Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) ballazol


ballazol
senior tag

haliy!

https://top4running.hu/p/asics-gel-sonoma-7-gtx-1011b593-020

én ezt nézegetem az ára miatt
télre kéne egy új cipő, de az igazság, hogy 60-70%-ban aszfalton megyek vele
a jeges, felfagyott terep miatt viszont elkél a talptípus, ugye?
mit szóltok?
:U :U

[ Szerkesztve ]

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#86002) xy.zsolt válasza ballazol (#86001) üzenetére


xy.zsolt
őstag

kérdés, hogy mennyire keményedik fel hidegben a sárga talprész :U mert a téli ajánlás nem szerepel a leírásban....mint pl egy Asics Winterized, Novablast 3 TR verziónál. Esőben biztos jobb a Goretex miatt, ez vitathatatlan. Csak nehogy olyan legyen mint egy rideg műanyaggá felkeményedett nyári autógumi a havas, jeges utakon....ami csúszik piszkosul.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#86003) Studi válasza ballazol (#86001) üzenetére


Studi
addikt

Jégre csakis célszerszámot! (Asics Fujisetsu, szöges talppal! :D )

(#86004) jimpo válasza ballazol (#86001) üzenetére


jimpo
aktív tag

A jeges, felfagyott terep miatt valami hasonló csúszásgátlót. ;)

Nekem Chainsen Trail van, az könnyebb. A súly darabonként van megadva. :K
Múlt télen nem volt alkalmam használni, előtte mondjuk többször kellett. Ezekkel a korcsolyapályává fagyott, keményre taposott havas úton is elmész. :U

Igaz nem olyan mintha "aszfalton futnál", mert nehezebb a mozgás a plusz súly miatt. Illetve az acél fogak is érződnek, főleg jégen. Cserébe a tapadás tökéletes! ;]

Stryd Next Gen

(#86005) Alg válasza jimpo (#86004) üzenetére


Alg
veterán

A Chainsen trail nagyon jó, nekem is van, használtam is tavaly télen :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#86006) ballazol


ballazol
senior tag

ja á.....
egy Asics Gel Venture 7 winter trail-lel nyomtam le két "telet", még az autók által összepréselt jeges-havas részeken is csak akkor csúsztam meg, ha hirtelen lassítottam/megálltam
:)

[ Szerkesztve ]

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#86007) ballazol


ballazol
senior tag

Ma reggel, immár szuper napsütésben:


"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#86008) ígyvanferi válasza bandus (#85981) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezt az apró problémát úgy hidaltam át, hogy csak 500 km-ig megyek egy cipőben, így több fogy. :DDD Persze a futott mennyiséget is emelhetném, de az nem igazán megy mostanában. Az október pl. 102 km lett, ami az utóbbi 3-4 évet tekintve negatív rekord sajnos. :O Nem is megyek a hó végi szegedi félmaratonra valószínűleg, hétvégi hosszút inkább futok itthon ingyen, időeredmény miatt meg nincs értelme most.
Azért az akciókat én is figyelgetem, és ha van valami érdemi, berakom ide.

(#86009) Never79 válasza tomcica (#85993) üzenetére


Never79
tag

Ok :D. Olvastam valami cikkben (bár lehet runner’s word szintűben), hogy a sporttevékenység előtti sex a férfiaknál csökkenti, a nőknél növeli a teljesítményt 🙂.

[ Szerkesztve ]

(#86010) szimpláncsak


szimpláncsak
tag

Sziasztok! Meg szeretném venni életem első sportórájàt. :) Nem költenék rá olyan sokat, így két óra maradt. Garmin fr55 vagy Suunto 5 peak. Melyik lehet jobb? :) most van felbontott alzan mind a kettőből így olcsóbbak lennének :DDD Futás mellett még túrához kéne, azt néztem hogy mind a kettő kibírhat 10-12 órát bekapcsolt GPS-szel.

