Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) tomcica válasza brownus (#6749) üzenetére


tomcica
Topikgazda

egyezem az alapoktol epitve,megalapozva felfele :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6752) cekkk válasza gombi01 (#6750) üzenetére


cekkk
veterán

Abból már nem volt egy darabse sajnos, de rendeltem egyet, elméletileg holnap jön :D

A kabát az szerintem egész jó az árához képest.

(#6753) kk831228 válasza cekkk (#6752) üzenetére


kk831228
addikt

Melyik kabátra gondolsz?? Lidis?? :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6754) raggg


raggg
senior tag

na nike filament naci megveve, 22 font volt talan egy ezressel olcsobb mint az otthoni sportsdirectben. a pro combat felsok viszotn pofatlanul olcsoak szerintem meg egy olyanert visszamegyek

ragklaatPS

(#6755) cekkk válasza kk831228 (#6753) üzenetére


cekkk
veterán

Tchibo kabát, nem aldis.

(#6756) cekkk válasza kk831228 (#6753) üzenetére


cekkk
veterán

Itt is van, csak az előbb telefonról írtam és nem tudtam linkelni.

(#6757) kk831228 válasza cekkk (#6756) üzenetére


kk831228
addikt

Jól néz ki!! :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#6758) cekkk válasza kk831228 (#6757) üzenetére


cekkk
veterán

Ami tetszik nekem benne az a rész ahol a hüvelykujjadat betudod dugni és úgy ráhúzni a kezedre.
Ennyit pénzt mindenképpen megér.
Holnap megjön majd a nadrág is, azt csak este tudom felpróbálni mert ablakcsere lesz, és ki kell takarítani :D :DDD

(#6759) cekkk válasza cekkk (#6758) üzenetére


cekkk
veterán

na ma csak nem jön meg, mert külföldről küldik a csomagot és nem az itthoni raktárból szóval ez jövőhét közepe lesz, mire feltudom próbálni :(

[ Szerkesztve ]

(#6760) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Futáshoz egy ilyen kesztyű 2k-ért megéri? Holnap beújítanék egyet télire...

(#6761) cekkk válasza Apollo17hu (#6760) üzenetére


cekkk
veterán

Én ilyet vettem. Egész kellemes.

(#6762) Apollo17hu válasza cekkk (#6761) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Ezt fel lehet előtte próbálni valahol? Az eddig használt (párszáz forintos, olcsóbb) kesztyűimmel az a gond, hogy nem simulnak teljesen az ujjaimra.

(#6763) cekkk válasza Apollo17hu (#6762) üzenetére


cekkk
veterán

A boltban feltudod. Van pár Pesten. Én is a boltban vettem, ruhák már ki voltak fosztva sajnos.

(#6764) Perillustris válasza brownus (#6746) üzenetére


Perillustris
senior tag

Lubics Szilvi se kap egy fillért sem az államtól, pedig a teljesítménye bőven olimpiai szintű. Szégyen ez.

@tomcica: Ez esélytelen lehet számodra? Most akadtam bele miközben mást kerestem.

(#6761) cekkk: Előző tél óta használok egy ilyet, hibátlan. Most is csak azért keresek egy másikat, mert sajnos ez nem "okosteló-kompatibilis", és bár kihúztam vele így az évszakot, sokszor kényelmetlen volt le-felvenni. Hétfőn elvileg megjön az okosórám, amit az Endomondóval használok majd, és ugyebár ehhez is kell a "kapacitív kesztyű".

Perillustris

(#6765) Apollo17hu válasza cekkk (#6763) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Köszi, rákerestem. Akkor valószínűleg a WestEnd-be megyek a Tchibo üzletbe. Sokkal közelebb is van, mint a Decathlon.

(#6766) Perillustris válasza Apollo17hu (#6765) üzenetére


Perillustris
senior tag

Westendet hamar kirabolják, inkább az Árkádot ajánlom.

Perillustris

(#6767) tomcica válasza Perillustris (#6764) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Vegul szetneztem es merlegeltem,egy saucony epic run lesz belole

[link]

arban kellemes,a kapucni hianyat tulelem

lehet nem bir el 20000mm esot,de azert csak nem 52000ft mint az Inov8 ami minden teren megfelelo leszamita az arat :D

amit linkeltel pont az epic run-ra hasonlit

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6768) Alg válasza Apollo17hu (#6765) üzenetére


Alg
veterán

Számíts rá, hogy olyan tömeg lesz mint kb karácsonykor... (Glamour napok van...)

