Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Vertigo18 válasza bencze (#25000) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kocsmáztál előtte, tuti!

Hát látszik! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#25002) #78687232 válasza bencze (#25000) üzenetére


#78687232
törölt tag

Alap, én sem a gyépés nézésemet szoktam közzétenni, van amikor nagyon halálközeli arcot vágok. :DDD

(#25003) inf3rno válasza bencze (#25000) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ó nekem tízből kilenc ilyen. A tiéd még egész jó azokhoz képest. :D Főleg mikor a végén besprintelek, akkor szoktak jó képek sikerülni. :DD

Buliban hasznos! =]

(#25004) t1 válasza Vertigo18 (#24999) üzenetére


t1
addikt

Ezt a kérdést passzolom, de nekem mindig is olyan volt, hogy pl.: futottam egy 15km-t, rekord lett az 1-5-10km benne és azt felajánlotta rekordnak. Nem kell annyit futni éppen, hogy az legyen kiszedi az edzésekből.

(#25005) parandroid válasza Vertigo18 (#24999) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jobb alsó sarok: More -> Activities -> Running -> Personal Records

Itt látod elvileg a rekordjaidat, mindegyiknél lesz egy gomb, hogy Accept.

Az óra enélkül is jegyzi őket (a futás végén szól, ha valamelyik kategória megdőlt), de az online rendszerben, és az appban csak így frissülnek. Ez elvileg arra jó, hogy ha pl futópadon futsz, és csúnyán félremér, vagy bicajozol, de véletlenül futásra volt állítva, akkor ne legyen fals rekord automatikusan bejegyezve. Sajnos az óra nem kér megerősítést, én pár hete reseteltem ezért, mert tavaly nyári, megdönthetetlen futópados 5k és 10k-s félreméréseket jegyzett (ugye ott nincs gps, lépésszámból kalkulál valami hülyeséget, utána meg már hiába írod át az edzést az appban, visszafelé nem szinkronizál).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25006) concret_hp válasza bandus (#24982) üzenetére


concret_hp
addikt

hát én vivicitta előtti edzésen, csütörtökön nagyon enm éreztem a powert, az alapján azon se lepődtem volna meg ha 1:55öt futok, aztán 1:45 lett... mondjuk igaz szerdán lecsúszott 1-2 sört, ahhoz képest hamar lett csütörtök :DDD szóval 1 hét alatt még bármi lehet.

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#25007) ígyvanferi válasza inf3rno (#24987) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem minden rövidítést sikerült így hirtelen értelmeznem (A, D, asc), de leginkább innen az első áll szerintem közel az igazsághoz, ha egységesíteni akarjuk a dolgot. Kb. úgy szoktam én is írni, pl.: 10x400 R200. Időt nem írtam eddig, de az is lehet ennek mintájára 80s R60s mondjuk. Ez csak az én megoldásom.

(#25008) bandus válasza concret_hp (#25006) üzenetére


bandus
veterán

bízzunk benne. ma vettem végre egy masszázshengert is (bár csak decás), de mindent bevetek a siker érdekében :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25009) Vertigo18 válasza parandroid (#25005) üzenetére


Vertigo18
addikt

A Garmin Mobile-ban még csak hasonlóakat sem találtam, mint amiket itt írsz, de köszönöm, hogy segíteni próbálsz.

Pl. a jobb alsó sarokban nekem nincs ilyen, hogy "more", így értelemszerűen a többit sem találtam meg... A "Futás" menü alatt felül látszik, hogy a héten mennyit futottam, alatta átlagol (napi táv, teljes táv, összkalória), az alatt van egy ilyen, hogy "Egyébi rekordok megtekintése". Erre rábökve ugyanaz fogad, mint a netes felületen, üres mindenem.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#25010) beltram válasza bencze (#25000) üzenetére


beltram
tag

A vicces fotók versenybe ezzel a képpel tudnék beszállni. :D

[ Szerkesztve ]

pace be with you

(#25011) kk831228 válasza beltram (#25010) üzenetére


kk831228
addikt

Mi az a csuklòdon? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#25012) inf3rno válasza ígyvanferi (#25007) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Tulképp tökmindegy, hogy milyen betűt alkalmazol, ha utána kifejted, hogy melyik betű mit jelent sebességben, szintben, stb... Igen, egyébként T - tempo, R - rest, A - ascent, D - descent vagy valami ilyesmi. Meg persze lehet magyarul is.

