Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) Peterhappy válasza tisn (#67999) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ha lesz Nimbus, 20k körül - akkor nem lesz :D

Vertem ám én is a fejem a falba, elég komoly kuponokat szórt ki az Aboutyou, én 32% kedvezménnyel lőttem a Nimbust, ~34k-ért, ettem ám a kefét, hogy más 40 meg 48%-os kupont is be tudott zsebelni. Akkor még a WC tartályon is Asics doboz állna. :B

(#68002) ballazol


ballazol
senior tag

és akkor a mai, csak itt a Kálvária dombon egy 10k:

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#68003) Alg válasza LanyUs (#67994) üzenetére


Alg
veterán

Ha van egy nem túlságosan régi montid azt valószínűleg rá tudod tenni egy normálisabb görgőre :K Bringástopikban biztos segítenek a kollégák.

Mondjuk a testhelyzet lehet szokatlan lesz a spinning-fotelhez képest ;] Cserébe a hsználaton kívüli görgő befér az ágy alá/szekrénybe...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#68004) LanyUs válasza Peterhappy (#67998) üzenetére


LanyUs
senior tag

Jól tetted ha elfér a markodban! Akksija brutális! használtam már több órát és félig van még mindig. 3 év garancia ( doboz és blokk legyen szépen eltéve, mert ha 2 év 11 hónap után visszaviszed, akkor megoldják azonnal ).

Hatása is kőkemény. Jelenleg 4%-os emelkedőn megy az egyenes tempó, ha ez havonta duplázódik, akkor nov. 8%, december 16%, január 32%, február 64%, március 128%, tehát a 45 fokos emelkedő menni fog kb. március közepén 04:00 átlaggal. Erre készülj :D :R

tisn: köszönöm

(#68005) Peterhappy válasza LanyUs (#68004) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D :D

(#68006) norby_42 válasza Peterhappy (#67998) üzenetére


norby_42
aktív tag

LanyUs zavaromban
:C

Eat pasta, run fasta

(#68007) Peetta14 válasza bencze (#67939) üzenetére


Peetta14
tag

Sima dekás futóövbe belefér bármekkora telefon, és pár gél, egy 0,5L soft kulacs is, nekem bevált... [link]

(#68008) norby_42 válasza jimpo (#67993) üzenetére


norby_42
aktív tag

Egerből indulsz, és Miskolcról mész haza? Teljes menetfelszerelésben futsz?

Ha kört akarsz, akkor ajánlom az instanTrail-eket

Eat pasta, run fasta

(#68009) Studi válasza Peterhappy (#67996) üzenetére


Studi
addikt

Nyugi, vigyázok arra a Rinconra, már csak 3 hiányzik az első 100km-hez. :) Szeretem azt vinni tempós futásokhoz, nem lett kedvenc, de azért jó kis csuka. Az alacsony drop és a pehelysúly azért adja. :)

(#68010) Peterhappy válasza Studi (#68009) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jo helyre kerult, ez a lenyeg :R

(#68011) jimpo válasza norby_42 (#68008) üzenetére


jimpo
aktív tag

Igen, mivel Miskolc és Debrecen között lakok kb félúton. :K

Valószínű, bár kinek mit jelent a teljes menetfelszerelés. Lesz nálam minden is. ;]
Majd csinálok fotót estefelé miket tervezek vinni, nagyjából hét óra magasságában. Legalább 30 kilométerrel számolok. :U

bencze #67939
A 15 literes Evadict zsák vízhatlan zsebébe is belefér a Poco F2 Pro-m visítva. Igaz így a kulacs használat mellette kilőve. :O

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#68012) Alg


Alg
veterán

Újabb kis geek Garmin infó/megfigyelés, a napi edzésajánlatokkal kapcsolatban:

Ha van a naptárba betéve verseny, arra fog felkészíteni
Alapvetően max. 6 hónappal a verseny előtt kezdi el a célzott felkészítést, addig a normál, általános napi ajánlatok vannak a pillanatnyi állapottól függően ("Preparation phase")
A 6 hónap a verseny előtt nekem így néz ki:

- 2 hónap "Base Phase" - ez gondolom alapozás lesz, sok-sok lassú km gyűjtéssel (hétfőtől kezdődik)
- 2 hónap "Build Phase"
- 6 hét "Peak Phase"
- 2 hét "Taper"
- verseny után 1 hét recovery
- Ezután gondolom kezdené a következő versenyre az átállást attól függően mennyi idő van rá.

