Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) válasza Hi!King (#49990) üzenetére



addikt

Inkább csak az a baj, hogy nagyon rövidek a szakaszok. Az én környékemen legalábbis egy szegmens jellemzően 0.5 - 2 km. Azt még pont bármelyik jancsihuszár ki tudja futni kakaóra, ha megküldi rendesen. Viszont annyira meg már hosszú, hogy nekem elbacná az edzésemet, talán még a másnapit is, ha maxra kifutom a 1.5km-ert. ÉS annyira azért nem fontos.

Ha inkább 5-10km-es szegmensek lennének, akkor rögtön visszavenné a wannabee jóskák kedvét és tényleg csak az értelmesebbje maradna benn, úgy még meg is érné beáldozni egy edzést, hogy az ember kifussa rendesen és lehetne egy barátságos vetélkedést csinálni belőle. És ha valaki kifutja 3:00-val a 8km-t is, azt már nem sajnálom tőle, emelném kalapom. :D Röviden: úgy érzem az valamivel reprezentatívabb lenne, mint az ilyen kis 7-800m-es szakaszok.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#50002) Perillustris válasza (#50001) üzenetére


Perillustris
senior tag

5-10 km nem is szegmens lenne már, az sokaknak komplett edzés, nem szakasz. Ráadásul ha valaki nagyon akar, legfeljebb görkorcsolyával megy.

Nekem ez a "kedvencem": [link]

Nem hiszem, hogy valaha is lesz esélyem. :(((

Perillustris

(#50003) itouchfan válasza Perillustris (#50002) üzenetére


itouchfan
senior tag

Itt valószínűleg bekapcsolva maradt aztán ahogy a kocsival mentek fel, lemerte azt is... Vagy sima mérési hiba, nemtom :U

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#50004) xy.zsolt válasza Perillustris (#50002) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én csináltam 28km-es papírsárkány alakú bringás szegmenst is 🙂 Azért jó mert mindegy honnan fúj a szél, kapod minden oldalról

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#50005) inf3rno válasza Chuck Norris (#49988) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ezeknél nézi az irányt is a Strava, vagy hogy megy ez? Lehet én is megpróbálkozok itteni szegmenseknél rekordot dönteni. Mellékutakon, ahol senki nem jár. :D

Buliban hasznos! =]

(#50006) xy.zsolt válasza inf3rno (#50005) üzenetére


xy.zsolt
őstag

számít az irány....különben pl egy dombon kinek lenne esélye felfelé :D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#50007) Chuck Norris válasza tomcica (#49998) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Sőt láttam is valahol az utca elején egy gumist, ha úgy alakulna tőle kaphatsz is egy sallert ;]

Köszönöm a szegmes gyártási tippeket is :R

(#50008) ígyvanferi válasza Perillustris (#50002) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha kitartóan flageled az embereket, akkor még lehet. ;]
Nekem ide 55 mp-et ír PR-nak. Sokat kell még faragni a 2 mp-hez. :((

(#50009) inf3rno válasza xy.zsolt (#50006) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát igen, pont erre gondoltam én is, hogy megfutom hegynek, aztán valaki meg lefelé lenyom. :D

Buliban hasznos! =]

(#50010) válasza Perillustris (#50002) üzenetére



addikt

Jaja, pont ez lenne a lenyeg, hogy edzest merjunk edzeshez. Ne pedig random sprinteket, random edzes szakaszokhoz, mint ami most van.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#50011) Hi!King válasza (#50001) üzenetére


Hi!King
őstag

Itt akad 5-10 km-es is néhány, csak az a baj eléggé elcseszett útvonalakon.

Mondjuk én annak ellenére is, hogy kisebb távokon gyenge vagyok, épp a 0.5-2 km-eseket szeretem jobban, mert azok cseszik el kevésbé az edzésemet. Ugyanis azok sokkal könnyebben beiktathatók résztávozásnak, és nem csinál totálisan ki, mint ha egy 10 km-est futnék 10 km-es versenytempóban.

