Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79101) npera


npera
újonc

Ma 5:41-kor blokkoltam, aztán átmozgattam egy még nem nyilvános BEV jármű protót egy titkos garázsból egy rakodó placcra, ahonnan viszik a gyári tesztpályára a távoli scary forest erdőbe.

A kocsi érdekessége, hogy valaki kreatívan választott bele egy üzemmód kapcsolót. Olyan, mint a vadászgépeken a biztonsági védőkupakos kapcsoló. Fel kell hajtani egy piros kis fedelet, aztán lehet csak hozzáférni a kapcsolóhoz. Egyből vadászpilótának éreztem magam, minden autóba ilyen kellene :C

A gép teljesítményét nem tudtam kipróbálni, felváltva van 20- és 10 km/h sebességkorlátozás a területen belül. Majd kedden, csütörtökön és pénteken. Akkor ott leszek a pályán és lehet nyomni neki rendesen....

(#79102) Phülöp válasza npera (#79101) üzenetére


Phülöp
addikt

Tippre olyan 620 HP lehet.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79103) npera válasza Phülöp (#79102) üzenetére


npera
újonc

Sajnos ez gyengécskébb annál. De azért a Totoyánál acélosabb :Y

(#79104) Grillo


Grillo
senior tag

Fasza, végre nem fúj a szél.

(#79105) Jahno válasza Grillo (#79104) üzenetére


Jahno
őstag

Van aki másképp ismeri:

(#79106) eattila válasza Grillo (#79104) üzenetére


eattila
csendes tag

Hát, az legalább nem. :) A néninek nem lobog a ruhája :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79107) Sipi- válasza npera (#79101) üzenetére


Sipi-
tag

5:49-kor keltem, nem blokkoltam semmit, de a Yarissal a sulihoz értem 7:34-kor. Nem volt gyorshajtás és komolyabb dugó sem :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#79108) npera


npera
újonc

Már várom a Totalcar cikkét erről.

Az Európai Bizottság irányelve értelmében 2022-től kötelező lesz minden egyes új autóba egy olyan, intelligens sebességszabályozó asszisztenst beépíteni, amely idegesítően pittyeg, de akár a gázt is elveheti, ha átlépjük a sebességkorlátozást – írta a G7.hu nyomán a hvg.hu. Az autók akkor is folyamatosan duruzsolnak a fülünkbe, ha nem kötjük be a biztonsági övet, ez az ötlet alapja. Radikális megoldásként a gázpedált manipulálnák, és gyorshajtáskor a sofőr hiába nyomná a gázt, az autó nem gyorsulna.

(#79109) npera válasza Sipi- (#79107) üzenetére


npera
újonc

Az jó részidő. Én 6:45-7:00 között kell leadjam a kiscsajt, akkor kap reggelit a suliban. A kissrcá 7:45-8:00 között kell beérjen legkésőbb, akkor a reggeli előtti gyülekezőre pont jókor ér oda.

(#79110) Jahno válasza npera (#79108) üzenetére


Jahno
őstag

Már más csoportokban megy a tippelgetés :C Volvo megoldja értelmesen, többiek meg szopnak (:-

Most egyelőre 2 napig a BMW akkus visszahívásokkal vagyunk elfoglalva, aztán jöhet a követekező.

(#79111) Phülöp válasza npera (#79108) üzenetére


Phülöp
addikt

Van amikor egy gázfröccs - akár a sebességhatár átlépésével - életeket menthet.
A tartós gyorshajtás nem annyira.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79112) Jahno válasza Phülöp (#79111) üzenetére


Jahno
őstag

Éppen ezért ott jó eséllyel még csak pittyegni fog. Míg ki nem csapják belőle a rigót :C

Meglátjuk.

(#79113) Gabibácsi válasza npera (#79108) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az astrám milyen sokat fog majd érni :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79114) eattila válasza npera (#79108) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem vezessen áramot a sofőrbe. És akkor a 80-al haladó teherautót lesz 10 perc megelőzni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79115) -NoVa- válasza npera (#79108) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezt a megoldást a Honda hardwaresen implementálta a Jazzbe, csak a hang nő, a sebesség nem igazán. Meg az F Astra is tudta. Meg még sok.

(#79116) Gabibácsi válasza -NoVa- (#79115) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nana, két gyorshajtásom volt eddig, mindkettőt az astrával kaptam :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79117) JonesC válasza npera (#79108) üzenetére


JonesC
csendes tag

Szerintem önvezetési képesség nélkül a gázelvétel elég necces.

(#79118) JonesC válasza Gabibácsi (#79116) üzenetére


JonesC
csendes tag

Nekem a splashel volt az utóbbi öt évben. :)

Mondjuk, ha a waze logok kikerülnének, nem biztos, hogy örülnék :)

(#79119) Gabibácsi válasza JonesC (#79117) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen, azért ez nem ugyanaz mint hogy pittyeg ha nincs bekötve az öv.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79120) -NoVa- válasza Gabibácsi (#79116) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért azokban komoly munka és rákészülés volt. Engem sem tudott utolérni a TVR Sagaris szerpentinen, amikor rendesen kiautóztam az 1.2 Corsát, de a kölcsönzős autó a leggyorsabb ugye. Egyenesben aztán a V8 nyert.

