Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79801) zetor2000 válasza BobaHWSW (#79800) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ezek szerint... jut oda is :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79802) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Ezt is megtudtuk :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79803) -NoVa- válasza BobaHWSW (#79800) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jobban teljesít.

(#79804) Jahno válasza Gabibácsi (#79795) üzenetére


Jahno
őstag

Azon kívül, hogy NÉBIHnek is bejelentették, civilek is nyomják az ellenkampányt:

(#79805) Jahno válasza -NoVa- (#79803) üzenetére


Jahno
őstag

Majd lesz a helyén napelem, mert az most éppen jobban jövedelmez, oszt leshetünk.

(#79806) Samott válasza Gabibácsi (#79797) üzenetére


Samott
addikt

Mintha a Lidliben lattam volna sorajanlot vele. Speedzone-t emlegetik vele kapcsolatban. Bar a tv musoruk most kezdett uj szezont valamelyik viasaton.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79807) Jahno válasza -NoVa- (#79796) üzenetére


Jahno
őstag

Volt bármi értelme is az elmúlt időszak TotalCarjának? Mármint amibe belefutottam, mert kb. már vacak árnyéka volt önmagának.

(#79808) -NoVa- válasza Jahno (#79807) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem tudom, csak a podcastet hallgattam, mert ott értelmes mélységekben elbeszélgettek jó arcokkal néha.

(#79809) Samott válasza -NoVa- (#79808) üzenetére


Samott
addikt

A hangositas csak nalam botranyos abban? Van aki tok halk mas meg uvolt. Allandoan a hangerot kell szabalyoznom kozben.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79810) Jahno válasza -NoVa- (#79808) üzenetére


Jahno
őstag

Én abból ezer IDDQ meg mindennel is le vagyok maradva, nincs hol és mikor hallgatni, így aztán fogalmam sincs az egészeről. Műsorba és Facén ebbe-abba belefutottam, ott néha már az volt az érzésem, hogy direkt a műbalhét akarják csinálni.

(#79811) Gabibácsi válasza Jahno (#79804) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lezlinek beszóltam youtubeon, biztos adna nekem egy taslást, de a maszkokról volt szó.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79812) Gabibácsi válasza Samott (#79806) üzenetére


Gabibácsi
tag

Lidli szakácskönyvben már korábban is szerepelt. Meg amúgy rakat könyve megvan, szerintem jól ír.
A TV műsort már nem nézem, nem izgat, de gondolom azt már rég leforgatták, nem?
Speedzone az a vályis? Mert azt nem nézem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79813) eattila válasza -NoVa- (#79796) üzenetére


eattila
csendes tag

Bejött neki a vloggerkedés biztosan.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79814) eattila válasza Jahno (#79807) üzenetére


eattila
csendes tag

A TotalArc az nem volt rossz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79815) zetor2000 válasza Gabibácsi (#79812) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jam. Az az.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79816) zetor2000 válasza eattila (#79814) üzenetére


zetor2000
senior tag

Igen, azt én is szerettem. Csak pár epizód után hirtelen vége lett, a társaság meg asszem szétment.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79817) ezittketto válasza Jahno (#79711) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Sikerült esetleg valamire jutnotok az ügyemben? :F

(#79818) zetor2000 válasza ezittketto (#79817) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gyá:
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4992215
Windows 8.1 x64 Профессиональная с Media Center
"Язык интерфейса: Русский" azaz orosz a felhasználói felület. Nyelvet nem említettél.

