Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) tomcica válasza Djuree (#1000) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nekem sem jottek be sokaig a testhezallok...inkabb szenvedtem lobogo alsoban...viszont sokkal de sokkal praktikusabb a testhezallo,ezentul csak lesz...amugy Sauconynak van egy Nomad nevu alsoja (felso is van) nem olcso de az nem testhez allo es esot-szelet bir + termo,de 12-16ezer ft (nem tudom mar pontosan ) szoval nem olcso

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1002) greenmukk válasza szki (#993) üzenetére


greenmukk
tag

Nem lesz túledzés, valami a versenyen nem stimmelt. Nem tudom mi volt velem,lehet hogy a betegség miatt. Viszont a tegnapi olyan igazi laza futás volt semmi megeröltető nem volt benne. Vagy még az lehet hogy ugye írtam hogy a versenyen a fordulóig jó volt minden és utána estem vissza nagyon, és onnantól lassan is futottam és így jött ki a végére az a tempó. De az nem a versenytempó az csak az "elb*szott versenytempó" ;] Tegnap meg az elejétől kezdve úgy futottam mint a versenyen a forduló után. Ettől függetlenül utánanézek annak amit írtál. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1003) Djuree


Djuree
félisten

na megvettem az endomondot :C
majd 7végén tekerek pár kilit, kipróbálom milyen.
annyi az egész csak hogy elindítom a progiban a dolgot a start-al? vagy be kell előtte állítani hogy éppen milyen sportot kezdek mérni? a térképet azt majd kirajzolja a progiban ha vége? meg tudom nézni gépen?
ja és ha bicózok, és beteszem a telót a zsebembe, úgy hogy lezárom a telót, akkor is mér a háttérben?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1004) gaborbol válasza Djuree (#1003) üzenetére


gaborbol
őstag

A valasz a helyes sorrendben :

Igen, igen, igen, igen es igen. :DDD

kell hozza egy faszbookos vagy egy gmailos account aztan ennyi, mindent ugy csinal ahogy kerdezted vagy varod.

[ Szerkesztve ]

(#1005) rétisün válasza Djuree (#1003) üzenetére


rétisün
veterán

mondjuk én bringázáshoz, és már nem endomondo-t használok (leszoktatott róla progi, volt hogy a táv 75%-tól egyszerűen lállt, és nem mért, miközben a vele párhuzamosan futó sportypal pro remekül rögzítette az utat) de én úgy szoktam, hogy elindulás előtt megvárom, míg talál műholdat, akor tuti nem marad egy méter sem rögzítetlenül.
amíg készülődök, általában meg is van a műholdas kapcsolat.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1006) Djuree válasza gaborbol (#1004) üzenetére


Djuree
félisten

kösz :DDD

rétisün: hát majd meglátjuk hogy működik, max. kidobtam 22ft-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1007) DopeBob válasza sanzi89 (#999) üzenetére


DopeBob
addikt

nekem a Kalenji is márka, szeretek a decathlonban vásárolni, és még a nagyon olcsó kék cuccokkal is elégedett vagyok :K

megnéztem közben amit írtál. a felsőből már van nekem is, de ez nem szélálló. Nem fázol benne futás közben?

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#1008) sanzi89 válasza DopeBob (#1007) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem is jó pár Decathlon-os cuccom van, a Quechua termékek jók még szerintem.

A felső tényleg nem a legjobb szeles időben, de ebben az évben még minden nap tudtam futni, nem fáztam. A nadrágot néha kevésnek éreztem, párszor fáztam, de még használható. Most hétvégén nézem meg az új üzletüket Debrecenben, elvileg veszek vastagabb futónadrágot is.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1009) szki válasza gaborbol (#998) üzenetére


szki
őstag

A bringánál picit más izmok dolgoznak. De azért sokkal, sokkal gyorsabban lehet haladni, mint futni.

(#996) DopeBob: testre simulós cuccnak +1 szavazat! Tisztább, könnyebb, szárazabb érzés:) Ha meg a másik nemen látsz feszülős ruhát, akkor még a szemnek is kellemes tud lenni:)

(#1002) greenmukk: Aha. Akkor ki kell deríteni mi volt a probléma a Mikulás futáson!