(#86011) bandus válasza ígyvanferi (#86008) üzenetére


bandus
veterán

tenyleg csak 500ig hasznalod? Az azert igen keves. Nekem kgy is kicsit buntadatom van, hogy 1000 helyett 960-nal engedtem el a legutobbi pegat :D akar csak ha a kornyezetvedelmet nezzuk, ezt akkor is fontosnak gondolom :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#86012) parandroid válasza szimpláncsak (#86010) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon nem lősz az FR55-tel mellé, de szerintem várd meg a fekete pénteket, és inkább egy akciós Forerunner 245. Vagy 255, ha annyira olcsó lesz, hogy telik rá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86013) Vertigo18 válasza bandus (#85981) üzenetére


Vertigo18
addikt

Cipőnél pont úgy van, hogy akkor vesszük, ha akciós, nem, amikor már szükséges. Így lehet 5-6 cipő az ágy alatt... bontatlanul.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#86014) parandroid válasza bandus (#86011) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az, hogy nem futsz benne többet, nem azt jelenti, hogy megy a kukába...
Mondjuk én épp most selejteztem le 3 cipőt, amik még 2016/17-ben kezdték a pályafutásukat, de igen kelletlenül használtam őket. A Structure-t sose szerettem, olyan 370 km ment bele, a salomon sense link teljesen kőkemény, kopogósra öregedett, de amúgy sem az én cipőm volt (olyan 500 km-t kapott), és egy 43-as méretű Pegát, amit azért vettem anno, mert hosszúkra állítólag egy számmal nagyobb kell. Hát nem, rohadtul kényelmetlen volt, hogy giling-galangozik benne a lábfejem, de így is kapott 820 km-t. A régiek közül most van még két 34-es Pega, az egyik 800, a másik majd' 900 km-rel, de azok is mennek a levesbe, egyszerűen elöregedtek. Szadidős cipőnek viszont kiválóak továbbra is.

Sajnos a 2019-es sérülés után hirtelen durván lecsökkent a megtett km-ek száma (a 2019-es 3600-ról), aztán rajtam maradtak a cipők... Mondjuk annyit már soha nem tervezek futni, mint előtte, de évente 1600-2000 km is azért 2 (talán 3) pár, terheléstől függően.

Szerk.: De ahogy Vertigo mondja: most bontottam meg 2 régebbit (35-ös Pegák, még 2019-ben rendeltem), és van még 2 bontatlan, amit idén vettem.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86015) Alg válasza parandroid (#86012) üzenetére


Alg
veterán

Ha már 245/255, akkor fel lehet írni az Instinct/Instinct2-t is mellé (ha esetleg épp az lenne akcióban).

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#86016) parandroid válasza Alg (#86015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:K

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86017) xy.zsolt válasza Never79 (#86009) üzenetére


xy.zsolt
őstag

jó tudni....link? :DDD ....amennyiben a következő csajom sportol is, nem csak kinéz valahogy :DDD Én bármikor bevállalok egy nem tervezett reco napot a partnerem sikeréért....nem vagyok én önző :DD

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#86018) ígyvanferi válasza bandus (#86011) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igazából az elmúlt mondjuk 3 évből csak két olyan cipő volt, amit tényleg nyugdíjaztam 500 körül, de azok érzésre megérettek erre (egy Puma Liberate Nitro, meg a Pegasus Turbo 2). Amik régebbiek, azokban azért összegyűlt ennek a duplája is általában, vagy annyira nem jött be, hogy sokkal hamarabb bekerült az ágy alá. Amiket tavaly vagy idén vettem, azok meg még mind messze járnak az 500-tól is, úgyhogy a gyakorlatban még nem tudtam alkalmazni az 500-as szabályt. :)
Ahogy parandroid írja, nem mennek ezek a kukába, két nagyon régit kivéve, amik futás után mindennapos, meg kutyasétáltatós, meg évekig bringával munkábajárós cipők voltak. A többi teljesen jó állapotban van. Nem is engedtem még el, hogy vöröskereszten keresztül vagy valahogy felajánlom ezeket, csak mostanában nem jártam utána, milyen opciók vannak.
Néha amúgy redditen olyan álapotú cipőket mutogatnak, tök kevés km-rel, hogy el nem tudom képzelni, milyen sz.r futótechnika kell ezek eléréséhez. Szétvált talp, agyonszakadt felsőrész, brutál. Azt futott benne 150 km vagy valami hasonló mennyiséget...

(#86019) Napfénysüti válasza szimpláncsak (#86010) üzenetére

Feleségemnek FR55 van ő elégedetten használja. ÉnFR245-öst használok, ha árban beleférne mondanám hogy esetleg arra megéri pályázni (Runnerinnről valami 72k-ből itt volt).

Més que un club!