Valami ilyesmi lenne a te résztávod az én változatommal
6k = 10x 400m 80s / 200m 60s
esetleg
6k = 10x 400T / 200R, T=80s, R=60s
bár én jobb szeretem intenzitásban megadni, mert mindenkinek mások a határai.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#25013) StLui


StLui
veterán

2013-ban jól felkészülve lefutottam a spar maratont. Azóta szinte semmi hosszútávú futás, de egyéb edzés van bőven. Lányom rávett, hogy kísérjem el a Gerecse 50-re. Megtettem. Sokkolóan megszenvedtem, igaz ilyen szempontból edzetlenül mentem, de akkor sem gondoltam volna, hogy az utolsó húszat mint egy lassú kínhalálnak fogom megélni, pont 11 óra volt. Első 20-ba még belefutogattunk az egyeneseken, enyhe lejtőkön. Volt 2 km egymás után 6:20-as idővel, de 20 fölött már föl sem merült, hogy kocorászni akarnék. 25km-nél még 9 órás időre is számíthattunk. Ehhez képes a 3 óra 33-as maraton egy laza kocogás volt.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25014) beltram válasza kk831228 (#25011) üzenetére


beltram
tag

karmelegítők, óra és csősál. :DDD

pace be with you

(#25015) bandus válasza inf3rno (#25012) üzenetére


bandus
veterán

sztem ennel sokkal egyszerubb a szokasos 400 R200 megjeloles.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25016) inf3rno válasza bandus (#25015) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lehet, de az a fokozót vagy piramist nem igazán írja le, illetve a tempóval, szintkülönbséggel, stb. sem foglalkozik. Így nehezebb reprodukálni, ha valaki a saját szintjén ugyanazt szeretné csinálni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#25017) borix válasza beltram (#24957) üzenetére


borix
őstag

Ha már beraktad itt az oldalról egy 16 hetes haladó maratoni edzésterv ha valakit érdekelne.
[link]
A 2-3-4 oldalt inf3rno fórumtársnak ajánlanám ő szereti az ilyen tudományos dolgokat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25018) Danika256 válasza StLui (#25013) üzenetére


Danika256
aktív tag

Gratulálok a Gerecséhez!Én is voltam, idén másodjára, kemény terep! Bányahegy kikészítős :) Ahol tudtam futottam, vagy kocogtam, de 40km után már nagyon szenvedős volt. Ilyenhez rengeteg hosszú, dombost kellene futni.. De a maratonnal szerintem azért nem érdemes összehasonlítani, az teljesen más tészta, utcai terep, sokkal kevesebb szinttel.

(#25019) StLui válasza Danika256 (#25018) üzenetére


StLui
veterán

Igen, ezt most megtapasztaltam, hogy teljesen más. Pedig túrázni szoktunk, de persze közel sem ekkorákat.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#25020) parandroid válasza Vertigo18 (#25009) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De miért nem a Garmin Connectet használod, ami direkt a sportoláshoz készült app a Garmintól? :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25021) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!!

Olyan kèrdèsem lenne hogy volt - e már itt valakinek sarokfájdalma? Sarkantyú gyanùs fájdalom van a bal sarkamnál. A jobbot is èrzem de n annyira... :F Előző cipőnèl nem volt ilyen. Mondjuk ennèl se eleinte most, viszont 7-800 km - nèl előjött... Most egy Nike Zoom structure 19 - be futok. Előző Gt2000 volt... :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#25022) inf3rno válasza borix (#25017) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Tök jó, köszi!

