Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#90000) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ez a most összerakott edzésem így is a "senki földje", számomra még kitaposatlan ösvény....monitorozom is magam rendesen naponta többször :DDD

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90002) nepszter1 válasza tomcica (#89997) üzenetére


nepszter1
addikt

Környékén vannak eléggé combos emelkedők, azok mikor jönnek alapozás után?

(#90003) tomcica válasza nepszter1 (#90002) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tempos napot kivalthatja az emelkedos edzes,csak nagyjabol azon az erofeszitesen menjen 80-85% (ugye atlagot nem tudsz ugyanugy merni emelkedokon,nem is kell).
Alapozas utan egy kombinalt napot lehet majd raszanni emelkedo (ero) + sebessegre.
Odaerunk majd elovesszuk a temat...ilyen 5-10perc kozepes emelkedozes + par perc laza + 400m-es resztavok 5K sebessegen + par perc laza+ 5perc eros emelkedozes.Ezeknel az emelkedozeseknel is csak a belso erzes alapjan mesz,a kozepes emelkedozes az kb felmaratonos erofeszites...az eros emelkedozes az 3-5K erofeszites.Szoval ezek NEM sprintek!

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90004) jimpo


jimpo
aktív tag

Tegnapi 10 km 48p
Average 4:40/km 155 bpm 271 W 169 spm 1,26 m 241 ms

Benne 9 x 2 perc VO2 max
Average (active) 3:47/km 171 bpm 335 W 172 spm 1,53 m 206 ms

Erre lehet mondani hogy nem egyenletes a tempó, de meg van a miértje.

Plusz volt ahol el is engedtem a taposást... Kicsit azért már gyengélkedett az elem, a 3. 12 órás nappalosom után. :B
Az aktív szakasz ugyan átlagosan 5k PB tempón pörgött, viszont Cooper teljesítményemen. Ilyen az ha az idő kissé szeles... :U Éreztem is mikor pofaszélben futottam hogy dolgozni kell rendesen. :K

Nem volt melegem "kellemes" ~1 °C, de legalább köd nem volt. ;] Természetesen a lámpák, láthatósági cuccok kellettek. Illetve a Velocity Nitro WTR került lábra, mivel volt egy kis pocsolya is.

De legalább ahol a gyorsakat pörgettem nem volt lefagyva, bezzeg a településen belül már igen. :O

Kicsit később aludtam el utánam mint szoktam, meg tovább is horpasztottam picit. A alvás közben átlagpulzuson dobott 4 ütést a történet. :U

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#90005) tomcica válasza jimpo (#90004) üzenetére


tomcica
Topikgazda

9x2perc vo2maxon az szep edzes :K emberes...idovel forditani kell 6x3perc....majd 4x4perc...WATT az maradhat ennyi ;)
Ezt hivjuk mi "tolcsernek".Az ossz gyors munka ugyanaz,a sebesseg is...annyi valtozik,hogy egyre nagyobb falatokban adagolod.Piheno ezeknel tul sok sehol nem lehet,a pulzus nem eshet le nyugalmira :N
5K-ra ez nagyon specifikus munka lenne igy.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90006) jimpo válasza tomcica (#90005) üzenetére


jimpo
aktív tag

1 perc pihenő az sok :F ;] A "nyugalmi pulzussal" sincs probléma... :DDD

Amúgy élveztem, kicsit hiányzott a pörgés már. :B
Alig várod hogy vége legyen csip, vége, mire eszmélsz meg jön a következő. :C

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#90007) tomcica válasza jimpo (#90006) üzenetére


tomcica
Topikgazda

1perc az nem sok,pont jo :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90008) jimpo válasza tomcica (#90007) üzenetére


jimpo
aktív tag

Csak tudnak valamit Garminéknál, mert az óra javasolta. :DDD Aztán ha úgy érzem és tudom hogy másnap tovább alhatok, akkor azt taposom... :B

Stryd Next Gen

(#90009) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Grat mindenkinek, aki futott ma. Kőkemény szél volt.
Ki is érdemeltetek egy heavy metal klasszikust, fogyasszátok egészséggel :K

Nem mondom, nehezen vettem rá magam az indulásra, de most volt rá lehetőségem, most kellett menni. Legalább nem volt fagy.
A közeli rekortánra mentem karikázni, merthogy a házak között nem lesz majd akkora szél. Hát a habos csattogós lóf.szt, azt. Hosszában fújt, így a körpályám egyik felét hátszélben, a másikat szembeszélben futottam. Két környi rémálom után jöttem rá, hogy abból kellene főzni, ami van - úgyhogy ha már úgyis a Liberate-ben vagyok, pörögjön is becsülettel az a láb :K
Úgyhogy zenét (Electric Callboy - ajánló1 / ajánló2) és tempót váltottam. Széllel szemben megnyomtam izomból, a kanyar után pedig hagytam, hogy felkapjon és repítsen :K Amilyen pocsék futásnak indult, annyira élvezetes lett. Alig akaródzott hazaindulni.

