Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) deicide válasza Alg (#6550) üzenetére


deicide
veterán

Útba ejt az útvonal Sukorón és Pákozdon is kutat szerencsére. Holnap egy részét bekocogom az útvonalnak, de csak ilyen 9.5km/h-val, kényelmesen.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6552) tomcica válasza deicide (#6551) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ez az elore bekocogod az utvonalat nagyon profi megoldas :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6553) deicide válasza tomcica (#6552) üzenetére


deicide
veterán

Köszi, igen, szeretem, ha nem kell a térképre figyelni, hanem tudok a lábam elé koncentrálni.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6554) Alg válasza deicide (#6553) üzenetére


Alg
veterán

Aztán nehogy végül így járj ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6555) deicide válasza Alg (#6554) üzenetére


deicide
veterán

:DDD
Hát, van esély eltévedni, de azért bízom a helyismeretemben. Holnapra azért csak ilyen 30-33km körül tervezek.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6556) gombi01 válasza Alg (#6554) üzenetére


gombi01
tag

(#6554) Alg:
jó kis cikk... még jó, hogy ráért futás közben beszélgetni a versenybírókkal :C
a pár versenyemre visszagondolva fel sem ismerném a versenybírókat futás közben nemhogy kérdezgessek meg várogassak ott a válaszra... örülök ha nem vesztem el a ritmust, minden elismerésem neki :N

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#6557) gombi01


gombi01
tag

néztétek már, hogy a vaterán pár márka csúcsmodellje milyen olcsó?
Ezeket ahogy keresgettem a neten szinte biztos, hogy az
aliexpress.com-ról szerzik be, ami nem is zavar természetesen csak azon gondolkodtam mennyire lehet ez másolat?!
Simán el tudom képzelni, hogy az eredetivel együtt gyártják ugyanazon gyárban csak kimentik a melósok megelégelve, hogy Amerikában és az EU-ban a nagykereskedők dupla, tripla haszonnal adják el.
Kinek mi a véleménye?

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#6558) raggg válasza gombi01 (#6557) üzenetére


raggg
senior tag

Én személy szerint félek az ilyesmitől..

ragklaatPS

(#6559) cekkk válasza gombi01 (#6557) üzenetére


cekkk
veterán

Le is vágnák annak a kezét aki lopni merne :D

TRX köteleket is hamisítottak, nagyon kevés dologban nem volt olyan mint az eredeti, de minőségben igen alul múlta.

Én nem vennék ilyet :(

(#6560) tomcica válasza gombi01 (#6557) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nalunk van ilyen NB,NIke es Adidas,ugyanugy nez ki mint az eredeti es masolathoz kepest viszonylag jo az anyaga is,DE nem mukodik,szetnyilik,szetesik,elszakad,elengedi a ragasztas stb. Az lehet h ugyanaz a gyartosor,de hogy nem ugynabbol a minosegu anyagbol keszul az tuti,valamint nincs olyan minosegi ellenorzes szoval van kozte gyari hibas boven.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6561) Alg válasza gombi01 (#6557) üzenetére


Alg
veterán

Ali... a kínai gagyik nagy lelőhelye, borzalmas blődségeket lehet néha ott találni. Onnan inkább soha semmit.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6562) cekkk


cekkk
veterán

Akciós terepfutó cipő, hátha valakit érdekel. Salomon XR Mission

Még több akció :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6563) tomcica válasza cekkk (#6562) üzenetére


tomcica
Topikgazda

New Balance férfi
USA 9,0 (42,5) - 1 pár
25.990 Ft HELYETT 15.990 Ft

ez a szurke NB 890 V2 naaaagyon jo tempo cipo...akinek jo a meret csapjon le ra azonnal,ennyiert "ingyen" van! (masodik oldalon felulrol a masodik)

a masik errol az oldalrol a LunarElite Nike..az meg altalanos edzocipo,eleg parnazottsaggal hosszabb futasra,de dinamikus.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6564) cekkk válasza tomcica (#6563) üzenetére


