Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) tisn válasza parandroid (#72000) üzenetére


tisn
addikt

ez is 360 korul erne ide mint a f6xpro.

(#72002) itouchfan válasza parandroid (#72000) üzenetére


itouchfan
senior tag

Dehogy, megérdemled ;]

Más: járt ma valaki a Budaiban? Milyen viszonyok várhatók holnapra (hó, sár, jég, egyéb)? :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72003) LanyUs válasza SirRasor (#71987) üzenetére


LanyUs
senior tag

Azt meghagyom Tomnak :) Heti 6, de volt időszak, amikor minden nap mentem lassú tartományban betonon. Az heti 65-70 km volt. Amikor rohangálnak körülötted a gyerekek van elírás, de a lényeg átment mert a havi 240 máshogy nem jön ki :) Ha nincs keretem, akkor nálam mindig a cipő az első.
62/175-tel határ a csillagos ég :R Hajrá :)

(#72004) SirRasor válasza parandroid (#71998) üzenetére


SirRasor
őstag

"És állítólag a 7-ben nagyságrendi előrelépést sikerült előrelépni a solar töltéssel" - sokat követtem régebben az újakat és ez tényleg igaz, viszont ez a láthatóság rovására ment. Egyszerűen rosszabbul lehet látni a kijelzőt, mint a nem solar változatnál.
Asszem a DC Rainmaker egyik videójában láttam, amikor 1 kezén volt mindkettő egymás mellett: akkor nagyon látszott a különbség.

Cserébe az Instinct 2-nél elérhető az örök üzemidő :C

Make Love not war!

(#72005) HKorn válasza emvy (#71999) üzenetére


HKorn
addikt

Ez a 400€ még annyira nem bestbuy ár sztem egy F6-ért.

Run&Ride

(#72006) emvy válasza HKorn (#72005) üzenetére


emvy
nagyúr

Szerintem se, mondjuk en a F7X-emet imadom, foleg mivel sose gondoltam volna, h egy ekkora batar dolog kenyelmes lesz.

while (!sleep) sheep++;

(#72007) Alg


Alg
veterán

Egész hétem nem futottam ebben a trágya időben, volt helyette 2x bringa meg 2x erősítés idebent...

Ma kimentem kicsit kikormolni a rendszert meg megnézni hogy tetszik az 5 perces FM céltempó...
Nos lett összesen 19km, a közepén egy 50 percen belüli 10k-val, aminek a második felében rendes hófúvás volt szembeszéllel - a pulzus is ok volt, bőven laktátküszöb alatt, 160 körül.

Azért az utolsó 2km-en hazafelé már nem volt őszinte a mosolyom (nulla frissítéssel mentem - Garmin szerint maradt még 35% stamina) - szerintem jelenleg egy 1:50 körüli félmaratont azért ki tudnék már préselni ez alapján...

Jah, Garmin szerint:

Threshold
Aerobic 5.0 Overreaching
Anaerobic 0.0 No benefit
Recovery time 72Hr :D
Excercise load 263

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#72008) ladybug válasza Alg (#72007) üzenetére


ladybug
őstag

Megértelek az idő miatt. Épp zuhog az eső nálunk és 2 fok van. Tegnap csodás napsütés és 7 fok volt. :O Már bánom, hogy kihagytam tegnap a futást.

Ezek szerint nincs okod panaszra. Az edzés láthatóan jól megy.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#72009) TripleB válasza parandroid (#72000) üzenetére


TripleB
senior tag

Tényleg nagyon jó ár. Csak valaki ellopta az Amazon-on és elkezdett vásárolni fiszemfaszom macskás dolgokat a kontómra... amíg a limit engedte. Na, azt a hercehurcát sem kívánom senkinek. Kártyatiltás, egyebek. Szóval nagyon jó lenne, de nem regisztrálok oda még egyszer.
A múltkori újracsomagolt Fénix 6-ot siratom még mindig, amit a Fórumtárs linkelt anno. Nekem már a Fénix 5 kevés hosszú távú túrázásra.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#72010) tisn válasza ladybug (#72008) üzenetére


tisn
addikt

tegnap ahogy autoztam a gyerek meccsere, 2 fok, nagyon eros szel, zuhogo eso algyo kozeleben ket srac is futott, villogtam is nekik.

mindenki aki fut netto bolond.