Eddig érdekesnek tűnik, kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény. Az órán még kicsit bugos a felület, nem tudom megnézni a részleteket, üres képernyő fogad. Be lehet állítani hogy melyik napra tegye a hosszú futást, illetve hogy tempó vagy pulzus alapján vezessen.
Ja, pihenőnapot nem látok, legalábbis a következő 1 hétre minden napra rakott edzést, igaz van ami csak egy 20 perces recovery. Én azért maradok a heti max. 3/4 edzésnél, bringa is lesz mellette.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#68013) jimpo válasza jimpo (#68011) üzenetére


jimpo
aktív tag

Összeszedtem mindent is! :DDD
Távban továbbra is 30km körül számolok, eddig a heti futás 46 km. Aztán majd lesz valami. :B Éhezni nem fogok, viszek magammal ~ 2800 kcal-t ami 800g súly, plusz a reggeli ugyanúgy lemegy indulás előtt. Géleket is viszek, azokat még nem számoltam. De tuti van itthon olyan amit egy hónapon belül meg kell ennem. Víztárolás terén 2 liter lesz a kapacitás, két fél literes soft flask illetve két fél literes mezei flakon.
Szóval holnap kelés ötkor, reggeli, lövök képet és bepakolok. Majd másfél-két óra utazás és irány az erdő. :C Minden más majd este...

Stryd Next Gen

(#68014) Fred23 válasza #76500480 (#67966) üzenetére


Fred23
nagyúr

Alacsony dropos cipőben nyomatom a lassú köreim. Éppen remegnek a lábaim, annyira, hogy ezért nem aludtam még el. Leginkább vádli, de nem csak az. Viszont a térdeim egyelőre jól vannak.

Kezdek azon filózni, megéri -e most még gyorsulnom, és van egy olyan érzésem, várni kéne még vele.

Illetve hogy melyik futós appot tegyem majd fel. Egyikkel se voltam elégedett korábban.

(#68015) tomcica válasza jimpo (#68013) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mi ez valami lajtos piknik? 800gr kaja? Hizokura,vagy mi?! ;] :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68016) Studi


Studi
addikt

Az beteg, ha azt veszem észre, hogy a hasán van a pulzuspánt? :DDD

(#68017) Maximum1 válasza Studi (#68016) üzenetére


Maximum1
őstag

Így lássák hogy Garminba nyomja meg almás telóval. :DDD
Ja meg a karja kicsit kitekerve hogy a tetkó is látszódjon.

[ Szerkesztve ]

(#68018) inf3rno válasza Studi (#68016) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A gyomorideget méri, mikor kell hánytatni. ;]

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#68019) tomcica válasza Studi (#68016) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O futott Berlinben 2:31:08-et? Mert akkor a bibejen is lehet a mero,nem erdekes,a teljesitmeny megvan :P ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68020) Zozo0525 válasza Studi (#68016) üzenetére


Zozo0525
őstag

ez nem futóknak készült kép. gondolom garmin sponzor mondta látszani kell :D :D :D

(#68021) Alg


Alg
veterán

65 euros endorphin pro valaki? Elvileg 46-os :D

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#68022) inf3rno válasza Alg (#68021) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Majd kibélelem újságpapírral :DDD Pedig jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#68023) Studi válasza Alg (#68021) üzenetére


Studi
addikt

még mindig máriahilferstrássze? végigfotózhatnqd a kínálatot, de legalább q 44,5-eseket, rendelünk! :D

(#68024) Alg válasza Studi (#68023) üzenetére


Alg
veterán

Az :DDD
Nem akarnak fogyni, raknak ki újakat, még mindig tele a polc :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#68025) Peterhappy válasza Alg (#68021) üzenetére


Peterhappy
őstag

franc beléje :)
45 méretben jöhet errefelé is valami, majd boltolunk, hogy Te is jól járj :D

Piros Kayano 29 41,5 és 42 méretben 41500 HUF - kupon, ha van most valamilyen.

Más színben (és többféle méretben) 47200 HUF

Ha lenne egy 25% vagy 20%-os kuponom... már nem lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#68026) jimpo válasza jimpo (#68013) üzenetére


jimpo
aktív tag

Teljesen ön ellátó terepfutó felszerelés lista, itt van szinte minden. Igaz belekerült pár dolog ami nincs rajta, de holnap pótolok bele. ;)