A szél amúgy olyan szinten bekavart, hogy az órám 245 méter szintet mért - közben jó, ha 45 méter volt...

(#90010) tomcica válasza Peterhappy (#90009) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jo,latom belinkelted a lassu szakaszokat...de mennyire futottad a gyors reszt?! :DD (ccc-trolloloooo ;] )
Mi emelkedoztunk 60perc fel-le gyors,lent 150m kocogas -> rinse-repeat

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90011) Peterhappy válasza tomcica (#90010) üzenetére


Peterhappy
őstag

En is Teged ❤️ Minek az embernek ellenseg, ha ilyen baratai vannak? :)
Ahhoz kepest, hogy lassan combhajlitoservem is lesz, es joforman jarni mar alig tudok, csak kocogni, szodaval csak elmegy ez is :)

(#90012) norby_42 válasza Peterhappy (#90011) üzenetére


norby_42
aktív tag

:C
előbb dicséri meg a szelet, mint téged...
Az első kép megzavart, azt hittem 3:55re futottad a 10k-t

Eat pasta, run fasta

(#90013) norby_42 válasza norby_42 (#90012) üzenetére


norby_42
aktív tag

Electric Callboy célszerszám:K

[ Szerkesztve ]

Eat pasta, run fasta

(#90014) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A holnapi 8x1000 interval-t biztos 4:00ra fussam? (ahogy edzéstervben írtam) ....na, csak mert rábólintottál és gondoltam inkább rákérdezek. Menne a 4:00 is, de azt mondtad jobb a 40perces 10k célhoz az iparos 4:15ös tempó.....ez még áll? A héten már toltam ugye 12k-t 4:20on egybe, felkapásokkal....ha ez bármit is befolyásol.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90015) Peterhappy válasza norby_42 (#90012) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D Es tenyleg.
Jo, nem lehet mindenkivel szemben vajmacska. Nekem a vasmacska valtozat jutott.

Ahhh, 5k-t nem tudok 4:00 alatt (marmint /km), nem hogy tizet.

[ Szerkesztve ]

(#90016) Alg


Alg
veterán

Nekem csak laza recovery volt ma (Garmmin pihenőnapot javasolt, de az hétfőn volt, nehogy már legyen még egy :P )
A tegnapi bringás edzés elég szemét volt, 30mp-es intervallok egyre nehezedve, közte 30mp egyre lazább "pihenő", aztán ugyanez fordítva, aztán ugyanez 20mp-ekkel... A végére mint a rohadt nád, szóval ma elég volt a laza kocogás :B

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#90017) xy.zsolt válasza Alg (#90016) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ma én is tekertem kemény 6k-t öregesen :DDD kistányéron :D
Hazudnék ha azt mondanám, hogy hiányzik a tekerés :B

Holnap osztrák extrém gyalogtúra lesz a Fertő körül......laza 120k....nem indulsz? ;]

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90018) tomcica válasza xy.zsolt (#90014) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha ugy erzed mennek a labak es adja a 4:00-at akkor mehet azon,de ha megint szeles nap van,nem porog a lab,munkas edzes,akkor 4:10 kornyeke boven eleg. Szoval elkezded es amit diktal a test + korulmenyek.
Szar napon nincs gond a 4:15-os full iparos irammal sem :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90019) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Végre szélcsend volt....szóval mentek a 4:00/km-es 1000m-ek ;)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90020) LanyUs válasza tomcica (#90010) üzenetére


LanyUs
senior tag

Holnap reggel ha csuklasz én leszek! Adok én majd gyors részt! Alapos bemelegítés után felvezetés nélkül durranó 91%. De velem lesz az Arahi 6! Ő segít úton maradni, vigyáz a térdeimre és csillapítja a becsapódást. Onnan már csak akarat kérdése kitartani. 60 perctől tovább főzzük 93-94%-os 100m szakaszokkal, majd levezetésként további fokozás 94-95%-ig. Hárman leszünk végig! Én, az elmém és Te :DDD Kapsz majd jót is rosszat is, de a végén mindig hálás vagyok :) Ez a tökéletes reggeli ébresztő! Ez már közel verseny tempó, de ésszel végzett nem nyélgáz.