(#72011) itouchfan válasza itouchfan (#72002) üzenetére


itouchfan
senior tag

Senki? Normafa park oldalon azt írják, hogy jegesek az utak, stb, tegnap le is zárták azt a játszóteres, parkos részt. Remélem a kevésbé központi turistautak járhatóak lesznek :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72012) ladybug válasza tisn (#72010) üzenetére


ladybug
őstag

Hehe, vmi őrültség van bennünk (is) futókban.

Viszont a km-ek maguktól nem gyűlnek. Futni kell, mert közeleg a fm időpontja.
Még ülepszik a reggeli. Lejár a mosógép, teregetés - az bemelegítésnek jó is lesz, aztán indulás.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#72013) ballazol


ballazol
senior tag

no...
egy napja gyógyultnak számítok
egy jó óra múlva el is megyek az első körömre a héten...
pont egy hete futottam utoljára
bízom egy óra alatti időben azért...

10k

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#72014) Alg válasza Alg (#72007) üzenetére


Alg
veterán

B+ Garmin, gyönyörű napsütés van itt, talán egy kis hó is maradt az erdőben, teszek a recovery time-ra, menni kell :B

Más:
Futócipő akció :Y

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#72015) itouchfan válasza Alg (#72014) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ahh ez nem jó, a héten megtanultuk hogy 30k alatt csak komolytalan cipők vannak... ;] :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72016) Alg válasza itouchfan (#72015) üzenetére


Alg
veterán

Még jó hogy semmi érdekes a méretemben :D Pedig az a propel2 meg a propel3 36/40 euróért nem semmi - a 45-ös Wave Rider meg úgyis kicsi :P -hmm bár a feketéből van 46-os :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#72017) Alg válasza Alg (#72016) üzenetére


Alg
veterán

Na jó basszus rendeltem egy Mizunot, 45 euróért ajándék... ráadásul ha így folytatom nyár végére a Shift-be is belekerül 8-900km...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#72018) danielsz válasza Alg (#72017) üzenetére


danielsz
tag

Ahogy nézem, Ausztrián kívülre sajnos nem szállítanak, pedig egy NB Propel v3 érdekelt volna 40 euróért.

(#72019) Studi válasza Alg (#72016) üzenetére


Studi
addikt

Próbáltál már Mizunot? Nekem abból jó a fél számmal kisebb, mint a Saucony/Asics/Nike méretezésből.

(#72020) Studi válasza danielsz (#72018) üzenetére


Studi
addikt

Akinek van dolga a nyugati határ közelében, onnan már csak egy ugrás Parndorf, lehet oda kérni személyes átvételre. Csak oda szemtakaróval kell bemenni, meg ne láss mást. :DDD

(#72021) Alg válasza Studi (#72019) üzenetére


Alg
veterán

Igen, megneztem a tablat, elvileg a 45-os is 29,5cm, igy azt rendeltem - az viszont volt a szebbik beige szinben

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#72022) bandus


bandus
veterán

korbeneztem ora ugyben a helyi fb marketplacen, ket opciot is lattam ami tetszett. tippre egy eves fenix6 pro solar 200 eurpert vs. fr255 uj, dobozos 250 euroert. melyiket vennetek? en az elobbi fele hajlok, hatha el is postazzak nekem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#72023) LanyUs válasza danielsz (#72018) üzenetére


LanyUs
senior tag

Épp nézegetem a Kométa eseményt Papi mikor ér be. Egy horvát sportoló srác nyerte 400 szinttel az fm-et 1:16:18, csapatban pedig Eszék 1: 20:39- Maraton Klub Osijek. A női győztes is jó még 1:32:13 :R

(#72024) LanyUs válasza itouchfan (#72015) üzenetére


LanyUs
senior tag

Akció nélkül szinte lehetetlen. Nagy respect a fórumnak, hogy összejött a Pega 38 25e körül, a 39 26e és a 38gtx 29e környékén :R A Propel lesz a következő amit még letesztelek mit tud 90kg felett és azt meddig ( lásd Guide 13 nálam 400 km megadta magát ). Fogalmazzunk úgy , hogy vannak olyan körülmények ( tömeg, serulesveszely ), amikor akció nélkül valóban nehéz.