A csomag viszonylag nehéz 4.9kg lett, igaz már a vízkészletek fullra töltve. Ami önmagában 2 liter, azaz kiló.
A rendszerezés végére csak bele dobáltam a cuccokat a zsákba. Éppen belefért minden, elég tini nindzsa teknőcös lettem.
A buszhoz sietve érkeztem, bár végül az késett el és nem én. Normális reggelire nem volt időm, a zabkása kombó azért lement. Kell nekem fotókat készíteni ügye... Így az Egerbe tartó buszon, elkezdtem fel élni az útra valót. Örömmel láttam hogy mindent el pakoltam. Csábított a gondolat hogy veszek pár szendvicset az állomáson majd, de akkor nem tudom mire elég a már ~3200 kcal frissítő amit magammal vittem. Nagyjából 400 lecsúszott a buszon.
Az indulás rendben volt, az elején volt egy elég durva mászás a Nagy-Eged hegyre. Előtte lekerült az egyik felső, bele is sétáltam. Jó idő volt, meg nem igazán akartam szét csapni magam. Felsőtárkány településen csak el csábultam és vettem egy kakaót meg valami töltött cuccot. Amit a Stimecz háznál el is fogyasztottam ebédre, addig a kakaó a táska tetejében zötykölődött. Itt álltam egy fél órát körülbelül, közben elő szedtem a délutáni energia adagot. Meg kevertem be némi ital port, majd indulás tovább.
Az útvonalat részben közben terveztem, a cél reggel még Répáshuta volt. Aztán ahogy láttam hogy jól állok idővel, meg a szervezet is bírja. Bükkszentkereszt lett az új cél, a Gyógyító kövek-nél meg is álltam 10 percre. Majd irány a kilátó, onnan pedig a buszmegálló.
A távolság így Maraton táv 42,42 km lett, az idő 4:44:32
Ebből Futási idő 4:10:41 Sétálási idő: 33:48 Eltelt idő: 6:45:48
Átlagok: 2,937 kcal 6:42/km átlagtempó 141 bpm Átlagos pulzusszám 173 bpm Max. pulzus +1 256/-898 m Stryd power 199 W 167 lépés/perc
"Magassági javításokkal" a szint: 1,506.6 m Teljes emelkedés 1,113.6 m Teljes süllyedés
Nem tudom melyik áll közelebb a valósághoz... :F
A Runalyze marathon shape 69% lett. :C

Összességében nem siettem nagyon, csak komótosan haladtam. Kicsit meg is vagyok lepődve, minden jól alakult. Nagyon nem fájt semmi körben, a gyomor rendben volt. Egyszer éreztem hogy valami nem oké, de 10 perc alatt elmúlt. Picit a jobb térdem éreztem néha-néha.
Az idő is pazar volt, már a buszra várva kezdett el esni. Ahol lehetett igyekeztem kerülni az aszfaltozott utat, ez azzal járt hogy össze vissza mentem a turista utakon. Illetve volt ahol igénybe vettem az etető helyhez vezető utat, közben az Osmand applikációban néztem most merre az arra. Azt csak ajánlani tudom, nagyon bevált. A telefon is bírta kakaóval, bár hazafelé tölteni kellett. A Dekás 15 literes terepfutó Hátizsák is oké, bár keveseltem elől a zsebeket. Tettem volna még frissítést ha van hová, a CompresSport Free Belt -el együtt oké volt. Csak annak elég vastag az anyaga, izzadtam azon a részen rendesen. Hogy mit mikor ettem meg nem tudom pontosan, de folyamatosan ettem közben, nem nagyon maradt semmi. Víz fogyasztás is rendben volt, nagyjából óránként pisi. Hozzá az italnak valók is elfogytak szépen, igaz a kávé megmaradt. Regenerációra 42 órát ír a Garmin. :DDD
Jól esett meg mártózni az erdőben, gyönyörű érzéssel töltött el.
Csak vitt a táj magával, lesz majd még ilyen. :K


#68015 tom annyira nem volt durva. ;] :U

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#68027) tomcica válasza jimpo (#68026) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R szep tura :K
(aze' tulzabaltad az egeszet ;] )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68028) Alg válasza jimpo (#68026) üzenetére


Alg
veterán

Grat, szép lehetett!
@tomcica: gasztrotúra :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#68029) danielsz válasza tomcica (#68019) üzenetére


danielsz
tag

Nem, Szabó Nóra futott annyit tavaly Berlinben, a Zsófi inkább influencer. De előbbi javított is egy hete Amsterdamban, már 2:30:31 a PB-je.

(#68030) stefyY válasza jimpo (#68026) üzenetére


stefyY
őstag

Elméletileg így kellene 30 felett futni, akár verseny, akár csak egy hosszú. Gratulálok! :R

A közel 5 kilónyi plusz súlynál majdnem lefordultam mondjuk az ágyról...

A pisiről azt olvastam, hogy elég, ha 3 óránként van, úgyhogy biztosan nem voltál dehidratált. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68031) norby_42


norby_42
aktív tag

Nem találkoztunk... Szép utat mentél.