(#50012) Hi!King


Hi!King
őstag

Amúgy azon szegmensek nagyon rosszak, amelyek ilyen 8-as vagy más alakban visszatérnek valahol önmagukba, vagy több kört csinálnak ugyanott. Ilyenkor siman van hogy valakinek egy töredék akkkra útvonalat is elfogad. A környéken van egy atlétika pálya, ahol 5 körön világrekordok születtek emiatt.

(#50013) Studi válasza (#50001) üzenetére


Studi
addikt

Be kell kedvencelni a téged érdeklő szakaszokat. A Margitszigeten például 100 különböző teljes kör van, más indulási pontokkal. Ebből ki kell választani, ami neked érdekes, és akkor azt előre teszi. A többit lehet rejteni is. Érdemes kicsit garázdálkodni a Strava online felületén, lehet ott finomhangolni.

Mondjuk én nem másokhoz hasonlítom magam, a saját fejlődésemet viszont ezeken jól lehet követni.

(#50014) LanyUs


LanyUs
senior tag

Fél év alapozó + fél év emelt alapozó hatására már 06:00 a reggeli aerob zsírégető tartományom, de tomcica által javasolt 800/200 darabolt tempót nem tudom kitartani 04:10-20-on általában 600m-ig jutok max. HR-en és kb. 150-200m alatt esik vissza a pulzus.
600/400-al is mehet az edzés? Ma pl. 6 km laza után 6 db 600/400 ment. Jó ez így? Ti hogy szoktátok?

(#50015) ígyvanferi válasza (#50010) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem, pont nem ez a lényege a szegmenseknek. Már csak az elnevezésből adódóan sem. Kompett edzést komplett edzéshez ettől függetlenül miért ne lehetne hasonlítani? Ezt nem értem. Ehhez semmi köze, hogy valaki megfut-e egy szegmenst vagy elkocog rajta és így nem kerül be az első 10-be.
Én pl. meg szoktam ezeket futni, a szülővárosomban is van pár, amin enyém a CR, és itt a környékünkön is beleveszem egy-egy gyors edzésbe időnként az útba eső szegmenseket. Semmi jelentősége, nyilván, ráadásul otthon is, itt is ismerek pár futót, akik ha akarnák, könnyen jobb időt futhatnának, de őket ez úgy tűnik nem érdekli, szóval maradok én az elsők között.

(#50016) sutirablo


sutirablo
csendes újonc

Köszi a válaszokat mindenkinek, aerob futással kapcsolatban. Azóta mentem még egy lötyögőset - volt itt arról szó, hogy nyomás alatt kell tartani testet, úgyhogy most a szétesős futások után másnap megyek ilyen pihentető(nek szánt) köröket - most jobban ment, de van még mit fejlődni. Valószínűleg nekem tényleg ez a szürke zónám, de eszembe jutott, hogy lehet azért is volt ennyire gyötrelmes az első aerob zónás futás, mert az órám a normál a beállításaimon volt (tempo futáshoz passzoló power alertek) és egyrészt folyamatosan csesztetett, hogy lassan megyek, masrészt a pulzus még nem ment érzésből és mivel a HR zóna jelzés sem volt beállítva ezért folyamatosan azt nézegettem, a pulzus görbe sem volt túl sima. Ez sem a sikeres edzés titka :)

Amúgy a többi változó állandó volt: időpont, táv/edzés hossza, alvás, kaja.

(#50017) myckey válasza LanyUs (#50014) üzenetére


myckey
veterán

Gratulálok a fejlődéshez :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50018) LanyUs válasza myckey (#50017) üzenetére


LanyUs
senior tag

Fájdalmas a kilépés a komfort zónából :) Főleg, hogy soha nem edzettem magas pulzuson. A helyi srácok közül többen 41 perces 10K-val bírnak, így őket el is engedem 600m után :D Persze magamhoz képest nézem a fejlődést, de csak egy tiszta 45 alatti 10K, mint idő elleni verseny nem motivál annyira, mint a versenyszellem másokkal. Viszont az nekem az alapozás ellenére is elérhetetlen jelenleg... Valóban nem lehet megúszni a kigyorsítást :))
A terepet jobban kedvelem újra. Ha már nem a városban keverek sokkal jobban esik...