(#79121) Samott


Samott
addikt

Grillmester. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79122) Gabibácsi válasza -NoVa- (#79120) üzenetére


Gabibácsi
tag

Na jó, de az 1.2 Corsát utána még odaadták sok versenyzőnek, és még most is megy, a TVR Sagaris meg már rég szerelőnél pihen folyamatosan :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79123) Gabibácsi válasza Samott (#79121) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fájdalmas hogy ennyi kaját elbaszott...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79124) Jahno válasza Gabibácsi (#79123) üzenetére


Jahno
őstag

Jaja, bár egyben disznaj nehéz ügy, nem véletlenül elég a többi cuccnak is az, hogy felfűtik, majd csak az eltárolt hőtől megsül minden is. Ennyi fával várható volt, hogy elég. Sokan csirkének is akkorát gyújtanak alá, hogy szintén előre látszik milyen faszén-eredmény lesz belőle.

(#79125) Samott válasza Jahno (#79124) üzenetére


Samott
addikt

Plane hogy itt aztan tenyleg nincs kontrol, amig le nem eg nem fersz hozza. Bele volt kodolva hogy megszivjak. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79126) WiZARD válasza npera (#79108) üzenetére


WiZARD
addikt

Csak azt kell elhitetni az autóval, hogy épp az Autobahn-on van ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#79127) JonesC válasza WiZARD (#79126) üzenetére


JonesC
csendes tag

De az csak 130 :)

Hacsak nem a német autómennyországra gondolsz :)

[ Szerkesztve ]

(#79128) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Néha azt hiszem hogy tényleg stressz-tesztelnek. Még azért kedvesen válaszolgatok, pedig mindent kiküldök riportokban és a státuszok is frissítve vannak.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79129) Bujdy81 válasza FőDudu (#78945) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

A játékélmény nem a GB-on múlik.
Nintendo Wii is megy, amiben talán még CD-n megy a játék, nem DVD-n, Guitar Hero pl.
PS-en, meg megy a Just Dance, ott sem a grafika a lényeg. A lényeg, hogy a TV rajzolja a képet és az agy nem csinál semmit, vagy fordítva? ;)

(#79130) eattila válasza Gabibácsi (#79128) üzenetére


eattila
csendes tag

Ilyen van nálam is. Mondjuk én írásban, követítőn keresztül kapom. Néha azért elgurul a bogyó :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79131) Gabibácsi válasza eattila (#79130) üzenetére


Gabibácsi
tag

Most én is elszámoltam 20-ig mielőtt válaszoltam volna a chat-re

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79132) eattila válasza Gabibácsi (#79131) üzenetére


eattila
csendes tag

Az a baj, hogy én nem szoktam :D

Pláne az olyanoknál, hogy ügyfél úgy gondolta hogy..... De ugye leírva nem volt, hogy mit gondolt a lelkem.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79133) Jahno válasza Bujdy81 (#79129) üzenetére


Jahno
őstag

Wii az DVD-s, de a játékok mérete egész kicsi is bír lenni. Ezért érdemes saját formátumban vincsin tárolni. Én is meglepődtem, mikor 100-300 megákat másolt fel, hogy abba manapság még belefér-e egyáltalán valami, de ezek szerinte igen, és jó a motor, tudnak programozni is. holott van 4+ gigájuk.

(#79134) Jahno válasza Gabibácsi (#79131) üzenetére


Jahno
őstag

Csak? Most új kolléga is félreértette, amit a főnök mondott :C Többiekkel mondtuk, hogy majd megszokja, mindenki másképp emlékszik dolgokra.

(#79135) -NoVa- válasza Jahno (#79133) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ott más a korlát, ami miatt nem állnak neki minden kavicsot egyedi textúrával ellátni. Tulajdonképpen a Nintendo a szőkös korlátokkal belekényszeríti a fejlesztőket, hogy a játékra koncentráljanak, mert az immerzív környezet nem viszi el a hátán az egészet, és ez jó... De más platformon sem árt így tenni az immerzív környezet mellett is, mert más is el tudja érni ugyanazt a vizuális minőséget.

(#79136) Gabibácsi válasza Jahno (#79134) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mert egy úr vagyok :D Aztán mindenre válaszoltam szépen, amit amúgy is tudhatna, és persze semmi bakfitty vagy kösz a részéről.. Lehet nagyok az elvárásaim

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79137) blueboi69 válasza Gabibácsi (#79123) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Meghát festékes hordót égetni a kaja körül az sem túl egészséges dolog, nemdebár...