(#86020) Never79 válasza xy.zsolt (#86017) üzenetére


Never79
tag

(#86021) szimpláncsak válasza Napfénysüti (#86019) üzenetére


szimpláncsak
tag

Ott már nem lehet sajnos kapni. Alzan van most fr55 42-ért, használt 12 hónap garival. A suunto 5 peak meg 45-ért újszerű 21 hó garival :)

(#86022) norby_42 válasza parandroid (#86014) üzenetére


norby_42
aktív tag

A 34esek jók voltak, kár hogy már nem kapni

Eat pasta, run fasta

(#86023) zzola válasza Studi (#85998) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#86024) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Jöttem mentegetőzni megmagyarázni Zsoltnak a szegénységi bizonyítványom :D

Szóval az úgy történt, hogy még nyáron beregisztráltam a virtuális NY maratonra (ingyenes, Strava kihívás). Akkor még havi 200+ kmeket futottam, nem gondoltam, hogy ilyenkor még mindig kripli leszek.
A vasárnapi (egyben teszt) FM után majd megpusztultam (5:24 pace), éreztem én, hogy a maraton most elérhetetlen, de aztán jött Katica :R és lapát kezeivel belémrakta a boogiet.
Úgyhogy hétfőn eljátszottam a gondolattal, mi lenne ha... és tegnap, az uszodából hazafelé menet lőttem izo italt is, a biztonság kedvéért. Ugyanakkor tegnap egész nap vegetáltam, teljesen kicsinált az úszás(tanulás), béka hátsója alatt volt az energiaszintem. Mindenesetre este elég lelkesen rákészültem arra, hogy ha mára virradóra becsülettel kialszom magam, lehet hogy nekimegyek mégis.
Erre a gondolatra, és hogy mit vigyek magammal, mikor és mit egyek/igyak, mikor induljak, mikor fussak Barátommal, mikor zenére, annyira felpörgetett, hogy végül marhára nem sikerült jól aludni, pihentetőleg pedig végképp.

Így aztán reggel hoztam egy bölcs döntést, elengedtem a maratont, beérem a félmaratonnal. Esküszöm, még gondoltam is arra, Zsolt (miután vasárnap jól "leb@szott" :D) milyen büszke lenne rám, hogy ilyen racionálisan gondolkodtam.

Csak aztán úgy alakult, hogy az este megálmodott Rebelben mentem ma ki, mert a saras erdőhöz most nem volt sok kedvem, a környéken körözéshez (aszfalt -> Kayano) meg úgyszintén, mert az elég volt vasárnap. Így maradt a kedvenc pályám, ahol nem lehet lassan futni, a kedvenc cipőm, amiben nem lehet lassan futni, és Peti barátom, aki októberben betegen futott 3:15-ös maratont.
Szóval hiába indultam én lassabb tempóval, az kb. egy kilométerig tartott ki. Összetalálkoztunk, felvettem a tempóját, említette egy idő után, hogy ez 5:00 pace, belefér-e még, mondtam, hogy szerintem még bírom egy picit, addig igen, na utána 5:00 közelébe se mentünk vissza.
Nincs más mentségem, olyan igazi "nagyon adta" nap volt ez. Gyönyörű idő is lett, úgyhogy folyamatosan gyorsultunk. Úgy 15km-nél számolgattam, hogy ha így folytatjuk, ebből még talán-talán FM PB is lehet, de akkor még nem tűnt feltétlenül reális célnak.
Mindenesetre abban maradtunk, hogy mi lenne, ha nem beszélgetnénk tovább, és takarékoskodnék az erőmmel - így is lett, és tovább gyorsultam (míg Peti kényelmesen kocogott mellettem...). A végén már egyértelműen rámentem a PB-re, ahhoz viszont túl kellett futnom az eredeti távot, mert az elején ~700 méternél volt egy pár perces megállásom, míg a kondiparkban csináltam egy-két gyakorlatot.
Ekkor már az utolsókat rúgtam, a sportpályáról hazaindulva végképp elszállt a pulzusom is, az életerőm is; az út is sokkal rosszabb volt, és jött a szintkülönbség. Nem sok, de épp elég.
21.8km-nél álltunk meg, 185 pulzussal, és azon gondolkodva, hol találok alkalmas bokrot, amibe ha kell, bedughatom az okos fejem... de végül összekapartam magam.

1:39:53 lett az idő, új félmaratoni PB, nem sokat tudtam faragni az eddigi rekordból, de azért csak sikerült áttörni a bűvös 100 perces álomhatárt. Maradt még benne, mert az elejét lassabban futottuk, a végén az emelkedő miatt nagyon kínlódtam, de ahhoz képest, hogy éhgyomorra, kialvatlanul mentem úgy, hogy a táv kétharmadát végigpofáztuk, nem rossz. Ráadásul ha a szexet illetően igazatok van, akkor azt hiszem pár másodpercet sikerült már tegnap este eldobnom magamtól (mondjuk nem bánom :B).

