Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79301) Jahno válasza blueboi69 (#79296) üzenetére


Jahno
őstag

Áááá, kiemelt lelőhely a munkahelyek/állások X környékén, építkezős, babavárós, CSOKos csoportok, Merci és egyéb autó adokveszek, általános adokveszek. Hosszú lenne a sor. BMW adokveszekben másik fajta hülyék vannak, bár idén egyelőre engem is elég jól kerültek.

EPAM hirdetése alatt meg éppen szépen írnak, max. az írástudó játssza a faszkalap kötekedő értelmiségit :-D Az sem jobb.

Aztán jönnek a tényleg betegek, pld. skizofrénes, mindenhova mindent is beírósok:

(#79302) Jahno válasza blueboi69 (#79299) üzenetére


Jahno
őstag

Jártál Te már nagyon mély vidéken? Vagy eddig így fotelban is dobozban éltél. Ezért mondjuk Novával, hogy néha kell Meister összest is olvasni, hogy legalább sejtsük az univerzum nagy átlagát.

Az a másik érdekesség, hogy telefont, alap Face funkciókat és egyebeket tudnak kezelni, holott simán azt hinné az ember, hogy önerőből max. porban fetrengeni bír ennyi iskolázottsággal. Igaz Facén belül már nem mindig tudják hol vannak és mi ez az egész, miképpen működik.

Valahol biztos 10 milliárdokért konferenciáznak ilyesmiket, hogy jaaaaaaj mit lehetne tenni és felzárkóztatni. Pedig csak neki kellene látni és csinálni. És persze döntésképes felnőttek, szavazóbázis, 5G elleni tüntetés meg ilyesmik azok mennek, ahhoz jobban értenek.

(#79303) zetor2000 válasza blueboi69 (#79293) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fene tudja, lehet, hogy a telek tényleg bozontos... :D

Alapvetően azt nem értem, hogy mit is akar írni az a jóember. Ha összeszedné a gondolatait, és 10 percet szánna arra, hogy összeállítsa a hirdetését, akkor eredményesebb lenne.
Még anno asszem Guga fogalmazott egy szösszenetet a HWSW bolhapiacára, hogy hogyan is kéne értékesíteni a terméket, meg hogy adj meg elérhetőséget, minél többet, mert annál több "csatornán" tudnak megkeresni. A telefonszámtól se kell megijedni, bele lehet írni. Zaklatók amúgy se innen fogják megtudni a számot, azt ha meg vevő hív, hát lehet üzlet is, akár.
Szóval ha valamit ilyen formában hirdetnék, akkor venném a fáradságot, és egy 5-10-20 percet gondolkodnék, hogy mit-hogy szeretnék eladni. Ilyenkor már lehet, hogy a helyesírásra is lehet figyelmet fordítani, mert beugranak a szavak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79304) Jahno válasza zetor2000 (#79303) üzenetére


Jahno
őstag

Jahh, adokveszek csoportokban is próbáljuk értelmesen megírni a szabályokat, aztán max. olyanokat nem értek, hogy "kép, egyéb infó privátban". Faszé fáj Neki egyszer rendesen leírni, hogy ez meg ez van így és így, miért jobb, ha 15en írnak és akkor egyenként válaszolgatni kell? Retro PCsben van pár műkedvelő, azok nem ismerik fel a cuccokat, de egy típust nem tud leolvasni róla és valahogy pont úgy fényképezi, hogy a lényeg ne legyen rajt. Egyszerűen őstehetségek, nem tudom miképpen csinálják :-O De akad ahol segédlet és sablon van rá...

(#79305) BobaHWSW válasza -NoVa- (#79258) üzenetére


BobaHWSW
újonc

En nagyon sok kavet elhiszek am!:D mennyi az annyi. Nalam doki ramszolt, hogy probaljam meg 8 deci ala vinni a napi kave fogyasztasom.

(#79306) Phülöp válasza BobaHWSW (#79305) üzenetére


Phülöp
addikt

Iden eddig nulla darab (= nulla deci) kavet ittam

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79307) BobaHWSW válasza Phülöp (#79306) üzenetére


BobaHWSW
újonc

:Y

(#79308) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Megiszom a Te reszed is.

