Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) ígyvanferi válasza Alg (#29998) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na de az a Kinvara 50-es méret! :Y

(#30002) tomcica válasza bandus (#30000) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azt hittem elsore h a "halalfejes" oregon project.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30003) Chuck Norris válasza Chuck Norris (#29912) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Közben rájöttem én is, hogy ha norvég koronára rakom és mellé teszek két ASICS SOFT FLASK-ot akkor ingyen szállítás van, így meg is rendeltem a lámpát.

(#30004) tomcica válasza Danika256 (#29999) üzenetére


tomcica
Topikgazda

New Balance 1500-as az egyetlen ilyen kombo.A masik ketto mar klasszikusabb: Saucony Fastwich es Asics DS Racer.Konnyu,porgos cipok,keves csillapitas,keves az anyag bennuk.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30005) werszomjas válasza bandus (#30000) üzenetére


werszomjas
őstag

Neked a lunartempo 2 és a pega 34 mérete megegyezik? Ugyanakkora kell mindkettőből vagy van eltérés.?

Köszi

üdv

(#30006) Alg válasza tomcica (#29995) üzenetére


Alg
veterán

80 EUR még aranyár? ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30007) bandus válasza tomcica (#30002) üzenetére


bandus
veterán

azok még drágábbak voltak, de a hátulján ott a halálfej :K :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30008) tomcica válasza Alg (#30006) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az epp hatareset.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30009) Danika256 válasza tomcica (#30004) üzenetére


Danika256
aktív tag

Köszönöm szépen! Tudtam, hogy ha valaki akkor Te tudsz ebben is segíteni! Amint látok valahol olcsón, rácsapok!

(#30010) tomcica


tomcica
Topikgazda

Vannak napok,amikor adja...mai edzes 20km,benne felenel felkapva egy 5km fokozo tempora = 17:56,amibol az utolso 2km 6:52 lett,tobbi laza csurgas es a vegen 4km mezitlab a fuvon,benne 10x 60-70m repulo.
A heten mar csak totyoges lesz :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30011) bandus válasza tomcica (#30010) üzenetére


bandus
veterán

nice job!

nekem ma sikerült végre felkelnem reggel egy laza 10-esre. holnap k&h félmaraton siófokon, de nincs kedvem elmenni odáig így cél nélkül. szóval elengedem a versenyt és futok itthon egy 20 körülit, már csak azt kell kitalálnom, hogy síkon vagy terepen toljam :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30012) margithid


margithid
veterán

Állítólag a Hoka infinite egy strapabíró cipő, na nekem ezt is sikerült elszaggatnom ősz óta.
A vicc benne, hogy sétálni használom, futni kb 5ször voltam benne.
[link]
Most már tényleg nincsenek elvárásaim a futócipőkkel kapcsolatban:)

(#30013) borix válasza margithid (#30012) üzenetére


borix
őstag

Nem látom jó belül a sarkánál lyukadt ki?Nem nagy dolog 5cm széles leukoplast oda osztán jóóvan. ;]

(#30014) margithid válasza borix (#30013) üzenetére


margithid
veterán

Felülről lefelé van egy csík, az a szakadás.
Persze, jó az amit mondasz, de én valahogy mindig megszívom a cipőkkel:)

(#30015) ígyvanferi válasza margithid (#30012) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Tökre biztos vagyok benne, hogy ha futnál is a futócipőkben, nem csak sétálnál, akkor semmi bajuk nem lenne vagy 1000 km-ig.

(#30016) borix válasza margithid (#30014) üzenetére


borix
őstag

A futócipők könnyített cipők nem a tartósságra mennek rá gyaloglásra más strapabíróbb cipő is megtenné.Egy zarándokúton batyúval a hátukon túrabakkancsban nyomják minden nap.

(#30017) Cranium


Cranium
tag

Sziasztok!

Gigantikus lúdtalpam van, esetleg tudnátok javasolni, vagy létezik olyan futócipő ami megfelelő lenne számomra? Mindennapokban nincs gondom vele, csak futógépen való futáshoz kellene. Előre is köszi a válaszokat!

(#30018) concret_hp válasza bandus (#30011) üzenetére


concret_hp
addikt

ne légy már papírkutya, ha már befizetted, menjél, jó lesz :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#30019) Danika256 válasza Cranium (#30017) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hali

Csakis stabil jöhet számításba! Azt neked kell eldöntened, hogy szélesített kell e vagy sem..