Mammutban is van egyébként Tchibo

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6769) Apollo17hu válasza Alg (#6768) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Milyen napok??! :D WestEnd 10 percre van, azért gondoltam... Mondjuk most annyira nem sürgős az a kesztyű, de jó tudni, hogy merre nézelődjek.

(#6770) cekkk válasza Apollo17hu (#6765) üzenetére


cekkk
veterán

Én is ott voltam, hát az utolsó L méretet én hoztam el :D
Ha jársz a 9. kerület Mester utca környékén L és S méretben feltudod nálunk próbálni. :K

(#6771) Alg


Alg
veterán

Multinavigátor-ba még mindig van 5000-es utalványom év végéig... majd szerintem ott nézek valami kesztyűt.

De B+ most már futni kéne járni rendesen nem vásárolni :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6772) Psych0


Psych0
őstag

Sziasztok!

Az Árkád Hervisben ma volt a mérethiányos polcon 3db 44es Nike Lunarglide+ 4 shield 19900Ft-ért. Gondoltam szólok, ha valakit érdekel, mert inkább azok vigyék el, akik rendeltetésszerűen használnák, ne az, aki csak villogna vele (mert villog :D ).

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#6773) Apollo17hu válasza Psych0 (#6772) üzenetére


Apollo17hu
őstag

uuu, 43-as lábam van, de jó lenne télre

(#6774) tomcica válasza Apollo17hu (#6769) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nehogy a vegen kiruzsazzanak azokon a Glamour napokon ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6775) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Apropó, tegnap a Kinvarában futottam egy kört, majdnem 20 fok volt. Mosás után először használtam (azt hittem, idén már nem futok benne).

Készítettem a jobbosról egy képet, amin látszik, hogy a kis lábujjamnál, meg az ezüstös díszítés végénél kezd kirepedni:

A balos valamivel jobb állapotban van.

(#6776) tomcica válasza Apollo17hu (#6775) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nagyjabol mennyi km van ebben a cipoben?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6777) Apollo17hu válasza tomcica (#6776) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Általában heti 3*1 kört futottam benne, néha 2 kört. 350-400 km lehet.
Nyáron egyszer belegabalyodtam vmi fának a gyökerébe, akkor taknyoltam egy nagyot. Sztem nem tett jót a cipőnek sem. :D

(#6778) tomcica válasza Apollo17hu (#6777) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en az iden likvidalom a kinvarat (sima elso modell) 1200km felett van benne,az is lehet mar joval tobb,de ennyi biztos,a kozepso labtamasz feletti anyag hasadt ki,a kisujjnal egyelore meg nem (igaz fel merettel nagyobbat vettem mint a labam)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6779) Ilidzser


Ilidzser
tag

Sziasztok!

Örülök, hogy megtaláltam itt is a futósok táborát! Én vidéken, Kecskeméten szoktam körözni, idén áprilisban kezdtem el.
Augusztusban túlestem az első félmaratonomon is.
Azt kérdezném, hátha valaki tudja, hogy a Tchibo oldalán szereplő termékek milyen minőségűek? Lehet belőlük bátran rendelni vagy csak módjával? A méretek jól vannak náluk belőve? Félek, nehogy a nadrágok túl hosszúak legyenek, mert utána kicsit macera innen cserélni...

Előre is köszi, ha valaki tudja a választ!:-)

(#6780) Perillustris válasza Ilidzser (#6779) üzenetére


Perillustris
senior tag

A csere necces, már amiatt, mert hamar elfogy a legtöbb modell. Amikor nem volt lehetőségem elmenni a boltba, kapásból kettőt rendeltem (M-est, és L-est), aztán a nem megfelelőt visszavittem 1-2 héten belül.

A minőségük kiváló, bátran ki merem jelenteni, hogy megközelítik a prémium kategóriás gyártókét. Ugyebár nincs az árban a horror marketing- és szponzorköltség, a technológiai újítások viszont leszivárognak idővel.

Az én 4-5 éces Tchibo-s cuccaim is jó állapotúak. :K

Perillustris

(#6781) gombi01


gombi01
tag

sziasztok,
elvesztettem a maraton-szüzességem :)
igaz ehhez 4óra11perc kellett, de nem volt olyan vészes csak untam már a vége felé a sok fordítót.
Ki kellett ezt is próbálni :))

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#6782) tomcica válasza gombi01 (#6781) üzenetére


tomcica
Topikgazda

semmit nem szeretek 21 felett...meg a futast sem :D gratula

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6783) Alg válasza gombi01 (#6781) üzenetére


Alg
veterán

Grat!

te jó ég több mint 4 óráig futni, városban, betonon... :R
Közben ettél valamit, vagy csak a frissítőkön a kóla-izo - t nyomtad?

