Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) cekkk válasza tomcica (#6350) üzenetére


cekkk
veterán

De ezek nem téli nadrágok hanem átmenetiek nem? mert amit látok téli azok bőven 15-20 ezer körött voltak még kint is :(

(#6352) tomcica válasza cekkk (#6351) üzenetére


tomcica
Topikgazda

latod ez jo eszrevetel,az Adidas atmenetinek tunik,a Nike mar komolyabbnak latszik,mondjuk en is szivesebben megtapogatnam es felprobalnam a nadragot,nem pedig netrol rendelnem VAAAGY valami markaboltban felprobalni es kivalasztani,majd ugyanazt a modelt netrol lerendelni

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6353) cekkk válasza tomcica (#6352) üzenetére


cekkk
veterán

Ez lenne a jó, de a sportdirect oldalán az összes Nike nadrágnak ugyanaz a neve, míg máshol meg van nekik külön nevük, szóval az azonosításra az esély elég kicsi :D

(#6354) tomcica válasza cekkk (#6353) üzenetére


tomcica
Topikgazda

es ez a shop:

[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6355) cekkk válasza tomcica (#6354) üzenetére


cekkk
veterán

Itt is ami téli az 20 ezer forint :D :DDD

De mondjuk a nike oldala is katasztrófa. Semmi érdemi infó csak marketing rizsa :D

[ Szerkesztve ]

(#6356) tomcica válasza cekkk (#6355) üzenetére


tomcica
Topikgazda

uhh a Nike-t azt en sem birom,teli flash-el meg animacioval,ha mobilrol nezem rendszeresen kifagy...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6357) cekkk válasza tomcica (#6356) üzenetére


cekkk
veterán

Mondjuk addidas is hasonló :D
Nehéz dió lesz ez úgy látom :D

(#6358) tomcica


tomcica
Topikgazda

itt van harom teli:

Under Armour Storm Run Tight - 35font
UA Coldgear tights - 40.50 font
Asics Winter Tight - 44.99 font

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6359) cekkk válasza tomcica (#6358) üzenetére


cekkk
veterán

Ezek kb ugyan annyiba vannak mint az itthoni boltban, legalább is az asics az tuti. :DDD

(#6360) tomcica válasza cekkk (#6359) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hat igen a 44font az mar magas ar,talan az a 35os az kedvezobb

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6361) cekkk válasza tomcica (#6360) üzenetére


cekkk
veterán

Igen.

Bár lehet idén kipróbálok egy 10 ezer körüli dechatlonos nadrágot :D A tavalyi a legolcsóbb 5000 forint volt. Tanítványod milyet vett?

(#6362) tomcica válasza cekkk (#6361) üzenetére


tomcica
Topikgazda

olyan olcsobbat 5-6 korul lehetett az ara..erdekes modon a labszar kulso reszen levo varrat nyilik szet nem is a feneken

en viszont a komoly hidegre keresek egy RENDES kesztyut..5ujjas lehetoleg ne azzon be ha ho eri,most egy Berger herviszes van,de az 0alatt mar eleg keveske,az ujjaim hegye le akar fagyni benne,szoval ha valaki lat valamit,vagy esetleg a nyulcipoben kezbe tudja fogni azt az Under Armourt 5500ert akkor megkoszonnem,erdekel hogy van-e benne eleg anyag,vagy csak ilyen vekony thinsulate anyag,mert az keves...sikesztyuk azert nem erdekelnek,az sok

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6363) raggg


raggg
senior tag

Nézegettem itt a sportsdirectet énis, a Nike cipők ára elég jó: Pega 30, Lunarglide 5 - 20-24e körül kapható, akik ilyesmit szeretnének szerintem elég jó ár. :-)

ragklaatPS

(#6364) tomcica válasza raggg (#6363) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Lunarglide nagyon jo aron van annyiert,a pega meg csak-csak le van neha itthon is arazva,de a glide-ot pimaszul dragan vesztegeitk,pedig akinek eros csillapitas kell annak nagyon jol johet (vagy esetleg azokra a napokra amikor teljesen faradt a lab es csak valami puha kell konnyu kifutasra)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6365) cekkk válasza tomcica (#6362) üzenetére


cekkk
veterán

Én láttam most egész jó kesztyűket a dechatlon budaörsi áruházában, bár ez neked nem opció :D

Felétek nincs?