(#30020) t1 válasza bandus (#30011) üzenetére


t1
addikt

Ne szarakodj menj el lesz ami lesz alapon :)

(#30021) tomcica válasza bandus (#30011) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kellemes puha agy,meleg takaro...hiv a "sotet" oldal,hisz minek kimenni,miert is kellene a kenyelmetlen tempokon szenvedni?! :P (egyes,leulhetsz)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30022) parandroid válasza bandus (#30011) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mibe, hogy ki se jutsz ma egyáltalán? :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30023) emiki6 válasza tomcica (#30021) üzenetére


emiki6
veterán

"Kellemes puha agy"
Boncnok is vagy? O.o

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#30024) tomcica válasza emiki6 (#30023) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30025) inf3rno válasza emiki6 (#30023) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát a tanítványok fele elhullik, aztán rá kell nézni, hogy mégis miért... ;] :P

Buliban hasznos! =]

(#30026) margithid válasza ígyvanferi (#30015) üzenetére


margithid
veterán

Miért vagy ebben biztos? Egyébként futok is bennük, régebben írtam, hogy amiben futottam az is szétesett tök hamar. Bőven 1000 km-en belül.
Egyébként nem tudom miylen logika alapján menne szét gyaloglástól jobban a cipő, mint futástól.

(#30027) tomcica válasza inf3rno (#30025) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Meg,ha csak a fele lenne :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30028) bandus válasza concret_hp (#30018) üzenetére


bandus
veterán

hát nemrég keltem fel, többet ért most az alvás :D

tényleg nem láttam értelmét, csak a nyúl lettem volna, hogy bemenjünk két óra alá, de mivel a másik félnek off a verseny, magamhoz képest meg jót futni nem tudok ezért többe tér, hogy megspórolok 2*1,5 óra autózást a hétvégén :) bár így ugrott a nevezési díj sajna.

szerk:
peterkeT: nagyon csábító, hogy itthon maradjak, de ebből futás lesz, mert kevés a km eddig a hónapban, a december pedig nagyon sűrűnek tűnik :(

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30029) beltram válasza bandus (#30028) üzenetére


beltram
tag

Én holnap futok siófokon, engem sem vet szét a motiváltság, pont a 20 hetes felkészülés végére eresztettem egy kicsit le fejben. Azért holnap odateszem magamat, megcélzok egy 1:27 körüli időt, aztán majd meglátjuk mennyire adja. A várható szeles idő+eső nem sok jót ígér, de így szép "győzni". :)

pace be with you

(#30030) bandus válasza beltram (#30029) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk szerintem ez össze fog jönni neked, ebben nem is kételkedek, bár a két nap közül sajnos talán holnap lesz szarabb az időjárás :(-
nézem majd a stravát ;) hajrá, toljad neki!

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#30031) tucsok.


tucsok.
senior tag

Ki milyen oldaltáskát ajánl? Egy 10cm x 6cm x 2cm méretű média lejátszónak kellene beleférni.

"So say we all"

(#30032) kk831228 válasza tucsok. (#30031) üzenetére


kk831228
addikt

Decathlon... [link] Telefon stb belefêr... 👌

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#30033) beltram válasza bandus (#30030) üzenetére


beltram
tag

köszi, meglátjuk! :)

pace be with you

(#30034) parandroid válasza tucsok. (#30031) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én sokfélét kipróbáltam, hosszú távon mindegyikkel gond volt (kilazul, elcsúszkál, lötyög, nem elég a zseb, tönkremegy a cipzár, nem lehet meghúzni, mert kikopik az övfeszítő, megnyúlik a gumi). Ami most úgy néz ki, bevált, az a flip belt ([link]), ezt most már hónapok óta megelégedéssel használjuk mindketten. Nem tudom, Mo-n hol lehet beszerezni, én egy Sport Hübnerben találtam (kvázi Intersport szintű üzlet), de amazon.de-n is van, árban sem nagyon elszállt. A másik, amivel elégedett vagyok, az egy Salomon Agile öv, ezen lehetne ugyan még egy zárható zseb a kütyüknek, de bármi máshoz képest igen minőségi cucc. Az más kérdés, hogy teljes áron bőven ingerküszöb feletti, ha nem sikerül kb féláron kifogni, sosem vettem volna meg...