[ Szerkesztve ]

(#90021) tomcica válasza LanyUs (#90020) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90022) jimpo


jimpo
aktív tag

Ma is a javasolt edzés ment.
Igaz indulásnál volt egy kis malőr és 15 perc után, ami a bemelegítés volt kapcsoltam hogy valami nem oké. Így aktivitás leállít, edzés indít, majd rakéta gyújtás....

Tehát az edzés 3 x 3 x 15 másodperc 3 perces pihenőkkel, a hármas blokk után 5 perces.
Hát nem volt kellemes, de lepörgettem a Kinvara 12 -ben. :))Szépen sütött a nap, nagyon meleg nem volt. Ez régi kép, ma kellett a nadrág alá egy vékonyka hosszú. Meg a melegítés, levezetés közben egy plusz pólót is felvettem.

Volt egy kis szellő és összevissza forogtam, így nem tudom melyik repülő milyen körülmények között ment. De nem is annyira érdekel. :N

Szegény pulzusnak esélye sem volt, de repkedtek a Watt -ok... ;] I ve Got The power! :C

Holnapra kíváncsi leszek mit dob, mert kicsit mínuszos a hét kilométerben. :B

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#90023) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Vettem egy kettlebellt. Gondoltam futás mellé jó keresztedzés lesz. Legalább nem fostosodok el teljesen. Még mindig atom fáradt vagyok, az antibiotikumtól viszont érezhetően jobb a térdem és a látásom is. Gondolom voltak ott is nem oda való bacik. Vasárnap síelek, kedd anyajegy műtét, aztán egy darabig megint nem tudok futni. Lehet hétfőre beteszek egy futást.

Buliban hasznos! =]

(#90024) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Le is küldtem egy doboz sört annak örömére, hogy gyakorlatilag lezártam az új edzésterves hetet három tempós edzéssel az 5ből. 😎 Holnap még némi Z1+dombocska, vasárnap pedig 4k méretlen maszatolás. Aztán indul minden újra.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90025) tomcica válasza xy.zsolt (#90024) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez a max,amit ezzel a modszerrel be szabad hetente vallalni :K figyelj naaaagyon oda,ha kell lazabb het ne hezitalj,plane amig nem szokja meg a test.
A tempos napokon pedig ekkora mennyisegnel csak ovatosan a sebesseggel...mert ha ADJA nap van es megkuldod,akkor kesobb a het soran csunya visszanyalhat :K
Amugy isten hozott a DARALOBAN :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90026) -Pepe-


-Pepe-
tag

Tom teszteltem az Adios 8-at. Fú, a lelkem kifutottam benne. Gyors cipő, de nem pattogós. A lábfej rész elé kemény, de nem ver szét. Az ilyen tollpárna érzést el kell felejteni, nagyon direkt a lábfej része.
Melóznia kell a lábnak, ez arra kényszerít. Eszméletlenül tapad, a kanyarokban is. Élesebb kanyarra ráfordulva meg sem nyikkant.
Álló helyzetből puskagolyó módjára lehet kilőni vele. Hosszú távra nem jó az biztos. Alacsony építése miatt stabil is.
Intervallra, sprintre, fartlekre kitűnő. Lassú futásra teljesen alkalmatlan. A sarok rész kellően puha, becsapódáskor nem üti ezáltal a gerincet.
Aszfalton futottam végig, rekortánon még jobb lehet, meg kényelmesebb is.
Jól meg lehet kötni, tartja a lábat, nem lötyög.
Kiválóan szellőzik.
Tényleg, álló helyzetből való start valami hihetetlen vele. Mindegy, hogy térkő, vagy kiskutya füle, ez betapad. A teljes nyomatékot leadja az aszfalt felé.
Napi edzőre megint csak alkalmatlan.
Most gondban vagyok, hogy ajánljam-e. :F
Nem tudom volt-e Saucony Shift 2 a lábadon. Ez annál is keményebb.
Jövő héten ugyan ilyen edzésre felveszem a Mizuno Sonicot és majd arról is írok.
Az is hasonló csuka.
Itt az elrugaszkodásban semmi nem segít. Vagy megoldod izomból, vagy Saucony Speed 3, Asics Novablast széria.
Viszont, ha szereted az alacsony építést, a puritanizmust és időnként szeretsz rásegítés nélkül futni, akkor beválhat.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#90027) nepszter1 válasza tomcica (#89994) üzenetére


nepszter1
addikt

fokozos pulzus alapjan 1/3tav 75%-os pulzus 1/3tav 80%os pulzus 1/3tav 85%-os pulzus

Ezt hogy tudom én ki kalkulálni magamnak tempóra?

