Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) tomcica válasza Alg (#7998) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Havonta szoktam egy minusz kalorias edzest tartani (en hivom igy) este nagyon konnyu/keves vacsora,reggeli nincs es 10-11 kornyeken egy hosszu futas ures allapotra (vizet azert iszom),nem eros tempo csak hosszu futas.Gyorstalpalo modon tanitja a testet arra,hogy az energiat ne csak szenhidratbol vegye.Mondjuk szedeleg is az ember a vegen mar rendesen,nem is kivanom surubben.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8002) tomcica


tomcica
Topikgazda

mi a helyzet kenyaiak?! :P itt delen szakad mar 4 napja,tegnap 2x sikerult gatyaig azni,masodszor mar furdogatyat huztam alulra,ne legyen annyi szennyesem,osszecsurgott szombatig 105km,ma mar nem mentem ki futni,indult a piheno(bb) hetem,bekezdtem 40perc plyo/laberosites sulymellenyben itt a szobaban

jovo het laza,utana egy nagyon eles es indul 2het lassu csokkentes,majus 31 UB,vendegeskedem egy vegyes csapatban,egyik futotarsammal bevallaltunk ketten 84km-t,ugye 2-2 futas,egyik delben kora delutan,a masik ejjel/hajnalban,ugyse csinaltam meg ilyet,jobbara egyeni versenyzo vagyok,csapatban meg sosem mentem sehova,majd beszamolok ha odaertem

apropo beszamolas,Inov8 X233 aki szereti a porgos,kemeny kozephiddal es alacsony epitessel ellatott cipoket annak KOTELEZO OLVASMANY,kellemes meglepetes,jol porog szinte nem is tudsz lassan futni benne,sarokra meg veletlenul se lepsz...mondjuk hosszabb futasokra nem vinnem ki,arra kemeny de 8-12km-ig es palyamunkara nagyon jo,ja es mint irtam esosben a kanyarban rekontanon MEG SE NYIKKAN

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8003) concret_hp válasza tomcica (#8002) üzenetére


concret_hp
addikt

az előbb jöttem meg egy pb körről :D
6.1km kör, azt hiszem 30:55 volt az eddigi pb ezen a körön, de már 1 ideje néztem, hogy lassan beérek 5p/km alá, hát ma kisütött a nap, mondom megyek 1 hosszabb kört, de lementem hüvi volt, mondom akkor ez lesz, de tolunk bele tempót :D -> 29:20, szóval 4:49/km :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8004) raggg


raggg
senior tag

Itt tegnap frankó idő volt, egy jótékonysági 5.2 km -es futás volt nem messze a várostól, azon mentem egy kört, bár könnyű edzésnek fogtam fel (a korábbi sérülésre nem akartam túlzottan ráterhelni), 27 perc lett.
Ma viszont orkán, a fák hajlonganak mindenfelé, elég volt a barátnőmtől hazakerózni reggel (mintha hegyet másztam volna a bringával - az Alföldön :D), mai futást kiváltottam a tegnapival asszem, reggel meg folyt. köv. :-)

Más: Szerdán belebújtam egy gorunba, nagyon tetszett, szerintem meg is veszem a héten.
A hervisben még lebeszéltem magam róla, ami nem is baj, mert a kis lopásgátló szirszar ráragadt a zoknimra így a szekuricsi kipakoltatta mindenemet. :DDD

ragklaatPS

(#8005) tomcica válasza raggg (#8004) üzenetére


tomcica
Topikgazda

az van hogy a Gorun2-t kivettem a mostani rotaciobol,palyamunkara kezdtem hasznalani 200/400 mert porog es nagyon rugalmas,de nehany hasznalat utan kezdett lekopni par gomboc a talparol,azok amelyek nincsenek kulon gumirozva (a szurkek,nem a feketek) mondom ez igy nem lesz jo,hosszu tempokra es konnyu futasra fogom hasznalni,jott helyette az Inov8 palyara,a lassan szeteso NB890 meg ment ki tempora es hosszura (ha az vegleg szetesik,jon helyette a gorun)

terepre ilyen szep idoben a szinten skechers gobionic trail van,ha meg nagyon mocskos akkor a teli(bb) salomon,az a heten elokerult :K

PB-nek meg orulunk :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8006) gombi01


gombi01
tag

Megnéztem délelőtt a Hamburg maratont és kedvet is kaptam a futáshoz.
2:06-ra ért be a férfi, 2:26-ra a női győztes :R
Eső erre felé is volt, de délutánra már szépen kisütött a napocska.

ha már INOV8, itt egy eladó kislábúaknak.