cekkk
veterán

Sajna az én méretemben nincs egy sem :( :DDD

(#6565) tomcica válasza cekkk (#6564) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hat ez az,nekem is talan par US 7.5 lehetne jo,de csak vastag zoknival telire pl. Asics terep,meg ott sem vagyok Pesten szoval passz...viszont a Kinvara 2 hazaert,vizipro fluoreszcens narancssarga olyan ELJEN HOLLANDIA fazon jut eszedbe ha ranezel,na majd tavasszal osszekoszolom :D

ma nagyon ment az edzes,palyan 3 x 500+300m (piheno 400m szettek kozt 600m) 1.23 + 47..1.19 + 45..1.17 + 43s jol is ereztem magam :K

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6566) Alg válasza tomcica (#6565) üzenetére


Alg
veterán

Hehh... Oranje :C nekem meg esetleg a 47-es nike lenne jo max, ha éppen kellene cipő, de tekintve hogy a jazz jelenleg cca. 120 km-nél jár, ráér :DDD

Én még csak most indulok majd, kivételesen sikerült korán hazaérni. Még nem tudom hogy hosszút vagy tempót, majd az első kör után eldöntöm :U

Apropó, kis motiváció hétvégére.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6567) tomcica válasza Alg (#6566) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ahh nagy luxus ha nincs elore leirva mit is kell aznap menni :D (vagy azon a heten/honapban/evben) En azt mondom ilyen 14-17ezer forint kornyeken meg kell ezeket venni,dobozban hagyni es jovore (vagy amikor kell) van cipod.Sokat lehet sporolni am :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6568) cekkk válasza tomcica (#6567) üzenetére


cekkk
veterán

Én arra jutottam, ha lesz még hétfőn Ride 5 a nyúlba 22ért akkor megveszem majd :D

Jó lesz az télire is, van vastag zoknim azzal jó lesz, télen is úgy futottam :D

(#6569) tomcica válasza cekkk (#6568) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem fogod megbanni,csoda cipo az a Ride 5 (konnyu es erdekes modon parnaztak ki,mert a lab elso fele tempociponek tul van parnazva,megis mukodik es jol esik benne futni akar 3perc alatti 1000m-t is,igaz ott mar erzodik h nyeli a lepest,de mondjuk egy 4perces hosszabb tempofutasnal tokeletes tars)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6570) cekkk válasza tomcica (#6569) üzenetére


cekkk
veterán

Én még csak 5:40-6:20 között futok :D De fejlődöm :)

Tegnap sikerült egy 28:43-as 5Km futnom. Ez már nekem jónak számít, aztán majd lesz ebből 25 is remélem :)

(#6571) tomcica


tomcica
Topikgazda

Gombi ahol vetted a Mizunot ott volt mas modell is,konkretan Precision vagy Elixir (esetleg az uj Sayonara)?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6572) tomcica válasza cekkk (#6570) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Lenyegtelen en ezeken probaltam,akar 5 es 6 percest is irhattam volna,mert lehet Te azon erzed majd ugyanezt :K

lesz am,hogyne lenne...sot 21-22is lesz :D lesznek pontok ahol nagyon meg tud indulni am :C

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6573) cekkk válasza tomcica (#6572) üzenetére


cekkk
veterán

Oké :)

Itt is van most akció. Jó árak vannak. :K

(#6574) Alg válasza Alg (#6566) üzenetére


Alg
veterán

Tempó lesz, hétvégén lesz hosszú. Meg majd télen lehet kilométert gyűjteni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6575) cekkk válasza cekkk (#6573) üzenetére


cekkk
veterán

És aki órát keres annak ez most nagyon jó vétel. :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#6576) Alg válasza cekkk (#6575) üzenetére