(#6366) tomcica válasza cekkk (#6365) üzenetére


tomcica
Topikgazda

legkozelebb Kecskemeten van,en meg Szeged alatt vagyok 50-60km-el...szoval akkor mar epp Pestre is mehetnek...januarban tervezek is egy pesti spuri/decathlon/westend kombot csak osszesporolok egy kicsit tobb penzt,hogy ne egy cipore valoval menjek mar fel,meg ugy szoktam h karacsonyra nem veszunk senkinek semmit,hanem a januari brutalis arleszallitasokon szemezgetjuk ki es egy kicsit megkesve de sokkal jobb aron megveheto minden

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6367) raggg válasza tomcica (#6364) üzenetére


raggg
senior tag

El is gondolkodtam váltónak egy lunaron, ennyiért a hülyének is megéri. Itt fel is tudom próbálni a debreceniben ;] Amúgy a pega is elég puha szvsz

ragklaatPS

(#6368) tomcica válasza raggg (#6367) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igen a pega talan meg puhabb,ezert is hagynam ki...azert hasznalhato legyen normalis hosszu futasokra is es konnyebb tempokra,na arra a Glide a tokeletes tars

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6369) cekkk válasza tomcica (#6366) üzenetére


cekkk
veterán

jogos :D

Csak nekem egy nadrág kellene mindenképpen, így nagyon nem tudok várni a leárazásra :D

(#6370) Aristeus válasza tomcica (#6368) üzenetére


Aristeus
tag

A pega pihe-puha lágyságát én is meg tudom erősíteni! Már több, mint 500km van az enyémben (Pega 29). Néha már-már túlontúl is puha, a gyors tempónál a sebességet is nyeli. :D
Viszont hosszú, vagy aszfaltos futásokra tökéletes. Egyszer sem fájt benne a lábam, kényelmes, bár a szellőzése lehetne jobb, mert az első 150-200 kilométerben gyártotta a vízhólyagokat, be kellett törni. ;]
Mostmár úgy néz ki jó lesz, hosszú futás után csak nagyon ritkán van vízhólyagom benne.

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#6371) raggg válasza Aristeus (#6370) üzenetére


raggg
senior tag

Egyetértek, de tomcicaval is; versenyre mondjuk jobb lenne egy "feszesebb" cipő (ezért nézegetem hozzá a Lunarglideot párnak, de szerintem abból már csak jövőre lesz valami; na meg lehet nekem az pont nem jön be és inkább valami mást választok majd, persze). Az viszont tényleg marha jó, hogy ha aszfalton megyek egy kört vele, azt se érzem meg. Én még nem szedtem össze vele vízhólyagot sem. :-)

ragklaatPS

(#6372) Alg


Alg
veterán

Ezen behaltam:

Elfogták a szigeti szatírokat

"A helyszínre érkező rendőrök a 41 éves F. Ferencet a felsőruházatához nem illő átlátszó női harisnyanadrágban találták. A rendőröket nem hatotta meg, hogy – elmondása szerint – azért nem volt nála semmilyen arcképes igazolvány, mert nincs hova tennie, különben is egy hölggyel van randevúja,"

A másik meg:

"H. Árpád igencsak lenge öltözetét a korábban elfogyasztott lecsó hashajtó hatásával magyarázta."

:DDD :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6373) tomcica válasza Alg (#6372) üzenetére


tomcica
Topikgazda

eskudj :D mik vannak

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6374) cekkk válasza tomcica (#6373) üzenetére


cekkk
veterán

Pedig először azt hittem csak megint ilyen nép gerjesztés ez a szatírság :D
Esténként nem jelentek meg :P

(#6375) tomcica


tomcica
Topikgazda

ma egy igazi aztatos nap,futni meg nem voltam majd keso delutan,de munkaba menet mar egyszer sikeresen elaztam,meg jo h van rendes atletika palya ahol normalisan bir futni az ember,minden mas csurom vizes (aszfalton meg nem futok)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6376) Alg


Alg
veterán

Télre - igaz csak óriástermetűeknek, csak XXL méret...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6377) cekkk válasza Alg (#6376) üzenetére


cekkk
veterán

Ez szerintem alkalmatlan futáshoz :D Max mackó alá :DDD Nem tűnik olyan igazán passzentosnak mint amilyenek a komoly futó ruhák :D :U

(#6378) Alg


Alg
veterán

Illetve cipő: Hervisben 20.000 a Merrel Trail glove! Meg egy rakás Asics is le van nyomva 20-25 közé 30-35-ről (pl GT1000 24K)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6379) cekkk válasza Alg (#6378) üzenetére


cekkk
veterán

Ezt most azonnal meg kén vennem, csak pénz nincs rá :DDD
De jó egy oldalon szerepel mint neutrális lábra vagy befelédőlőre :D Ez nekem nem lenne jó, most megnyugodtam :D

[ Szerkesztve ]

(#6380) tomcica válasza cekkk (#6379) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Pont ezt vettem a decathlonba 18.990-ert durvan learazva,en az enyhen stabil verziot vettem,de olvasom hogy van neutralis is (annal kulon fel van tuntetve hogy NEUTRAL) a spuriban meg 32.000 volt meg nemreg ugyanez,meg 26felert sem rossz vetel.