[ Szerkesztve ]

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#8007) tomcica válasza gombi01 (#8006) üzenetére


tomcica
Topikgazda

majdnem jo a meret UK6 az Inov8 meretem,nem mertem nagyobbat venni,mert eleg passzent kell hogy legyen

szoooooval maraton?! :D becsurgatsz 2x 1.29-et es mar 3ora alatt is vagy,a noi kozepmezonyre pont eleg :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8008) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Pár napja újból elkezdtem futni. :K Van egy gondom keveset eszek vagy nem tudom miért van de a hasamba 2-3 km-után beszúr a levegő elég szépen. Nem tudom mi a francért van talán rossz levegő vétel ?

(#8009) Aristeus válasza tomcica (#8002) üzenetére


Aristeus
tag

@tomcica: Jól nyomod, mint mindig! :R
UB-n én is futni fogok, 10 fős csapatban. Egy 26,7 kilométeres szakaszom lesz éjszaka Balatonboglártól Balatonföldvárig.

@concret_hp: Szép, gratula!

Ha már PB, tegnap nekem is sikerült egyet összehoznom félmaratonon. Sőt, már meg is írtam a beszámolót róla! [link]
Olvassátok sok szeretettel!

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#8010) tomcica válasza Aristeus (#8009) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mi meg 2 reszre osztottuk a csapatot,mi 4en vagyunk es Oszodnel leszunk a "bazisnal",aztan nem is tudom honnan kell beugranunk,de a masodik fele mar vegig a mienk,ha valakinek valami baja van akkor en vok a joker ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8011) raggg válasza tomcica (#8005) üzenetére


raggg
senior tag

Hm. Ez nem hangzik túl jól mert énis a résztávokra vettem volna. :-( Akkor lehet marad a kinvara 4 csak nem tudom itt sehol felpróbálni...

ragklaatPS

(#8012) tomcica válasza raggg (#8011) üzenetére


tomcica
Topikgazda

figyu volt meg multkor nehany meretben regi Kinvara 2 15.500ft-re lekapva az ara,en annyiert vettem...olyan elenk holland narancs,de nekem tetszik

a futocipok.com-rol rendeltem,van ott mas is

ja a GoRun es a Kinvara meretem ugyanaz

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8013) raggg válasza tomcica (#8012) üzenetére


raggg
senior tag

Hát én is ezt sasoltam de a nagylábujjam férne bele csak :-( 45-ös kéne, csak a nyúlcipőben láttam a neten. A színe mindegy milyen, amíg nem rózsaszín. :-)

De mondjuk a narancsot még szeretem is. :)

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#8014) tomcica válasza raggg (#8013) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a masik ami nagyon jo araban van a multinavigatorban volt egy feher Inov8 X-255 19.900 45os ,meret,nincs mas meret
es az uj X-255 25ezer szinten van 45
ezek tokeletesek kemeny resztavosra

[link]

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8015) raggg válasza tomcica (#8014) üzenetére


raggg
senior tag

Jól sejtem, hogy ez a fáradt lábnak nem igen kegyelmez? :DDD Köszi a tippet egyébként! Lehet ez lesz a vége (X-255).

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#8016) tomcica válasza raggg (#8015) üzenetére


tomcica
Topikgazda

figyelj,nem viszed ki 10km feletti futasokra,de egy porgos eles palya es resztavos cipo KELL hogy legyen keznel,legfeljebb ritkabban veszel cipot igy hogy lesz kulon erre es masik a hosszabb tempokra...en igy csinalom es mukodik :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8017) raggg válasza tomcica (#8016) üzenetére


raggg
senior tag

X-255 berendelve. ;] ;] ;]

ragklaatPS

(#8018) Alg


Alg
veterán

Kicsit kezd elegem lenni abból hogy eléggé tessék-lássék módon járok futni, valaki tudna segíteni egy nagyjából edzéstervben? Talán akkor kicsit rendszeresebb lenne a dolog. 10K-félmaratonig lenne a dolog.

Ami fix: heti 1*1,5 óra foci, szerdánként, illetve kb. minden második hétvégén egy hosszú(~50km), de tempós(~5,5-6km/h) gyalogtúra vagy 20km körüli terepfutás/futótúra (éppen mi van szervezve).