(#50019) HKorn válasza LanyUs (#50014) üzenetére


HKorn
addikt

Az igen, az én tartományaim 6:30-as tempónál 40perces futásnál kb úgy néznek ki, hogy 3 perc aerob <140, 17 perc anaerob >142, 20 perc extrém >162

Még egy év után is majdnem hasonló volt, most covid miatti reset hatására ez most romlott is. De már lefosom, csak futok érzésre, majd lesz jobb is.

Run&Ride

(#50020) tomcica válasza LanyUs (#50014) üzenetére


tomcica
Topikgazda

persze h lehet,onnan kezdd amit megbisz csinalni,ahogy fejlodsz majd noveled :K

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50021) LanyUs válasza HKorn (#50019) üzenetére


LanyUs
senior tag

Biztatásképpen mondom Neked és Mindenkinek! ( Kezdőnek, újrakezdőnek, visszaesőnek és túlsúlyosnak )
07:40 / 1 darab km kezdtem 1 éve ( igaz előtte is futottam és kihagytam 1 évet ), de kb. 100m után lihegtem, mint a kutya 192/118 voltam. Elég sokáig ezen a tempón maradtam, aztán lett 07:30, 07:20, 07:10 ... Nem toltam gyorsabban, még akkor sem, amikor megelőztek a csajok a városban. Tehát türelem, kitartás és kialakul az alap! Nem kell rohanni, így a sérülés is többé-kevésbé elkerül...
HKorn: legyél örömfutó, az majd mozgásban tart és az a lényeg :R

(#50022) myckey válasza LanyUs (#50018) üzenetére


myckey
veterán

Én meg az ellenkezőjével barátkozom...: )

Jó helyen vannak a helyi srácok, meg az összes többi ember is, nem vagytok egyformák. Eddig is szépen haladtál, a leírtakból következtetve. Idővel majd alakulnak a számok, a befektetett energia kifizetődik, azt nem lehet elkendőzni.
Szép dolog a versengés,(ismerem jól) de még szebb, hogy már annyira szereted az egészet, hogy az életed részévé vált és számos dologgal gazdagodsz általa...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50023) myckey válasza LanyUs (#50021) üzenetére


myckey
veterán

Én most is lihegek 100m után ,ha ilyeneket csinálok :P


de más után is, amihez nem hogy 100, de még egy méter sem kell.
Várom a fejlődést.... :D

#50019HKorn
Na akkor Te is haladsz ötről a hatra, és ez már teljesen más hozzáállás, mint amiket eddig leírtál. : )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50024) tomcica válasza LanyUs (#50021) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha valakinek nincs gyakorlata az elezo munkaval,akkor kell nehany het atmenet. Egy rovid gyors porgos pl 30mp gyors (90%) es 2perc laza,ezt 5db-al megkezded hetente noveled a db szamot.10ig eleg.Joleso porges,de azert hosszabb mint amit alapozaskor hasznalunk nehany db repulo gyorsito.
Masik pedig a versenytempodon (mondjuk amin a 10K-t futod majd) 1perc tempo 1perc laza,ebbol 10db-al kezdesz es a tempos reszt noveled 30mp-vel egesz fel 3percig nehany het alatt.
Harmadik fontos edzes a hetvegi joleso,de hosszu 90-120perces km gyujtes.
MInden mas laza es rovidebb ebben az idoszakban,4het ilyen atvezeto es ha jol reagal a tested ra,akkor a hetvegit 70-90-re csokkentve mehet meg nehany het,ahol mar nem idore tortenik a gyors munka,hanem tavra pl. 800-1000m-ek es 200-400m-ek azon a sebessegen amit eddig kiepitettel a 4het alatt.
Nem szabad irrealisan gyors sebsseget gyakorolni (es szetesni kozben) az elso nehany ev gyorsitasa soran.Kesobb is csak ovatosan majd. :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50025) norby_42 válasza myckey (#50023) üzenetére


norby_42
aktív tag

A felső grafikonon mit látunk, a csúcson ugrottál egy nagyot?
;]

