Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-15 15:49:16

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21001)

(addikt)

Múlt héten panaszkodtam a vízhólyagomról, úgy néz ki tényleg a zokni volt a ludas. Azóta vastagabbat veszek és elmúlt teljesen a probléma.

Szóval ha esetleg valakinek hasonló baja van, érdemes ezzel is próbálkozni.

köszönöm a tanácsokat.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#21002) deicide

deicide
(veterán)

Nincs valaknek felfelé váltás miatt eladó Garmin, Polar, HRM-es órája? Egy bringázós ismerősömnek kellene. Olyan 30-40k környékén.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#21003) concret_hp válasza deicide (#21002) üzenetére

concret_hp
(addikt)

ismerősnek van eladó 310xt, meg ha az enyémet meg tudják csinálni, enyém is eladó lesz olcsón.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21004) Vertigo18 válasza (#21001) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

Ugye, hogy megmondtam! :) :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#21005) bandus válasza concret_hp (#21000) üzenetére

bandus
(addikt)

de ha belegondolsz ez logikus is, mert a bringan lehet a legtobbet nyerni. vegul Kienle nem birta, de az durva, hogy a harmadik dobogos is nemet lett.
Deicide: volt tobb ajanlat is itt polar m400-ra, hervisben es media marktban most ujonnan is olcsok.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21006) bandus

bandus
(addikt)

btw kicsit érzem, hogy kapar a torkom, de ennek ellenére elmennék futni. ez még belefér, vagy inkább +1 nap pihenés később meghálálja magát?

(#21007) t1 válasza bandus (#21006) üzenetére

t1
(addikt)

2 hete betegeskedem, azóta futottam 100km-t + ugyanannyi bringa, szerinted ? ;]
Óvatosan :)

(#21008) concret_hp

concret_hp
(addikt)

behoztam 4 órán belülre, de könnyebb felsorolni hol nem fáj, mint hogy hol igen :DDD

(#21009) concret_hp válasza bandus (#21005) üzenetére

concret_hp
(addikt)

jó mondjuk armstrong is így nyert pár 70.3-at, nagyjából jól úszik meg fut az elithez képest, a bringán meg érje utol aki tudja ;]

(#21010) tomcica válasza bandus (#21006) üzenetére

tomcica
(Topikgazda)

A "kicsit kapar a torkom" miatt en meg csak le se csokkentenem a heti terhelest :P

'No matter how hard you train, Somebody will train harder. No matter how hard you run, Somebody will run harder. No matter how hard you want it, Somebody will want it more, I am that Somebody.' - Pre

(#21011) Vertigo18 válasza concret_hp (#21009) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

Csak pisilnie ne kelljen utána! ;]

(#21012) borix válasza deicide (#21002) üzenetére

borix
(őstag)

Forerunner 220 45E tavaszig garis.

(#21013) t1 válasza concret_hp (#21008) üzenetére

t1
(addikt)

Tracket kérünk, hogy hitelesítve legyen ;] Gratula :R

(#21014) concret_hp válasza t1 (#21013) üzenetére

concret_hp
(addikt)

[link] nehéz megmondani honnan fájt, nagyjából 25től a célig :DDD (és azon túl)

(#21015) Alg válasza concret_hp (#21014) üzenetére

Alg
(addikt)
LOGOUT blog

Lépéshossz/lépésfreki adatok elég érdekesek, gyakorlatilag lineárisan növelted a végéig a fekit és csökkentetted a hosszt :) - minél fáradtabb voltált annál hatékonyabban futottál? :D

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more"

(#21016) gombi01 válasza concret_hp (#21014) üzenetére

gombi01
(tag)

(#21014) concret_hp:
Gratula!
Ennél jobb időjárást nem is kérhettünk volna, és ez az új pálya nagyon tetszett (kivéve azt 6db 180°os fordítót), alig van benne szint, jól futható kis verseny volt.

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21017) concret_hp válasza Alg (#21015) üzenetére

concret_hp
(addikt)

jah, valószínű ahogy egyre fáradtam, egyre inkább közeledtem a tömeg frekvenciájához, vagy b verzió, nem volt erőm hosszúakat lépni, de a tempót tartanom kellett...

az új fajta garmin futóövekről le lehet pattintani az érzékelőt? egyáltalán nem annyira egyértelmű mint a réginél.