Esténként, 6-7 körül érek rá, egy-két órára.

:R

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8019) marositech


marositech
senior tag

Lábat csonkolom kedves futóbolondok.

Hamarosan elpusztul a kedvenc noname agybadugós fülesem ami eddig jól bírta nagyerejű zenélést és izzadtságom futás közben.
De most váltanék, de nem gyagyira hanem PRO-ra.
Kinéztem pár hónapja egy sennheiser fülest, de azóta már leszedték a repetoárból... :( (így a show elmarad)
Szóval olyan agybadugós füles kell nekem, ami tényleg a fülemnél fogva rögzíti.
(azaz a futás közbeni rezgéseket minimálisra kell kiküszöbölni)
Kérek tippeket-ajánlásokat és előre megköszönöm.
Amúgy meg mi a véleményetek erről: Bose Freestyle

:R

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#8020) Alg válasza marositech (#8019) üzenetére


Alg
veterán

Szia!

Olyat keress, ami fül felett elvezetős, milyen fülhallgatót topicban segítenek.

Nekem ilyen van.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8021) kemcso válasza marositech (#8019) üzenetére


kemcso
Ármester

+1 (#8020) Alg kolléga által javasoltra. A Bose, sh túlárazott cucc, nem igazán érdemes

(#8022) raggg válasza Alg (#8018) üzenetére


raggg
senior tag

Szerintem ezek között találsz neked megfelelőt:

http://www.futanet.hu/leadlist/edzestervek-felmaratonra

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#8023) Cathfaern válasza raggg (#8022) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Erről az oldalról néztem a 18 hetest teljesen kezdőknek...
Ott a legerősebb héten (16.) összesen mozog 3,5 órát (amiból a leghosszabb egybefüggő az 1,5 óra kocogás), majd ezután 2 hét múlva csak úgy lefut egy félmaratont? Ez nekem hangzik csak túl meredeknek? :F

(átfogalmazva azt is kérdezhetném, hogy biztos reálisak ezek az edzéstervek? Nem kötekedni akarok, csak kíváncsiság, mert ha igen, akkor belevágnék ebbe, mivel ez teljesen teljesíthetőnek hangzik. Csak az eredményében kételkedek kicsit)

(#8024) deicide válasza Cathfaern (#8023) üzenetére


deicide
veterán

18 hét alatt fel lehet építeni egy aerob alapot, a távval elméleti szinten nem lehet gond. Ahogy mondani szokták, nem a táv gyilkol, hanem a tempó. Az más kérdés, hogy ennyi edzéssel milyen időeredmény születhet. Illetve hiányolom a tápanyagra vonatkozó tanácsokat is, mert 21km-en az is megfingathat. Csak a magam példáján, Velencei-tó kerülő futóverseny, laza tempó (4:50/km, csak az utolsó 10km meghúzva 4:10-es tempóra) 28km, kaja nélkül, összesen 4dl vízzel. De ehhez azért tudatos szénhidráttöltés kell verseny előtt.
Aztán a mostani Óbudai félmaratonom a 4:10/km átlaggal, az már nekem olyan tempó, hogy közben 2x szénhidrátot kellett tolnom, hogy legyen "üzemanyag". Amit mondani akarok, hogy az edzésterv jó lehet félmaratonra, ha az időeredmény nem számít, csak a táv leküzdése a cél.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8025) Alg válasza raggg (#8022) üzenetére


Alg
veterán

Köszi!

Ahogy nézem kb. egy kaptafa: 40-60 perc könnyű, 40-60 perc fartlek, 4-5 x 5 perc tempó, 10-15km hosszú

Ebből nekem szerintem a hosszú kiváltható a hétvégi túrákkal, a fartlek meg a tempó közül az egyik váltogatva a focival (vagy a foci előtt lehet valami light verziót tolni, ráérek és van rekortán a pálya körül)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8026) tomcica válasza raggg (#8017) üzenetére


tomcica
Topikgazda

de joooo...nem fogod megbanni :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8027) tomcica válasza marositech (#8019) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en egy sennheiser cx 680-t koptatok,eddig meg nem sikerult olyan eros tempot futni,hogy kiessen,szoval nagyon elegedett vagyok vele