A 4:44 pace-re összességében büszke vagyok, de kicsit savanyú a szőlő. Lehangoló, hogy fél éve az EU futáson 4:14-es átlaggal tudtam 18km-t. De szerintem olyan gyors én már sosem leszek.
A hasizmom szerencsére jól van, meg sem érezte a mait, a jobb combhajlítóm az, aki mióta hazaértem, folyamatosan szidja a női felmenőimet.

Hát nem mondom, hogy dióhéjban, de ennyi :) Még ~200km hiányzik az idei 2023-as célkitűzésből, azt már csak laza kocogásokkal fogom összekaparni, állatkodást idénre már nem tervezek.

[ Szerkesztve ]

(#86025) tomcica válasza Peterhappy (#86024) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nocsak-nocsak,vegre hereket novesztettel es futottal egy rendeset :C bravooo

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86026) xy.zsolt válasza Peterhappy (#86024) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nézd, az aki FM PB-t fut annak semmi baja :N ....szóval mostantól ünnepélyesen gyógyultnak nyilvánítalak :K Gratula! 👍

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#86027) Peterhappy válasza tomcica (#86025) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C Kösz b+ :P

@Zsolt: :) Köszi, bár így lenne.

Lemaradtak a statok. A vége csalóka, 21.8 után már csak séta volt.


(#86028) norby_42 válasza Peterhappy (#86024) üzenetére


norby_42
aktív tag

Szépen kimagyaráztad, de a PB az PB, nagy grat! :C

Eat pasta, run fasta

(#86029) tomcica válasza Peterhappy (#86027) üzenetére


tomcica
Topikgazda

aze' a komfortzonan belul maradtal azzal,hogy az elso 7-8km ilyen lightos volt :K ki kell ezt epiteni,es megkuldeni 4:45-rol...a vege az okes,ott mar vitt a "hev" :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#86030) Peterhappy válasza norby_42 (#86028) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm Norby :R

@Tom: Abszolút. Nem tudatosan, egyszerűen nem így terveztük. Előbb a távot fixáltuk, aztán menetközben azt, hogy vegyük tempósabbra. Akkor PB-ről még álmodni sem mertem.
8km után sávot cseréltünk, Petinek laza futás napja lett volna, bennem meg ott volt a boogie, azért lettem ott én a gyorsabb, én kerültem kívülre. De kb 15km-ig még beszélgettünk, szóval addig jó pár percet elhajítottunk, látszik is a tempóváltás, miután befogtam a pofázmányom :)
Szerencsére maradt benne bőven. Jövőre újra nekiveselkedek, tudatosabban.

(#86031) attiss66


attiss66
senior tag

Na vettem egy Asics Glideride/új ára 46e/ futócipőt használtan16e-ért , a marketplace-ről. 42.5-ös méret. Megjött foxpost-al. Hogy örültem már neki. 1/3 áron egy ilyen jó kis cipőt. kiderült, hogy kicsi. :DDD Én úgy emlékeztem, hogy 42-es a lában. A régi Karrimor futócipőm elkopott cédulájáról csak kiolvastam nagyítóval, hogy 44.es. :DDD hoppszlá. most rendeltem megint egyet a marketplace-ről, egy 44.5-est. Asics Gél Pulse 12. 6e FT-ért.Új ára 35e. Remélem itt már nem nyúltam mellé. Na vajon hogy adom el az Asics Glideride-t ?!? :)

[ Szerkesztve ]

(#86032) inf3rno válasza Peterhappy (#86027) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szép!

Buliban hasznos! =]

(#86033) sherlock82


sherlock82
senior tag

Azért az komoly hogy november 01 - én pólóban és rövidben lehet futni a pályán olyan szép az idő.
5 km futással kezdtem a hónapot, nagyon jól esett. :)

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#86034) norby_42 válasza Peterhappy (#86030) üzenetére


norby_42
aktív tag

Sokat már ne gyorsulj, most van egy FMen 12 perc köztünk, pont ki tudod kérni a söröket:D

Eat pasta, run fasta

(#86035) norby_42 válasza sherlock82 (#86033) üzenetére


norby_42
aktív tag

Biza, tegnap olyan nyári felhőszakadás volt délután, hogy csuda, 5kor már csak szemerkélt. A vizes járda tele volt sárga levelekkel, nagyon hangulatos volt. Ma még elcsíptem a délutáni napsütés véget. És még mindig rövidnadrág, lehet elő se kerül a hosszú.