(#90028) tomcica válasza -Pepe- (#90026) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Koszi :K ilyennek is kepzeltem el...a regi Adios-ok is ilyenek voltak 2-es es 3-as modelljeim voltak. Egyik sem volt puha,amit tudott a labad,azt viszont le is tettek az aszfaltra/rekontanra. Majd lesem,felenk egyelore 110euro,szerintem lesz az 100 kornyeke mire jon a 9-es es elkezd lefogyni a 8-as meretkinalata.
Novablast nekem gyors munkara tul puha,es magas. Minden masra tokeletes.Tempocskara is,laza km gyujtesre szinten.
Majd irj a Boston 12-rol is,az is erdekel am!

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90029) tomcica válasza nepszter1 (#90027) üzenetére


tomcica
Topikgazda

85% kb maratonos tempo (hajszalnyit lehet gyorsabb),a 75% az szinte a laza napi futasodtol egy hajszalnyival gyorsabb...a 80% meg a szurke zona a ketto kozott.
4:50-4:40-4:30perc/km ez neked ugy nagyjabol

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90030) nepszter1 válasza tomcica (#90029) üzenetére


nepszter1
addikt

Szóval 30 perces futás abból 10 perc 5:20 körül utána 10 perc 5:00 es a végén 4:45 körül?

(#90031) -Pepe- válasza tomcica (#90028) üzenetére


-Pepe-
tag

A Boston a következő, remélem holnap lesz rá időm. Az utóbbi időszakom zsúfolt.
Kifogás. :D Próbálok nem puding lenni, de a mai megcsapott. :))
Majdnem vettem egy Magic Speed 3-at, aztán másnapra visszavitték szerencsére az árát.
37 ezer volt. Ez már betegség.

Ja, nem tudom mekkora a lábad! Nézd meg ezt az üzletet. Én itt is szoktam vásárolni, jó kis akciók vannak.
[link]
[link]
Az Adios 7-et meg ne vedd!

Run fasta, eat cipőpaszta

(#90032) tomcica válasza nepszter1 (#90030) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Azt irtad 4:10-es 10km lesz a terv,ahhoz azert neked mar a tempocskat is 5:00-rol vagy 4:50-rol kell inditani,meg alapozasnal is.
Lehet akkor igy 30perc abbol 10perc 5:00,10perc 4:50 es 10perc 4:40.
Kesobb meg majd gyorsitasz rajta 10mp-t mindenhol (4:50-4:40-4:30) kb marcius vegen,april elejen.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90033) xy.zsolt válasza tomcica (#90025) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ha a lábam bírja akkor én is bírom:P....de jah, figyelem a jeleket. Ha kicsit is úgy érzem, hogy nem regenerálódott a lábam akkor visszaveszek amiből és amennyit kell. Ma volt az 500. edzésem mióta elkezdtem. Rögös út volt ez a 3 év.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90034) parandroid válasza inf3rno (#90023) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kettlebellt én is régóta ki akarom próbálni. Menniyre bonyi ezt megtanulni? Érdemes eljárni valami kurzusra az elején, hogy ne rosszul szokd meg, vagy annyira azért nem komplikált?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#90035) nepszter1 válasza tomcica (#90032) üzenetére


nepszter1
addikt

Igen igen az a cél!
Köszi :R

(#90036) inf3rno válasza parandroid (#90034) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Talán úgy tartom jónak, hogy veszel otthonra, aztán még mellette eljársz csoportos edzésre is, ahol korrigálnak, ha szükség van rá. Ebben is meg lehet sérülni, ha nincsenek meg az alapok, de nem annyira bonyolult szerintem. Tuti van itt, aki jobban ért hozzá, nekem csak fél év múltam van vele. Ami lejött, hogy az elején bármilyen testtartásban elmegy, aztán ha növelik a súlyt, akkor mindened kettétörik, ha nem helyesen csinálod. :F