Én 11 után indultam, az Eged visszafelé volt meg.
Két gyümölcsszelet, meg egy kóla fogyott.
Van vagy 10 perc büfé szünet az időben. A vége már fájt egy kicsit, de most ez alapján úgy tippelem,
menne a maraton 4 órán belül.

Eat pasta, run fasta

(#68032) Peetta14 válasza jimpo (#68026) üzenetére


Peetta14
tag

Szèp! Köszi a beszàmolót! Ezt a térkép app-ot meg kell nézzem majd.

Én is erdőben jártam ma, egy FM jött össze a 3 keresztúri erdő körrel, laza 5:19es tempóban. Nekem jobban bejön az itt található 4km-es kör, mint a péterhalmi, mert lehetetlen eltévedni :) . Csodás az ősz a szabadban, remek futó idő volt ma.

(#68033) jimpo válasza tomcica (#68027) üzenetére


jimpo
aktív tag

Enni kell kérem. Annyira nem bánom, inkább mint hogy gyök-kettőre lassuljak. Azóta is jönnék.... :D

Alg Annyira nem gasztro. De legközelebb több ropit vinnék. :K Pedig annyira nem édesek amiket vittem, de sósat ettem volna még.
A 7days-t a legvégén ettem meg, akárcsak a zabkekszet és az Alesto magkeveréket. :))
Két ampulla is megmaradt, azok nem kellettek. :DDD

stefyY Annyi a lényeg ne legyen nagyon sötét a produktum, de ilyen világos sör volt a max most nekem. Bár nem mindig nézegettem igazából. ;]

Peetta14 Érdemes "előfizetni" évente kell, bár drágább lett ez is. De akkor Offline is működik a navigáció, tervezés része is. Elég csak bekapcsolni a GPS-t és bármikor, bármit lehet módosítani az útvonalon internet nélkül is. Gyakorlatilag a Mobilhálózatot le is lehet tiltani, így az nem eszi az akku-t. ;)

Köszönöm mindenkinek. :R Egy kiadós túrázást 10+ kilós hátizsákkal jobban megérzek általában, és akkor elég a fele táv is. :P

Stryd Next Gen

(#68034) sharp4


sharp4
őstag

Mindenki kipiknikezte magát szombatra? ! 😂

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#68035) Alg válasza sharp4 (#68034) üzenetére


Alg
veterán

Na ja, mi söröztünk bandus kollégával - de előtte azért futottunk 12k-t :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#68036) bandus válasza Alg (#68035) üzenetére


bandus
veterán

Igy induljon minden reggel :R :D ha legkozelebb gyorsabban futunk, akkor tobb idonk marad sorozni :D

btw Lorincz Oliver osztotta meg ezt a termetes cikket - es en hajlamos is vagyok elhinni a benne irtakat - hogy miert is van tulmisztikalva a nyujtas: [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#68037) tomcica válasza bandus (#68036) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Annyit kell nyujtani csak,hogy a normalis mozgastartomanyat visszanyerje az izom. A tul laza izom se jo :N
Persze amikor szet van cincalva az izom,akkor tobbet arthat egy nyujtas,mint hasznal.Olyankor naaagyon ovatosan kell barmit is csinalni (henger,pisztoly,pici masszazs a verkeringes ujra es ujra elinditasahoz stb).
A mozgastartomany visszanyeresehez mi altalaban dinamikus nyujtast hasznalunk,ezek magyarul kulonbozo lablenditesek.Jolesoig,nem cibalva.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68038) #76500480


#76500480
törölt tag

Hol találok(link) valami értelmes leírást, hog mi a különbség FF - FF Blast - FF Blast+ hab között :F Annyit írtak, hogy a plusszos könnyebb, rugalmasabb :U de azt hogy ez milyen habanyag/ EVA, TPU, Pebax, keverék, mikor jelent meg a piacon stb semmit…

(#68039) jimpo válasza jimpo (#68026) üzenetére


jimpo
aktív tag

Meg történt a frissítés, most már (egy két dolog kivételével) minden megtalálható a listában. :K Itt egy kép is, amin a zsák és az egyéb dolgok láthatók. A Guard krém és a Magnézium Olaj kisebb tárolóba került át. Meg vittem némi hintőport is biztos ami biztos alapon.
Lett egy vízhólyag az egyik lábujjamon, de közben nem tűnt fel. :U

A poharat, vízszűrőt, elsősegélycsomagot, vészeseti fóliát nem használtam. Ahogy a hintőport sem, de nem ezen kell spórolni. A lábamra fújtam a Magnéziumból ebédkor, de ennyi volt amit a futómű ápolással töltöttem közben.