(#21018) inf3rno válasza concret_hp (#21014) üzenetére

inf3rno
(addikt)

Szép! Gratula! :-)

(#21019) inf3rno

inf3rno
(addikt)

Egyik ismerős mezítláb futotta. :D [link]

(#21020) kk831228 válasza inf3rno (#21019) üzenetére

kk831228
(addikt)

:Y Nem gyenge... :Y

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21021) gombi01 válasza concret_hp (#21017) üzenetére

gombi01
(tag)

(#21017) concret_hp:
simán le tudod pattintani, én le is szedtem véletlen úgy 37km nél, fel akartam húzni az övet és a kezemben maradt az érzékelő, de gyorsan visszpattintottam és toltam tovább ahogy tudtam :))

(#21019) inf3rno:
végre valaki akinek nem az arcán vastag a bőr :)

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#21022) Newboy911 válasza concret_hp (#21014) üzenetére

Newboy911
(tag)

Szép volt garatula, jó regenerálódást. :)

(#21023) t1 válasza concret_hp (#21014) üzenetére

t1
(addikt)

Nagyon szép :R
Ilyen pulzussal biztos nem éltem volna túl :D

(#21024) Alg

Alg
(addikt)
LOGOUT blog

Grat mindenkinek a maratonhoz!

Én meg végül berendeltem a Circuitot Bécsbe barátnőmhöz, oda 29 eurótól ingyen viszi a DHL, ha minden igaz holnap-holnapután meg is érkezik.

Kicsit nehézkesen megy a visszaállás, a mai 7,5 sem volt olyan kellemes 6 percesekkel (mondjuk tegnap kb. lejártam a lábam a városban, és alig ettem valamit).

Egy hét múlva 17et kéne menni a terv(BSI-s novemberi KH félmaratonra 2 órán belüli időre felkészítő) szerint, nekifeszülök és meglássuk. Tolni kell mert szeretnék tavaszra visszajutni oda ahol 2015 elején jártam.

(#21025) concret_hp

concret_hp
(addikt)

amúgy kiváncsi lennék mi lehet az oka annak, hogy jóval kevesebben neveztek maratonra, mint tavaly 49xx vs 56xx az eredménylista, ami azért ~11% visszaesés.

(#21026) mukibuci válasza inf3rno (#21019) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

beteg. azért annyira nem élvezte, egyszer pont mellettem volt, amikor kiállt talpat masszirozni :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21027) bandus válasza mukibuci (#21026) üzenetére

bandus
(addikt)

én semmi értelmét nem látom az ilyen feltűnősködésnek, de ha valaki ezzel akar kitűnni akkor lelke rajta :)

(#21028) inf3rno válasza bandus (#21027) üzenetére

inf3rno
(addikt)

Nem hiszem, hogy ez volt az oka. A srác megszállott paleos, kajában, edzésben, mindenben. Azt írta, hogy jövő héten csinál beszámolót az egészről. Ha lesz benne valami érdekes, akkor majd írok.

(#21029) inf3rno válasza concret_hp (#21025) üzenetére

inf3rno
(addikt)

Nem drágult esetleg a dolog? Engem hívtak, hogy menjek váltóba, de 3k lett volna a nevezés és 5k lett volna az utazás, azért, hogy 7km-t lefussak. Nekem ez így túl sok volt. Mondjuk nagyobbrészt az utazás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21030) concret_hp válasza inf3rno (#21029) üzenetére

concret_hp
(addikt)

tavaly se volt olcsó és pont nem a váltósok érdekelnek ;)

mondjuk lassan annyi "betétfutam" van, hogy bevételi oldalról azért nem sajnálom őket ;]

[ Szerkesztve ]

(#21031) ígyvanferi válasza bandus (#21027) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Szerintem mezítláb lefutni egy maratont messze van feltűnősködéstől, de te tudod. Iphonnal a kézben lekocogni 3 km-t, lőni közben 10 selfie-t, majd meg is osztani a "hatalmas" teljesítményt, na az feltűnősködés. szvsz

(#21032) inf3rno válasza concret_hp (#21030) üzenetére

inf3rno
(addikt)

Nem is kell, szerintem elég irreális árak vannak már így is versenyeken, mondjuk egy fesztivállal még mindig nem lehet összehasonlítani őket... Mindig van lejjebb. ;]

(#21033) kk831228 válasza inf3rno (#21029) üzenetére

kk831228
(addikt)

Minden pénzről szól már sajnos...

Múltkor kérdezte egy haver ,hogy nem megyek a spar-ra... Áá mondom sokba kerül, legalább 6000-7000 ft..." Azt mondja micsoda :Y :Y " "Neked kell fizetni hogy fussál??" Mondom ,mit gondoltál... :B Egy ilyen kis kiruccanás egy 20-as minimum. Üzemanyag stb...

Ja, utána mondta egy másik haver, hogy inkább 10 körül van a nevezés vagy fölötte.... :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#21034) Vertigo18

Vertigo18
(addikt)

A múltkor keresett valaki csősálat, most olcsóbb, ingyen posta Magyarországra...

Valaki volt már itt "Sparta"-n? Nah, OTT kemény a nevezés, ahhoz képest, hogy végig is lehet sétálni az egészet...