Ugyanitt van angolul is. Tudtam, hogy a szovjet elvtársaknál van minden.
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4716112 <<64bit
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4715247 <<32bit
regisztrálni kell :D
Ezt ott kell, hogy fenn, egész bal felső sarokban: Tpekep, majd középtájon Регистрация. Utána alul a gombot megnyomod, legfelül a felhasználóneved, alatta a jelszavad, max 20 karakter, emai címed, captcha, származási ország, időzóna, és a "nemed" (férfi/nő) kell beállítani. A keretes szöveg alatt lévő gombra klikk, jön egy megerősítő levél, ott klikk a linkre, majd asszem be tudsz lépni a Вход gombra klikkelve, de lehet, hogy be kell lépned, az imja és a parol mezőket kitöltve.
Belépés után a nevedtől jobbra lévő mező a keresés, alatta kismillió kategória, ha szűkítenél a keresési feltételeken. Az oldal tud ukránul, oroszul és belaruszul. :D Bár most nem találom a zászlókat... ott lehetett átklikkelni, hogy milyen nyelvet szeretnél.

És igen, ez is tele van botnettel, vírussal, saját spambottal, bitkoinbányával. Még mielőtt kérdésként merülne fel.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79819) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Na, a sima iPad Air is USB-C lett, már csak az iPhone szivat a lightninggel.

(#79820) Gabibácsi válasza zetor2000 (#79818) üzenetére


Gabibácsi
tag

Egy kis hazai windows :D Asszonynak angol van, de az orosz billentyűzetével azért nehezen boldogulok :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79821) Gabibácsi válasza -NoVa- (#79819) üzenetére


Gabibácsi
tag

Most jött nekem is a hírlevél

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79822) Jahno válasza -NoVa- (#79819) üzenetére


Jahno
őstag

Most, hogy lassan mindegyikhez lett audio átalakítóm és mikrofonbemenetem, már ideje volt :C

(#79823) Gabibácsi válasza Jahno (#79822) üzenetére


Gabibácsi
tag

Te amúgysem haladsz ilyen gyorsan a korral :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79824) zetor2000 válasza -NoVa- (#79819) üzenetére


zetor2000
senior tag

Elolvasták a "Hogyan adjunk el kiegészítőket - haladóknak" könyvet. :D
Persze az is lehet, hogy a nyáktervezőben benne maradt a csatlakozó, azt lusta volt a tervező lecserélni. 10 perccel több idő lett volna, ráadásul pénteken, túlórába, asszony mindenórás, gyerekek meg egyedül suliban, menni kell érte...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79825) Phülöp válasza -NoVa- (#79819) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerencsére nekem még jutott az utolsó lightning-es verzióból.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79826) FőDudu válasza -NoVa- (#79819) üzenetére


FőDudu
addikt

Es kell hozza MFI chipes kabel, vagy mukodik a sima kabellel is? ;)

FőDudu

(#79827) qnadam válasza Samott (#79809) üzenetére


qnadam
veterán

pedig baromi egyszerű a megoldása, nem is értem, miért nem használják csomó helyen. a szöveges videóimra csak rádobok egy jól beállított kompresszort+limitert, szerintem még soha nem jött olyan visszajelzés, hogy ez túl halk, az meg túl hangos.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79828) -NoVa- válasza Phülöp (#79825) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem meg az elsőből, azóta is működik hibátlanul :D
Mondjuk azon a pár játékon kívül, ami még fut rajta, nem igazán használható semmire, de retro. Bezzeg a céges iPad Air-en már belülről koszolódik és foltosodik a kijelző, beesett a home gombja, és az érintésérzékenysége is romlott nagyon, pedig legtöbbször csak filmnézés megy rajta.

(#79829) -NoVa- válasza FőDudu (#79826) üzenetére


-NoVa-
őstag

:D Mint a HDMI 2.1 kábelek, amit ráírnak bármire, aztán a tizede sem tud 48Gbps-t, ami kéne a 4K 10bit HDR 120FPS-hez

(#79830) Gabibácsi válasza -NoVa- (#79828) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fiamnak a régi ipad2-m van, hát, lassúcska az is, de youtubeozni tud vele, meg néhány gyerekjátékkal szórakozik, de még a super mario run is megy rajta...
viszont még mindig karcmentes, akkuja is jó

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79831) -NoVa- válasza Gabibácsi (#79830) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na, Super Mario Run stimmel, azt jászanak rajta, én meg FTL-t. Meg még azon lepődtem meg, hogy a Flight Control már annyira eltűnt az appstoreból, hogy archívumnak minősül az iPad Minim. Igaz, még itt van az iPod Touch első generációs is, az is működik. Régebben jobb vót az Apple.
Cserébe a MacBookom 4 akkut használt el amíg használtam, most már a fiókban elvan. Régebben szarabb vót az Apple.