Alg
veterán

Most megijesztettél, de megnyugodtam, a 300-ast 18-al olcsóbban vettem

Apropó, mi lesz már megint a ligetben? Színpadot meg sörsátrakat építettek a futóútvonalamra :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6577) deicide


deicide
veterán

8-kor akartam indulni a mai futásra, de 4 fok van kint. :Y
Azt hiszem, kicsit még várok. :)
Végül tegnap találtam a decathlonban folyadéktárolós hátizsákot, nem olyat, amit kinéztem, mert ennek elöl, ha összekapcsolom magamon, a mellkasomnál nincs tárolórész, cserébe jóval olcsóbb volt. Annyi, hogy ha kell valami, le kell csatolni, levenni a hátamról és kivenni a hátsó tárolóból a cuccot. Ma le is tesztelem, mennyire kényelmes hosszabb távon, a decathlonban nem akartam rohangálni benne sokat, de ott nem zavart a mozgásban.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6578) tomcica válasza deicide (#6577) üzenetére


tomcica
Topikgazda

lelki szemeimmel mar latom is ahogy valaki egy 3K-s tavot lezuz a decathlonban bent :D

[link]

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6579) deicide válasza tomcica (#6578) üzenetére


deicide
veterán

Szerencsére nem voltak sokan :DDD

Viszont lassan kezd értelmezhető hőmérséklet lenni, elindulok.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6580) cekkk válasza deicide (#6579) üzenetére


cekkk
veterán

Hajrá :DDD

(#6581) tomcica válasza deicide (#6579) üzenetére


tomcica
Topikgazda

csapasd helyettem is,epp dolgozom (delutan azert a heti szokasos crossfit menni fog,az a szetcsapos fajta)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6582) deicide


deicide
veterán

A szezon végére hagyva, de nekiugrottam az idei titkos tervemnek. Terep maraton. Minden ideális volt, cipő, zokni, hátizsák, kaja és persze a lábam. Egy 3 perces pisi/kaja szünet kivételével végigfutva. Összességében azért 800 szinttel az 5:55/kili átlag az nem gyerekjáték, elfáradtam. :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6583) Alg válasza deicide (#6582) üzenetére


Alg
veterán

Ez már igen szép, grat! :R

Felvettelek endon

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6584) deicide válasza Alg (#6583) üzenetére


deicide
veterán

Thx! Fejben fáradtam el leginkább, 4 órán keresztül figyelni a talaj egyenetlenségeit, az nagyon kemény! Jó volt néha 1-1km aszfalt, amikor tudtam relaxálni, bámészkodni.

Fogadtam is a felkérést.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6585) cekkk válasza Alg (#6583) üzenetére


cekkk
veterán

Én meg téged most :P :DDD

(#6586) gombi01 válasza tomcica (#6571) üzenetére


gombi01
tag

(#6571) tomcica:
Szia, a nyúlcipőben vettem mert onnan rendeltem a DS-Trainert ami nem passzolt és erre cseréltem le.

(#6582) deicide:
Minden elismerésem !!! Az első maratonom (Spar 2hét múlva) ami végig városban és jelentéktelen szintemelkedéssel lesz simán kiegyeznék!

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#6587) Aristeus válasza deicide (#6582) üzenetére


Aristeus
tag

Endon már gratuláltam, de megteszem itt is, ehhez egy gratuláció nem is elég, amit ma véghezvittél! :R

Nekem pedig ma volt a 29. szülinapom, amit stílusosan egy 29 km-es futással ünnepeltem. :D
Azt hiszem jövőre le fogom futni a maratont! :)

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#6588) tomcica


tomcica
Topikgazda

szep munka skacok,nekem ma csak crossfitre jutotta :O

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6589) deicide válasza gombi01 (#6586) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm, én is maratonszűz voltam máig. :) Síkon ennél szerintem jobb idő is menni fog, 4 órán belül valahol.

Aristeus: thx, ismét, számomra tényleg nagy eredmény, mert az idei szezonban május óta gyakorlatilag nem futottam, csak bringáztam, most szeptemberben futottam 2-3 alkalommal. De ilyen tempóhoz úgy látszik, "csak" állóképesség kell.