(#72025) itouchfan válasza itouchfan (#72011) üzenetére


itouchfan
senior tag

Na megvolt a terepes kör, Normafa-Makkosmária-Végvári szikla-Sorrento sziklák-Huszonnégyökrös hegy a nyugati oldalon, vissza a keleti oldalon, Budaörs-Vitorlázó repülőtér- KFKI-Normafa útvonalon. Legfelül a kijárt részeken jeges hó, alatta hó, lefelé haladva jeges földút, utána a Csíki hegyeknél tökéletes száraz fagyott talaj, ellenben vissza a keleti oldalon amit egész nap sütött a nap, óriási dagonya, cuppogós sár. Aztán megint jeges út, havas jeges talaj vezetett fel a Normafára. Jó technikás útvonal lett néhány útszakasz miatt, ahol nem volt az, ott a talaj tette nehézzé, szóval jól elfáradtam. 19,2 km/500 M szint. :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72026) sherlock82


sherlock82
senior tag

Reggel 5:30 as indulással kihasználtam a csillapodó szelet, egy jó 10 km t is futottam.
Jól is esett. :)
Mínusz 3 fok csak az első 5 percben volt szokatlan.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#72027) itouchfan válasza itouchfan (#72025) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ja és 11-12 km között alafordult a bokám, de szerencsére már nem volt rajta sok súly, pár km-t szúrt de aztán elmúlt, most fájdogál de hát ez benne van azt hiszem. :U

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72028) Alg válasza itouchfan (#72025) üzenetére


Alg
veterán

Itt is hasonló, ugyanazon az útvonalon voltam mint egy hete - akkor kellemes havas végig, most volt:

- összetaposott, majd megfagyott sár - aka bokaforgató
- összetaposott, megfagyott sár ami csak a tetején fagyott meg, beszakadt alattad és bokáig lehetett süllyedni benne
- öklömnyi kövekkel leszórt ösvény
- ledőlt fák
- összetaposott, majd sík jéggé fagyott maradék hó

+ az első 2km-t levágtam, mert tudtam hogy az a rész egy merő dagonya

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#72029) -Pepe-


-Pepe-
tag

Most vagyok túl egy 19 órás böjtön. A 14. órában volt egy 15km-es futásom. Jól esett és annyira meg sem éheztem a végére. :K

Run fasta, eat cipőpaszta

(#72030) -Pepe- válasza itouchfan (#72025) üzenetére


-Pepe-
tag

Micsoda helyek, gratulálok! Jól teszed, hogy nyomod neki, amíg a nyakad zsiráf méretűre nem nyúlik, addig tudd folytatni! :C

Run fasta, eat cipőpaszta

(#72031) TripleB válasza bandus (#72022) üzenetére


TripleB
senior tag

Én a solar -t kérném, a másik legyen a tiéd. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#72032) ballazol


ballazol
senior tag

Mivel lehet a gombok betapadását orvosolni?
Áztassam ecetbe vagy mi?
Most már kezd zavaró lenni az egyik funkció gomb, amit mindig nyomkodok, többször más módot választottam ki véletlenül, mint amit akartam... :(

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#72033) itouchfan válasza -Pepe- (#72030) üzenetére


itouchfan
senior tag

Köszi, engem ez motivál a legjobban, hogy gyönyörű helyeken mehetek, remélem neked is ha úgy alakul lesz lehetőséged majd szép környezetben róni a kilométereket!

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#72034) -Pepe- válasza itouchfan (#72033) üzenetére


-Pepe-
tag

Rendes tőled, köszönöm. :R A háttér tényleg sokat számít. Ma pl. nem mentem ki a pusztába, csak a városon belül az utcákon, valamit a külső részén, ami még ekkora szélben is sokat számított. Talán az épületek, tereptárgyak miatt lehet, amik megtörik a monotonitást. Volt, hogy ismerőssel futottam, úgy meg az idő telt gyorsabban. Az afrikaiak sem magukban futnak, pedig ők aztán az elit. Kellenek az elöl futó nyulak. Szerintem Tom egy robot (csak el ne olvassa :DDD ). Nála a futótársakat kiváltja az, hogy ellenkező irányba fut a rekortánon és akkor megint mehet 50 kör. Csepegtet az orrlyukába pár csepp szintetikus olajat, felszippantja és mehet a menet. :K