Így utólag számolva 3500 kcal volt nálam, ebben nincs benne az ebédem. Csak a vitt dolgok. Aminek a jó részének már le volt járva a Minőségmegőrzési ideje, nagyjából egy hónapja.. :DDD Egyedül a SQUEEZY koffeines energia zselének volt egy fura íze, olyat nem veszek többet az tuti. Pedig az még bőven időn belül volt... :(((

Legközelebb sem viszek sokkal kevesebbet, max ha rövidebb lesz a táv akkor a frissítőn faragok majd. De akkor meg az van, ha elszámolja magát az ember és kifut a távból... Könnyebben előfordulhat hogy csetlik-botlik az ember, az meg nem igazán jó dolog ha lesérülsz a "semmi" közepén.

Kaptam pár jelvényt tegnap, meg a lépésszám rekordi is megdőlt. Legutóbb túrázáskor volt 40 ezer felett. :C

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#68040) sharp4 válasza Alg (#68035) üzenetére


sharp4
őstag

Egészségetekre! Nálam is volt egy laza 15 km 570 m szinttel.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#68041) tomcica válasza #76500480 (#68038) üzenetére


tomcica
Topikgazda

FF blast+ 19%-al konnyebb,mint a FF blast...ennyit talaltam.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68042) Zozo0525 válasza jimpo (#68039) üzenetére


Zozo0525
őstag

Gratula

:C

(#68043) jimpo válasza #76500480 (#68038) üzenetére


jimpo
aktív tag

A habanyagot nem részletezik, de ezt találtam. Gondolom a régebbi modellekben kicsit másabb az alapanyag, illetve a nyomás és hőmérséklet gyártás során. :K

Inkább valami olyan összehasonlítás kéne hogy a gyártók talpa mennyivel "másabb", illetve hogyan viszonyul a konkurensekhez képest. :))

Stryd Next Gen

(#68044) sherlock82


sherlock82
senior tag

Holnap indulunk Kőszegre, túra a helyi hegységben az Irottkőhöz + pici látogatás Ausztriában.
Már várom nagyon, remélem az időjárás is kedvezni fog.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#68045) #76500480 válasza jimpo (#68043) üzenetére


#76500480
törölt tag

Köszönöm a linket :R Tomnak is az infót :R

Sajnos ezekkel a technológiákkal varialnak is lsd Régebbi Pegasus Turbo nem teljesen kapta meg a ZoomX habot, Nature NXT már igen :U 3 részre el tudják osztani, sarok, középtalp, elülső labfej… tudnak vele spórolni meg a futás stílusra hivatkozni . (Heel/midfoot/forefoot strike/) jobb esetben oda beraknak egy Pebax technológiát de megkötik a kezed vagy lábad ;] mert nem mondható el rá hogy mindenes cipő hiába tökéletes a drop rate, stabilitás ha azon a ponton egy merev EVA csillapít amire te érkezel.

[ Szerkesztve ]

(#68046) emvy


emvy
nagyúr

Tegnapi menetek, az elso csapatban, masodik kettesben, a harmadik eleje csapatban, masodik fele egyedul (nyelgazon). Voltak benne olyan reszek, ahol kezzel kellett kapaszkodni, hogy ne csusszak vissza.

while (!sleep) sheep++;

(#68047) Peterhappy válasza jimpo (#68026) üzenetére


Peterhappy
őstag

+Norby: Nagy-nagy gratula Nektek, nagyon szépet mentetek :R

@Emvy: Neked is gratulálok, marha jó lehetett!

(#68048) Zozo0525 válasza emvy (#68046) üzenetére


Zozo0525
őstag

az igen, gratula

(#68049) jimpo válasza emvy (#68046) üzenetére


jimpo
aktív tag

Biztos jó volt. :K
Én is másztam rendesen itt-ott, a Nagy-Eged hegyre vezető volt a legkeményebb. Összességében volt megálló bőven, fotózni rengetegszer megálltam. Meg az elején öltözni, meg aztán vízkészlet töltés. Boltolás, ebéd és pisi szünet is volt. :U

Már éreztem ma a combokat, de meglepően könnyen ment a járás a tegnapi távolsághoz képest. :C

Voltam is futni, az Altra Paradigm 6 volt rajtam. A végére már a vádlim is éreztem... ;]

Stryd Next Gen

(#68050) bandus válasza emvy (#68046) üzenetére


bandus
veterán

not bad, gratula :R ez valami verseny volt?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.