A 29 után talán már nem olyan nagy ugrás a 42, és boldogat itt is! :)

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6590) Alg válasza Aristeus (#6587) üzenetére


Alg
veterán

Boldogat, én is szülinapról jöttem épp :DDD

Nekem mondjuk nem biztos hogy ilyen ünnepléseim lesznek, dec20 ;]

Ma nem voltam, holnap is erősen kérdéses, lehet hétfő lesz belőle :( torkom is fáj kicsit, nem erőltetem szerintem

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6591) DBAtti


DBAtti
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom volt-e mostanában téma, de szeretném felhívni a figyelmet a kifutó Pegasus 29+-ra. Tegnap láttam a Mammut II Players Roomban (Players Room kártyával) 17990-ért többféle színben és méretben.
Ez szerintem igen jó vétel, egy kicsit gondolkodom is, mi legyen, de még van két használható aszfalt cipőm.
Players Room kártya nélkül 22.900, de máshol is láttam már így szórni, mióta megjött a Pega 30-as.

Más: mennyire normális, hogy a GT2000 csillapításán így nagyjából 1 hónap használat után (~ heti 30km ebbe ment ---> ~200-220km) érzem megint a csillapítás vesztést. Félreértés ne essék, nagyon rendben van még, csak reméltem olyan lesz sokáig, mint új korában.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#6592) cekkk válasza DBAtti (#6591) üzenetére


cekkk
veterán

És ilyen kártyát honnan lehet szerezni? :D :R

Jah látom 5 ezer forintba kerül :W Nem akarsz menni oda megint vásárolni? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#6593) tomcica válasza DBAtti (#6591) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen,most jo vetel a 29es pega..nyulcipobe 19.900ft ha jol latom es a hervisben is neha felkerul a learazasra akkor ott is annyi (barmifele kartya nelkul)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6594) cekkk válasza tomcica (#6593) üzenetére


cekkk
veterán

Csak a nyúlba nincs méret sajnos :(

(#6595) DBAtti válasza cekkk (#6592) üzenetére


DBAtti
aktív tag

"Jah látom 5 ezer forintba kerül"

bevallom ennek még nem néztem utána, így valóban nem olyan szuper, reméltem ingyé van nagyjából, mint a nagyobb láncoknál (Hervis, Intersport, stb). Nekem sincs ilyen kártyám.

"A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

(#6596) cekkk válasza DBAtti (#6595) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig már elakartalak csábítani ;] :P Már mint egy vásárlásra :DDD

Mondjuk aki sokat vásárol annak lehet megéri, nekem tuti nem érné meg :D

(#6597) Newboy911 válasza deicide (#6582) üzenetére


Newboy911
tag

Gratula a terepmaratonhoz, nem semmi. :R
Azért ma még a tegnapi napot lefujtottad egy óra tekeréssel és másfél óra futással.
A mai félmaratonom 1:52, el is törpül mellette :)

(#6598) deicide válasza Newboy911 (#6597) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm! Azért az 1:52 igen jó idő 21km-en. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire más mondjuk 800m szinttel futni, mint síkon, jövőre be kellene vállalnom valami totál sík félmaratont/maratont.

Igen, ma izomlazítás volt, de a 1.5 óra az gyaloglás volt, 7.5km/h-val, az futásnak lassú lett volna, gyaloglásnak viszont már-már extrém. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#6599) concret_hp


concret_hp
addikt

[link] itt nézegetem a csukákat, ezek közül melyik csinálja azt, hogy jó lesz télire? :D

CLIMACOOL® (8)
BOOST™ (10)
BOUNCE™ (2)
CLIMAWARM™ (1)
GEOFIT™ (23)
GEOFIT™+ (3)
TRAXION™ (7)
ADILITE™ (1)
ADIPRENE® (58)
ADIPRENE®+ (44)
ADIWEAR™ (10)
FITFOAM® (1)
FORMOTION® (28)
PRO-MODERATOR™ (5)
PUREMOTION (15)
PUREMOTION™ (15)
SPRINTFRAME (4)
SPRINTWEB (2)
TORSION® SYSTEM (46)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6600) tomcica válasza concret_hp (#6599) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ezek...CLIMAWARM,ADIPRENE® es ADIPRENE® +

ha pedig komoly kozephid kell alatamasztasnak akkor ez is kell: TORSION® SYSTEM

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.