(#79309) qnadam


qnadam
veterán

hátafaszommá' az alvállalkozóimba. az egyiknek mostanában olyan a stílusa, hogy nem merném multis ügyfél elé engedni, a másikat oda merem, de annyira nem jó, amit csinál (kültéri reklámokról lőtt valami 130 snittet, amiből keresni kellett 5 minden szempontból jót), a harmadik tök szépen dolgozik (ami azt illeti, túl szépen, némi minőség árán lehetne kicsit gyorsabb is), de ma kis híján összebalhézott az ügyféllel (amúgy kb jogosan, de akkor is...), a negyediket imádta az ügyfél a múltkor, de ő sose ér rá...

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79310) Jahno válasza qnadam (#79309) üzenetére


Jahno
őstag

He, ha videjós kell akkor szólhatsz, mert csomó ismerősnek itt sír a szája, hogy jaaaajnincsmeló. Aztán max még valakivel összebalhézik, nabumm :-)

(#79311) qnadam válasza Jahno (#79310) üzenetére


qnadam
veterán

a csomó ismerőst oda lehet tenni az üf elé, tud vele normálisan beszélni, el fogják hinni róla, hogy ért is ahhoz amit csinál (és amúgy tényleg ért is hozzá)? a felveendő feladatot bele tudja képzelni a majdani vágottba (és nem csinál szép lassú svenkeket a másfél perces klipbe)? a minőség és hatékonyság között tud jó kompromisszumot kötni (nem áll neki fixekkel művészkedni feleslegesen, nem bohóckodik negyedórát helyszínkereséssel-statívval-mittoménmivel egy félperces beszélő fejnél)? ha feszkó van, akkor higgadtan nem veszi magára, és nem súlyosbítja tovább a helyzetet?
elvileg nem nagy skillek ezek, de valahogy sose akar összejönni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79312) Phülöp


Phülöp
addikt

#nyugodjék békében

Spencer Davis

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79313) -NoVa- válasza BobaHWSW (#79305) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én is leszorítottam literes nagyságrendről kb fél literre, + a tej. Amennyire hat, igazából nincs eltérés, hogy iszok-e vagy sem, néha simán kimarad egy nap, inkább a rituálé, mint a koffein a lényeg.

(#79314) Sipi- válasza Phülöp (#79306) üzenetére


Sipi-
tag

Idén én is, de az eddigi közel 40 évem alatti kávéfogyasztásom sem nem több összesen 3-4 decinél.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#79315) eattila válasza BobaHWSW (#79308) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem én is :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79316) WiZARD válasza -NoVa- (#79313) üzenetére


WiZARD
addikt

Amikor egésznap a kávézóban vagyok akkor 3-4 dupla meg mellé 4-6 szimpla simán lemegy. (ha nem vagyok ott, akkor csak napi 1-3 dupla) Tej, cukor és egyéb felesleges dolgok nélkül ;)
1-1 kávénak semmi hatását nem érzem, csak az íze miatt iszom.

Ha a közelben nincs garantált minőségű kávé akkor nem kávézok, ha kimarad 1-2 nap az fel se tűnik, a 3. nap után viszont fáj a fejem, ha nincs koffein, ilyenkor valami enerigaital segít.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#79317) blueboi69 válasza Jahno (#79304) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Na ettől van még nagyobb kérdőjel is.
Nem egy hírdetéssel találkoztam face-n, hogy ott a termék, webshop, leírás minden, ár nincsen, érdeklődni kell. Megkérdeztem, hogy akkor most nekik jobb érzés mindenkinek egyesével megírni? Azt mondták igen. Megkérdeztem az árat, aztán kiírtam publicba a reklám alá, hogy másoknak ne kelljen :D

(#79318) Phülöp válasza WiZARD (#79316) üzenetére


Phülöp
addikt

Nekem a kávé a cigihez kellett, jó kis nescafe cukorral, sok tejjel, 3 decis bögréből naponta 2x.
Ebből mostanra a tej maradt meg, havi 1-2 alkalommal a reggeli müzlihez.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#79319) eattila válasza blueboi69 (#79317) üzenetére


eattila
csendes tag

Na azt én sem értem. De ilyenkor gondolom az interakcióra hajtanak. Meg hogy tudják utána lökni a rizsát még. Ha ki van írva az ár, nem tud rábeszélni. Megnézed, és nem kell ennyiért.

Bár ahol ár nincs, azt én hagyom csuklóból.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79320) A. Crowley válasza WiZARD (#79316) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Hogy áll most a kávézó? Működik?