Eat pasta, run fasta

(#50026) myckey válasza tomcica (#50024) üzenetére


myckey
veterán

Na én ezt kicsit bővítettem, több db erős, rövidebb lötyögéssel/pihenéssel ( 30 sec és 2 min között ) és a max tempót/utazási időt meg a terep adja ki ( fel 3 körül, le 2 körül, síkon 2-3 között kb.) eleje vége rá / levezetés, közben pedig 2x eü off.
Ezt mutattam : ) aztán hogy mit mér az fr 745, az nem az én dolgom, nekem fáj, az elég is : )

Én ezen akarok emelni db ban is, meg tempó kitartásban is pár másodpercet, de lehet inkább csak tartásra állok rá, sebesség meg a db szám az rendben, és nem is pihenek rá túl sokat. Majd elbohóckodom vele.

#50025norby_42
Ott fára másztam és azt játszottam én vagyok Tarzan, azt rájöttem hogy hiányzik Jane.
Egyébként ez a napi szmetszet jóval csúcsosabb, csak itt időre nyújtotta meg.
Ilyen volt távolságra nyújtva a 2. nap.


Kilátóztam még, oda fellépcsőztem a mászás után. első nap picit magasabban voltam. pár m, ahogy írtam.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50027) HKorn válasza myckey (#50023) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, de teljesen érthetetlen számomra mikor hogy reagál a testem a futásra, ma is futottam 5km-t 6:20-as átlaggal 152-es pulzussal, tegnap ez sokkal magasabb átlagpulzussal ment és az érzés is szenvedősebb volt.

Úgy vagyok vele hogy nem erőltetek semmit, érzésre fogom csinálni és ha már érzésre megvan a jó tempó meg a könnyűfutás érzés akkor majd gyorsítgatok, addig meg elpötyögök a 6-6:30-as tartományban.

Run&Ride

(#50028) myckey válasza HKorn (#50027) üzenetére


myckey
veterán

Nekem meg ma le akart szakadni a vádlim pedig nagyon kényelmesen kocogtam, hétvégén pedig irreálisan alacsony alvással, érzésre hulla fáradtan...vasárnap jobb időt mentem mint szombaton, pedig tán több szint is lett, minimálisan kisebb távon.( igaz, egy-két részen nem szívtam akkorát mint a torkosborz ) stb...ez van. Biztos alakulsz valamilyen irányba, stabilan, csak az idő lehet a megmondója :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50029) tomcica válasza myckey (#50026) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Egy ilyen az mar komoly edzes :K terepen szamos variaciot lehet csinalni,igy ahogy irod.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50030) tomcica válasza HKorn (#50027) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Eleg ha le van urulve az izomraktar,mar elo is jon az amit irsz (adott sebessegen magasabb pulzus,v nehezebb az egesz)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50031) jmuranyi


jmuranyi
tag

Kijöttek a március 8-tól érvényes részletes szabályok.
Nem kell maszkban futni.

Persze, udvariasságból, megnyugtatásként szabad...

(#50032) myckey válasza tomcica (#50029) üzenetére


myckey
veterán

Csak arról jutott eszembe, amit írtál LanyUsnak...nem veszem én magam túl komolyan :D

Érdekes egyébként ez a számháborúzás, kimerülés/lemerülés.
Vasárnap fejben gyengén kezdtem, arra számítottam hogy rottyon leszek végig, ennek ellenére nem így lett szerencsére. Pulzus ugyan több lett, de az átlag és a max is annyival, amennyivel jobban is haladtam átlagban/max ban.
Persze most a lábszáram nem az igazi, de majd lesz ez még így se ! : )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50033) HKorn válasza tomcica (#50030) üzenetére


HKorn
addikt

Pont inkább az volt az egyetlen különbség a 2 nap között, hogy tegnap elég sokat kajáltam, egész nap túlevett érzésem volt, futás előtt 3 órával már nem ettem semmit, mégis úgy éreztem hogy téglát cipelek a hasamban, ma meg alig ettem valamit jobban is ment.