(#1010) Djuree válasza szki (#1009) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom, nekem a bicaj egyáltalán nem megerőltető. múltkor körözgettem a városban, szép nyugodtan, csak úgy összevissza 20km-t lenyomtam, észre sem vettem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1011) tomcica válasza szki (#1009) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ha a masik nemen latok feszulos ruhat,akkor az en ruhamon is elkezd valami feszulni :D

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1012) Djuree válasza tomcica (#1011) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, az azért mókás tud lenni, akkor az amúgy is feszülős ruha szétfeszül :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1013) tomcica


tomcica
Topikgazda

kellemes szeles de szaraz delutan...13km benne 2km tempo..es a vegen 500m progressziv finish-nek...nem is tunt neheznek,na de igy egy jo oraval edzes utan ugy erzem egy lepest nem tudnek tenni...uff...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1014) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

úgy érzem most jött el az ideje, hogy vegyek valami normális pólót, az egy dolog, hogy több kiló, annyi izzadtság van benne, de ma kidörzsölte mindkét cicim :B :DDD cserébe 1 óra alatt 8,5km-et sikerült lezavarni ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1015) gaborbol válasza mukibuci (#1014) üzenetére


gaborbol
őstag

hat igen :) en ha 1 oranal tobbet futok siman leragasztom, mert az felett mar rendesen kidorzsolodik.

Futasra meg a Nike dry-fit ruhait hasznalom, elegge bejottek.

[ Szerkesztve ]

(#1016) mukibuci válasza gaborbol (#1015) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

dryfitbe is kidörzsölődik? mondjuk legalább az nem szívja magába az izzadtságot (elvileg).

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1017) gaborbol válasza mukibuci (#1016) üzenetére


gaborbol
őstag

szerintem abba is, de ott is leragasztom szerintem nem is probaltam ragasztas nelkul :)
szerintem mindegy milyen annyagbol van, ahogy mozog rajtad dorzsolodik.
de majd jonnek a tobbiek es megmondjak.

(#1018) tomcica válasza gaborbol (#1017) üzenetére


tomcica
Topikgazda

engem nem igazan zavar,nyaron kicsit jobban kidorzsoli...de jo idoben mar felmeztelen futok,telen nagyon ritkan...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1019) sanzi89 válasza tomcica (#1018) üzenetére


sanzi89
addikt

Télen nagyon ritkán futsz félmeztelen? ;]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1020) greenmukk


greenmukk
tag

Nem tudom ez hogy sikerül nektek de nekem sose dörzsölte ki. :F

(#1021) szki válasza greenmukk (#1020) üzenetére


szki
őstag

Technikai póló nekem 1x dörzsölte ki egy esős 12 km-en. Utána napokig elég érzékeny volt mindkét bimbóm :DDD Azóta vékony pamut atléta trikót veszek alá. Nem ragasztgatok, mert letépi a szőrömet :D
Nem akar rossz idő lenni, így tekerem a bicajt még mindig. -10 C fok kell nappal, vagy nagy havazás, síkos utak, hogy újra futhassak:D

[ Szerkesztve ]

(#1022) albiosz válasza szki (#1021) üzenetére


albiosz
őstag

téli gumi nem játszik? :D volt egy elvetemült kajakos barátom, ő hóban is tekerte lelkesen.

(#1023) gaborbol válasza szki (#1021) üzenetére


gaborbol
őstag

Nekem azzal az a bajom, hogy akkor a trikoba izzadok bele.De mivel nem vagyok szoros, igy ragasztok, egyszer nem ragasztottam le masfel ora mulva azt hittem leesnek a helyukrol :DDD

tomcica: Meg nincs olyan kisportolt alkatom, hogy felmesztelenul nyomjam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1024) tomcica válasza sanzi89 (#1019) üzenetére


tomcica
Topikgazda

hallod elofordult mar ez-az :D januari tiszai jeges uszas stb...szoval ja :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1025) tomcica


tomcica
Topikgazda

laza szombat....10km benne 3km bemelegito futas...5km iram 3:50-4:00 perces kozott...2km kifutas....mai motto: "hat orom...bodotta"