(#79321) WiZARD válasza A. Crowley (#79320) üzenetére


WiZARD
addikt

igen

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#79322) zetor2000 válasza eattila (#79319) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nem az a normális, hogy X termék Z áron kell e vagy nem?
Boltban is oda van írva, hogy pl. porszívó ennyi, a nagyképernyős Oleg TV meg annyi. Kell vagy nem? Az eladó max egy másik modellről akar meggyőzni, ha akar, mert mondjuk azon nagyobb a jutaléka, ha, vagy szerinte az valamiért jobb. Vagy az igényekhez jobban passzol.
Ha valamiben bizonytalan vagyok, én akkor szoktam elővezetni egy (vagy több) hozzáértőnek, hogy mit szeretnék, mondják az okosat, mit vegyek meg mennyit. Azt majd eldöntöm, mit és mennyit veszek, de általában hasznosak az ilyen tudatmódosítók. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#79323) eattila válasza zetor2000 (#79322) üzenetére


eattila
csendes tag

De. De ettől függetlenül facsén csomó ilyen hirdetés és fizetett reklám van. Eleve valami simlisséget feltételez, hogy nincs kint ár. De szerintem csak azért kell kérdezni, hogy átirányíthassanak linkre (látogatás növelés) vagy rábeszélhessenek.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79324) Jahno válasza blueboi69 (#79317) üzenetére


Jahno
őstag

Fenti képet megmutattam egy haladó kategóriás ismerősnek. Ezt írta vissza "ez még a "jobbak" közül való, mert nagyjából összetett mondatokat ír"

(#79325) Jahno válasza Sipi- (#79314) üzenetére


Jahno
őstag

Tényleg, régen voltam Freinél is. Tudom, tudom, pfujj meg minden, de ez van.

(#79326) blueboi69 válasza Jahno (#79324) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Neeeee, van ennél lejjebb is? Hogy tud az ilyen kezelni egy telefont pl? Vagy úgy bármit?

(#79327) -NoVa- válasza blueboi69 (#79326) üzenetére


-NoVa-
őstag

A telefonkezelés nagyjából egy átlagos 3 évesnek is alap skillset, aztán az sem tud írni még egy kicsit.

(#79328) Jahno válasza blueboi69 (#79326) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, de ezt emlegettem tegnap is. Még összefüggéstelenebb szavak vagy szmájlik tömkelege.

Dóri lehetnagyságrendi számot is mond, hogy az ország hány százaléka ilyen ésvagy analfabéta. De igen, telefon és Face az műxik :Y Néha nem tudják mi az a fal, vagy személyes üzenet, csoport, oldal és mért szól bele egy reklám a beszélgetésükbe, de kb. így.

(#79329) Jahno válasza -NoVa- (#79327) üzenetére


Jahno
őstag

Ezt beszéltük napokban odahaza, hogy nem tud olvasni, elvileg írni sem, de youtubot elindítja és vérében van, lemásolja az Iron Maident vagy Thomas a gőzmozdonyt, oldalsó találatokat megnézi és pillanat alatt betanulja, melyik mögött mi van, majd célirányosan bírnak keresni. Meg playlistet összerakni :Y

(#79330) Jahno válasza -NoVa- (#79313) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg néha kettőt is beverek, azt szorítanám vissza. A nagyobb gond az, hogy néha délután kettőkor veszem be az elsőt. Bár akad nap, mikor kimarad és persze van vacak automatás kávé, aminél nem is bánom, ha nem erős.

(#79331) blueboi69 válasza -NoVa- (#79327) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Jó jó, de ahhoz kell szerződés, előfizetés, azt érteni kell mit ír alá kell a fb-on regisztráni, meg gmail cím, meg feltepíteni vagy akármilyen hírdetőfelületre regisztrálni stb... ezt egy 3éves nem tudja, neki meg kéne.

(#79332) cyberde válasza Jahno (#79328) üzenetére


cyberde
csendes tag

"Dóri lehetnagyságrendi számot is mond, hogy az ország hány százaléka ilyen ésvagy analfabéta...."

Bár nen vagyok Dóri, de saját statisztikám szerint >90% :K

Facebook, youtube, klf fórumok kommentjeinek alapján. Elképesztő mennyiségű az igénytelen sötétség. :O Még komolyabb Qibites cikkek alatt is, pedig az nem mind kifejezetten kattintásvadász bulvár.

Legszebb, mikor a magyar(h)os nevű ember Bratislava / Slovakia lakhellyel kommentel és ajánlgatják neki a Helyesírási szótárt, olyan helyesírással, mint egy második elemis szefo-s.