Buliban hasznos! =]

(#25023) inf3rno válasza kk831228 (#25021) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Akkor van, ha túl sokat tolod, és nem bírja a vádlid vagy nem nyújtod/masszírozod le rendesen, vagy totál rossz a cipő a lábadra. Nekem az Asics-eket pl egyáltalán nem bírja a sarkam. Árnikával, nadálytővel lehet kenegetni, esetleg jegelni, ilyesmik. Végső esetben azt hiszem adnak szteroid injekciót, de én odáig soha nem jutottam, mert nagyjából azért érzem, hogy mikor kell pihentetni.

Buliban hasznos! =]

(#25024) borix válasza kk831228 (#25021) üzenetére


borix
őstag

Ez már volt itt az oldalon csak senki nem veszi komolyan míg nincs baj.[link]
Szánsz elég időt a bemelegítésre és főleg a lenyújtásra vagy nagyon sarkazol futás közben sarokra érkezel?

(#25025) kk831228 válasza inf3rno (#25023) üzenetére


kk831228
addikt

Az biztos hogy az Asics sokkal erősebb saroktàmasza van. Lehet ennek a Nike-nak nincs is... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#25026) kk831228


kk831228
addikt

Közbe megnéztem van saroktàmasz, csak alacsonyabb szerintem... Vagy szorosabbra kellene fűzni, nem tudom...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#25027) inf3rno válasza kk831228 (#25026) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mindenkinek mást igényel a lába. Nekem Asics-nél sokkal magasabb a saroktámasz és sokkal szorosabb, mint amit a sarkam el tud viselni. Neked lehet, hogy pont a fordítottja igaz erre a Nike-ra.

Buliban hasznos! =]

(#25028) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Ha a csípő környékén érzek feszülést, akkor ugye combhajlító, combfeszítő nyújtás kell?

Buliban hasznos! =]

(#25029) Danika256


Danika256
aktív tag

Sziasztok!

Kellemes Húsvétot mindenkinek!
Még a cipő témához visszatérve érdeklődnék, hogy valamelyikőtöknek van e gondja a sarok dörzsölődésével?
Nekem már kezdetetk óta problémám van vele.. A cipőm mérete megfelelő, 43.5-ös, de a lúdtalp miatt ugye szélesebb a lábam, így ez a méret passzol szélességben, de hosszban talán túl nagy? Mondjuk nem érzem annak..
A lényeg, hogy azt találtam ki, hogy a cipő hátulját végig leragasztom ilyen leukoplaszttal, hogy a cipő ne sérüljön. Az első cipőm párszáz km után így adta meg magát. A zoknim sem mindegy milyen anyagből van.. Aztán ehhez még a sarkamat is leragasztom, és így a legrosszabb esetben is csak a zokni adja meg magát egy idő után :D
Tök mindegy mennyire van szorosra húzva a cipő, ezt nem tudom kikerülni.. Így fm távig nem is szokott gond lenni, de pl a Gerecsén az egyik sarkamról csak lekapta a bőrt. A tapasz meg szétégett :D
Van ezzel kapcsolatban tapasztalat, van másnak is ilyen gondja? Vagy ezzel most már együtt kell élnem, esetleg egy GT2000 vagy 3000 segíthet ezen is??
Még ehhez hozzájön, hogy nekem a cipő bejáratása is kínszenvedés emiatt, gyúrnom kell hetekig, különben aztán pár km után szétmenne a sarkam teljesen.. :)

[ Szerkesztve ]

(#25030) tomcica


tomcica
Topikgazda

A multkor beszeltuk ugye a resztavozast es kigyorsitast,a tavaly oszi felmaratonra valo keszulesbol itt az idei terve az egyik tanitvanynak:

alapozas,alapozas es tempo utan 8+1het elezes egy felmaratonra:

elso 4 het:
kedd - 4x 2K (R400 kocogas) kb 15K tempo sebessege csut - 8-12K tempo (FM vagy erzesre 5%-al lassabb)
kedd - 5x 2K (R400 kocogas) 15K tempo sebessege csut - 8-12K tempo (FM vagy erzesre 5%-al lassabb)
kedd - 8-10x 1K (R400 kocogas) 15K tempo sebessege csut - 10K tempo (FM )
kedd - 6-8x 1K (R400 kocogas) kb 15K tempo utolso 2db 10K tempo csut - 10K (FM)

masodik 4 het:
kedd - 10-15x 400m(R200) 10K sebesseg csut: 8K (FM) + 2K fokozo /egybe az egesz
kedd - 10 x 400m(R200) 10K seb utolso 3-4db 5Ksebessege csut: 8K (FM) + 2K fokozo /egybe az egesz
kedd - 20-25 x 200m(R200) 10K sebesseg utolso 4-6db 5K csut: 5K (FM) + 5K fokozo /egybe az egesz
kedd - 10 x 200m(R200) 5K sebesseg csut: 10K (FM) utolso 4-500m finish