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1026) Djuree válasza gaborbol (#1023) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell ahhoz kisportolt alkat, nekem sincs olyan durva izmos felsőtestem, igaz hájas sem vagyok :DD nyáron amúgyis sokkal jobb félmeztelenül futni, jó érzés ahogy ér a levegő :) mondjuk én pályán futok, ott nem sokan látnak, utcán nem futnék így az is igaz.

asszem ma lesz a napja hogy megpróbálkozok ezzel a lépcsőre fellépegetéssel, bokaerősítés gyanánt. tegnap meccsen egész jó volt a bokám, nem éreztem egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1027) Nordik


Nordik
őstag

Ma fel napon keresztul fat daraboltunk telire. Uristen mennyire jol esett a mozgas!:-) Muszaj lesz elkezdenem futni!:-)

(#1028) Djuree válasza Nordik (#1027) üzenetére


Djuree
félisten

már kezdheted is, jó idő van. Na húzzá' csak kifele futni :DDD Igaz most kicsit pecsereg az eső errefele :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1029) Nordik válasza Djuree (#1028) üzenetére


Nordik
őstag

Regota tervbe van, de a hideg sokszor eltantorit...:) Na meg a futocuccokat is ideje lenne beszereznem.

(#1030) Djuree


Djuree
félisten

na kipróbáltam az endomondot, egész jó, a gps nem teljesen pontos, de nagyjából jó.
[link]
kis laza 30 perc. egész jól bírtam, pedig már vagy 1 hónapja nem futottam. igaz meccsen futok eleget.
mi a nevetek benne? felvennélek titeket friendsbe.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1031) Djuree


Djuree
félisten

tényleg, nem vittem sapkát. ez gond lehet? de nem álltam meg, egyből befutottam a lakásba utána. ha folyamatosan mozgok nem kaphatok tüdűgyuszit, vagy bármit mert sapka nélkül mentem?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1032) gaborbol válasza Djuree (#1030) üzenetére


gaborbol
őstag

"Hungarian Guy"

Megtisztelnel, ha felvennel, vagy kozultek barki :R

[ Szerkesztve ]

(#1033) greenmukk


greenmukk
tag

Kíváncsiságból utánanéztem az endomondonak és egészen megtetszett. Valaki meg tudja mondani hogy melyik a legolcsóbb teló amivel tudom használni? Csak erre használnám.

Djuree: Nem hiszem hogy bármi bajod lenne mert nincs vészesen hideg,és nem is álltál meg. Ettől függetlenül én azért azt ajánlom hogy legközelebb vegyél sapit Szar dolog az arcüreg gyulladás, meg a fül is elég érzékeny ;)

[ Szerkesztve ]

(#1034) Djuree válasza greenmukk (#1033) üzenetére


Djuree
félisten

hát szerintem ne csak erre használd ha már veszel. vegyél valami gps képes okostelót, szerintem amiben van gps meg androidos az mind tudja használni.

vittem volna sapit meg kesztyűt is, csak 200 méter után jutott eszembe hogy otthon maradt, visszamenni már nem akartam.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1035) rétisün válasza gaborbol (#1032) üzenetére


rétisün
veterán

most olvastam el a félmaraton-beszámolódat, jó kis írás, remek teljesítmény, gratula :C :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1036) gaborbol válasza rétisün (#1035) üzenetére


gaborbol
őstag

Koszi szepen! :R

(#1037) greenmukk válasza gaborbol (#1032) üzenetére


greenmukk
tag

Én fel is vettelek akkor,ha nem gond. A héten beszerzek egy IGOTU Tracker-t és onnantól én is követhető leszek :))

(#1038) gaborbol válasza greenmukk (#1037) üzenetére


gaborbol
őstag

:R

Minnel tobben vagyunk, annal jobban "mozgatjuk" egymast, tobb tapasztalat, nagyobb elmeny!

Most,hogy bejott a hideg, bekoltoztem az edzoterembe, igy nagyon nem kell GPS.
Kezzel szepen felviszem az eredmenyeket, majd ha kitavaszodik akkor ismet kikoltozom :)

Koszi szepen!

(#1039) greenmukk válasza greenmukk (#1037) üzenetére


greenmukk
tag

Djuree téged is felvettelek barátok közé.