(#79138) Jahno válasza -NoVa- (#79135) üzenetére


Jahno
őstag

Most, hogy asszonnyal Ghost Squadot nyomtunk, meg PS1en TimeCrisit, így kicsit megint átértékelődött a dolog (:- Persze maga korában a Wii azért nem volt olcsó. Többi már igen, főleg mert egyiknél az alapgép ingyen volt, a PS1 meg nem az enyém. "csak" fegyvereket kellett venni és egy csomó más sallangot sok pénzért :C

Tesónak most szereztem komplett Wiit. Hozzá a 4 remote, kormányok, fegyverek és a vincsit meg aprólékot nem beleszámolva (az van csak úgy a polcon :-P) összesen 26ezer pénzből jött ki. Ráadásul mondtam, hogy jó vételre lehet hónapokat is kell várni, de nem sietünk, erre 2 héten belül beesett egy tuti vétel.

(#79139) -NoVa- válasza Jahno (#79138) üzenetére


-NoVa-
őstag

Enyém ott hever a TV alatt, fél éve nem volt bekapcsolva, de most hogy jön a tél, talán venni kéne a fáradságot és megcsinálni az SD-ről töltős okosítást.

(#79140) Jahno válasza -NoVa- (#79139) üzenetére


Jahno
őstag

Ha játékokkal nem akarsz szívni, akkor egy 400 gigányit rögtön saját formátumába konvertálva fel tudok másolni. Elég összevissza válogatás, ugrálós legyen benne és népszerűbb mászkálósak, most kellett hozzá pár autósat szereznem, azt tesztelni kell, hogyminden jó-e. Egy darabig külön kezeltem az eredeti játékokat is, amit én másoltam fel lemezről, mert az a biztos.

GC emu elég hülye, hogy minden játéknak game.iso legyen a neve, azzal szórakoztam egy kicsit, de a népszerűbbekkel tán ott is kész vagyok.

(#79141) Bujdy81 válasza eattila (#79007) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Én is szombaton mentem el futni.

A Nosztori kalandparkban kezdtem reggel 7-kor, majd Veszprémfajsz, Koloska-völgy, Hidegkút, Vöröstó, Balatonhenye, Köveskál, Szentantalfa és vissza a kezdéshez.

Kellemes volt, az elején picit szemerkélt az eső, végig fújt a szél, de hajnali háromnegyed háromkor már végeztünk is. Három eltévedéssel végül bő 112 km lett.

Hivatalos térkép:
[link]

Komámmal együtt mentünk végig, majdnem végig jól éreztük magunkat, összességében szép megkoronázása volt ennek a csonka szezonnak! :)

(#79142) blueboi69 válasza Bujdy81 (#79141) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Aztapicsa, nem semmi!

Én csak tujákat kezdtem kiásni :D
Meg építettem macseknek házat. Még nincs teljesen készen.
Gyerek is élvezte, ő is a jatékaival barkácsolt.

(#79143) eattila válasza Bujdy81 (#79141) üzenetére


eattila
csendes tag

Én kérek elnézést :D

Grat hozzá! Nekem asszem 7.5 volt a legtöbb eddig. Van még hova fejlődni :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79144) Sipi- válasza Bujdy81 (#79141) üzenetére


Sipi-
tag

:Y :R :C
Más nem tudok mondani, kérem kapcsojja ki.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#79145) Jahno válasza Bujdy81 (#79141) üzenetére


Jahno
őstag

Még autóval is sok :-O

(#79146) Samott


Samott
addikt

Trukkos, fotos :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79147) blueboi69 válasza Samott (#79146) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ezt csak én nem értem? :F

(#79148) Gabibácsi válasza blueboi69 (#79147) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nem csak te

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#79149) Jahno válasza blueboi69 (#79147) üzenetére


Jahno
őstag

Van akiknek működik, van aki csak úgy csinál, mint ha király lenne:

[link]

(#79150) FőDudu


FőDudu
addikt

Alakul a dolog.

Kijarasi tilalom 21-06 kozott. Csak nyomos indokkal lehet otthontol tavol tartozkodni ezen idosavban.
Elozetes foglalas mar nem eleg a szallodaba erkezeshez. Csak az adott korzetbol lehet szallodaba menni - de az meg miert menne?
Tilos a fertozott regiokbol mas regioba utazni (fertozottbol fertozottbe is). Nincs jarkalas, lehet otthon maradni.
Max 6 fo talalkozhat - kivetel egy fedel alatt elok. Nincs meeting, gyules, eligazitas.

Valoszinuleg holnapol zarnak az ettermek es szallodak is, de errol meg nincs dontes.

Hetvegen sok masik regiobol ruccantak le a tengerpartra, innentol durvan buntetik a regiok kozti jarkalast. Eddig csak figyelmeztetes volt, holnaptol 400-4000 Euro bunti ott helyben.
Karbantartas cimszoval meglatogathatjak a masik korzetben levo ingatlanjukat, de max 1 fo per gepjarmu. Nincs csalados utazgatas, nincs biciklivel a teton a partra leruccanas.

Pandemia van, hatosag be fogja tartatni a szabalyokat. Nagyon helyesen.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.