Run fasta, eat cipőpaszta

(#72035) tomcica válasza Alg (#72028) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szep munka skacok...en meg a vilagegyetem egyensulya vegett (hogy ne csak terepes futas legyen a forumon :P ) mentem 63 kort a palyan (bitang szeles volt egesz heten,ma is...a celegyenesben tolt,atal neki meg mintha emelkedore kellett volna felfutni)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#72036) tomcica válasza -Pepe- (#72034) üzenetére


tomcica
Topikgazda

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#72037) SirRasor válasza tomcica (#72035) üzenetére


SirRasor
őstag

Az...63 km? A másik meg 19 órás böjt közben fut 15km-t, a harmadiknak a -3 fok meg se kottyan :YTi tényleg UFÓK vagytok :D
Én meg a pihe-puha körpályán csak 12 km-t tudtam összehozni, úgy elkezdett fázni a kezem a végére. Annyira fáztam, hogy még Z2-ben maradás se érdekel közben. Lehet egy kis Wim Hof légzés kellett volna közben ;]

-Pepe- ha van Garminod, akkor szoktad nézni a stresszintet böjtöléses időszak vs. normál evéses között? Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e korreláció böjtölés és alacsony stressz között.

Make Love not war!

(#72038) emvy válasza SirRasor (#72037) üzenetére


emvy
nagyúr

szerintem 400 m-es palya

while (!sleep) sheep++;

(#72039) LanyUs válasza LanyUs (#72023) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hatalmasat ment Viktor! ( Papi ) 21.01 km Distance 1:19:55 Moving Time 3:48 /km Pace Elevation 366 m :R Ez felfelé eszement, de lefelé is!
Tom ismered az első helyezettet? ( Matija Crnkovic ) És az eszéki futócsapatot?

(#72040) parandroid válasza LanyUs (#72039) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még egy 100m-t hozzátehetett volna, hogy meglegyen a félmaraton. :P Amúgy gratula, nyilván. :K

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#72041) tomcica válasza SirRasor (#72037) üzenetére


tomcica
Topikgazda

27km csak,400meteres a palya,de nem az elso palyan koroztem,igy osszejott egy picit tobb.

@LanyUs - bravo,1:20 ala menni mar nem adjak csak ugy,plane ha szint is van :K
Nem ismerem nevrol az eszeki bandat,anno 3-as valtoban megvertuk oket,de ki tudja egyaltalan futott-e?! Akkor Eszek-Apatin 3tagu ultra valto (50.3km) befutojat mentem,az 20.3km a hatartol a szerb oldalon,sik az egesz. 3:33-as atlag volt (az kb teljes FM tavra 1:14 teteje) Volt ott par jo mozgasu ellenfel,csak hat Beci mar elhagyta oket a masodik valtasnal ;] (neki 17km volt a penzum)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#72042) LanyUs válasza parandroid (#72040) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ő 68/186/27 év. Múltkor egy 50 szintes dombon kezébe adtam a babakocsit két gyerekkel, felétől nyélgázzal lőttem, ami a csövön kifért és velük együtt leakasztott :) Persze helyén kezelem a közös edzéseket. Pókjárásban / talicskában / erőben meg én verem el. Ilyen ez a popszakma :D

Tom: ezek az idők... :R Te jó ég... Nem is tud az ember mit mondani rá. Ekkora szélben kisgatya? Nem fázik a micsoda? :) Vagy meg sem izzadsz? :)

[ Szerkesztve ]

