Hirdetés

2021. október 21., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-04-07 12:18:15

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#56501) Steady74 válasza bajnokpityu (#56499) üzenetére

Steady74
addikt

sejtettem :)

(#56502) bencze válasza margithid (#56488) üzenetére

bencze
senior tag

Lehet hogy érdekes, de a 4mm drop elég ritka csillapított cipőben és nagyon szeretem. Pont, hogy nem magas a sarka mint a legtöbb cipőnek. A Saucony még oké a 8mm-el, egye fene, de a 10mm-es cipők mind magassarkúnak érzem és szar benne futni.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear =-

(#56503) Corpuscle válasza jimpo (#56495) üzenetére

Corpuscle
őstag

Én egy hónapja vadásztam ezt az esőkabátot. Előző héten lett méretválaszték, megrendeltem. Másnapra M-es méret már elfogyott.

"arany középút"

(#56504) Corpuscle válasza bajnokpityu (#56491) üzenetére

Corpuscle
őstag

Arahi 5-öt (is) nyüstölök, nekem nagyon bevált. Ezekről a Hokákról elég megosztó véleményeket hallani. Nekem biztos nem az utolsó cipőm tőlük.

"arany középút"

(#56505) Zozo0525

Zozo0525
senior tag

2 napja elért valami infulenza, nátha.... (orrfolyás, kis torokfájás) Szombat hajnali pókós futás talán? ;] Holnap azért kellene kicsit kocognom, vagy ilyenkor illik megvárni a nátha végét?

(#56506) tomcica válasza jimpo (#56495) üzenetére

tomcica
Topikgazda

Jo helyen vagy,aki kepes fekezo ernyot venni,az egyeb orultsegre is hajlamos ;] :R (szooooval te csak gumi nelkul csinalod?! jol van,jol van :DDD ).

'No matter how hard you train, Somebody will train harder. No matter how hard you run, Somebody will run harder. No matter how hard you want it, Somebody will want it more, I am that Somebody.' - Pre

(#56507) tomcica válasza Zozo0525 (#56505) üzenetére

tomcica
Topikgazda

Ha lazas vagy NE fuss,viszont ha csak az orr folyik,kapar kicsit a torok,akkor laza atmozgato edzes mehet. Akar otthon szobaban torzs es egyeb erosites :K annyi h ilyenkor rovidebbre kell venni es konnyebbre az edzest. NE terhelj,csak regeneralo atmozgatas.

'No matter how hard you train, Somebody will train harder. No matter how hard you run, Somebody will run harder. No matter how hard you want it, Somebody will want it more, I am that Somebody.' - Pre

(#56508) tomcica válasza tomcica (#56507) üzenetére

tomcica
Topikgazda

Regen volt egy ilyen "vall felett" - "vall alatt" szabaly. Ha vall alatt van gond akkor NE fuss. Pl. gyomor,tudo problema.
Vall felett -> enyhebb torokfajas,orrfolyas stb.

(#56509) jimpo válasza sherlock82 (#56500) üzenetére

jimpo
tag

Rendelni biztos tudsz, csak szerencse kell. Meg idő. Bár amikor én tavaly rendeltem hamar megjött.

Egyébként ebben a decas terepfutó esőkabátban már kapott el felhőszakadás, épp túrázni voltam mamikor el kezdett esni vártam fél órát hátha csendesedik. Aztán egy bő fél óra múlva elkezdem összeszedni a függőágyat meg minden egyebet a ponyva menedékben, majd gó. Alig esett 3 órát, de kente rendesen dörgött csattogott az ég. Én meg csak törtem az utat az ösvényre lehajló növényzetben. Nem ázott át a kabát, de alulról kaptam rendesen ugyanis nem vittem a nadrágját. :DDD Egy élmény volt. :K
Még jó hogy a föld még nem ázott át, így nem kellett a sárban driftelnem.

tomcica sose voltam normális. :U

[ Szerkesztve ]

(#56510) Fred23

Fred23
veterán

Runkeeper pontosan mér a mobilommal, ma lett kiderítve az első 7 km-es kocogásommal. Strava és valami másik -talán Map My Run- is durván benézte nálam a távot, a Runkeeper meg csak 50 méterrel mért többet 7 km-en, ami szinte tökéletes. Nem tudom, miért jobb nálam ez az alkalmazás, de a lényeg az, hogy mostantól maradok nála.
Szóval végre 7 km-t is kocogok, és elkezdtem az 1 nap pihenést is két futós nap között a korábbi 2 helyett. Vagyis 5 km gyorsabban > pihi > 7 km lassabban > pihi > megint 5 km gyorsabban...
3-4 hét múlva pedig a 7 km-es lassúból 8 km-es lassút szeretnék csinálni. Röviden ennyi. Ide jegyzetelek kábé, itt megmarad.

https://prohardver.hu/dl/upc/2021-08/16551_aiba.jpg

(#56511) Zozo0525 válasza tomcica (#56508) üzenetére

Zozo0525
senior tag

Köszi. van itthon egy spinning bringa lehet akkor holnap reggel tekerek és szerdán kocogás?
Szerintem láz nincs szerencsémre

(#56512) tomcica válasza Zozo0525 (#56511) üzenetére

tomcica
Topikgazda

az ugy pont jo,biztonsagi megoldas :K

(#56513) Zozo0525 válasza tomcica (#56512) üzenetére

Zozo0525
senior tag

Akkor még holnapot kihagyom a futást és spinning de szerdán már kellene mert az éves tervet meg kell futnom :D

(#56514) zaskar válasza sherlock82 (#56500) üzenetére

zaskar
senior tag

Kabátügyben írtam privát üzenetet, nézz rá.