Dél körül mikor sétáltam a körúton láttam pár futócuccos-érmes kollégát :)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6784) concret_hp


concret_hp
addikt

[link] erről vmi gyors vélemény? jobb ez mint egy aláöltözék + széldzseki v ilyesmi?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6785) concret_hp válasza Apollo17hu (#6775) üzenetére


concret_hp
addikt

hogyan mosod?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6786) tomcica válasza concret_hp (#6784) üzenetére


tomcica
Topikgazda

epp nezegettem ezt a napokban,ez egy szeldzseki...kell ala tobb reteg a hodeg oszi napokon...szoval ez kulso hej csak

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6787) tomcica válasza concret_hp (#6785) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en kezzel,beaztatom

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6788) Perillustris


Perillustris
senior tag

(#6789) Apollo17hu válasza concret_hp (#6785) üzenetére


Apollo17hu
őstag

én pedig gépben ;]
(focicipőkön teszteltem)

(#6790) tomcica válasza Apollo17hu (#6789) üzenetére


tomcica
Topikgazda

80 fokon fozeted intenziv programon,mi? :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6791) deicide válasza gombi01 (#6781) üzenetére


deicide
veterán

Grat! Én is pont 4:11:00 alatt futottam a terepmaratonom 2 hete :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6792) gombi01


gombi01
tag

(#6783) Alg:
Szia, természetes ettem banánt, pár gélt, kólát 2x ittam. Az izó-kat nem szeretem mert összeragad a szám. Dél körül én még javában kocogtam a Margit-szigeten :) Te az UFO-kat láthattad akiket kergetett a medve! Le a kalappal előttük, elég kemény lehet befutni 3 óra alá ezt a távot...

(#6788) Perillustris:
A cimborán K-swiss cipőben futja a triatlonokat, pont mint amilyet linkeltél, elég szellős és lyukas a talpa is hogy kifolyjon a víz belőle, amolyan mezítlábas cipő.

(#6791) deicide:
szia, a terep maraton az sokkal keményebb lehet, itt alig volt 250m szintemelekedés, futni se kellett vitt a tömeg :)

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#6793) Perillustris


Perillustris
senior tag

Ezt itt igen hasznosnak találtam: http://powerhiker.freeweb.hu/pirie.htm

Bocs, ha volt már (az utóbbi pár hónapban).

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#6794) Alg


Alg
veterán

Újabb áltudományos bullshit a Díványon, a kedvenc részem:

a futásnak tagadhatatlan előnyei vannak. Ilyen például az, hogy javítja az agyi aktivitást – pl. az úgynevezett „végrehajtó funkciókat”, mint pl. a döntéshozatalt –, ráadásul erősíti a mentális egészséget is, mivel az intenzív mozgás kemény szellemi igénybevételt is jelent. És ugyebár, ha mentálisan erős valaki, akkor jobban ellen tud állni a csokoládé és a sütemények csábításának, illetve nagyobb lesz a kitartása fogyókúrázáskor is.

:W

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6795) tomcica válasza Alg (#6794) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a futas legnagyobb elonye,hogy legalabb annyi vert juttat az ember agyaba,hogy az jozanul el tudja donten:
A BULVAR MEHET EGYBOL A LEFOLYOBA ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6796) concret_hp válasza Alg (#6794) üzenetére


concret_hp
addikt

a klikkelés szám és nem a minőség a mérce :U

berendeltem a pegasus shieldet pár egyéb cucc társaságában :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6797) Alg válasza concret_hp (#6796) üzenetére


Alg
veterán

Nekem meg ma délelőtt megérkezett a Tchibo-s cucc, ha hazaértem majd nyilatkozom róla.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6798) cekkk válasza Alg (#6797) üzenetére


cekkk
veterán

Melyik nap kaptad meg a szállítási visszaigazoló levelet? Én 10. és még a csomagom sehol :D Még a gls rendszerében sincs sajnos :(

(#6799) Alg válasza cekkk (#6798) üzenetére


Alg
veterán

10.09, 18:55: Ügyfeles adat fogadva
10.11, 17:31 IRSZ&súly rögzítés, beérkezés
10.14, 06:41 érkezés depóba
10.14, 7:04 kézbesítésre átvéve
10.14, 11:06 kiszállítva

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6800) cekkk válasza Alg (#6799) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi! :R
És melyik nap adtad le a rendelésedet? :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.