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#90037) itouchfan válasza parandroid (#90034) üzenetére


itouchfan
senior tag

Nyilván vannak különböző nehézségű gyakorlatok, de mindenképp érdemes szerintem. Már kisebb (10-12 kg-os) súly is tud sérülést okozni, ha nem helyes a technika. Én járok most crossfit-re heti 2x, sokszor kerül elő a kettlebell és bár rengeteget sportoltam korábban is és azt mondhatom, hogy jó a mozgáskultúrám, nagyon hasznosak és fontosak az edzői visszajelzések és hibajavítások. :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#90038) robag93 válasza inf3rno (#90036) üzenetére


robag93
tag

Én 10+ éve bellezem. Mindenképpen javaslom, hogy egy jó instruktorhoz menjetek el, akár csoportos, akár magán formában. Jól mondod, a hibák a nagyobb súlyoknál jönnek ki, de csak hogy mindenki képbe kerüljön: férfiaknál a kezdő súly 16kg, nőknél 12kg. Egyébként megsérülni kis súllyal is meg lehet, főleg a swingnél, mint alapgyakorlat, ha rosszul csinálod. Ha jól, akkor 60 kgmal sem :K

(#90039) nepszter1 válasza tomcica (#89994) üzenetére


nepszter1
addikt

Még kérdés bocsi :D
10x 100m porgos meg a 10x200m mennyi pihenőt kell tartani?

(#90040) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi mindenkinek, keesek akkor majd valami edzést a környéken.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#90041) Chuck Norris válasza parandroid (#90034) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Na még azért én is válaszolok, kisebb súllyal is simán ki tudod nyírni magad, egyáltalán nem ajánlom senkinek sem, hogy YT alapján elkezdjen otthon gyakorlatozni. Ide jártam még covid előtt, bátran merem ajánlani mindenkinek: [link] gondolom február közepén amikor már teljesen vége van az éves fogadalomnak biztos nincsenek sokan.

(#90042) sherlock82 válasza parandroid (#90034) üzenetére


sherlock82
senior tag

Kisebb súlyt max kézi súlyzóként használj. De bármilyen kettlebel gyakorlathoz edző vagy instruktor használatát mindenképpen ajánlom. YT videók alapján sem tudod helyesen megcsinálni a gyakorlatokat.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#90043) xy.zsolt válasza parandroid (#90040) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Szerintem meg hagyd a francba....minek rizikózni. Ott a saját testsúlyod, az elég kell legyen erősítéshez.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90044) xy.zsolt válasza tomcica (#90025) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Amúgy számolgattam és az jött ki, hogy ez az edzés heti átlagban nekem 77%-os erőkifejtésre jön ki...és a legerősebb napok 85-87%osak. (Tehát nincs kreténben tolás :N) Ha hozzászámítom a kellő regenerálódáshoz szükséges napi sétákat is akkor a heti átlag 68%. Szóval azzal, hogy tavaly szépen lecsökkent a heti átlagos HR (a célzott szintre) elvileg el kell birnom ezt a terhelést már, amit egy éve még nem bírtam. Persze folyamatosan csekkolom magam és korrigálok ha kell. A reco-s edzésnapokon pedig megy a nyújtás, plank, fekvőtámasz kombó.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#90045) sajby válasza norby_42 (#88817) üzenetére


sajby
senior tag

BEjött a kisebb átmérő?Jól olvasható a számlap? :) Bármilyen fényviszonyok között.

(#90046) stefi81


stefi81
tag

Ha valaki ilyet akar venni és jó is méret, elég jó árban van.

(#90047) sherlock82


sherlock82
senior tag

Ma reggeli futás során ismét beigazolódott, hogy a szembe szél többet hátráltat mint a hátszél segít.
Hiába mutatott 4 fokot a hőmérőt azért még tél van rendesen. :K

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#90048) tomcica válasza parandroid (#90034) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Erdemes egyszer megcsinalni egy edzovel :K tud rombolni a helytelen tehnika.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90049) tomcica válasza nepszter1 (#90039) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Vissza seta,vagy a 200nal seta/kocogas vissza.Ergo 100 es 200m a piheno.En az elejen amig a test nem allt ezekre ra setalnek vissza mindket verzional.Kesobb amikor megszokod akkr a 200nal lehet lassan kocogva pihenni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#90050) tomcica válasza xy.zsolt (#90044) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem a pulzus es kardiovaszkularis terheles vegett intelek extra ovatossagra :N hanem a bringaval ellentetben a futas igen komoly mehanikai terhelessel van a testre.
Az izom aranylag gyorsan adaptalodik,de az inszallagok,inak es izuletek eveket kernek.
Ha valami begyullad,huzodik, "allandoan nyikorog" akkor naaagyon figyelj oda.
Igy ertettem.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.