(#21035) concret_hp válasza kk831228 (#21033) üzenetére

concret_hp
(addikt)

hát az ironman kedvezményes nevezés volt annyi :D
de 65 év felett oco már :))

(#21036) bandus válasza ígyvanferi (#21031) üzenetére

bandus
(addikt)

szerintem nincsen. mi értelme a koszos, szemetes, kutyaszaros betonon mezítláb futni? :F

(#21037) inf3rno válasza kk831228 (#21033) üzenetére

inf3rno
(addikt)

Én 8-ért még elmegyek fm-ra, ha adnak technikai pólót. Ennél többet tényleg nem vagyok hajlandó rászánni egy félmaratonra. Általában hónapokkal előtte szoktam nevezni, amikor még kijön 5 pénzből. Maratonon majd gondolkodok, hogy mennyit ér nekem, ha esetleg odáig jutok. Ja először nekem is ez jött le, hogy még én futok meg küzdök, aztán én fizessek érte, wtf?! Aztán meggyőztek, hogy a frissítőpontoknak, rajtszámoknak, érmeknek, meg a pályakijelölés is vannak költségei. Persze ezek valószínűleg egy ezresből kijönnek, de ám legyen, valamiből a szervezőknek is élni kell...

[ Szerkesztve ]

(#21038) inf3rno válasza concret_hp (#21035) üzenetére

inf3rno
(addikt)

Ja néztem én is IronMan-t, de brutál árai vannak... Talán majd egyszer, ha nem egy havi minimálbér lesz a nevezés rá... :N

(#21039) concret_hp válasza inf3rno (#21038) üzenetére

concret_hp
(addikt)

ez actually extrememankedvemény, az csak 42K ha most befizeted ;]

(#21040) Cancer

Cancer
(senior tag)

Sziasztok,

Van valaki Pomáz környékén aki csoportosan (>=2 fő) terepfutna?

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#21041) tucsok. válasza Vertigo18 (#21034) üzenetére

tucsok.
(senior tag)

Ez a sál túl meleg futáshoz szvsz.

"So say we all"

(#21042) Vertigo18 válasza tucsok. (#21041) üzenetére

Vertigo18
(addikt)

Van ebből nagyon vékony darab is, ilyen "selyem"-szerű... Az tulajdonképpen egy ilyen "ninja-maszk", de a teteje (sapka része) lehúzható, így sálként is funkcionál.

(#21043) Alg válasza Vertigo18 (#21042) üzenetére

Alg
(addikt)
LOGOUT blog

Nekem ez jött be: [link]

Nem től vastag, nem lesz hideg ha beleizzadsz, ha nem kell simán feltekered a csuklódra és nem zavar, kicsi, könnyen szárad, és nem is túl drága.

(#21044) BeeNiTTo

BeeNiTTo
(tag)

Sziasztok

Ha nagyon nagy ludtalpam van milyen futocipöt ajànlanàtok?? 20-25 k korul van normàlis?? Most egy olcso noname cipöt hasznàlok es ebben nagyon fàj a làbam!(ezekhez kell kulon betét vagy ugyvan kialakitva a cipö hogy jolegyen? mert müanyag betétet hasznàlok a sima utcai cipömbe de azzal kényelmetlen futni)

[ Szerkesztve ]

// XboxLive & Steam: sl1msh4dy1995 //

(#21045) joysefke

joysefke
(veterán)

Sziasztok!

ezzel kapcsolatban : http://www.decathlon.hu/ant-bluetoothsmart-pulzusmero-id_8334795.html mi a vélemény?
-Egy megfelelő Androidos okostelefonnal összepárosítva mennyire használható pulzusmérésre?
-Mennyire pontos/megbízható?

Illetve az Aldis verzió (csak BLE-vel):
https://www.aldi-suisse.ch/de/infos-und-services/services/serviceportal/detailansicht/sis/si/8817438261249/
-ezzel kapcsolatban van pozitív tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#21046) copass válasza BeeNiTTo (#21044) üzenetére

copass
(veterán)

lehet direkt a talpszkennelés alapján készült betét csináltatni pl.: podiart, janto.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis."

(#21048) Alg válasza joysefke (#21047) üzenetére

Alg
(addikt)
LOGOUT blog

Ezt az adott alkalmazásnál kell megnézni, Endomondo pl. kezel pár okosórát [link]

(#21049) borix válasza joysefke (#21045) üzenetére

borix
(őstag)

Decathlon-os övre kevesebb a panasz ezt venném az aldis már nagyon a legalja külföldi oldalakon volt rá mindenféle panasz.
Ha olcsó órát veszel nem lesz GPS.Kétfelé nem hiszem,hogy tud kommunikálni a mellkasöv telóra a GPS miatt+órára a kényelem miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21050) inf3rno válasza borix (#21049) üzenetére

inf3rno
(addikt)

Hát az okosórákkal elméletileg tud. Most nem tudom, hogy a mobilnak küldi az adatot, és az továbbítja e az órára, vagy fordítva, de megoldható. Viszont ezek nem olcsó dolgok, legalábbis amikor néztem az okosóra drágább volt, mint a belépő Garmin futóórák.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.