Run&Ride

(#50034) tomcica válasza HKorn (#50033) üzenetére


tomcica
Topikgazda

ugy ertettem az izomban az uzemanyag/glikogen,nem a gyomrodban a kaja ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50035) ígyvanferi válasza jmuranyi (#50031) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Eddig nem úgy volt, hogy futni sem lehetett 8 után? Nem mintha mindig visszaértem volna 8-ra a futásból, sokszor eleve fél 8 - 8 körül tudtam csak elindulni este, de akkor ezután még nyugodtabb leszek vagy ha úgy sikerül, még később is nekiindulok.

(#50036) HKorn válasza tomcica (#50034) üzenetére


HKorn
addikt

Na jó, de azoknak mennyi idő kell feltöltődni? Ha egész délelőtt kajáltam du 4 kor már eléggé fel lehettem töltve, vagy az csak másnapra jelentkezik?

Run&Ride

(#50037) TheMarci válasza ígyvanferi (#50035) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem, 8 utan csak munkaltatoi igazolassal vagy surgos esetben lehetsz kinn, futni hivatalosan szerintem igy tudsz, hogy ha igazolt sportolo vagy, akkor a szakosztalyvezetodtol, vagy a szovetsegtol kersz igazolast.

Legujabb kozlonyben is benne van, hogy csak a kijarasi idoben sportolhatsz. (3. § (1))

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#50038) tomcica válasza HKorn (#50036) üzenetére


tomcica
Topikgazda

van h 2-3 nap :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50039) ígyvanferi válasza TheMarci (#50037) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, hülye vagyok, így péntek estefelé már nem egyszerű az értő olvasás. Pont ellentétesen értettem "A kijárási tilalmon kívüli időben..."-t. Van munkáltatói igazolásom, az egészségügyben dolgozom, de nem szeretnék vele visszaélni, igyekezni fogok akkor ezután is nem sokkal 8 után hazaérni. (Ma pont 9-re sikerült...) Sosem állítottak még meg a rendőrök egyébként, pedig többször mentek már el mellettem ilyenkor, itt van a kerületi rendőrkapitányság is a mellettünk lévő utcában, előttük is néha elkocogok még 8 után. Jó fejek, indokolatlanul nem vegzálnak. Lehet, hogy a belvárosban a rakparton vagy a Margit-szigeten ez már nem lenne így.

(#50040) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Tudtok valamit a következő karanténról? Továbbra sem kell maszk futáshoz?

Buliban hasznos! =]

(#50041) zzola válasza inf3rno (#50040) üzenetére


zzola
félisten

Lesz következő?

(#50042) Zozo0525 válasza inf3rno (#50040) üzenetére


Zozo0525
őstag

8-9 hozzászólásal feljebb, de nem kell maszk

(#50043) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Visssza olvastam a fórumban, de csak a korábbi modellekhez találtam segítséget.
Kipróbáltam már mindent felkaros teló tartó, kalenji öv, futós hátizsák, de egyik se az igazi.
Most kinéztem három terméket: Compressport Freebelt Pro/Salomon S-Lab Modular Belt/Salomon Pulse Belt.
Aki használt a fenti termékek közül többet lenne szíves megosztani a tapasztalatát, hogy melyik lenne jobb választás?
Előre is köszönöm a segítségetek! :)

(#50044) parandroid válasza lovace (#50043) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

+1 a kompressportnak. Én is próbáltam sok mindent, nekem ugyanez fitbelt néven jött be, de kb ugyanaz a sokzsebes, elasztikus öv. Kicsit melegít deréktájban, de még mindig ez a legkevésbé zavaró alternetíva. Van ilyen salomon övem is, az még melegebb, ráadásul, csúszkál, ugrál. Nekem a második legkényelmesebb (illetve hosszabb távra must have) egy jó minőségű ivós hátizsák. Salomonok pl jók, de drága, kompromisszumként nekem van egy intersportos, saját márkás is, ha bőrrel érintkezik, hajlamos kidörzsölni, de kényelemre nem rossz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#50045) Dottorei


Dottorei
tag

Nike-n van 20% MARCH21 kódra, akciósra is, ingyen szállítás, szar a forint. [link]

[ Szerkesztve ]

(#50046) myckey válasza lovace (#50043) üzenetére


myckey
veterán

Havernak rendeltem -Salomon Pulse Beltet , ő szereti mindenhova viszi magával..
Én compressport free beltet használok, jó hogy az egész egy nagy zseb és ha megfelelő a méret nagyon kényelmes is, nem is rohadok bele, de a Pro praktikusabb mert szélesebb és máshogy van a rekeszelés, ráadásul rajtszám és bottartó is akad. Belus Tomi részletezte [link] ( ez jutott eszembe, mert életszerű, régebbi bejegyzés, de könnyen odatalálsz )...a bottartót összébb is lehet varrni házilag, akinek olyan az eszköze és igényli hogy ne lötyögjön, ha úgy alakul.