(#56515) Zozo0525 válasza tomcica (#56512) üzenetére

Zozo0525
senior tag

Nem birtam kihagyni 5km lekocogtam.... Szerencsere minden ok újból erosnek erzem magam

(#56516) tomcica válasza Zozo0525 (#56515) üzenetére

tomcica
Topikgazda

Annyi az atmozgatas...nincs semmi gond a joleso kocogassal ;)

(#56517) Peterhappy

Peterhappy
őstag

338 ezer kilométer van a lábában, de amíg járni tud, addig futni is.

#sajtófigyelő

Lehet, hogy olvastatok, en most jutottam el idaig. Jo cikk, nagyszeru sportember.

(#56518) Zozo0525 válasza Peterhappy (#56517) üzenetére

Zozo0525
senior tag

Ez autoval is sok

(#56519) sherlock82

sherlock82
tag

Kihasználtam az ősz utolsó napsugarait és futottam egy 5 km t. :)
Ha beköszönt az igazi őszi idő remélem akkor is lesz legalább ekkora kedvem.

Wanting keeps us alive. Agilis - atletikus ; IPhone 7, Adidas ultraboost 20

(#56520) Vertigo18 válasza sherlock82 (#56519) üzenetére

Vertigo18
addikt

Pedig nincs szebb, mint amikor laza tempón futsz a szállingózó hóesésben és a szempilládra esnek a hópelyhek... Én imádom!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#56521) venember83 válasza Peterhappy (#56517) üzenetére

venember83
nagyúr

Hogy legyen meg a link is: [link]

Bogár Jani nagy futókirály, ez kétségtelen.

(#56522) sherlock82 válasza Vertigo18 (#56520) üzenetére

sherlock82
tag

Igen, nyilván elmegyek télen is. :)
Ha nem jeges az út akkor mindenképpen, azt azért annyira nem szeretem.
Vissza nézve most így a strava - t , egész szorgalmas voltam az év elején is.

(#56523) Peterhappy válasza venember83 (#56521) üzenetére

Peterhappy
őstag

Koszi! Most nezem, valamiert rosszul tette be.

Igen, oriasi uttoro volt O. Es ahogy irja, ugy hozattak be nagy nehezen egy-egy valodi futocipot... Ma meg szinte barki szinte barmilyet vehet,, masnapra itt van, 1000km korul meg mar lehet cserelni. Mas vilag volt az.

[ Szerkesztve ]

(#56524) tomcica válasza sherlock82 (#56519) üzenetére

tomcica
Topikgazda

ugyan-ugyan :U

(#56525) bajnokpityu válasza Vertigo18 (#56520) üzenetére

bajnokpityu
nagyúr

Vagy a sapkara másfél centis jegcsap nol izzadtsagbol

(#56526) Vertigo18 válasza sherlock82 (#56522) üzenetére

Vertigo18
addikt

Huhh, a jeges aszfaltot én sem szeretem, igazad van! Egyszerűen fusztrál, hogy lépek 1 métert, de visszacsúszik a lábam vagy 10 centit és ezt érzem is... Ilyenkor elmegyek terepre :D

(#56527) Ferike81 válasza LanyUs (#56492) üzenetére

Ferike81
aktív tag

Köszönöm szépen neked is és mindenkinek a tanácsokat. Valószínűleg a Hoka lesz. Jövő héten megyek felpróbálni. :R :R

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#56528) Vertigo18 válasza bajnokpityu (#56525) üzenetére

Vertigo18
addikt

A tetején meg megmarad 5 centi magasan a hó... :)

(#56529) bajnokpityu válasza Vertigo18 (#56528) üzenetére

bajnokpityu
nagyúr

Ehh, ez még nem volt még.. :)

(#56530) norby_42 válasza Vertigo18 (#56526) üzenetére

norby_42
tag

Hmm, ropogós friss hóban futni, jó is az!

[ Szerkesztve ]

Eat pasta, run fasta - Eladó Suunto futóórám: shorturl.at/qDMNR

(#56531) inf3rno válasza Vertigo18 (#56520) üzenetére

Én a -10-et és a ropogós hót szeretem. Futásra mondjuk nem. :N

[ Szerkesztve ]

(#56532) sherlock82 válasza norby_42 (#56530) üzenetére

sherlock82
tag

De jó fotó, te szép hegyvidéken lakhatsz. : )

(#56533) sharp4 válasza norby_42 (#56530) üzenetére

sharp4
senior tag

Ez letaposott, majdnem jeges :D Ha nálunk esik (nem sűrűn sajnos), akkor elég kellemetlen nekem feljutni a hegybe bokáig érő friss hóban. Északi oldalon futok leginkább, és ha olvad utána éjjel eléggé jegesedik, veszélyes..

Huawei P40 Pro & Ipad Mini 4

(#56534) Never79

Never79
tag

Én vettem "hóláncot", szerintem az egyik legjobb beruházásom volt. Igaz terepen lehet jobban kihasználni, de letaposott hóban, tükörjégen úgy futok vele, mint betonon. Egyszer leesett a hó, megolvadt, lefagyott, majd ráesett megint, s ugye nem láttam a jeget, így egyszer nagyot tanyáltam. Na azon a héten vettem is meg.

(#56535) norby_42 válasza sharp4 (#56533) üzenetére

norby_42
tag

Jóvanna, ilyen képet találtam hirtelen:F

(#56536) norby_42 válasza sherlock82 (#56532) üzenetére

norby_42
tag

Ez a Bükk lába, tényleg jó hely futni

(#56537) sherlock82 válasza norby_42 (#56536) üzenetére

sherlock82
tag

Nekem nagyon tetszik. :R

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.