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8028) tomcica válasza Alg (#8025) üzenetére


tomcica
Topikgazda

megmondom en a tutit :P

heti edzes 3 fo vazza:

1x resztavozos edzes: bemelegitesz,gyorsitok,torna ami kell es kimert fix palyan,szakaszon a te esetedben kb 1000m-et ismetelgetsz,a piheno pedig 4-5perc akar seta v. kocogas
az 1000m irama a 10K-d sebessege,tehat ha most mondjuk 50perc a 10K-d akkor 5percesek,nem elfutni az elso nehanyat (az mindenkinek konnyu :D) 3-4db-al kezdesz es szepen noveled fel,amikor 5-6nal vagy akkor booooven jobb kell mar hogy legyen a 10K-d,az ugy eleg is,utana mar szepen gyakorlod az utazast ezen a sebessegen - kifutas,lazitas ennyi

1xtempos edzes: bemelegitesz,gyorsitok,torna ami kell es 20-30perc egyenletes tempot futsz,megpedig azon a sebessegen ahol mar fogy el a levegod,nem muszaj pontosan merni,mar csak szaggatott mondatokba tudj beszelni,de azert ne legyen eles verseny sebesseg! kesobb ketfele agazik egyik heten marad a 20-30perc de progressziv gyorsitod az utolso 5percet faradt labra,a masik heten pedig nem gyorsitod ugyanez a sebesseg de az idot huzod 30-35-40 igy felfele

1x hosszu futas: itt nincs melegites,szepen kenyelmesen nekiallsz es futsz 1.5-2orat megallas nelkul,ha az elejen csak 1ora megy akkor onnan noveled szepen fel

a tobbi mozgas lehet egyeb,a foci neked a rovid gyorsasagi edzest helyettesiti,ha pedig mast is csinalsz,turak,bringa,uszas barmi az a sima aerob alapot ugyanugy epiti,nem muszaj futnod azert heti 4-5edzes meglegyen atlagban!

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8029) Alg válasza tomcica (#8028) üzenetére


Alg
veterán

:R :R :R

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8030) concret_hp válasza Cathfaern (#8023) üzenetére


concret_hp
addikt

a kiinduló állapot nyilván nem mindegy, ha 50 kiló túlsúlyról indul az ember, akkor valószínűleg nem :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8031) tomcica válasza Alg (#8029) üzenetére


tomcica
Topikgazda

aztan Tom papanak megirod minden heten hogy mit is csinaltal es hol/hogyan ment,mert ezt hozza kell az egyenhez allitani,lesz akinek a resztavoknal komoly gondok lesznek,masnak meg idovel gyorsitani kell (vagy a pihenot roviditeni stb.) :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8032) Alg válasza tomcica (#8031) üzenetére


Alg
veterán

:K Narancs, értettem :DDD :R

Ma kezdem is, ráadásul elvileg vasárnap BBU 10K-t futok :U (így a hét második felét talán kicsit könnyűfutásos-ra, átmozgatósra veszem)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8033) tomcica válasza Alg (#8032) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ha vasarnap futsz akkor csutortokon terheld utoljara magad egy kozepes tempoval 3-5K (nagyjabol a 10K-d ritmusa) pentek-szombat mar csak laza atmozgato vagy teljes piheno,kinek melyik a jobb :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8034) tomcica


tomcica
Topikgazda

nekem ma a valtozatossag kedveert ismet dupla edzesem volt 10tol es 13tol,szoval nem sok pihenot hagytam kozte

az elso az bemelegites,10x emelkedo sprint kb 90m (lefele kocogas) 200m kocogas a palyaig es eles 1000m tempo majd 200m kikocogas es 10x emelkedo sprint hulla allapotra...kifutas haza

a masodik sima dombedzes,hosszabb dombkor 600m x 20db,azzal hogy 10nel es 15nel 500m tempo,mivel ezt nem egyedul csinaltam,igy a tanitvany tempoja ami ma meglepoen eles lett 1.45 es 1.44 (ugye 37eves norol van szo) kifutas hazaig

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8035) Alg


Alg
veterán

Nos akkor mai óvatos: 10 perc bemelegítő kocogás, 4*5perc tempó érzésre olyan 5:10-5:20 között lehetett (össze-vissza mért a gps, és nincs táv kimérve, ezért inkább időre toltam), mind 168-169 átlagpulzusra, 5 perc pihenő kocogással közte, 10 perc levezetés.