(#79832) Samott válasza qnadam (#79827) üzenetére


Samott
addikt

Igen, de lusta vagyok minden podcastjuket normalizalni. Nem nekik kene ezt rendesen megcsinalni? Mar tobbszor voltak buszkek, hogy milyen studiojuk van... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79833) -NoVa- válasza Samott (#79832) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aztán onnan kiszorultak.

(#79834) FőDudu válasza -NoVa- (#79829) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem kabel mar szakadt bele a telefonba.
Azaz a fem resze benne maradt, pedig nem a kabelenel fogva huztam ki.

A vicc az, hogy pont egy almas tolto kabele volt - az a 28 wattos iPad pro vagy hasonlo tablahoz valo... Azaz a feher 'powerbricket' most fekete kabellel hasznalom.

FőDudu

(#79835) Samott válasza -NoVa- (#79833) üzenetére


Samott
addikt

Egy kicsit le vagyok maradva... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79836) Samott


Samott
addikt

#muveszet

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79837) -NoVa- válasza FőDudu (#79834) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem a Bluetooth szokott beleszakadni rendszeresen, túl sokat árnyékolom.

(#79838) FőDudu válasza -NoVa- (#79831) üzenetére


FőDudu
addikt

Epp akkut keszulok rendelni a 13" MBP-be...
5 eves lesz, kicsit puposodik (azaz kidudorodik) az alja.

Amugy egeszen hasznalhato meg a gep, szak az akkuja kotlik meg kb 3-4 ora hasznalatnal.
Nincs semmi figyelmeztetes, siman elfogy a szufla es kepszakadas...

A 3-4 ora meg jo is lenne, de a puposodas es a tuzveszely jobban zavar...

FőDudu

(#79839) -NoVa- válasza FőDudu (#79838) üzenetére


-NoVa-
őstag

A 12 évesnél is az van, csak fél és 4 óra között random. A mostani akku legalább még elfér a gépben, az előd púposodott.

(#79840) Jahno válasza Samott (#79832) üzenetére


Jahno
őstag

Stúdió, jahh, néhány kolléga az átlag megbeszélést komolyabbra veszi, igazából rendes állványon belógat egy értelmes mikrofont, figyel a világításra és kb. kész is, nem is lenne bonyolult történet. Egyéb weben utólag még az Audacity is összerakja, mert ennél a legtöbb az nem is élő.

Bár most utólag online nézek hazai TV-t, ott most kifejezetten elmehetnek a picsába az üvöltős reklámokkal, alig bírom tekergetni a TV-t.

(#79841) zetor2000 válasza Samott (#79832) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az, hogy "jó" egy stúdió, még nem jelenti azt, hogy az onnan kikerülő anyagok is jók.
Ahhoz nem csak felszerelés kell, hanem szakemberek, akik képesek azt rendesen üzemeltetni.