Azt irja wet-grip na majd ma a palyan letesztelem menniyre grip az a grip.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6381) cekkk válasza tomcica (#6380) üzenetére


cekkk
veterán

Na szép vagy :P Annyiért tényleg nagyon jó árba volt :D Ott volt neutral? :D

(#6382) concret_hp


concret_hp
addikt

futó cuccok (főleg cipők) egyébként mikor kerülnek szezonális kiárusításra? ilyenkor?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6383) tomcica válasza cekkk (#6381) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nem akkor meg nem letezett csak a sima (ami ugye az enyhen stabil) a NEUTRAL-t most adtak ki nemreg

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6384) szabop27


szabop27
csendes tag

Sziasztok!

Heti 3-4, egyenként 8-10km-es aszfalton való futáshoz milyen cipőt javasoltok erősen szupináló lábra?

(#6385) concret_hp


concret_hp
addikt

nato futásra nevezett valaki? kitöltök mindent, de se 1 emailt nem küld, se egy olyat nme dob vissza, hogy okés megkaptuk vagy valami.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6386) tomcica válasza szabop27 (#6384) üzenetére


tomcica
Topikgazda

en aszfaltra valami lagysagot vennek fel (Nike Pega,Glide...Saucony Ride ez mondjuk azert kemenyebb jo tempocipo,a tobbi markatol nem ismerem,de gondolom mindegyiknek megvan a sajatja,ja NB 1080)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6387) Perillustris válasza cekkk (#6346) üzenetére


Perillustris
senior tag

A Tchibo-ban biztos lesznek ősszel is futóruhák, melyek minősége mindenkinek elég lehet.

A futóblogon előkerült néhány kordokumentum, szerintem érdemes megnézni.

"nato futásra nevezett valaki?

Igen, de személyesen.

Esztergomba, valaki?

:C

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#6388) Alg válasza Alg (#6378) üzenetére


Alg
veterán

Marhajó ez a trail glove, megnéztem. A belseje egy darabból van, nincs benne varrás, nem is tudom hogy csinálták... kényelmes is nagyon. Ha nem ebben a betonteknőben laknék, és gyakrabban jutnék terepre, vennék is egyet...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6389) tomcica válasza Alg (#6388) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igen olyan NB minimus fazonnak tunik,csak 10K-val olcsobb igy...az egyik futotarsam egy hasonloban futja a teli tempot a palyan (konnyu,tempora es gyorsra kivallo,de mivel rendes kapaszkodos minta van a talpan nem csuszik a havas-latyakos idoben,szoval igy is lehet tekinteni egy ilyen gyors cipellore,nem csak terep szemszogbol)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6390) Alg válasza tomcica (#6389) üzenetére


Alg
veterán

Olyasmi, cs ez ha jól emlékszem nulla ejtésű, a minimusban meg van talán 4mm...

Télre gondolkodtam rajta, de elég levegős az orra ( csak egy háló), a 46-os legnagyobb meg éppen jó méret vékony zoknival, vastag már nem fér bele.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6391) tomcica válasza Alg (#6390) üzenetére


tomcica
Topikgazda

a Minimus 10 es 20 a 4mm (azzal h ha kiveszed a betett akkor 0 mm es ugy is hasznalhato) a sima Minimus mind a road mind a trail verzioja 0mm csak sajnos 30K forint

errol a Merrelrol viszont csak jot olvastam,tartos is (ahhoz kepes milyen keves anyagbol all).

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#6392) Alg


Alg
veterán

N+1-edik running form video - pár hasznos gyakorlattal

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6393) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Valamiért nagyon fáj a boka csontom. A calcaneus csont. Szinte a legtöbb cipőmbe gyaloglás közben is. Nem tudjátok miért van? :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6394) Aristeus válasza concret_hp (#6385) üzenetére


Aristeus
tag

Neveztem én is, nekem sem jött semmi válasz.
Valószínűleg ki fogom nyomtatni az utalásról a bizonylatot, azt viszem a versenyre. Biztos, ami biztos :)

Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

(#6395) PumpkinSeed válasza PumpkinSeed (#6393) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Kicsit utána olvasva a cipő miatt. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6396) cekkk válasza PumpkinSeed (#6395) üzenetére


cekkk
veterán

Ezt miből szűrted le? :U Melyik cikkből? Rossz a cipő választásod?

[ Szerkesztve ]

(#6397) PumpkinSeed válasza cekkk (#6396) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Valami orvosi oldalon írtak róla és egyből ráismertem. Hétköznapi cipő ölte meg, kemény volt a sarka nagyon, de nem kidörzsölte a sarkam. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6398) cekkk válasza PumpkinSeed (#6397) üzenetére


cekkk
veterán

Mind a kettő fáj, vagy csak az egyik? :D Nekem mostanában az egyik szokott fájni :S

(#6399) PumpkinSeed válasza cekkk (#6398) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nekem is csak az egyik. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#6400) cekkk válasza PumpkinSeed (#6399) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor cipőt kell cserélnem sürgősen. Milyen fajta a javasolt? :D :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.