Én a Compressport FB Prora szavazok, talán majd én is cserélem az enyémet, a simát, kellene nagyobb méret is.
Ivózsákot is használok, decathlonos...aztán vettem ilyet SCOTT TRAIL RC TR' 4 PACK, félmeztelen is nagyon kényelmes, és hátul vizestasak is elfér, -cső rögzítő is akad- ha ezek a lágy kulacsok nem lennének elegen, de nekem olcsóbb volt a megmaradt legnagyobb méret akció miatt.( ami még mindig lehetne nagyobb is : ) varróval akár át is lehet alakíttatni, mert az egyik oldalt elvarrták a tároló rekeszt, így az kisebb mint odaát. A hátulján pedig szintén van olyan tároló ahova ruhákat lehet gyömöszölni és egész jól ott is maradnak, de én fosos vagyok hogy elhagyom, szóval lehet rajta házilag ügyeskedni ( patent v cipzár vagy más lock )

Van még egy [Salomon Pulse Handheld kézikulacsom is, amit szintén praktikusnak találok. A vizes kulacsot menet közben nem érdemes kiszedegetni, mert telt állapotban problémás visszagyömöszölni, de egyébként nem vészes. Sokszor a kupak nélkül használom, mint valami poharat ami mindig kéznél van, szó szerint...fél Les, így egy egy gyors ivászat és tökéletesen vagyok. Belül vízhatlan, telefonom még egyszer sem ázott benne szét, ezek a tégla mobilok elférnek benne és még akár kulcs, vagy valami bogyó is, de ha nem raksz bele mobilt, akkor mehet bele kalóriapótlásnak a kaja is ( persze nem a dobostorta ) állítható a méretezése is. Jó mert kéznél van, elfér benne ez meg az és kényelmes nem akadályoz, egyelőre a strapát is bírja, hónapok óta sok km/óra elteltével.

Ezeket rakosgatom magamra, távoknak megfelelően variálom.A compressportos trailrun pólóm is zsebes, ha arról van szó az is jól jön. Mindent [RunnerInn vettem, ált akciókkal.De ide a fórumra is beírtam "régebben" a S pulse beltet, hazai jó árazással.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50047) tomcica válasza lovace (#50043) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Freebelt Pro ;) mindent IS tud ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#50048) bandus válasza lovace (#50043) üzenetére


bandus
veterán

fel kell probalni. en meg voltam orulve a freebeltert, de az m-es tul szoros volt az l-es meg tul laza. ezert pulse belt lett, szeretem nagyon. 3-4 eves talan, nem tagult azota sem, nem lotyog, elol telo hatra meg eppen ami kell: kesztyu, nyaksal de meg egy soft kulacs is befer es az sem ugral veszesen. szoval ha lehetoseged van akkor probald fe, ha nincs akkor pulse belt :)) mondjuk mostanaban elegge rafuggtem a markara, mar a sicuccaimat is toluk veszem, ido kerdese cipoben mikor hagyom el a niket :D (najo ez nem fog bekovetkezni)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#50049) myckey válasza bandus (#50048) üzenetére


myckey
veterán

Régebbi kiadás volt Comp free ből?
Manapság ( egy ideje ) M-L egyben van, ahogy az XL-XXL is. illetve XS-S akad még.

Én mondjuk nem foglalkozom a márkákkal, árazás meg méret és némi utánaolvasás, vagy kérdezősködés, aztán jöhet bármi. van is mindenfélém.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#50050) bandus válasza myckey (#50049) üzenetére


bandus
veterán

Passz, 3-4 eve lehetett, akkor gondolom igen :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.