Nem volt megerőltető, szerintem majd kicsit erősítek rajta még...

Gps-t meg felteszem karpántra, övön nagyon pontatlan

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8036) deicide válasza Alg (#8035) üzenetére


deicide
veterán

Hajrá! 4:50-ig simán tudsz gyorsulni hamarosan.
Valamit nekem is kellene futnom már, mégis csak lesz egy versenyem nemsokára, 17-én Izsákon egy 15km-es téma.
De ez még nem is annyira vészes, a kemény az lesz, hogy június 7-én lesz a Velence 10X, 280km tekerés, másnap pedig Keszthely maraton. ;]

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8037) Newboy911


Newboy911
tag

@Alg Tavaly tavasszal én csináltam egy 8 hetes gyorsítót, tomcica ajánlása alapján.
A 7. héten PB-t futottam 5Km-es versenyen 20_32. El se hittem (most se hiszem el) Azóta még megközelíteni sem tudtam. Hogy azóta miért nem úgy edzek ?
Na ez jó kérdés ! :)

2 éve fanyalgok hogy nem tudok dombedzést csinálni itt az alföldön.
Lépcsőzni menjek egy emeletes házba ?
A hét végén rátaláltam a pincénkre :D

(#8038) Newboy911 válasza deicide (#8036) üzenetére


Newboy911
tag

Izsákra én is megyek ;)

(#8039) deicide válasza Newboy911 (#8038) üzenetére


deicide
veterán

Szuper, akkor biztos összefutunk! Szintén 15km? Milyen időt tervezel? Én 1:02 környékén szeretnék, az tűnik reálisnak.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8040) Newboy911 válasza deicide (#8039) üzenetére


Newboy911
tag

Ez az ominózus 5K PB ott történt.
Idén valószínű hogy biciklivel megyek.
Úgy hogy ha edzésnek veszem akkor 15K lesz.
Ha komolyra akkor csak 5K.

(#8041) deicide válasza Newboy911 (#8040) üzenetére


deicide
veterán

No, akkor kellemes emlékek. Hogy van egyébként? Széles a pálya, tud velem jönni bringás kísérő? Illetve aszfalt végig, vannak kilométerjelzők? Több kérdésem nincs. ;]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#8042) tomcica válasza Newboy911 (#8037) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hallod ha felem nem lenne emelkedo,akkor abban a pinceben csinalnam a lepcsozest de ilyenben:

elotte egy jo kis 10 x 200m (szogoruan keves pihenovel) utana akar par lepcso is gyilkos tud lenni

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8043) concret_hp válasza concret_hp (#8003) üzenetére


concret_hp
addikt

hát furcsa volt, hoyg egész tegnap estig nem éreztem semmit, hogy fáradtak lennének az izmaim vagy izületeim vagy valami... egész addig amíg el nem kezdtünk focizni, olyan 10p múlva már mindenhol éreztem :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8044) Newboy911 válasza deicide (#8041) üzenetére


Newboy911
tag

A bringás kísérőt majd megmondják a helyszínen, az 5km-en nem volt aszfalt végig kb 80-85 % -ban.
Én nem láttam km jelző táblákat, de 15km -en lehet hogy van.
Adtak viszont leves és lehetett választani több féle tésztából.

@tomcica
Nekem nincs szükségem ilyesmire, asztmás vagyok így se kapok levegőt néha.

[ Szerkesztve ]

(#8045) raggg válasza tomcica (#8042) üzenetére


raggg
senior tag

Hát ez elég beteg cuccnak tűnik. :DDD

ragklaatPS

(#8046) tomcica válasza raggg (#8045) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ugye? :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8047) raggg válasza tomcica (#8046) üzenetére


raggg
senior tag

De van akinek bejött állítólag. :D

ragklaatPS

(#8048) tomcica válasza raggg (#8047) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#8049) raggg


raggg
senior tag

Na estére ~6 km nem gyilkos tempó (5:00 környéke), fasza idő, szép lányok. :-) Holnap meg jön az inov8, már alig várom. ;]

ragklaatPS

(#8050) Alg


Alg
veterán

Ma estére 10,5km könnyed tempó (6:10 körülire), GPS a karpánton, a pontosság drámaian javult.

Utolsó körön komoly motiváció volt a kis gyorsulásra egy szép kerek nyúl személyében, de erős maradtam és tartottam magam a tervhez :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.