Faternak is volt egy ilyen kis grafikai stúdiója, és abban az időben a konkurensek valami ordenáré anyagokat adtak le ugyanabba a nyomdába, ahová fater is. Igaz, neki volt ~ˇ30 év szakmai tapasztalata, ebből 20+ gépmesterként, azaz tudta, hogy amit lead nyomtatásra, azt hogyan - egyáltalán lehet e- rendes minőségben kinyomtatni. Aztán a tervezői oldalon is lett vagy 10+ év (közel 20), aztán otthagyta az egészet a g*cibe, és elment nyugdíjba. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79842) zetor2000 válasza Jahno (#79840) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem a Samsung TVmbe van valami ilyesmi limiter, hogy ne üvöltsön a reklám, és a műsor is normálisan szóljon. De ez meg ott zavar, hogy az üvöltő reklám üvölt, majd egyszercsak halkabb lesz, aztán meg a normális műsor is halk lesz. Azaz a beavatkozás eléggé tré. Lassúcska, és nem következetes. Persze ha kesselne kicsit, akkor meg le lennék maradva a gólról :D
De simán lehetne, hogy 1-2 másodperccel később jeleníti meg a képet-hangot, de akkor már ilyen korrekciókkal kiegészítve.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79843) FőDudu válasza zetor2000 (#79842) üzenetére


FőDudu
addikt

Az uvolto reklamokkal jo lenne valamit kezdeni...
Mar sima radio/netradio (sot youtube) is csinalja - eleg idegesito a tobbszoros hangero.

Limiter nem hulyeseg, csak valami okos limiter kene, hogy az elmult x perc atlaganal max valamennyivel lehessen hangosabb. Nem tudom letezik-e ilyen.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#79844) Samott válasza zetor2000 (#79841) üzenetére


Samott
addikt

Nyilvan, ezert is irtam amit. A technika megvan (megvolt) csak nem tudjak hasznalni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79845) Samott válasza zetor2000 (#79842) üzenetére


Samott
addikt

A torvenyben van limiter a hatosag elvileg meri es buntet erte.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79846) qnadam válasza Samott (#79832) üzenetére


qnadam
veterán

nyilván nem neked kellene.
és nem hiszem, hogy ne lenne egy hangász, aki némi pénzért pár óra alatt megtanítja, hogyan is kellene egy podcastet utómunkázni, hogy elfogadhatóan szóljon.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79847) qnadam válasza FőDudu (#79843) üzenetére


qnadam
veterán

kezdve van, már leadáskor megvan adva, hogy milyen szabványos mérési eljárások mellett mi lehet a reklám maximális hangossága, tizenéve sokkal rosszabb volt a helyzet. ez teljesen jó akkor, ha mondjuk egy vetélkedő vagy focimeccs van a tévében, akkor passzol is a dolog, viszont ha egy film megy, aminek már van dinamikája, vannak benne hangos meg halk részek, akkor az mindenképp halkabb lesz a reklámnál. az pedig nem reális elvárás a reklámozóval, hogy a halk filmhez igazodjon, főleg hogy nem is tudhatja előre, halk vagy hangos rész mellé fog kerülni.
a netrádióra és yt-ra meg egyrészt nem vonatkoznak a tévés szabályok, másrészt yt-n egy automatika illeszti be az anyagot, amit nem is ellenőriznek úgy, mint a tévében.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79848) ezittketto válasza zetor2000 (#79818) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Köszi. :R

Vicces, hogy Jahno-t kérdeztem, hogy miújság, de sebaj.
Ma úgy néz ki ignorál. :)

Ha más nincs akkor ki fogom próbálni (ha lesz feltöltő a torrenthez), de nem szívesen töltök le idegen helyről származó dolgokat, mert tényleg a jóisten tudja mi van bennük.
Gondolom erre kell valami magyar nyelvi csomag is majd pluszban.
Kérdés megtalálom-e a sok orosz felirattal, hogy hol telepíthetem. :D
Majd Gabibácsi neje segít :)

(#79849) qnadam válasza qnadam (#79847) üzenetére


qnadam
veterán

Vicces, hogy Jahno-t kérdeztem, hogy miújság, de sebaj.
Ma úgy néz ki ignorál. :)

szerintem csak dolgozik.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79850) Sipi- válasza zetor2000 (#79841) üzenetére


Sipi-
tag

Amikor az igazi hangmérnök dolgozik

https://www.ferfiakonyhaban.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.