[ Szerkesztve ]

(#79333) eattila válasza -NoVa- (#79327) üzenetére


eattila
csendes tag

Ovis lányom chrome-ot és youtube-ot indít gépen, kikeresi mit nézne az konok alapján, lájkol, diszlájkol, csiribiri. Nem tud olvasni.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79334) -NoVa- válasza eattila (#79333) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezt mondom, mindent megcsinál amit egy átlag egyszerű véglény, csak esélyesen továbbfejlődik idővel.

(#79335) Jahno válasza cyberde (#79332) üzenetére


Jahno
őstag

Hirdetések alatt?

Fehér kiskutya rózsaszínre festését vállalom Szegeden, 5ezer/darab áron, bejelentkezés és időpontkérés ezen a telszámon:....

Alatta kommentek: Mennyibe kerül? Pesten hol? Hívjanak fel! Hova kell menni? Targoncást nem keresel?

Vagy csak simán azt hiszi ott lehet bejelentkezni és még a telszámát is megadja.

Ezzel fotós csoportban is szívtam, de már laza vagyok. És azok még elvileg IQ-s arcok. Ha rövid a leírás, akkor kevés az infó, ha "sok", akkor már bonyolult és elvesznek benne.

Gyorsan írtam is egy alap FAQ-t a visszatérő kérdésekből és nem írok ki a nyilvános dolgokhoz pontos helyet, így felőlem nyomkodja csak az "ott leszek gombot", úgyis tudom, hogy nem érdekli :DD

(#79336) -NoVa- válasza Jahno (#79335) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ugyanitt Subaru eladó.

(#79337) eattila válasza -NoVa- (#79334) üzenetére


eattila
csendes tag

Egyetértés képpen írtam :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#79338) cyberde válasza -NoVa- (#79336) üzenetére


cyberde
csendes tag

Osztva

(#79339) qnadam válasza cyberde (#79338) üzenetére


qnadam
veterán

<3 áldás <3

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79340) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Mákostésztát mert azt szeretem.

(#79341) FőDudu válasza qnadam (#79339) üzenetére


FőDudu
addikt

Fenyevo epp orul a fenybol keszult (sult) galambnak? :C

FőDudu

(#79342) qnadam válasza FőDudu (#79341) üzenetére


qnadam
veterán

a fehéren izzó madár hőkibocsájtása miatt izzad.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#79343) Jahno válasza cyberde (#79338) üzenetére


Jahno
őstag

Jajj, mikor bármire is azt hiszik, hogy nyeremény :DD

(#79344) halapidori válasza qnadam (#79309) üzenetére


halapidori
csendes tag

En tudok dolgozni, es mindenkivel kedves vagyok, es jopenzert tappenzre cserelem az ovikát. Profit.

(#79345) blueboi69 válasza cyberde (#79338) üzenetére


blueboi69
csendes tag

(#79346) blueboi69 válasza Jahno (#79335) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én azt szoktam, hogy ha vmilyen csoportban valaki hírdet számomra irreleváns tartalmat, pl műkörmös, szoli, nőiruhák,fehérneműk stb, akkor azt letiltom a picsába. Elkezdtek fogyni a reklámok. Amiket a feed-re kidob a facebook, azokat is szoktam tiltogatni és egyre értelmesebbeket rak már be, szóval működni látszik a dolog. Naponta 1-2ilyen van.
Na meg persze a csoportok 90%-ról levettem a követést, így nem jelenik meg onnan semmi, csak akkor ha érdekel valami és kifejezetten a csoport oldalát nézem meg. (pubic csoportnál nincs jelentősége, de privátnál igen) Szóval lehet ezt finomhangolni, szerintem érdemes.

(#79347) Bujdy81 válasza qnadam (#79339) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Ezen a képen az a pláne, hogy a galamb guanó termelése figyelemre méltó, vagy van egy másik férfi is, aki nem szerepel a képen, csak "segít a látványvilágban"? ;) :D

(#79348) Samott válasza blueboi69 (#79346) üzenetére


Samott
addikt

En olyanyira finomhangoltam, hogy nem is hasznalom azt a szart. Nincs is semmi problema vele. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#79349) cyberde válasza Samott (#79348) üzenetére


cyberde
csendes tag

Mondjuk a marketplace elég hatékony. Este egy 10szavas/10fotós hirdetésben feltettem az autómat eladásra, gondoltam elketyeg amig nem érek rá a hahu-ra is feltenni. 1 óra alatt 30 üzenetet kaptam. Másnap miután elvitte a vevő :U megnéztem, 2400-an nézték meg a hirdetést. :Y

(#79350) Samott


Samott
addikt

Upsz.

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.