Eat pasta, run fasta

(#86036) sherlock82 válasza norby_42 (#86035) üzenetére


sherlock82
senior tag

Szép őszi idő volt akkor nálatok, képen melyik hegy látható a háttérben ?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#86037) norby_42 válasza sherlock82 (#86036) üzenetére


norby_42
aktív tag

Eged

Eat pasta, run fasta

(#86038) Vertigo18 válasza norby_42 (#86035) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én tegnap 11kor mentem egyet, el is áztam teljesen....

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#86039) Peterhappy válasza inf3rno (#86032) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm!

@Norby: :D

(#86040) norby_42 válasza Vertigo18 (#86038) üzenetére


norby_42
aktív tag

btw jó újra látni olvasni téged

Eat pasta, run fasta

(#86041) sherlock82 válasza norby_42 (#86037) üzenetére


sherlock82
senior tag

Szép kis környék.
Egyszer voltam arra futó versenyen.
Hát nem mondom h jol esett. :U

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#86042) norby_42 válasza sherlock82 (#86041) üzenetére


norby_42
aktív tag

Laposról jőve nem egyszerű :K
Ha jól emlékszem Felsőtárkányban, ugye? És a Bükk még csak ott kezdődik

Eat pasta, run fasta

(#86043) sherlock82 válasza norby_42 (#86042) üzenetére


sherlock82
senior tag

Nagyon jól emlékszel. :R Pontosan.
Már a pályabejáráson sokkot kaptam. :D

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#86044) Fred23 válasza Peterhappy (#86024) üzenetére


Fred23
nagyúr

Gratula, ezt jó volt olvasni!

Én ma 4 km-en át kocogtam egy kék felsős, világos -fehér, világossárga?- cipős srác előtt, de nem tudtam megnézni rendesen. Arra gondoltam, talán Napfénysüti. Beért volna az ötödik körömön, mikor azt elkezdtem, hátra is néztem, hogy hány méterre van most, de eltűnt. Lehet, máshol kezdte, és máshol is végezte a saját köreit. 29:11 lett most stopperrel mérve az 5k, lassabbnak kellett volna lennem a zsírégető tempóhoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#86045) parandroid válasza Fred23 (#86044) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Könnyen lehet, hogy ő volt, ma negyed öttől kb ötig lazázott a parkban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86046) Fred23 válasza parandroid (#86045) üzenetére


Fred23
nagyúr

Este 7 körül kezdhettem, szóval ha nem jött vissza, akkor más volt.

(#86047) Peterhappy válasza Fred23 (#86044) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom szepen.
Akartam is nektek irni, jo lehet, ha neha esetleg tudtok egyutt futni, nagyon sokat tud adni egyhasonszoru sorstars, akivel egyutt lehet morzsolni :K

(#86048) SpaceKombajn válasza Fred23 (#85955) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Haleszban és a Bregyóban kivilágított a futópálya?

spacetime

(#86049) Fred23 válasza Peterhappy (#86047) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én nem vagyok az a kimondott társasági lény, kifejezetten szeretek majdnem mindent egyedül csinálni, szóval inkább csak kíváncsi vagyok. :)

December 31-én biztosan fogok futni, lehet, beírom majd ide, mikor, aztán ha esetleg jön még valaki PH-ról, akkor lesz egy nyulam. Azt nem hinném, hogy én lehetnék valakinek a nyula, mert még nagyon nem tartok sehol a futásban. De jó lenne új 5k-s PB-vel zárni az évet. Vacak lesz az is, de ráérek, majd szép lassan felhozom magam egy valamivel jobb szintre.

SpaceKombajn: Haleszban égnek a lámpák szépen, Bregyóban nem tudom, ott este nem szoktam kocogni.

[ Szerkesztve ]

(#86050) Napfénysüti válasza Fred23 (#86044) üzenetére

Nem én voltam, sárga felsőben futottam.
De ahogy Péter írja ma igen lazára vettem a futást, találkoztam egy barátommal és vele futottam le a 6 km-t az ő tempójában, beszélgetve. :K

Majd ha tervezell futni írj privátban hátha tudok én is menni. Szerintem szombaton reggel 8 körül megyek majd.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.