Eheti félmaraton amúgy letudva, a végét kicsit elengedtem, szóval alapozásnak határeset (148 lett az átlagpulzus), de a feltámadó erős szél, ami néha be akart lökni a Majnába, és a vízszintesen eső hideg eső, amitől lefagyott a jobb arcom, nem tett jót a türelmemnek. 2:14-en belül lettem azért, egy hosszú, alapozós edzésnek jó volt, de fáztam, mint a kutya. Az átázás, meg a hideg szél együtt nem vicces...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30035) bencze válasza beltram (#30029) üzenetére


bencze
senior tag

Fejben nekem sem volt rendben a maraton óta eltelt idő, enni is össze-vissza ettem. Azért a vártnál jobban sikerült hála a jól időnek. Nem tudom fejből a tageket, így rakom be a Strava linket.

https://goo.gl/V6Enb5

Kb 100% hogy szuperül ment neked, csak egy vis major tudja elrontani ezt, jó volt a hőmérséklet, a trikóban melegen sem volt és nem is fáztam, szinte semmi szél...
1 hét pihi. Vagy kettő ha úgy esik jól. Én beleadtam amit tudtam, az eleje kicsit erős lett, korrigáltam kb 4-5 pulzus ütést és nem lett gond. 14től vártam a végét, kicsit korán, de PR-től az nem baj. Maradt annyi, hogy az utolsó 2 km-en megtoljam, hogy az egész perc alá menjek, már csak esztétikai okból.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#30036) tomcica


tomcica
Topikgazda

Kihasznalva ma meg a szep idot 30km hosszu,ebbol 10km terepen (kb 1 ora) 10km foldesut - ez szembeszeles 54percre,majd a vegen jott a boogie igy 10km palyan 41:13 ures labra.ADTA.
Kajat nem vittem,vizet ittam a 20km vegen.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30037) norby_42 válasza parandroid (#30034) üzenetére


norby_42
aktív tag

Akkor te mutattad ezt az övet. Ennek vettem meg a budget változatát, tényleg jobb konstrukció, mint egy övtáska.

Eat pasta, run fasta

(#30038) inf3rno válasza tomcica (#30036) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jó neked, itt már 3 napja csak köd van. :W

Buliban hasznos! =]

(#30039) Vertigo18 válasza tomcica (#30036) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szembeszélből én is kaptam ma, érdekes tapasztalat volt, visszajött a tavaly téli emlék...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#30040) 6030D


6030D
Ármester

Ilyen típusú nadrágokat próbált valaki?
Sima, "kompressziós"
Mennyire használható ez, ha minden a nadrágon van, nem egy övben, vagy táskában?
Nyilván nem kulacsos megoldásnak kell, csak a kis övet váltaná ki. Illetve nem övet vennék, hanem ezt.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#30041) beltram válasza 6030D (#30040) üzenetére


beltram
tag

Kompresszióst én csak regenerációra vagy ultrára használnék, amúgy nagyon jók ezek a nadrágok, használhatónak tűnnek a zsebek.

pace be with you

(#30042) t1 válasza 6030D (#30040) üzenetére


t1
addikt

Sima van nekem, imádom, praktikus és könnyű.

(#30043) bencze válasza beltram (#30029) üzenetére


bencze
senior tag

mobilról voltam és benéztem a dátumot, hát kíváncsi leszek milyen szerencsétek lesz holnap az időjárással.

Egyébként kinek volt folyton baja a garmin rekordjaival, peterke, vertigo? Nem tudom, ha ezek valós rekordok de az óra ezt látta, szóval ma ezt kaptam connectben, egyenként rákérdezett, hogy hagyjam jóvá:

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#30044) kk831228 válasza bencze (#30043) üzenetére


kk831228
addikt

Vertigo vitrinjèvel voltak problémák... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#30045) 6030D válasza beltram (#30041) üzenetére


6030D
Ármester

+t1: köszi. :R
A kompressziósban nem is a kompresszió érdekelne, hanem ha nem veszek hozzá téli gatyát (tél előtt), akkor kidörzsölöm a combom belső felét. Így hátha nem, ezért gondolkoztam a kompresszióson.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#30046) t1 válasza 6030D (#30045) üzenetére


t1
addikt

A sima is olyan, hogy nem kell alá alsógatya mert mint a fürdőnadrágokban ebben is van betét.

(#30047) Vertigo18 válasza kk831228 (#30044) üzenetére


Vertigo18
addikt

Voltak??? :F

Vannak!!! :W

Engem még a Garmin is utál! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#30048) tomcica válasza Vertigo18 (#30047) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mert tudja,h sokkal tobbre vagy kepes,igy a mostani idoket nem hajlando a gyomra befogadni :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#30049) Vertigo18 válasza tomcica (#30048) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jelen pillanatban annyit dolgozom, hogy még ennyire se vagyok képes...

De kösz az elismerést! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#30050) tomcica válasza Vertigo18 (#30049) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ami jar,az jar :D

mas..
a tegnapira,ma reggel 20km totyoges,haaat akarni kellett...eso vegig,meg hul is rendesen,ahogy kell

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.