Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6214) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Üdv!
A rossz idő beálltával a bringát cserélném futásra, és egy belépő szintű cipőt keresek. Az Intersportban van Nike Revolution 2 10k-ért, erről mi a véleményetek? Sportsdirect szerint ez neutrális lábra való, kezdésnek be merjem vállalni úgy, hogy nem megyek el futószőnyeges mérésre (nagyon messze van)? Régen lúdtalpam volt, de ortopédián azt mondták, hogy szinte teljesen eltűnt. Az utcai cipőket kifelé járom el.
Sportsdirecten is nézegettem cipőket, de igazából nem tudom mi érné meg (+ szállítás), és ahogy néztem ez a cipő pl. drágább onnan. Az Intersport azért jöhet szóba, mert az az egyetlen bolt a környékemen, ahol próbálni is tudok.
Azért szeretnék mindenképp valami belépő, de márkás cipőt, mert 93 kg vagyok és nem szeretném tönkrevágni a térdem.
Köszi

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.