1 het laza verseny elott,kedden utolso porgetes 5-6x 200m (R200) 5K iram,a tobbi nap ahogy erzi

verseny utan forditott laza het csut v. szombat 5-6x 200m (R200) 5K iram,a tobbi nap ahogy erzi

4het elezes 10K iramra - 400m es 200m-es resztavozas egyre gyorsul,majd 2-3 nap piheno utan 10K felmero
Ezutan egesz nyaron bevallalhat annyi versenyt,edzoversenyt,mas sportolokkal Coopert amennyit csak szeretne,heti 1 ilyen intenzitas mehet,azzal h kedd/szerda egy 400-as resztavos munka megmarad,kicsit gyorsabbra mint amilyen tavon epp fut azon a hetvegen.Nehany heten ha a munkaja engedi versenytol fuggetlenul csutortokon egy fokozo tempo 3-5K,ez azert hogy jovore felkeszuljon a heti 3x eros edzesre.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#25031) bandus válasza tomcica (#25030) üzenetére


bandus
veterán

Ez nekem elegge minosegi munkanak tunik, nagyon kiraly edzesterv :K van ertelme ezt hosszabb tavon csinalni 8 hetnel, teszem azt mindket 4 hetes periodusbol kettot-kettot csinlni akar valtogatva akar duplazva oket? Illetve e melle a heti ket nap melle milyen hosszufutas maradna? En a versenyszezont oktober kozepevel zarom (triatlon) es erre az 5 honapra probalnam minel jobban felepiteni a futas reszt. Foleg hetkoznapokra, a hetvege a bringae lesz, illetve bringa utan kozvetlen egy futoedzes, 40-50p.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25032) borix válasza Danika256 (#25029) üzenetére


borix
őstag

[link]
Inkább a saroknál kopjon ki a cipő mint passzentos méretnél a köröm feketedjen,jöjjön le.
Jaj majd el felejtettem de,hogy fog ez kinézni ragasztva akkor mit szólnak majd hozzá inkább mégis a köröm jöjjön le. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25033) Danika256 válasza borix (#25032) üzenetére


Danika256
aktív tag

A videót nem tudom megnézni, mert nem jó a link :) Persze igazad van inkább, de ahogy írtam így is kopik, de főként a sarkam :D Ne mondjátok azt, hogy ez normális?! Vagy igen??
A cipőn hetenként kell cserélni a ragasztót, mert ugye kopik.. De inkább mint a cipő, ez olcsóbb.. Az hogy hogy néz ki a legkevésbé sem érdekel.. :D

UI.:Na meg tudtam nézni, köszi! akkor lecserélem olyan ragasztóra, ezekszerint jobban kell csússzon :D

[ Szerkesztve ]

(#25034) borix válasza Danika256 (#25033) üzenetére


borix
őstag

Jó az a link.

(#25035) parandroid válasza Danika256 (#25033) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem az. nekem már a futás előtt is a cipőim nagy része a saroknál lyukadt ki először (mármint a szövet). Onnét meg a szivacs is hamar eltűnik már, és elég szar érzés, hogy a műanyag kezdi el dörzsölni a sarkad, szóval általában itt kukázom is őket. :( Bár tény, hogy eddigre már általában a talp is elkezd kopni - persze ez meg attól is függ, mennyit futsz betonon, és mennyit puhább talajon. Az elsú futócipőm most megy nyugdíjba emiatt, egy vegyesen (futásra és néha kintre, illetve egy ideig súlyzós edzésre is használt) asics már régebben megadta magát, de az orrnál is lyukadt a másik két probléma mellett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25036) Danika256 válasza parandroid (#25035) üzenetére


Danika256
aktív tag

Okés, köszi mindkettőtöknek! Úgy látom akkor ez egy általános probléma. Csak azért érdekes, mert eddig nem nagyon láttam, hogy más ragasztotta volna a cipőjét. Végülis engem nem zavar, csak a sarkamat hagyja békén.. Dehát mással kell akkor ragasztanom ezután..