Kicsúsztam a szerkesztésből

Én még nem költözök,itt elég enyhe az idő és ahogy néztem az előrejelzést a december nem is lesz igazán hideg. :K

[ Szerkesztve ]

(#1040) Djuree


Djuree
félisten

basszus futás után fáj mindkét sípcsontom, egy ideje már észrevettem. alapból nem, csak ha nyomkodom, 1-2 napig, aztán elmúlik. gondolom nem bírja a súlyomat. mit kéne csinálnom vele? csonterősítőt szedni? vagy ne fussak? az nem fog menni, futnom kell :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1041) tomcica válasza Djuree (#1040) üzenetére


tomcica
Topikgazda

meg kell erositeni...en azt mondom a dinamikus gyors seta is egy koztes megoldas lehet...egy nap futsz kovetkezo nap mivel faj ki kellene hagyni,na akkor gyalogolsz par km-t es Te is nyugodtabb leszel,h csinalsz valamit,a labad is erosodik,de nem hullasz darabjaidra a terhelestol....tadaaa :D

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1042) Djuree válasza tomcica (#1041) üzenetére


Djuree
félisten

igen, lehet így kellene. majd nyáron bicajozok sokat, az is lehet jót fog tenni neki.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1043) DopeBob válasza sanzi89 (#1008) üzenetére


DopeBob
addikt

Nah, tegnap beszereztem én is a téli futócuccokat a Decathlonban. Vettem végülis cica-nacit + felsőt, meg volt 2e FT-ért széldzseki, kár lett volna otthagyni :B

Még egy cipő kéne majd, de amíg száraz idő van, jó a nyári.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#1044) Polacheck válasza tomcica (#1041) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Konditerem egyébként szintén jó erre szerintem.

Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy a tél folyamán mennyit fogok visszafejlődni futásban. Korábban heti 2-3 alkalommal ment 5-10km edzésnek, most egyedül hétvégéken egyszer megyek ki 8-10 kilikre, vagy futópadon futok egy ötöst (többre nem vagyok képes, az életemet elunom), viszont a hétköznapi kondiedzések közé újra beiktattam egy lábedzést.

less qq more pewpew!

(#1045) gaborbol válasza Polacheck (#1044) üzenetére


gaborbol
őstag

En majdnem ,hogy csak a konditermbe keszultem a felmaratonra, es nem volt gond.
Igazabol a futasban azt szeretem, hogy egyszeru es monoton. Rengeteg idom van magamba fordulni es gondolkodni, es most olyan fazisban van az eletem,hogy igen csak van min.

A masik fele, hogy van vagy 8 LCD tv a falon mindegyiken mas musor, discovery, hirek, sport, fozos musor, film feliratozva stb. Szembe tukor lathatom az egesz termet, ahogy masok edzenek.Jobbra tolem szinte mindig megy a bootcamp edzes, legtobbszor igen csak van mit nezni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1046) Djuree válasza gaborbol (#1045) üzenetére


Djuree
félisten

nálunk külön van férfi meg női terem. a nőiben van vagy 8 fullos futópad, a férfiben van 2, amiből az 1-ik rossz :DDD ha át lehetne menni a nőibe akkor járnék, nem is unatkoznék, csak félek ráfolyna a nyálam a gépre és elcsúsznék rajta :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1047) tomcica válasza Polacheck (#1044) üzenetére


tomcica
Topikgazda

sikerult 2 honapot kihagynom a serules miatt...pontosabban vissza kellett vennem a tempot es a tavokat is...meg csak minden 2-3 nap tudtam edzeni...hallod eleg brutalisan visszaesett a kondi...na nem az alap az stabil,hanem a kielezett verseny iram,az most sehogy nem akar menni :( (egy egesz tel kihagyasba bele se merek gondolni,megint kezdhetnek mindent ures laprol szinte) ...amugy szerintem ez is egyenfuggo...van aki eleg jo kondiban marad keves edzessel is (en nem)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1048) nike_ válasza Djuree (#1046) üzenetére


nike_
addikt

ez a tifitben van?

(#1049) Djuree válasza nike_ (#1048) üzenetére


Djuree
félisten

hát ott az uszoda melletti konditeremben :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1050) nike_ válasza Djuree (#1049) üzenetére


nike_
addikt

jaja, tudom hogy melyik, na de ne offoljuk szét a topikot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.