(#72043) tomcica válasza SirRasor (#72037) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Le se irom,hogy kisgatyaban futottam,mert ez meg nem annyira hideg,hogy hosszu kelljen :P meg a vegen furcsalni fogod ;] :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#72044) tomcica válasza LanyUs (#72042) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A 30 alattiakkal mar nem is meregetem magam, 27evesen egy este csinalhattam 2 gyereket ;] meg ejfel elott,most meg 21elott lovik a pizsamat :O
Maradnak az apro oromok,pl ujra birok futni,bele is tolok szerintem jovo heten egy El Classico 160km-es hetet :K mondjuk hideget mondanak,szoval kesztyut azert huzok.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#72045) tomcica válasza LanyUs (#72042) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az az ido, ha jol remlik 2017-es ergo 41evesen...majd azert megnezem a mostani legenyek kozul melyik fut meg 1:15 alatti felmaratont 40+ koraban ;)
Masssziv fegyelem kell az egesz edzesciklus alatt,mert konnyen jon a serules,es lassan mulik :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#72046) tomcica válasza LanyUs (#72042) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem vagyok izzados fajta :N meg laza alapozas van felem is,meg tempocska soran se izzadok le. Felul van rajtam egy alaoltozet + egy szeldzseki.Ha majd hideg lesz,akkor huzok felul meg egy reteget.
Az elso 3-4km kicsit hideg volt,a kezem elobb fazik,mint egyeb alkatresz :K elobb latsz rajtam kesztyut,mint hosszu alsot.
Par km utan olyan a testem,mint egy hotermelo kazan.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#72047) Alg válasza tomcica (#72044) üzenetére


Alg
veterán

Kesztyut azert huzok

Marmint a kezedre, ugye? :DDD ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#72048) -Pepe- válasza SirRasor (#72037) üzenetére


-Pepe-
tag

Nincs órám, teljesen natúrban nyomom. Stresszt nem éreztem, csak békességet. Most csináltam ekkora távval ilyet először. Nyugodtnak érzem magam még most is és könnyednek.
Jó és békés érzés, a pulzusom alacsony. Szédülés és gyengeség az időszak alatt nem lépett fel. Nem tudom, hogy mennyire ürülhetett le a májam glikogén raktára, mert ilyenkor le szokott. Simán ment a 15km. Lassan kezdtem, majd közepesen folytattam, a végét megnyomtam. Ez bevált, máskor is meg fogom ismételni evés nélkül. Azért sem voltam ideges, mert szerencsére nálam nem vált ki ilyet a koplalás, de ismertem olyat, akinél igen. Még a gondolkozás sem ment neki akkor. Gyerekkoromban nagyon keveset ettem és mégis bírtam egész nap, aztán a hitvány étkezések és a mozgás elmaradása miatt már nem tudtam ezt folytatni. Volt, hogy 6km után elgyengültem és zsibbadni kezdtem, úgy, hogy reggel ettem és délben mentem futni. Most a gyerekkori stádiumra próbálok visszaállni.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#72049) danielsz


danielsz
tag

A szél jelentős mérséklődése ellenére sikerült elég komoly pofaszelet kifognom ma. Viszonylag sík útvonalon futottam, aminek a komoly hátulütője viszont az, hogy észak-déli irányú, így a 22 km-es futás második felében végig pont szemből jött az északi szél. Nem is bánom, hogy nem később fordultam. A tegnapi futás ezzel szemben az eltérő irány miatt az erős széllökések ellenére egész jól kibírható volt, mert csak oldalról kaptam a szelet, igaz pár pillanatig azt hittem, lefúj az útról :D

(#72050) -Pepe- válasza tomcica (#72045) üzenetére


-Pepe-
tag

40 éves kortól, 60 éves korig kb. évente 1% lassulás, aztán 70-től emelkedik a szám, 80 év felett jön a drasztikus letörés a görbén, 90 felett meg jó, ha végigtolod megállás nélkül. Jó leszel, ne izguld el. Alap van, csak tartani kell. Rengeteg szenior idejét végignéztem, kutatásokat, méréseket, orvosi elemzéseket ezzel kapcsolatban. Szó szerint a sírig lehet nyomni. Igaz a 100. életév már vízválasztó. Azután be szokták fejezni a futást. Lehet, hogy addigra meg is elégednek azzal, hogy nem futhatnak tovább. Ezen az oldalon te leszel az orvosi ló, meg Chuck Norris, ő nálad is idősebb. Hi!King jön fel keményen. LanyUs is nagy küzdő. Majd kiderül meddig fog menni a szekér. Remélhetőleg jó sokáig. A régiektől akiket nem ismerek elnézést. Persze a többi futónak is hosszú futással eltöltött életet kívánok, fejlődéssel tarkítva. Volt itt régebben egy öreg harcos reset néven, ő úgy számoltam, hogy 1949-ben született, de már nem fut.

Run fasta, eat cipőpaszta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.