(#25037) borix válasza Danika256 (#25036) üzenetére


borix
őstag

Ez az 5cm széles [link] Leukoplast tökéletes.
Ennek nem szabadna kilyukadni legalább egy hónapot ki kellene bírnia.
Nem kell megvárni,hogy hátul jól szétmenjen mikor észleled,hogy kikopott a szövet ki fog lyukadni vagy még pici a lyuk akkor kell le ragasztani és 1-1,5 havonta újra ragasztani.

[ Szerkesztve ]

(#25038) tomcica válasza bandus (#25031) üzenetére


tomcica
Topikgazda

1:19-es felmaratont ment osszel,annak a felkeszulesnek ugyanez a 8+1het volt a vege,de most rafuzunk egy 10K elesebb felmerot es nehany aprobb edzo/versenyt is

12hetig ki lehetne tolni ezt az elesitest,ha valaki csak alapozasrol jon (csak konnyu tempokkal semmi erosebb tempo) akkor 12-16het amibol 4het szinte csak heti 2x tempo (egyik fokozo masik konnyebb)

Ha mar tudod a versenyed idopontjat,akkor onnan kell visszaszamolni a heteket es ugy tervezni :K

Neki laza napok voltak a tobbi nap,hetvegen volt egy hosszabb futas,abba erzesre meg dobott bele tempot,olyan kotetlenul (na nem igazi fartlek,hanem talalomra 2-3km vagy 4-5 ahogy epp jott).A heti magas kilometerre egyelore nagyon rosszul reagal,igy 70-80km a max (tobbszor van heti 50-60 inkabb).

Az idei oszt sprinter- es gatmunkara fogjuk aldozni meg kevesebb heti kilometerrel,robbanjon,aztan talan elbir egy rendes teli alapozast....talan

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#25039) tomcica válasza bandus (#25031) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na ha neked a hetvege hosszu bringa,akkor a hosszu tempo vagy kozepes nem kell,mert sok lesz es felesleges az elesiteshez.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#25040) bandus válasza tomcica (#25038) üzenetére


bandus
veterán

két komoly versenyt tervezek ugyebár, de az triatlon, de nyilván nagyon fontos a futóforma. szeptember 15 és október 15 lesznek ezek. az addigi futóversenyekre meg ezzel a kigyorsítósdival már elkéstem, de a szeptemberi versenyre pont beleférne egy ilyesmi 16 hetes ciklus május közepétől ugyebár, hozzátéve, hogy olyan sokkal több időm úgysem lesz futni az úszás és a bringa mellett, ezért a minőségi munkára kell koncentrálni, aminek bele kell férnie heti 30-35 kilométerbe így, maximum 40. és mondjuk két ilyen jellegű futás mellé még egy átmozgató 6-8 km-t tudok beszúrni.

ha 16 hétre kellene ezt felosztani, azt hogyan csinálnád?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25041) tomcica válasza bandus (#25040) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha ismerem az illetot es tudom,hogy gyorsan reagal a szervezete a tulterhelesre,akkor 8het atmenet es 8het ilyen eles. (aki eloszor kerul a kezem ala altalaban az is az intenzivet kapja,amibol kiderul h hogyan is kell majd az illetohoz epiteni az edzest kesobb)

