére


Zola007
veterán

molekuláris biológus

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156435) Zola007 válasza medica (#156433) üzenetére


Zola007
veterán

Valamiben hinni kell :)

Erről jut eszembe: [link]
If you wanna believe in something, then believe in it.
Just because something isn't true, that's no reason you can't believe in it.
There's a long speech I give to young men…
sounds like you need to hear a piece of it.
Just a piece...
Sometimes the things that may or may not be true
are the things that a man needs to believe in the most.
That people are basically good.
That honor, courage and virtue mean everything.
The power and money, money and power mean nothing.
That good always triumphs over evil.
And I want you to remember this, that love, true love never dies.
Remember that boy.
Remember that.
Doesn't matter if it's true or not...a man should believe in those things, because, those are the things worth believing in.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156436) JohnYBoVs válasza Zola007 (#156430) üzenetére


JohnYBoVs
csendes tag

Kobanyan kinthagyom a futotesten az underarmour melegitom, UA cipovel, zoknival, poloval, szoval a cuccal amiben lementem. Persze ora, telo, tarca kulcsra zarva. Senki hozzasem nyul, be is b*szna ilyeneken kene izguljak. Elkeserito hogy vannak meg ilyen korulmenyek, pedig nalunk se epp tegnap barnult a brigad.

(#156437) aelod válasza Zola007 (#156426) üzenetére


aelod
veterán

Nekem egyszer még a Rio-ból lopták el a melós ruhám...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156438) patex1983 válasza Zola007 (#156430) üzenetére


patex1983
őstag

:(
Gusztustalan, ami itt megy Debrecenben amúgy....
Én egyszer felejtettem kinn a Biotech kesztyűmet annyi időre, míg elugrottam a slozira.... Kb. 48 másodpercre... Mire visszatértem az öltözőbe a padhoz, a kesztyű sehol nem volt és persze az öltözőben sem volt akkor már egy lélek sem.
Egyébként ezúton köszönöm annak, aki megszabadított tőle, ugyanis ezután jöttem rá, hogy rohadtul felesleges a kesztyű.... :D

X

(#156439) Zola007 válasza patex1983 (#156438) üzenetére


Zola007
veterán

mikor a Görgeyn laktam, a ház előtti három padot csak úgy hívtam "Bermuda háromszék"
Ha meg akartam szabadulni valamitől, pl. kopott biciklinyereg, használt cipő, karcos lábas, csak kiraktam a padra és 10 percen belül hűlt helye volt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156440) CptAdamica válasza Zola007 (#156430) üzenetére


CptAdamica
veterán

Száradjon le a keze. Ez is beszédes: [kép]

Megyen!

(#156441) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Tervem az lenne,hogy a mellem eltűntessem, mert van egy kis felesleg ott és a hasamon. A lábam az tiszta normális mennyiségű izom. Nem akarok kockákat meg ilyenek. Általában húst keveset eszek, néha azért mint az átlag eszek gyorskaját is. Milyen gyakorlatokkal lehetne eltűntetni a mellem? Nyárig jó lenne ha eltűnne. Fogyva se tűnt el eddig. 179/74-76kg vagyok. Eddig nehéz fizikai munkát végeztem, de sajna a gerincferdülés miatt valszeg búcsút mondhatok neki. Szóval hangsúlyozom nem szeretnék kockákat meg ilyenek, csak hogy ott normálisan nézzen ki, ne zsírosan. :U

(#156442) CptAdamica válasza laskr99 (#156441) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lépcsőzőgép, futópad, ellipszis. Helyi zsírégetés nincs.

Megyen!

(#156443) Radnix válasza laskr99 (#156441) üzenetére


Radnix
senior tag

1. egyél kevesebbet
2. mozogj többet
3. ...
4. profit

(most azt hiheted viccelek, de ez tényleg ilyen egyszerű)

[ Szerkesztve ]

(#156444) Zola007 válasza laskr99 (#156441) üzenetére


Zola007
veterán

Ez nem a Comic-Con, hogy állandóan kockákba fuss bele.
Napi szintű mozgás és egy konstans étrend kell neked, semmi extra.
Összefoglalóban lévő sárga-bogyó étrendi részét olvasd át, az jelen célodhoz több mint elég, ha tartod is magad hozzá 3-4 hónapon keresztül.
egy 130g prot 200g CH, 75g zsír kezdetnek megteszi, ez 2000 kcal, majd módosítod a fogyás üteme alapján 2-3 hét múlva

apropó Comic-con: egész jó cs*cs*k vannak az ilyesmin: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156445) laskr99 válasza Radnix (#156443) üzenetére


laskr99
addikt

Mozgás megvan, most a gyógytorna is, a sok nasi volt régebben. Mióta nem nasizom szép lassan megy lefele a súlyom. 1 éve 83 voltam, utána nyárra lefogytam 72-re majd télre 79-re. Erre volt egy foghúzás és 74-re fogytam, azóta 78-ra híztam, most visszafogytam 74-76 körülre. Sajna ez a cici még 58 kilósan is megvolt mikor mindenhol már csontos voltam(egyszer valamiért random lefogytam majd 15 kilót, azóta se tudja a doki miért). Gyógytornán kívül amennyit enged a hátam azt lemozgom. 1 évig napi 8/12 órában emeltem az átlag 20 kilós dobozokat, és sétáltam velük összesen 8-15 kilómétert.

[ Szerkesztve ]

(#156446) Zola007 válasza laskr99 (#156445) üzenetére


Zola007
veterán

keress rá a "skinny fat" szóra, máris értelmet nyer a múlt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156447) Lacy6 válasza laskr99 (#156445) üzenetére


Lacy6
senior tag

Lehet betegség (hormonzavar), az orvosi szaknyelv ginekomasztiának hívja, ez a férfiak mellének megnövekedését takarja, melyet az ösztrogénszint (nő nemihormon) emelkedése és a tesztoszteronszint (férfi nemihormon) csökkenése okoz.

Második ok, hogy a testedben található felesleges testzsír ott tárolódik.
Izomépítő és zsírégető edzéssel el tudod tüntetni. A súlyzós edzés ugyanolyan fontos, mint a kardió edzés. Sőt muszáj izmot építened, hogy beindítsd a szervezeted hormonrendszerét és vele a zsírégetést. Ezt pedig csak a súlyzós edzésekkel érheted el.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#156448) laskr99 válasza Lacy6 (#156447) üzenetére


laskr99
addikt

Ezen márén is gondolkoztam, de nem tudom. A lábamon tuti nincs, befeszítve semennyire nem lehet benyomni sehol. Hasamon van, nem sík mint egy vékonyabb embernek, meg vannak hurkák, nem nagyok picik. Picit a csípőmnél van. Kar láb mivel ott eléggé sokat mozgok nincs, szóval csak a hastájék. Gyógytornán hát és hasizom erősítés megy remélem az használni is fog.

(#156449) Zola007 válasza laskr99 (#156448) üzenetére


Zola007
veterán

Méresd meg a testzsírszázalékod egy szakemberrel (BIA vagy kaliperes módszer), akkor lesz egy kiindulópontod és a zsírmentes testtömeged (nem csak izom)
A zsírmentest beszorzod 1.15-el és ezt a testtömeget lődd be célnak egyelőre

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156450) Lacy6 válasza laskr99 (#156448) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ahogy írták fentebb is, nem létezik helyi zsírégetés.
Hasi zsír, deréktájékon felhalmozódott felesleg klasszikusan férfias jellegű zsírosodás.
De ez genetikailag eltérő is lehet. A lényeg, hogy tedd rendbe az étrendedet, kezd el edzeni.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.