Viszont ha a kisebb intenzitasra hosszabb ido alatt reagal jobban,akkor nem ilyen eles es szethuzodik 16hetre,kisebb az intenzitas az elso 8heten,valamint finomabb az atmenet a tulso felen is (10K-5K iram koze 8K iram,FM es 15K iramnal inkabb FM stb. )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#25042) bandus válasza tomcica (#25041) üzenetére


bandus
veterán

akkor azt hiszem az UB után nekiugrok az első 4 hetes periódusnak és utána majd kiderül :) :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25043) Vertigo18 válasza parandroid (#25020) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezt használom, ez van a telefonomon. Annyi, hogy nincs Bt az órámban, így Ant+-szal szinkronizál a Garmin webes felületére, ami aztán azonnal magától szinkronizál wifin a telómra. Viszont a telómon (Garmin appban) is ugyanaz a vége, mindegyik üres...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#25044) tomcica válasza bandus (#25042) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Arra is ugyelni kell aki a hosszabb kivezetest csinalja,hogy nem mindenki tud belole 1 het alatt megfeleloen regeneralodni,lesz akinel akar 10 nap is kell....ott majd nem art reggel nyugalmi pulzust es testsulyt merni,hogy lassa az ember mi is zajlik a testeben epp.

Erdemes pontos naplot vezetni rola,minel tobb adattal,majd masik kivezetesnel felhasznalni alapinfonak es finomhangolni.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#25045) t1 válasza Vertigo18 (#25043) üzenetére


t1
addikt

Én itt [link] is feltenném a kérdést, biztosan tudnak segíteni.

(#25046) bencze válasza tomcica (#25044) üzenetére


bencze
senior tag

testsúlyt? az mire jó?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#25047) tomcica válasza bencze (#25046) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Fokent arra,hogy megfeleloen tudtal-e hidratalodni,intenziv edzesnapok utan durva dolgok johetnek elo sulyingadozast illetoleg,na most amikor par napot pihensz es nem all vissza a megszokott testsulyod akkor gyanus valami ott hianyzik vagy nem toltodott ujra teljesen.
A versenysulyt (ahol jo aranyban van az alacsony testzsir,de meg van eleg ero) szepen be kell allitani,ahogy kozelitesz a versenyhez.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#25048) tomcica válasza tomcica (#25047) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Persze aki konnyen szedi a tulsulyt annak meg arra is kell figyelni egy alacsonyabb intenzitasu verseny elotti heten,hogy ne szedjen fel feleslegesen.Ugye az anyagcsere fel van porgetve,eros napokon urited a szenhidratot,majd toltod es benne vagy a korforgasba,de ahogy elkezded a pihenest,az etvagy marad,a leurites viszont nem olyan intenziv....szoval ilyen aprosagokra is ugyelni kell,ha az ember rendes PB-t szeretne menni. (es itt nem arra gondolok,hogy eletemben eloszor futom a tavot odatettem PB,hanem amikor mar egy ideje le vagy rekedve mondjuk egy 1:30-25-20-nal es keresed a megoldast meg egy par perc/masodperc kipreselesere)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#25049) Vertigo18 válasza t1 (#25045) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm, hogy segíteni próbálsz, de nem élek ezekkel az oldalakkal... :(

Ma is futottam egyet, majd szinkronizálás után észrevettem, hogy az "Egyéni rekordok" alatt a "Leghosszabb" név mellett megjelent a mai futásom, meg egy kék "Megerősítés" gomb. Rányomtam, bár futottam már sokat ekkora távot, meg még többet is. Azóta ott látom, hogy a mai volt a leghosszabb futásom, de fura mód a mai 16osból nem sikerült kivennie se egy 5-ös PB-t, se egy 10-es PB-t, semmit. Pedig Endomondon ma mindkettőre megkaptam a PB jelecskét...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#25050) parandroid válasza Vertigo18 (#25049) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor valszeg a bt hiányát nem tudja kezelni az app... Nem baj, mire nekiesel télen megint az alapozásnak, már bagóért szórják majd ki az újabb modelleket is. :) Én a félmaraton után megkaptam a leggyorsabb HM mellett a leggyorsabb 5k és 10k-t is, ráadásul valahonnét a verseny közepéről, szóval amúgy működik rendesen a dolog. A 10k-s versenyen meg aztán az 1k, 5k, 10k rekord is új lett. Annyi, hogy tényleg meg kell erősíteni utána mindig.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.